5849
  • böröczk
    #1476

    megvolt, kitöröltem a systemeset, benthagytam a másikat a ds2 system mappájában, de még mindig ugyanazt írja ki
    telepítsem újra a játékot?
    először még megpróbálkozom a tűzfallal...
  • DonnieBrasco
    #1475
    Nagyjából egyetértek. Ez egy elavult játék, és sajnos a viszonylag változatos küldetések ellenére, a játékmenet miatt nagyon hamar unalmassá is válik. De ha éppen "tápolós-gyakós" kedvemben vagyok tök jó :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #1474
    AHHGGGRRR legközelebb ne csak olvass, de ÉRTELMEZZ is! NEM KELL MINDKÉT .dll-t kitörölni, csak a Windows system könyvtárban levőt!

    anyám

    DB
  • GrimReaper78
    #1473
    A mentés-parát tök egyszerűen meg lehet oldani: olyankor ments, amikor valamelyik teleport közelében vagy, és akkor a városból egyből vissza tudsz oda jutni, seperc alatt. Ennyi. A teleportok meg igazán sűrűn vannak elszórva.
  • Thanatos
    #1472
    az lehet de attól mgé ha a stylus nem jön be akkor se fogok azzal jáccani :)
    a mentés meg engem is idegel de ezt egyrészt szvsz megint diablobol koppintották másrészt meg anyi igazság van benen hogy ha nem igy van a mentés már szinte cheatel ér fel mert minden necces helyzet elött mentesz és ha nem megy és laodolsz még csak el se kéne jutnod odáig megint, igy az ember jobban meggondolja mitcsinál :D
    sovány vigasz tudom de szvsz valami ilyesmi járhatott készitők fejében :)
  • GrimReaper78
    #1471
    Kb. van egy Hotkeys opció :P
  • GrimReaper78
    #1470
    Ha az a bajod, hogy nem indul el a játék, vagy mondjuk speciel a video, akkor pontosan, hogy a TŰZFAL a hibás. Tessék letiltani, kikapcsolni.
  • kisbarbar
    #1469
    gream. és merre menyjek "elöre"?
  • GrimReaper78
    #1468
    Kb. úgy, hogy mész előre, aztán egyszercsak belebotlasz...
  • böröczk
    #1467

    kitöröltem mindkét rohat binkw32.dll-t és így sem indul...
    lehet, hogy rossz a törésem is? már tényleg nem tudok mire gondolni. tűzfallal aligha van összefüggésben
  • Mike at home
    #1466
    ja
    es tele van a kornyek szornyekkel, tiszta Diablo
  • Mike at home
    #1465
    ott hol? vegigneztem az egeszet, de bill. kiosztas allitgatasat nem talaltam
  • kisbarbar
    #1464
    Valaki irja le hogy hol tudom megcsinálni a ACT1-be a Chapter5nél az elsö-t. PLZZZZZZZZZZZZZZZZzz
  • [Jakuza]
    #1463
    Hat te tudod mivel jatszol, de velemenyem szerint meg csak egy konyvben sem lehet a ket jatekot emliteni, nem hogy egy lapon.
    A masik idegesito dolog a mentes a DS2-nel, vajon miert nem lehetett megcsinalni, hogy rendesen lehessen menteni a jatekban ?
    Mentek egyet, mert dologom van es elkellett mennem.
    Visszajovok betoltom a jatekot es erre mifogad ?
    Bent vagyok a varosban egy teleportnal.
    Hat LOAL.
  • BladeW
    #1462
    opsönz
  • Thanatos
    #1461
    lehet hogy votl attol még hogy én nem tapasztaltam nemtom
  • Thanatos
    #1460
    a varázslatátpakolás tényleg kruva idegesitő, mongyuk spellforce engem eleve nem izgat annyira nagyon nem csipem az iylen rpg -rts kombókat :/
  • Thanatos
    #1459
    hát jah van benne valami mongyuk engem ez annyira nem izgat emrt én ds1et se nagyon csiptem különösebben :)
  • Mike at home
    #1458
    hol? en ilyet nem talaltam eddig
  • Mike at home
    #1457
    felteszem ujra es megnezem, mert lehet h csak az emlekek szepultek meg az evek alatt
  • böröczk
    #1456
    nah, kettő binkw32.dll volt, kitöröltem mindkettőt, újratelepítem a játékot ,és lássuk mi lesz.
  • [Jakuza]
    #1455
    Hat egyet kell ertenek veled, szamomra ez egy nagy csalodas.
    Sokkal tobbet vartam tole, ez elment volna meg 2000-2001-ben de manapsag mar nemigazan.
    Grafikailag egy kozepest ha meger, nagyon eros tulzassal, mert tavoli nezetbol jobban hasonlit egy pacara, mint barmi masra (A karakter letrehozasa kepernyorol vagy a karakter elonezetrol jobb ha nem beszelunk, mert DOSos jatekoknal szebbeket lattam) es a DS1 hibaibol nem tanultak a keszitok szinte semmit.
    Anno mindenki felhivta a figyelemt a keszitoknek, hogy az nem jo, hogy a varazskonyv cserejenel egyesevel kell a varazslatokat lecsereln.
    Persze megigertek nem igy lesz a 2. reszben, erre mit latok semmi nem valtozott.
    A targyak random dobasa nevetseges.
    Magas szinten lol targyakat kap az ember.
    Vissza is megyek Spellforcezni, mert bar az nem ilyen Hack&Slash, de legalabb magasan jobb szinvonalat kepvisel, mint ez a jatek.

  • Mike at home
    #1454
    sajnos nekem nagy, mert en elozoben ugy jatszottam, hogy ijjasz, es csak ha kellett, akkor volt kozelharc

    most meg mindenki varazsol, a brutalbela is, es ha kozel ernek, akkor pause, kattintassal fegyvervaltogatas
    ijj felejtos

    de ez meg hagyjan, de amikor bementem egy dungeon-ben ahol jartam es megint tele volt :(
    na mondom ilyen nincs
    igazabol azert bant a dolog, mert a DS-t szerettem
  • sylic
    #1453
    Jah, a nevezetes 6-os küldi valakinek megvan? Hol kell felvenni?
  • BladeW
    #1452
    Egyebkent at lehet konfiguralni a bill kiosztast, nem kell sirni a default miatt ha neked nem tetszik.
  • Thanatos
    #1451
    ilyen volt ds1be? nem emléxem mert 2. városig elértem asszem és onnantol gyk csak mutliba nyomtam :)
  • Thanatos
    #1450
    jah nem is jáccotam csak multiban :)
  • BladeW
    #1449
    Sok patchre lesz még szukseg az tény. Nem árt itt ott finomitani. Viszont maga az egesz "pálya" (világnak azert nem nevezném) sokkal komlexebb mint az 1, es ez jot tett neki szvsz.
  • Mike at home
    #1448
    mennyi is lehetett a DS-ben osszesen? 8? ha jol emlekszem
    nalam voltak is annyian anno
  • Mike at home
    #1447
    egy kardos csapattag ne tamadjon senkit sem, amig mogotte allok tavolrol vkit lonek, de ha odaer akkor igen
  • Thanatos
    #1446
    az 1-2-3-4 engem is zavar, ez van, meg hogy nincs több fegyverslot..., viszont a partymanagement hiánya engem személy szerint nem izgat nem szeretem a nagy aprtikal szarakodást, msot 4-3 emberem és egy pet van de már ezis sok :P
  • DonnieBrasco
    #1445
    Codec-eknek ehhez semmi köze nincs, azt csináld amit már hárman is mondtunk, és minden OK lesz...

    DB
  • sylic
    #1444
    Automatikus támadás egy faszság, fegyverváltásban igazad van de ez nem nagy dolog, a társak nem rohangálnak a sűrűbe csak ha ugy van beállítva. pl. van hold gomb is stb.. Nekem csak a droppokal van bajom :)
  • Mike at home
    #1443
    hat szvsz a DS DS volt a Diablo meg Diablo
    ez meg itt ilyen katyvasz
    amikor lattam tegnap ejjel, hogy lehet tapolni, akkor ment el a kedvem az egesztol
  • Mike at home
    #1442
    meg ugyanmar amikor ranktamadnak, akkor ugyan mar ne alljon mindenii ott mint a faszent

    a magaui reszt egyertelmeuen erosietettek, a harc azonban felejtheto

    es ne kelljen mar mindent klikkelgetessel elerni, az 1-2-re ratettek olayt amit fel evben egyszer tudsz hasznalni, aheleyett hogy a fegyver magia valtasokra hasznalhatnad

    es mibol allt volna meg egy fegyverslot, talan belehaltak volna a kedves programozok?

    es az agressziv vagyok, vedekezek, nem ugralok valtast miert kellett kiszedni? az is tul sok heleyet foglalt volna? most van egy agressziv vagyok (elmaszkalok) vedekezek (elmaszkalok, de visszajovok) es a C gomb (allok bamban es nem csinalok semmit)
  • Thanatos
    #1441
    r-el vissza lehet hivni társakat és tudod állitani hogy elkolbászoljanak vagy csak azt támadják amit te támadsz 8ez asszem a mozgásra is vonatkozik akkor jobban melleted maradnak)
  • Thanatos
    #1440
    kinek mi a kényelmesebb...
  • böröczk
    #1439
    köszi, most inkább leszedem az összes kodekcsomagot, az a biztos.
    ez van, ha az ember tört játékkal játszik : - D
  • Thanatos
    #1438
    és tedd hozzá hogy nagy esélyel már őkis lopták valahonnan :P
  • BladeW
    #1437
    Akkor had keseritselek el, a DS sosem akart mas stilusu jatek lenni mint a Diablo.