5849
  • Chipii
    #1236
    Autocast spellslotokba be lehet rakni gyógyító és átkozó varázslatokat (2-őt), azokat ellövi magától, ha szükséges, emellett meg tolja azt a spellt, amit kiválasztasz neki.

    Az nekem is feltűnt, hogy eléggé alapvető problémák vannak:
    - Ha több játékot kezdesz, nem lehet a mentések között váltogatni, ha a karik között váltasz, csak új játékot ajánl fel, a régi folytatását nem, szerencsére a docsettingsben lévő ini átírásával lehet váltogatni a partik között.
    - Szinte nincs olyan dialógusa a partiban lévő npcknek, amely ne szakadna meg, mert közben megtámadja a csapatot valami monc. Valami pause-t berakhattak volna arra az időre (kézzel nem lehet).
    - A parti formációkat/paracsokat és egyéb hasonló nyalánkságokat csak nekem nem sikerült előcsalnom a kezelői felületen, vagy nem is lehet, csak hotkeyekkel? Az elsőben pedig igazán használhatóak voltak.
    - Hiába állítom be, hogy az y-kamera fix maradjon, bizonyos helyzetekben magától átmozog más nézetbe, és vagy visszaáll idővel, vagy nem. Ekkor ugye menü, fix leszed, beállit kamera, fix visszarak.
    - Az, hogy veteránon viszed magaddal az egész partidat, és kettő van mindegyikből a gamében, az egyenesen no comment... Enyhén illúzióromboló.
    - stb:)

    más:
    Finala spec küldijét sehogy se sikerült megkapnom, act3ban a liftet nem tudja megjavítani, kell neki pár cucc hozzá. Elég sok helyet bejárkáltam vele újra, de nem találtam semmit, amivel kezdeni tudna bármit.

    Golden chalice jó valamire? (eladáson kívül)
    És az a kis kövecske, amelyik a legeslegutolsó quest item?:)
  • Hmuda
    #1235
    Vannak helyek ahhol pofátlanul túl vannak tápolva az ellenfelek (pl a mimicek, a sárkány azokkal a tüskés bogarakkal, meg még egy-két extrém hely). A randomtárgy generátor meg nem a dobott tárgyak átlagritkasága miatt rossz (bár az is elég hülyén van megoldva, egy rare tárgy legyen ritka, és ne essenek minden tizedik-huszadik ellenfélből ritka/uniqe/set tárgyak, így alig kell megküzdeni értük), hanem azzal van gond, hogy egy level 30-as gyűrű ne adjon már +5 dexterity-t és paff. Piszkosul kiegyensúlyozatlanok a tárgyak random tulajdonságai.
  • j0nNyKa
    #1234
    mi ezzel a problemaval akkor talalkoztunk, amikor felraktuk a hamachit, es basztunk rebootolni utana :P reboot utan aztan jo lett
  • [Jakuza]
    #1233
    Erdekes modon, ha elinditok egy LAN jatekot, akkor kiirja allandoan a jatek, hogy az altalam hasznalt nick foglalt, legyen barmi is a beirt nev.
    Patch 2.1
  • Zsolo007
    #1232
    Én is azt keresem, összeállítottam a kőtáblát és asszongya hogy a lost valley of the azunei-ban van egy barlangban, de én magam nem találtam...
  • j0nNyKa
    #1231
    Na hat ma kezdjuk lanba veteranon. Kivancsi vagyok. NPC questek igy sajnos felejtosek, de ez van. Egyebkent csak nekem tunt fel, hogy a mageket a gepnel jobban lehetetlen iranyitani ? Folyamatosan ald/atkoz, gyogyit, es emelett tamad is mint allat.
  • sylic
    #1230
    Dave a speckó vizet hogy szerezted?
    Amugy a zöld felkiáltójeles küldik az azt jelentik, hogy másik npc-t kell venned a csapatba.
  • sylic
    #1229
    Dave az a hidszerelő fiona vagy kinek a speckós küldéjének a kezdete. Nem is a kezdete mert az a lift megjavítása után kezdődik. Azután vele kell oda elmenned és kinyitja ott a kaput majd fel kell robbantanod 4 tornyot.
  • sylic
    #1228
    Snake te meg nyugodj meg ha nem találsz majd veszel a második városban annál az embernél akinek a feje felett zöld gyémánt van :)
  • sylic
    #1227
    Mrdevil úgy rémlik mintha a sivatagban lenne.

    A deru speckos küldinek a 3. része hol a rákban van? Azt irja keressek vizet a sivatag szívében.

    Jah meg ha valakinek megvan az act2-es sec küldiből a 2. oldalon az 1., a 3. oldalon az 5., a 4. oldalon a 3. arra kivancsi lennék kinél lehet felvenni.
  • Dant0r
    #1226
    Ezt tényleg komolyan gondolod?
    Egy jól összerakott partinak sehol nincs igazi gondja- ha meg van hát kérem, nem kisbabáknak készült a játék. A tárgygenerátor meg sokkal jobb mint pl. a diablo 2-ben, ahol esélyed nincs normális cuccra, itt azért esik rendesen unique, set és rare is.
  • Hmuda
    #1225
    Kezd bennem felmerülni, hogy ennek a játéknak abszolút nem volt bétája, vagy csak pár óráig tartott. Egyszerűen hihetetlen, hogy egyes helyeken mennyire kiegyensúlyozatlan a harc, a hülyén összerakott randomtárgy generátottól nem is beszélve.
  • Tower Guard
    #1224
    Hmm ilyet én is találtam....
  • Tower Guard
    #1223
    Szopókanyalóka.Én most az chapter 10-ben vagyok a Xnaga vagy milyen templomnál.Az a bajom hogy sok mellékküldetést nem csináltam meg úgyhogy lesz mit bepotolni.
  • Carlos
    #1222
    Gratulálok!
  • Carlos
    #1221
    :)
  • Arthas15
    #1220
    MIIIIIIIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTT????????????????????
    kb egy oraja a sivatag elejen kezdtem es eljutotttam a varazslohoz aki utat nyitott nekem a fortress be, aztan mikor aktivaltam a portalt akkor gondoltam ennyi eleg volt mara, aztan kileptem..
    DE ELFELEJTETTEM MENTENI :(((((((
  • D4v3
    #1219
    És mire jók ezek a gomba körök?
  • Arthas15
    #1218
    en nem tok segiteni meg csak a sivatagban jarok meg mindig 2 magussal+egy 3. szintu farkassal. Tankot akkor hol lehet szerezni a sivatagban? mar megvan az a 4 szarsag be is raktam oket a helyukre.Es az ezutani resz utani portal nal jarok.oda messze van meg egy tank?
  • MrDevil
    #1217
    Nem tudja senki hogy hol van?????
    #1212
  • Arthas15
    #1216
    #1198 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    erdekes...:)))
  • PSY28
    #1215
    Carlos nekem is volt mar ilyen sot volt hogy csak a fele informaciot irta ki a cuccrol es a masikfele nem volt meg. Neha csak 4-5x sikerul normalis kepetkimenteni :(
  • PSY28
    #1214
    Jakuza a fo problema ottvan hogy ha inditasz lan jatekot csak fekete kepernyo jon be es semmi mas. Neten latjuk egymast csak a host szetfreezel meg ha nincs is egyaltalan lan kapcsolat se internet se semmi.
  • jihad
    #1213
    Combat spellek mana fogyasztását is csökkenti a lvl 1 nécsör médzs szpell, vagy kizárólag a nécsört?
  • MrDevil
    #1212
    köszi!! Nem tudod hogy hol van a Tomb of Agarus??
  • GrimReaper78
    #1211
    Az Azunite sivatag után van. Kövesd a nyilat a kistérképen, jobbra lent.
  • GrimReaper78
    #1210
    Gombakörökhöz az elf íjász srác, Amren kell.
  • MrDevil
    #1209
    A gomba köröket hogy leget használni??? ja és valaki nem tudja hogy hol van a Tomb of Agarus?
  • Hmuda
    #1208
    Huh, hát nekem is a hajam égnek áll, hogy néha milyen idióta tárgyak tudnak esni. Most is lootoltam egy level 30-as gyűrűt +5-ös dexterity-vel. :P Pedig pofon egyszerű lenne megoldani, csak ész kellene hozzá a programozók részéről. Balance MS...balance...
  • MrDevil
    #1207
    Hali!!
    Valaki megtalálta már az Tomb of Aragust?????
  • insp
    #1206
    Ez nekem is megvan. Mire lesz 30-as karakterem, addigra kb +40-50% lesz a magic itemekre az esélyem a többi cuccal. Kíváncsi vagyok :)
  • tetris13
    #1205
    Olvass vissza. :)

    Valaki mondja meg a "lost valley of the azunites" ez a hely merre van plz. Itt keresem mar vagy 1 oraja... :/
  • [Jakuza]
    #1204
    Az nforce forumaban azt irjak, hogy sikerult a neten jatszani a http://hamachi.cc/ oldalon talalhato internetes LAN emulatorral.
    Valakinek sikerult ez mar ?

    "
    1. Connect to Hamachi.
    2. Disable your primary network connection through Network Connections.
    3. Launch DS2 and start hosting a game in the LAN lobby.
    4. Tab out and re-enable your primary network connection.
    5. Reconnect to Hamachi (power button twice).
    6. Have other players join your game.
    7. Play!

    Only the host needs to follow these steps, other players should see the game if done correctly.
    DOn't forget that if you join more than one network it gives you the same error... If you quit one newtowrk to create a new one you get the error.... so try to stick to one network and if you change, Reboot your comp.
  • Dynamic
    #1203
    Lehet mínusz.Nem olyan vészes.Annyi, hogy lassabban regenerálódik.
  • GrimReaper78
    #1202
    Vagy mivel DEMONstring, ezért elszívja a karitól az életerőt :P
  • GrimReaper78
    #1201
    Ez érdekes, de szerintem csak elírták.

    Bár sokszor én is mínuszank néztem dolgokat, aztán szerencsére pluszok azok ;)
  • Curtis
    #1200
    Egy utolsó kérdés mára: valaki elmagyarázhatná, hogy az alábbi képen miért MÍNUSZ 75% a Health Regeneration. (Nincs íjászom, nem tudtam kipróbálni)

  • GrimReaper78
    #1199
    LOÁL!!!!!!


    Easter Egg :D
  • Curtis
    #1198
    Ez meg mi lehet?

  • Curtis
    #1197
    kösz