5849
  • SNAKE01
    #1436
    csá!! ez mire való?:Val'kesh Figurine
  • Mike at home
    #1435
    arrol nem beszelve, hogy ne kelljen mar klikkelgetni, ne kelljen mar fegyvervaltaskor mindenkit atoltoztetni, es igen a tarsak ne rohanjanak bele a surujebe halalmegveto batorsaggal
    nem azt mondom, hogy mindenkinek meg kell felelni egy jatek keszitesekor, de ami jo volt a DS-ben azt miert kell elbaszni?
  • Mike at home
    #1434
    nem jon elo
    es hadd sirjak mar, akkor amikor nekem tetszik
    sot, nem tetszik az sem, hogy ujra tele van szornyekkel az a terulet, ahol mar egyszer jartam
    ez igy nem DS
    ha Diablozni akarok, akkor meg Diablozom
  • Braveheart
    #1433
    Nekem is ez volt a bajom, és mikor kitöröltem őket tényleg elindult a játék.
  • DonnieBrasco
    #1432
    A következő a probléma: a binkw32.dll file létezik nálad a Windowsod rendszerkönyvtárában is. Töröld ki onnan, és futni fog a játék (azaz van még egyéb .dll is, a DS2 játékkönyvtárban, ha azok is (régebbi verzióik) szerepelnek a Win system könyvtárban, akkor azokat is ki kell utóbbi helyről törölni. Nekem ugyanez volt, és működik.

    DB
  • Stotoo
    #1431
    Megvan a game de meg nemprobaltam ki. Van benne multi? Illetve ha van akkor milyen? olyan mint az 1ben vagy csak coop mód van?
  • Hunter of Deer
    #1430
    Hy! Miért van az hogy nem tudok enchantolni beteszem a cuccost és nem lehet beletenni semmit!! Csak a sárga cuccokat lehet envhentolni mert nekem azt sem engedi pedig van már gyémántom meg egy csomó minden!
  • kisbarbar
    #1429
    HI. Find the Dryad exile colony. küldetést hogy tudom megcsinálni???
  • j0nNyKa
    #1428
    milyen shop ? nyomjal tabot es mindent megtalalsz, egyebkent mindent fele bolt kozepen talalhato... 4 tagra valo novelest a kocsmaban tudsz csinalni 500, majd 1500 arany fejeben
  • kisbarbar
    #1427
    Sziasztok. A Shop az holvan a Town of Eirulan-ban , és hogy lehet hogy 4en lehessenek a party-ba?
  • Carlos
    #1426
    Hadd ne mondjam a véleményem a Gyűrűk Uráról... :)
  • Zsolo007
    #1425
    LoL optionsban jártál már? Fel lehet cserélni az egérgombokat...én jobbal megyek ballal ütök sokkal kényelmesebb :)

    Nemtudom mit zavar titeket a partiformációk és üldözéstávolságok állításának lehetősége......

    Az 1ben ezekre azért volt szükség mert automatán támadtak/védekeztek...ehhez szükséges a fent említett dologok beállítása...
    Ebben manuálisan kell csinálni (keresztezték diablóval), és ez így sokkal jobb mert nem alszok el egy-egy csata alatt...

    De akinek ez nem tetszik az kapcsolja be az automata támadást/védekezést és akkor olyan lesz mint az 1 (azt persze nemtudom, hogy azok a partiállítási lehetőségek előjönnek e, de logikus lenne...). Szal nem sírni kell hanem megoldást keresni...
  • Zsolo007
    #1424
    Hát senki sem láttta itt a Gyűrűk Ura film második részét? Az Uruk-Hai orkoknak van ilyen sisakjuk :) (azthittem egyszerű feladat)
  • j0nNyKa
    #1423
    torold ezt a filet a system32, vagy system mappabol (amelyikben megtalalhato), es muxeni fog
  • sylic
    #1422
    Nem hát :) Én a 8-ast megpróbáltam 3x harmadjára kicsit késöbb, de a főboss túlélte épphogy :D Majd nemsoká.. Jó ez a fejtörős puzzle rész :)

  • PSY28
    #1421
    steweee oda van irva a neve ala zarojelbe ha enchantolhato. Berakod a targyat es megjelenik hogy hany slot van benne jobbra a kis ablakba. Abba kell pakolni a reagenseket.
    Bladesz hol tartasz ? :D
  • böröczk
    #1420
    nem értem.
    most akkor kell neki az a binkw32.dll? mert letölttem hozzá a codeccsomagot is, külön ezt a dll fájlt.
    vagy jobb lenne leszedni az egészet?
    mert így sem indul.
  • steweee
    #1419
    honnan tudom hogy egy cucc enchaltolható?

    a reagensek tulajdonságait hogy lehet kihasználni? elég ha csak az inventoryban van?
  • Bladez
    #1418
    ok tx s kb miko:?:)
  • PSY28
    #1417
    Bladesz az majd a jatek folyaman 1 foellenseg utan lesz teleport es az visz oda.
  • PSY28
    #1416
    Dunga visza kell menni a varosba (townportal) es leszedetni a nyakarbol azt a vackot. Eloszot a bortonor csajszival kell beszelni, aztan az atkud mashoz.
  • Bladez
    #1415
    hol van amanlu:?
  • PSY28
    #1414
    Muhaha ez az arena nem is rosz leptem 2 szintet :) viszint a 7-esnel majdnem ottmaradtam a tobbi viszont konnyebb volt.
  • dunga
    #1413
    *Előzőhöz a kép helye http://motyo.atw.hu/ds.jpg
  • dunga
    #1412
    Helo! Itt elakadtam -eléggé az eleje....
  • böröczk
    #1411
    letölttem bink and smacker-t , de úgy sem ment
    mindjárt utánanézek google-n.
  • sylic
    #1410
    Act2 6-os küldijét megtalálta már valaki? Ha igen kinél kell felvenni?
  • GrimReaper78
    #1409
    Korábban volt már erről szó, ha jól emlékszem. Keress rá google-n a kérdéses .dll fájlra, vagy még jobb: töltsd le a bink lejátszót, az megoldja a parádat.
  • böröczk
    #1408


    eme hibacsodát kapom, amikor készülök indítani a játékot. mi vele a gond? ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
  • sylic
    #1407
    Dark Omen küldit csináld meg azután tudsz beszélni velük. De ráérsz még a 3. actban is van pár szellem.
  • sylic
    #1406
    Beszélsz aman'lu-ban a csapossal ott ahol az embereket tudod a partyba felvenni. Majd lemész ott a mögötte levő liftel, itt ha helyesen beszéltél a szoba végén levő gyerek kinyitja a rejtek ajtot és letudsz menni.

    Nagyon lol, a 3. szint után a petem az irta ki hogy nem etethetem tovább mig nem éri el a 39 -es szintet looool, most 37 :)
  • steweee
    #1405
    honnan tudom hogy egy cucc enchaltolható?

    és a szellemekkel való beszélgetésre ki és hol fog megtanítani? az első várus vmi elurdian. nem ott van, ugye? akkor később vissza lehet menni azokba a barlangokba?
  • sylic
    #1404
    Jah meg irja mit mibe lehet betenni.
  • PSY28
    #1403
    Hol a turoban van az arena ?? en nem talaltam meg :(
  • PSY28
    #1402
    Megoltem azt a kis rohadek lopkodosat es eldobott 1 misteryous stonet amire van vanami irva. Nemtom mi a francra jo, ha valaki rajon szoljon!!
  • sylic
    #1401
    De csak enchatolható cuccott tudsz vele csinálni, ha már mágikus akkor nem megy.

    Amugy én is a 8. körnél fejeztem be az arénát 1 napja, akkor lecsaptak mint a sz*r-t ,mondjuk én magam szeretek menni max petekkel.

    Amugy a pet spellek csak a "magasabb szintű" peteknél vannak, azaz a második városban találhatóktól kezdve (Najad, Lap Dragon, Necrolichid), én is elküldtem a max dire wolfomat meg az ice elit az inn-be, most meg egy lap dragont nevelgetek.
  • Bladez
    #1400
    légyszi mer mer ez kéne:)
  • Bladez
    #1399
    valaki válasz:):?
  • steweee
    #1398
    na rájöttem magamtól a chantokra, csak most néztem meg a válaszokat. hát nem örülök hogy ilyen lett és nem csak menüből kell kiválasztani hogy mit is szeretnék, bár poénnak poén ahogy megjelenik a partytagok felett a kis buborék és elkántálják a mágikus szavakat!

    amire nem jöttem rá hogy hogyan kell egy tárgyat enchantolni. tehát azért tök hülye nem vagyok, ott kezdem hogy a blacksmithes sátorban van a bűvölő.ráklikkelve megjelenik a panelja, a bal felső sarokban van az enchant slot, a bal oldalára a bűvölni kívánt tárgyat berakom, a jobb oldalára meg a reagens kellene, de bármit húzogatom, klikkelgetek nem rakja a slotba. légyszi help!

    egyébként a reagensek tulajdonságait hogy lehet kihasználni? elég ha csak az inventoryban van?
  • Bladez
    #1397
    hol van amanlu meg az eljén van egy kőfal amin nemtudunk átjutni azt hogy kell:?:P