5849
  • Hmuda
    #1276
    Elvileg a történet része lenne (amikor megfertőződtés és elküldtek egy elf kúthoz).
  • GrimReaper78
    #1275
    A patch csak két, gamespy-os hálózati hibát javít ki. Nem hinném, hogy ettől működni fog a kvázi-LAN.
  • steweee
    #1274
    egy vmit nem értek, ha a ds1 grafikai motort használja, és egyébként tényleg RÉSZLETESEBB a grafika mint az első részben, akkor miért van az hogy sztem sokkal rosszabb lett a játék grafikája? vhogy idegesítő már a sok textúra, vhogy bántó a szemnek az egész grafikai rendszer. vagy csak nekem? de a legrosszabb az , hogy a karakterek egymásba csúszhatnak, átfolynak egymáson. ilyen az első részben nem volt
  • MrDevil
    #1273
    !!! SPOILER !!!

    Act 1 : Side Quest : Lelani's Sorrow

    1: Take the doll to Fenella in Eirulan in the Falls District and recieve Elven Ale.
    2: Take the Elven Ale to the soldier near the portal in the Azunite desert and recieve Skath Ribs.
    3: Take the Skath Ribs to the soldier in the Eirulan Inn. He is upstairs in the middle room behind curtains. You will recieve the Statuette of Xeria.
    4: Take the Statuette of Xeria to Soldier Keirnan in Snowbrook Haven and recieve the Morden Head on Pike.
    5: Take the Head to Alar'rithil outside of Aman'lu. he is located Across the bridge just outside of town in a house. You will recieve Elven Water.
    6: Take the Elven Water to Prospector Gareth in an abandoned tower in the Plain of Tears and recieve the Agallan Relic.
    7: Take the Agallan Relic to Nalus the Half Giant located on the Kalrathia town wall (in town) and recieve Feathers.
    8: take the Feathers to Ithir'renne the Fletcher in one of the houses in Aman'lu and recieve the Aman'lu Orchid.
    9: Take the orchid back to Lelani in Eirulan to finish the quest.

    **note** This quest takes place through all three Acts of the game. You wont finish it till 3/4'ths(give of take) of the way through the game, so don't worry about it too much early on.

    Na itt a megoldás!!!!
  • j0nNyKa
    #1272
    szinten.

    egyebkent most gondolkoztam el, ma kezdjuk hawerral lanban, tehat az NPCfuggo questeknek igy bucsut is mondhatunk ?!.. szoval telleg eszmeletlen idegesito ez a rendszer
  • MrDevil
    #1271
    és az elf vízet hol szerezted ?? csak egy tárgy kéne és akkor az összeset megtudnám csinálni!! :)
  • Carlos
    #1270
    Szerintem írhatna valaki egy végigjátszást erre a csere-bere küldetésre, mert én nagyon el vagyok akadva benne.
    Ott tartok, hogy kéri a szuvenyírt. Aman'lu-ban van egy vizköcsögös gyerek, meg egy virágos csaj. De velük nem tudok csinálni semmit.

    Hogy is van ez pontosan?
  • Hmuda
    #1269
    Kinek kell a trófea? Azt őrizgetem már egy ideje. :D
  • Zsolo007
    #1268
    Valaki próbálta az új peccset? Megy vele a multi?
  • MrDevil
    #1267
    jaja az kéne, de egy csomó ilyen van benne és még senkitől sem tudtam megszerezni azokat a tárgyakat!! Kéne az a Morden Trophy is ahoz pedig egy szobrot kell elvinni a Snowbrook is embernek, de a szoborhoz meg valami hús kell!! pedig jó lenne ezeket megcsinálni!!
  • Carlos
    #1266
    Szánalmas.
  • Carlos
    #1265
    Sivatagban?
    Act 1 vége felé?
    Vagy Act 2-ben is van sivatag?
  • j0nNyKa
    #1264
    ezzel teljesen egyetertek, illetve innbol jo lenne, ha lehetne torolni a sracokat, ugyanis felvettem normalon lothart(fighter), bezavartam kocsmaba, mer rajottem, hogy nem kell, majd veteranon meglattam, hogy combat mage, na mondom kiprobalom, milyen, erre beszol, hogy o mar a csapatom tagja... szep vagy szep ? :D
  • Hmuda
    #1263
    Nemtom, nekem alapból odaadta a husit, gondolom az elf víz kell neki.
  • Hmuda
    #1262
    1260 :-)
  • MrDevil
    #1261
    azaz!! Te sem tudtad még megoldani?? Van egy csomó olyan emberke akiktől valamilyen tárgyat lehet megszerezni, de nem tudom hogy mit kell nekik vinni!!! pl.: a sivatagban van a csávó akinek víz kéne!! honnan lehet neki vizet szerezni??
  • Hmuda
    #1260
    Ja igen. Aman'lu-ban annak a csajnak aki egy aman'lu "szuvenírt" őrizget, annak milyen tollat kell vinni. Van egy olyan érzésem, hogy az a szuvenír kell Lelaninak a dryad városban.
  • j0nNyKa
    #1259
    merthogy act2ben sikerult a faluban megszerezni neki a cuccot?
  • Carlos
    #1258
    Naja.
    Jó lenne, ha:
    1, nem lenne gyökér partimemberre kondicionáló küldetések.
    2, nem lenne köcsög sok bug benne
    3, normális lenne az item dobás
    4, meg lenne normálisan csinálva az itemek suffix-e, prefixe és affix-e.
  • Hmuda
    #1257
    Mármint Lelani's Sorrow? Én már act3-ban vagyok de még mindig vannak tennivalók ahhoz a küldihez.
  • Hmuda
    #1256
    Gondolom a patch van benne meg törés (vagy már fullos multi crack).
  • MrDevil
    #1255
    Nem tudjátok hogy hogyan lehet megoldani azt az Act 1-es Selandil Sorrow küldit???
  • j0nNyKa
    #1254
    hat igen, remelem, terveznek kieget valami izgalmas kampannyal, meg hogy lesz jopar bugfix minnel hamarabb, mert egyebkent meg eszmeletlen jo a jatek
  • Carlos
    #1253
    Énis ebben gondolkodom.
    Mondjuk én csak akkor veszem meg, ha valami olyasmi lesz a kiszerelése, minta Guild Wars-nak, vagy a SA-nak.
    Egy DVD tokért és egy 20 oldalas füzetecskéért nem adok ki pénzt.
  • j0nNyKa
    #1252
    egyszerubb megoldas ha nem a varazslot iranyitom, es az magatol szepen csinal mindent, az ijasszal meg a poweren kivul ugysincs mas dolgom csak loni, loni, loni
  • Zsolo007
    #1251
    Köszi!
  • j0nNyKa
    #1250
    meg igazabol az egyben a multikampany gecijo dolog volt, itt meg az sincs.. talan majd a kieggel eleri a "megveszem" kategoriat
  • Carlos
    #1249
    Ezt énis tapasztaltam.
    Jól be lehet vásárolni, de valahogy én nem akarom az ilyen bugokat kihasználni. Amúgy télleg idegesítő.
  • PSY28
    #1248
    Azt tudom hogy mire van a 2.1-es peccs de micsinal vele a deviance es miert 13 mega, a hivatalos viszont 6. jonyak akkor allisd kicsit pihentebbre oket es ha vlaki le van sebezve azt elkezdik gyogyitani
  • Carlos
    #1247
    Igen ez már nekem is volt.
    Két egyforma gyűrű, mindkettő fennvolt. Én csak egy gúnyos mosolyt csináltam és egy: No Comment. mondatod mondogattam. Aztán levettem, mert csítnek gondoltam.

    Amúgy nagyon teszteletlennek tűnik nekem ez a játék.
    Gondolkozom rajta, hogy meg sem veszem!
  • j0nNyKa
    #1246
    az meg semmi, az durvabb, hogyha megveszel a boltbol 1 rare itemet, az nalad is ott lesz, meg a bolt keszleteben is ottmarad :P egyebkent setes targybol miert extra, ha tobbet talalsz ? eleg a diablora gondolni, ahol ugyanez volt (igaz a 2 ugyanolyan - 2 darab van rajtam a szettbol dolog enyhen szar, dehat microsoft, muszaj ilyen bugokat hagyni benne)
  • j0nNyKa
    #1245
    igen, csak nalam pl folyamatos offense-re van rakva az AI, tehat ha en iranyitom, es elkezd valakit tamadni, akkor nem fog kozben gyogyitgatni, meg semmi, only tamadas
  • Hmuda
    #1244
    Jah, még egy apróság a tárgyakhoz. Csak nekem dobál különféle tárgyakat többször is? Van két set gyűrűm ami totál ugyanaz (Jewel of death). Ugyanannak a setnek egyanaz a része kétszer. Persze ha mindkettőt felveszem, akkor úgy veszi mintha két darab lenne rajtam a setből, szóval kíváncsi vagyok, hogy vajon miféle pluszokat adhat 4/3-as equipnél . Éljen a bétatesztelés gyöngyszeme.
  • Hmuda
    #1243
    Multipatch, elvileg a gamespy hibákat orvosolja.
  • Carlos
    #1242
    Elsőben is lehet venni, ha már találtál egyet!
    Amúgy jellemző, kerestem az Onyx akármit. Megtaláltam nagy későre, azóta örökös tagja a gyémántos fickó kelléktárának.
    Mint a GTA-k autógenerátora... :)
  • Carlos
    #1241
    Na azért álljunk csak meg!
    Azért egy úton korzózó kis malacka ne dobjon már nekem 'überbrutál kard of allmighty set with atyaúristen's touch' -ot.
    Engem plö idegesít, hogy a bocik, sima kis varázsszarokat dobnak, amik érnek max 100-200 aranyat.
    Szóval HMuda-nak ebben igaza van!!!
  • PSY28
    #1240
    DUNGEON.SIEGE.2.UPDATE.2.1.CRACK-DEViANCE hmm ez vajon mi lehet :)
  • MrDevil
    #1239
    Nem tudja valaki hogy hogyan lehet megszerezni a Eurlian-ban a Innből a Xeria szobrot????
  • MrDevil
    #1238
    Na tegnap nagy nehezen fel leltem!! :D Abban a barlangban van amelyiben a tükrökkel kellet szórakózni!!! Ahol van az a szétnyítható híd ott van előtte egy kőfal és a kőfalon van egy kapcsoló!!! na ha azt megnyomod akkor aktiválja a hídat!!
  • NST Demo
    #1237
    "- Ha több játékot kezdesz, nem lehet a mentések között váltogatni, ha a karik között váltasz, csak új játékot ajánl fel, a régi folytatását nem, szerencsére a docsettingsben lévő ini átírásával lehet váltogatni a partik között."

    Nos ez így ebben a formában nem igaz , én tegnap szembesültem vele . Szóval amikor átváltasz egy előzőleg megkezdett karakterre akkor csak annyi a dolgod hogy ne magasabb nehézségi fokra állítsad a gamét mint amiben voltál, tehát ha mercenary fokozaton voltál és abban folytatod akkor onnan folytatja ahol abbahagytad hisz a mentés megvan az nem veszett el , szal nem kell belemászni az ini-be ha nem muszály . Én is tökre bepánikoltam hogy úristen kezdhetem az egészet elölről , de aztán betöltött a cucc és láttam, hogy ott folytatódik ahol abbahagytam szal no para .