5849
  • Zsolo007
    #1196
    normális...
  • Curtis
    #1195
    Hello,

    Az Act I végén járok, de még nem találkoztam felszedhető Combat Mágussal. Normális ez? Thx.
  • Lyan Kyj
    #1194
    Köszi
  • D4v3
    #1193
    A 3. városban, a kocsmában lesz ez a fickó, csak menj oda hozzá és beszélj vele
  • Lyan Kyj
    #1192
    Engem az a küldi érdekelne, amelyikben "K.vmi, a Bölcset" kell megkeresni. Azt mondja, beszéljek Euirlan lakosaival, de senki nem mond semmit... vmi tippet tudtok adni?
  • DummyBoy
    #1191
    Utánna cigi sör és alvás? :)
  • D4v3
    #1190
    Erről tudnál kicsit bővebbet? Megvan a csaj, és utána..?
  • Zsolo007
    #1189
    #1147-re valaki tud valamit?
  • GrimReaper78
    #1188
    Ja, nem is annyira a varázsbot érdekel, mert dual-wield-es harcos vagyok, hanem az, hogy teljesítsem a küldetést. Köszi az infót, így már menni fog; megnézem a világtérképet is, bár eligazodni eddig nem nagyon sikerült rajta :P
  • GrimReaper78
    #1187
    Nah, megnéztem; a Lost Valley of the Azunites-ban a teleporttól egy kicsit kelet felé kell menni, míg egy kis beugróhoz nem jutunk. Ott a földön van egy színes szőnyeg, az egiyk falon meg egy kapcsoló, az aktiválja a liftet. Ezzel lejutunk az elf romok közé, ahonnan titkosajtók nyitogatása és lépcsőkön való lerohangálás és ugribugri pókok lecsapása után eljutunk az elf börtönbe, ahová az az őrült mágus van bezárva; még nemtom, hogyan kell kinyitni, de majd kiderül.

    @Dant0r: köszi a segítséget, megyek, lecsekkolom a szirteket.
  • Dant0r
    #1186
    Komolyan csak kérdezni kellett, egyből megtaláltam :P
  • Dant0r
    #1185
    Héj, az a snowbrooki katona hun van?:)
  • Dant0r
    #1184
    De, be lehet, majd act 2-ben ha Finala-t és a mellékküldetését felvetted.
  • Carlos
    #1183
    Nem lehet, hogy meg kell kerülni?
  • Carlos
    #1182
    Esetleg tudnál nyomni shotot róla?
    (Megállsz ahol van, majd J és ott a map.)
  • D4v3
    #1181
    Itt nem tudja senki be lehet-e jutni a fal mögé (ha jól emlékszem a 2. teleport a város után)
  • D4v3
    #1180
    Akkor próbáld meg megkeresni a világtérkép alapján őket.
    Egyébként 3db varázsobt darabot, amiket összerakva megkapod azt (nem mentem vele sokra, de jónak néz ki)
  • Dant0r
    #1179
    Az első az cliffs of azunite-nél lévő barlangokban található (ez a csapos:D)
    a második az act2-es jungleben fent északra
    a harmadik pedig majd snowbrook mittoménhol (jeges cucc)
  • Carlos
    #1178
    Nekem rémlik.
    Bár a kapcsoló nem.
  • GrimReaper78
    #1177
    Abszolútnem rémlik semmi :D

    Semmilyen csappal nem találkoztam... na jó, a sörcsapon kívül itt lent a kocsmában :P
  • Carlos
    #1176
    Remélem Reaper utánnanéz most mingyárt!
    Amúgy mit kell összegyüjteni?
  • D4v3
    #1175
    Nem jut eszembe konkrétabban, de havas táj rémlik...
  • Carlos
    #1174
    Rémlik.
    Sose vágtam, hogy a csapokat minek kellett megnyitni.
    De hol is van ez?
  • D4v3
    #1173
    Azt tudom, de a térképen jelölve van az is és a listában benne van mind3. Egyébként eszembe jutott, hogy az egyik darab ott van, ahol be kellett menni egy barlangba, majd egy felfelé menő lépcsőn 3-4 kis sárkányszerűség meg egy nagydarab szörny várt és volt két eltekerhető csap, amit megnyitva víz jött a két falrészből és a lépcsőn volt rajta a kapcsoló (volt is erről kép itt a fórumban), innen kilépve pedig egy chant shrine volt. Remélem rémlik :)
  • Carlos
    #1172
    Infókat majd nyomathatsz.
  • Zsolo007
    #1171
    Ilyen nekem is volt...
  • Carlos
    #1170
    Bug:
  • GrimReaper78
    #1169
    Hmm, most, hogy így gondolkoztam, mintha az Azunite Desert-ben lett vonla az első Reliquary. Mindjárt le is csekkolom.

    De mindenkinek, aki ezt a küldit végig akaarja nyomni: beszélni kell a holtak nyelvét, továbbá meg kell szerezni magát a küldit egy nőtől Aman'lu-ban. Már nemtom, hogy hívják, de az íjász csaj mellett lakik, vmi egykori történész házában.
  • GrimReaper78
    #1168
    Az elsőre nem emlékszem; a második a Nortern Vakló (vagy mi :P miért nem tudnak értelmes neveket adni?) Erdő északi csüskében; le kell emnni, lesz egy ilyen ugribugri minibossz, utána meg egy lift lefelé.
  • GrimReaper78
    #1167
    Hááát, az tuti, hoy nincs olyan teleport-hely, hogy Elven Reliquary...
  • Carlos
    #1166
    Na látod, én még ezt sem tudtam.
    Az első kettő hol van?
  • GrimReaper78
    #1165
    Ilyen ősi fegyverraktár-szerűség. Csak egy-egy láda van egy-egy teremben, amit egy-egy szellem őriz. És 3 Reliquary van elszórtan. A ládákban meg vmi ősi varázsbot részei vannak.
  • D4v3
    #1164
    ..Ha rányomsz a portálra, akkor ki lehet keresni a listából. Nem értem miért azt írtam :D
  • D4v3
    #1163
    Ha a portál közelébe mész, ott meg lehet keresni. Én is így találtam meg, nem is olyan rég, de nem jut eszembe merre van...
  • Carlos
    #1162
    Mi is az az Elven Reliquary?
  • Carlos
    #1161
    Nincs harag.
    De komolyan mondom. Mielőtt kérdeznél (soxor egymás után ugyanazt) nézd meg a keresőben. Ha nem találod, akkor kérdezz!
    Ezt itt így szokás. NAggyából.
  • GrimReaper78
    #1160
    Emlékszik valaki rá, hogy merre van az első Elven Reliquary? Tudom, hogy valahol a föld alatt, de hogy melyik régióban... A másodikaz már feljegyeztem, a harmadikat meg egyelőre keresem, de jó lenne majd visszatalálni az elsőhöz is, hiszen az egyik mellékküldi kapcsolódik ezekhez.
  • Carlos
    #1159
    Énis véletlen találtam meg. :)
  • Carlos
    #1158
    Patch-hez:
    "Hálózatos patch jelent meg hozzá, amely néhány Gamespy bugot orvosol. A DS2 szegmentált fájlmentési rendszere most már alkalmazkodik a Gamespy fájlmérethez. Vaulting protocolt beállították úgy, hogy kompenzálja a kapcsolat megszakadásakor elvesző party állásmentést."

    HARWIRED
  • SNAKE01
    #1157
    bocsi Carlos!!feleslegesen kérdeztem mert a választ te már egyszer megattad!!