5849
  • Hunter of Deer
    #1356
    Az act 1-en a chapter 5-nél még csak max 2emberem lehet???
    mert mondja hogy beszéljek valakivel a maximumról!!
    mert asszem már csak a nature magicessel lehet tán továbbmenni egy ajtónál nekem meg egy barbárom van 9-es szintű akit felvettem meg egy csaj akivel az elejétől viszem az meg nyilas 9-es szintű!!
    THX!
  • sylic
    #1355
    De ezt hol lehet felvenni?

    Amugy én csak két zárt ajtót találtam eddig a 3. eltünt :D
  • Hunter of Deer
    #1354
    Valaki válaszoljon Please!!

    THX!
  • j0nNyKa
    #1353
    felveszed a dwarf gyurut es azzal akinel ? van ...
  • MrDevil
    #1352
    A Kalathriai Innben melyik karakterel kell beszélni azzal részeg fószerrel???
  • Carlos
    #1351
    Köszönöm. Akkor valszeg ignored marad.
    Hacsak ez az Eva nem tud valami olyat, ami jó lesz a tűzmágusnőmnek!
    Megyek játszani!
  • MrDevil
    #1350
    nem melléklüldi!!! Hol lehet a 6-küldit megszerezni???? Lost of the Azunites itt már mindent megnéztem és sehol semmi!
  • Carlos
    #1349
    Na, legalább már tudom, hogy miért nem nyiltak ki azok a retkes ajtók.
    Komolyan mondom megbolondulok ettől a legyen ez, legyen az a csapatodban.
    Még véletlen se dönthetem el, hogy milyen partim legyen.
    Szánalmas.
    Ez amúgy fő küldetésszál?
  • Lyan Kyj
    #1348
    Kösz!
  • MrDevil
    #1347
    azokban a barlangokban nézelődj, ahol zárt ajtók vannak és Egy Valkeshel tudsz beszélni!!! Ja és Eva legyen a csapatodban!!!
  • Lyan Kyj
    #1346
    Akkor még próbálkozok...csak annyit árulj el, az erdőből ki kell mennem?
  • Carlos
    #1345
    Hogy pakolsz bele ennyi mindent?
    Vagy ugyanazt többször is lehet encsantolni?
  • MrDevil
    #1344
    A térképen csillaggal van jelőlve, 3 helyre is el kell menni mire be tudod fejezni!!!!!
  • Lyan Kyj
    #1343
    Mikor Evával visszamegyek ahhoz a csávóhoz, akinek a karavánját a valkesh erdőben megtámadták, azt a küldit adja, hogy egy valkesh erődből szabadítsaki egy csajt...tudja vkihol az hol van, mert már mindent átkutattam?!
  • MrDevil
    #1342
    Ott már jártam egy párszor!!!! És mit kell kereseni???? :D
  • PSY28
    #1341
    Najo ennel betegebbet nehez csinalni :):)
  • Chipii
    #1340
    Act2ben 6os mellékküldi az 5-öshöz kapcsolódik, vajon mi lehet?:) Mi az, amitől annyira óvtak?:) (go to lost valley)
    12-18asra már válaszoltak.
    15-ös az Amran gombbakörei

    STEVEE:
    Halálkor csak a cuccaid esnek le, ha visszamész, rád megy minden magától, de ha túl veszélyes, akkor a teleportnál a nekromata némi pénzért visszahozza őket.

    Bármivel lehet játszani, mindennel végig lehet vinni, csak mindegyik más stratégiát követel. Nem hiszem, hogy egy single gaménél feltétlen az a lényeg, hogy a legdurvább karit/partit hozd össze, hanem hogy élvezd a gamét. Ha valakinek ez 4 harcossal megy a legjobban, akkor azzal tolja, ha 4 mágussal, akkor azzal:) A faj nem jelent igazán sokat, az a kevés képességpont jelentéktelen (300 erő vagy 306 annyira mind1:), szóval nyugodtan lehet csinálni páncélos dryad harcost és félóriás mágust is:)
  • Thanatos
    #1339
    akkor kevertem :)
  • sylic
    #1338
    ACT 2-ben mi a 6-os és a 15-ös küldi? Hol lehet felvenni?

    DAVE: A 18-as south val'turia forestben van Eva legyen a partyban, a 12. meg az Arénás, Lent Amanlu kocsmája alatt. Itt beszélni kell a csapossal majd irány a pince. Látom neked a 15-ös nem hiányzik mi az?
  • Carlos
    #1337
    Új sityka. Elég jó statjai vannak, bár nagyon nyomin néz ki:

    Itt valami nagyon nagy lehetett a tömegben, mert mindenki lépett egy szintet, mikor kinyiffantak:

    És itt hagytam abba (Statok):
  • Carlos
    #1336
    Nekem 31-es bm-em van. Elég jó a tűzsebzése.
    Mingyárt nyomok képeket.
  • steweee
    #1335
    ha meghalok akkor elvesztem az összes tárgyat ami a karikon volt de ezen kívül aranyat, tapasztalati pontot vagy egyebet veszít az ember?

    érdemes battle magéval kezdeni? mi neki a jó faj ?
  • Carlos
    #1334
    Én nem vettem fel.
    Akkor még kicsit gagyi szerintem.
    Hadd menjen.
    Aztán Act 2-ben visszamentem az elfekhez és a kocsmában felvettem, mert akkor már jobb statjai voltak, jobban tudtam a skill-jeit pakolgatni.
  • Curtis
    #1333
    Hi,

    Szerintetek jó ötlet felvenni Sartan-t a harcost? (Egy gödörből kell kiengedni az erődben)
  • PSY28
    #1332
    Asszem ez a kirakos az utolso varosban lehet megkapni, es visza kell menni az X betus templomba ha jol emlexem, vlami kincsvadasz monja.
  • Thanatos
    #1331
    nyomkodni? én csak beraktama helyükre és ment ott volt középen ami kellet lehetett tovább tiplizni..., vagy lehet ez nem az amire én gondolok :D
  • PSY28
    #1330
    Amikor nyomkodni kell a szobrokat es a foldon vilagot a csatorna kb igy lehet megcsianlni, a rajz eleg ramaty de paintben enm tudtam jobbat :)
  • PSY28
    #1329
    Ja es hogy sose legyen manna problema :)

  • PSY28
    #1328
    Azert megis lehet jo cuccot csinalni :)
  • Lyan Kyj
    #1327
    Ha felveszek egy karakterfüggő küldit és kiveszem a csapatból azt az embert, akivel fel lehet venni, akkor is meglehet csinálni a küldit? vagy mindenképp a csapatban kell maradnia a küldi erejéig?
  • Hunter of Deer
    #1326
    hy annál az enchantress Lumillánál mit lehet csinálni???
  • Travis Pastrana
    #1325
    VALAKI VÁLASZOLJON LÉCCCI!!!!!!
  • MrDevil
    #1324
    A második küldi az Telgrey the Scholar adja Kalrathiaban van!! egy öreg csávó!! :D
  • MrDevil
    #1323
    A második küldi az Telgrey the Scholar adja Kalrathiaban van!! egy öreg csávó!! :D
  • MrDevil
    #1322
    Hol szerezted meg a Act 2-ben 6-os 12-es és a 18-as küldiket????
  • Arachnotron
    #1321
    Felraktam a reloaded cracet, de sajnos a mentésem visszatöltésekor eltűnnek a társaim skillpontjai/lvl-jei. Olvastam hogy másnak is volt ilyen problémája, de megoldást nem irtak:P. Szal mit kéne tennem hogy működjön a mentésem normálisan?
  • Chipii
    #1320
    Act3-ban a 2. küldi micsoda? Már csak ez hiányzik, és jó lenne ha teljes lenne a paletta:) Az utolsó quest itemmel kapcsolatos esetleg? Vagy az valami máshoz kell? Az a kövecske is fúrja az oldalam erősen:)
  • Hmuda
    #1319
    Harmadik actben.
  • Travis Pastrana
    #1318
    Hé Mrdevil!
    mondmár meg lécci hogy mit csináljak az utolsó elforditható kis világító izével lent az act1 azunite shrine vagyis a sivatagi kripta jó nagy termáben ahol ha egyet elforditok akkor betöltődik a fölben a kis "csatorna"??..
  • MrDevil
    #1317
    Köszi!!