5849
  • Zsolo007
    #1316
    áh szóval ez az az ellátmány amit kér az öreg....

    Egy őrtoronyban van, asszem a keleti kapun túl (nem a főkapu a másik, ami a viztározóhoz vezet) ahogy mész az úton lesz egy torony bent egy lift, és lentvan az öreg...
  • MrDevil
    #1315
    Take the Elven Water to Prospector Gareth in an abandoned tower in the Plain of Tears and recieve the Agallan Relic <--- ezt hol találtad meg?????
  • Zsolo007
    #1314
    Íme egy kép az NM-em új botjáról amit az act3ban kapott nexustakarításos mellékküldiért kaptam..Nemrossz :)
    Mace of Agarrus, kira fegyver :), érdemes megcsinálni ezt a melléküldit
    tűzijátékos íj ;)
    harcosom siasakja, kíváncsi vagyok a teljes set-re!
    Ezt a mage armort nagyon várom!
    És végül a mage-em skilljei, még tegnap ígértem...
  • Travis Pastrana
    #1313
    Helo!
    valaki meg tudná nekem monani hogy a act1 sivatagos részen lenn a kriptában ahol van az a négy kis világító valami abban a teremben hogyan lehet elforditani a sárgát mert nekem nem engedi??:...
  • sylic
    #1312
    Megvan, pontosan tudom hol van :)
  • [Jakuza]
    #1311
    Hat ez tuti nem lehet itt a hiba, ugyanis nem ma tettem fel a Hamachit, es azota mar kb 120-szor rebootoltam.
  • Carlos
    #1310
    Totál random.
    Majd beleakadsz.
    Nézegesd árust is, hátha.
  • MrDevil
    #1309
    Nem tudjátok hogy hol lehet ezeket a küldiket megszerezni az Act 2-ben 6, 12, 18????
  • sylic
    #1308
    De melyik területen van a barlang? Snowbrook?
  • Gabrielle
    #1307
    Sziasztok!

    Tudtok valamit a v2.1 patch-ről?
    Ha felrakom akkor kell másik crack?
  • Carlos
    #1306
    Nemtom. Valami barlang legvégében egy boci őrizte.
    Azóta mindig van a sarki fűszeresnél.
  • sylic
    #1305
    Mrdevil, a 3. részénél vagyok. De itt nem tom merre :) Act 2-ben nekem 3 hiányzik.

    Carlos az onyx akármit hol találtad?



  • Hmuda
    #1304
    Mert mennyivel egyszerűbb lenne, ha csak egyetlen bejegyzésben lenne feltüntetve négy helyett. Áttekinthetőség... :P
  • Hmuda
    #1303
    Megcsináltam a "kifutófiú" küldit. Kaptam két unique és pár rare cuccot. Egyik se volt jó semmire. Ezért kár volt végigfuttatni a fél játékon.
  • Dant0r
    #1302
    Csak.. élvezem hogy ebben a hack'n'slashben találok minden karakteremnek megfelelő cuccokat, és nem kell azon görcsölni hogy mikor esik már valami jó. Sacredben, diabloban nem így volt.
    De akkor ezexerint én vagyok makker.
    (amúgy azon kívül, hogy néha 1-1 tulajdonságot többször rápakol a cuccra, mi benne a rossz? komolyan nem értem, és szeretném ha elmagyaráznád)
  • Hmuda
    #1301
    Hát végülis egyedül vagy eddig a véleményeddel. :-)
  • MrDevil
    #1300
    A derus küldiket valaki megcsinálta már???
  • Dant0r
    #1299
    Unique, meg set, az a ritka ebben a játékban. Rare-k percenként esnek.
    Diablo 2-t próbáltad már? Ott igen ritka a rare. És mégis, még ennél is soookkal szarabbak.
    Minden viszonyítás kérdése... A többihez képest szerintem igenis jó a random tárgygenerátor.
  • NST Demo
    #1298
    Carlos akkor 1296-ost ignore-oljad :) .
  • NST Demo
    #1297
    Jájj tényleg , jogos :D . Mea culpa :)
  • NST Demo
    #1296
    Akkor az valszeg enchantment reagent lesz :) . Nekem szvsz ez teccik hogy lehet itemeket enchantolni csak az a baj hogy a reagenseket nagyon ritkán dob a monszta , bár inkább ezeket dobálnák mint az értéktelen rare faxságokat :D .
  • Hmuda
    #1295
    Ez rare item. Egy ritka tárgytól elvárok némi extrát amiért rare legyen. Ez a tárgy még egy gyenge kéknek is elig menne el.
  • GrimReaper78
    #1294
    Azt írtam, hogy CSERÉLGETED őket, nem azt, hogy ELADOD. A különféle NPC-kkel csereberélsz, vágod? Ami nálad van ,az cat ribs, a dryad városban a fogadó emeletén van egy elf(?) katona, neki add oda, ő adja azt a katona szobrocskát cserébe.
  • Dant0r
    #1293
    Mert kötelessége a játéknak mindig használható cuccokat dobni, ugye? baah...
    azért RANDOM mert VÉLETLENSZERŰ, érted-e? az lehet rossz is!
  • Carlos
    #1292
    Eladhatóak?
    Nekem van valami csontdarabkám, ami sehol sem lehet eladni (Cat van a nevében)
    Az mire jó?
  • Zsolo007
    #1291
    Szükség lesz itt még pár peccsre :)
  • GrimReaper78
    #1290
    gondolom, használod is? :D

    Amúgy nekem még ennél gagyibbakat is szokott dobni.
  • Hmuda
    #1289
    Aki ezek után azt mondja, hogy a random tárgyakkal nincs gond az hülye. Level 37-es ritka amulet.

  • GrimReaper78
    #1288
    Az inventoryban, mivel cserélgeted a cuccokat.
  • GrimReaper78
    #1287
    Ja, tudom, hogy van ilyen, de akkor meg kevéske a kontroll a karik felett :D Inkább marad így, már megszoktam ;-)
  • Carlos
    #1286
    Áááá...
    Act 2-nek naggyából a 4-5 főküldinél járok.
    Tegnap este Max-eztem 2-ig. (2-3 hete kezdtem el tanulni)

    A DS2 meg csak felb***a acsímet, a karakterspecifikus küldijeivel meg ezzel a gyüjtsd össze ezt, azt amazt, vidd ide, oda, amoda dolgaival.

    Télleg. Amiket ezeknek gyüjtesz (Lelani küldi) az a Quest Items-nél vagy az Inventoriba vannak?
  • MrDevil
    #1285
    Act II-ben neked megvan az összes mellék küldi????
  • Carlos
    #1284
    Lökjed!
    De privátba!
    Ha nyerek, felezünk!
  • MrDevil
    #1283
    Soroljam?????
  • steweee
    #1282
    az optionsban vhol van alapbeállításon hogy automatán harcoljon és védekezzen e a gép. tedd on -ra és akkor automatikusan támad és támadása esetén parancs nélkül is védekezik. legalábbis nálam működik
  • Carlos
    #1281

    Köszi, isten vagy!
    Akkor most a 5-ös lottó számai kellenének...
  • GrimReaper78
    #1280
    Próbáld meg azt, hogy beszélsz a kocsmárossal, és ott megnézed, hogy kik várnak rád. Ott van vmi "send away" vagy milyen gomb. Ugyanis akiket elküldesz a kocsmába, azok elvileg a parti tagjai maradnak, csak inaktív módban; de ettől pl. TP-t még kapnak, és fejlődnek. Tehát ezzel még nincsenek kirúgva.
  • GrimReaper78
    #1279
    Az egy másik elf víz. Ami a gyógyuláshoz kell ,azt elhasználod. Ez a palack annál a bárdszerű fickónál van, Aman'lu-tól nem messze délre, még a déli kapun belül, de a hídon túl, jobbra.
  • GrimReaper78
    #1278
    Részben igazad van, sokszor már nekem is annyira sok a vizuál, hogy nem látok semmit :P Ezt mondjuk egy kicsit sajánlom is olykor (pl. a szörnyeket hajlmaos vagyok nem észrevenni egy-egy tömegverekedésben), viszont a játékmenet kárpótol.

    Viszont ha már szó esett a karakterekről: az AI rendszerrel is van némi gebasz, mert nálam rampage módban sokszor csak áll mindegyik, mint a bálám szamara, miközben engem 5 szörny üt egyszerre...
  • Hmuda
    #1277
    Ah, mégse víz, az elf sör kell neki...