5849
  • Thanatos
    #1516
    hát nemtom, de nekem a elgutolso ami eszembejut a ds2-ről az a taktika :D
  • Zsolo007
    #1515
    Az se rossz :) felér egy nuke-kal :D
  • Zsolo007
    #1514
    Jójó, igen erős egy kicsit de ez taktikának számít, azé ismerd el az is taktika hogy mivel/merről/mennyien/mennyi ideig támadod az ellent...Szal nem vérbeli taktika, hanem ilyen lájtos kiszerelés :D
  • [Jakuza]
    #1513
    Na ja.
    Menni elore es atfurakodni a tomegen kb errol szol az egesz. De en inkabb megismertettem az enemyt a DEL billentyuvel. :P
  • Carlos
    #1512
    Egyetértek!
  • Thanatos
    #1511
    azért a taktikus jelző elég erős erre a gamera... :)
  • böröczk
    #1510

    LEBORULOK ELŐTTED
    nameg röhögök, hogy ez eddig miért nem jutott eszünkbe
    Elindult a játék! Bele is vetem magam próbálgatás szintjén : - )
  • Zsolo007
    #1509
    Vazze mike at home ha nem tetszik ne játssz vele, ne sírj itt a fórumot, hogy te nem diablózni akarsz.....Akkor maradj a DS1nél.....

    A játék a hibái ellenére sokkal jobb mint az 1...


    most meg mindenki varazsol, a brutalbela is, es ha kozel ernek, akkor pause, kattintassal fegyvervaltogatas
    ijj felejtos


    Ez egy nagy hülyeség....már az elején elmondják, hogy ragaszkodj egy osztályhoz.... (a másik meg hogy az íj sokesetben erősebb mint egy egy spell...)

    Varázslatot meg kurvaegyszerűen lehet váltani: folyamatosan nyomod az 1ik varázslatslotot és megjelenik az összes spell ami a könyvedben van..pillanatok alatt lehet váltani..

    A fegyverváltáts nem tudom miért szidod...azért van a pause, mert ez egy TAKTIKUS játék, ezért meg lehet állítani, át lehet gondolni cserélni ezt azt, ez a játék nem arról szól hogy berohanok és kliekklőversenyt tartok...

    Az hogy bekerít az ellen az a te hibád, visszavonulás is van a világon, mint mondtam taktikusan kell játszani és hopp egyből sokkal könnyebb lesz...

    meg ugyanmar amikor ranktamadnak, akkor ugyan mar ne alljon mindenii ott mint a faszent

    Automata támadás/védekezés...

    es az agressziv vagyok, vedekezek, nem ugralok valtast miert kellett kiszedni? az is tul sok heleyet foglalt volna? most van egy agressziv vagyok (elmaszkalok) vedekezek (elmaszkalok, de visszajovok) es a C gomb (allok bamban es nem csinalok semmit)

    Pontosan ugyanazok a beállítások vannak benne mint az 1ben kivéve a party formációkat......hotkey-elo amúgy is egyszerűbb mint megállítani és egérrel kattingatni..nem is tudom mint ha te sírtál volna hogy sokat kattintasz... Akkor hogy is van ez? (apró ellentmondás)

    egy kardos csapattag ne tamadjon senkit sem, amig mogotte allok tavolrol vkit lonek, de ha odaer akkor igen

    Ilyen az 1ben sem volt...

    es ne kelljen mar mindent klikkelgetessel elerni, az 1-2-re ratettek olayt amit fel evben egyszer tudsz hasznalni, aheleyett hogy a fegyver magia valtasokra hasznalhatnad

    Az 1 dolog hogy te nem használod én gyakran használtam főleg a vége felé, igenis jó így!

    A mentés után vissza a városba dologról annyit, hogy ez egy nagyon jó ötlet, mivel így az ember nem "csalhat" azzal, hogy főszörnynél ment és majd ha meghal ott tölti vissza...és ez nagyon jól összhangban van azzal, hogy újratermelődnek a szörnyek. Ezt sem értem miért nem tetszik, spec én utáltam az 1ben hogy végigvittem és elvileg szabadon mászkálhattam de tök üres volt az egész...nézd úgy hogy plusz XP.....


    Nem fikázni kell, hanem a jó oldalát kell nézni a gémnek a bugok ellenére!
  • PSY28
    #1508
    en egyszer lvl 13-on kezdhettem ujra, haveromlvl 24-en es en meg 1x majdnem lvl 35 korul, mindez quest bug miatt. Megcsinaltam valamit es nem fogadja el. Lvl 13 amikor a faszit kell megmenteni a fertozottektol. Mindenkit megoltem az tovabb sipitozik. lvl24 a szigetes misson. Megvan mind a 4 item de megis aztmondja hogy 1 hianyzik. Kezdheti elorol. lvl 35 a varban mondjak hogy oljukn meg mindenkit. Megoltem mindenkit es ott visitozott tovabb, majd eszrevettem hogy 1 szorny felg kilog a falbol. Azt megoltem es szerencsere tovabbengedett, de majdnem idegbajt kaptam !! Ennyit par nagyon idegesito bugrol.
  • Thanatos
    #1507
    szó szerint érti :)
  • GrimReaper78
    #1506
    Mit értesz az alatt, hogy rengeteg benne a hiba?
  • j0nNyKa
    #1505
    inventoryban bal fent dismiss party member
  • j0nNyKa
    #1504
    *bossok
  • Stotoo
    #1503
    party membert hogy lehet elbocsatani?
  • j0nNyKa
    #1502
    ki mondta, hogy nehez a jatek ? az a bajom a balanceval, hogy mostmar a boss sem kepesek megolni a varazslokat SE, viszont 10 percig kell utni 1 monstert..
  • j0nNyKa
    #1501
    masik.. normon 5 monsterbol 4 raret dobott, itt jo, ha chapterenkent talalunk 2t..

    kemeny 4 db aranylag ertelmes cuccot sikerult talalni veteranon

    cucc 1
    cucc 2
    cucc 3
    cucc 4
  • PSY28
    #1500
    Mi a bajod a balancal ??? Egyre nehezebb lesz a jatek , ez igy jo. En is fel orat szaladoztam a 3 arcmage elol, de igy poen. Szar lenne ha leb***nam oket egybol. A toronyba vezeto ut meg hajjaj egyre tobbet menekulok :)
  • malefic
    #1499
    Próbáld meg kivenni a "Resources" könyvtárból a 2 movies file-t.
  • j0nNyKa
    #1498
    MIAZA BAJOLAS ? :D

    na, hat elvittuk veteranon act3ig lanon.. tapasztalatom az, hogy rosszabb, mint mercenaryn... rengeteg hiba van benne, a balance pedig csilliardszor rosszabb... sajnos semmi jo ponttal nem szolgalnak az uj tapasztalatok a regiekkel szemben, erdekes, hogy mercenary act2 ota nem sikerult bowot talalnom, a cipoim meg 10percenkent cserelodnek irrealisan durvakra.. ah gaz az egesz, elitbe bele se merek kezdeni :\
  • PSY28
    #1497
    A ???-es cucclopkodos fickot meg senki nem nyirta ki ? vagyis eldob valami misteryouc vackot, az is quest item, csak nemtom hol lehet hasznlani. Van rajta vlami felirat is.
  • böröczk
    #1496
    de, ha nem crackelem, elvileg ki kellene írnia, hogy tegyem be a cd-t, nem?
    namármost ez nem történt meg, mert próbáltam úgy is (tűzfal mellett), aztán feladtam 15mp várakozás után. lehet, hogy egyáltalán nem kellett volna törnöm a játékot?

    áhh, ezekkel már próbálkoztam, letöröltem a codekcsomagokat (ace és rad),
    kikapcsoltam a tűzfalat, töröltem a binkw32.dll-eket, semmi változás, go blank és hibaüzenet.
  • GrimReaper78
    #1495
    Bakker, neked mindig ilyen kérdéseid vannak?! OLVASS!!!!!! A Vai'kesh Figurine az egy reagent, bájoláshoz használható.

    (most meg ne kérdezd, mi az a bájolás, vagy hol és hogyan kell csinálni :P)
  • Carlos
    #1494
    Semmi, mert a 2.1-es patch az hálós játékban javítja a save szinkront vagymifenét.
    Amúgy tedd fel a játékot, crackeld, codec pakkokat leszed, tűzfal kikapcs. Elindit.
    Aztán várj és reménykedj. Nekem másfél percet, de valamikor két percet is kell várnom, hogy bejöjjön a főmenü.
    (introk előtt)
  • böröczk
    #1493
    na várj, szóval amíg nem crackeltem a játékot, és próbáltam indítani, kijött a game logója (mintha már töltene), de nem írt ki semmi olyasmit, hogy tegyem be az egyes cd-t. Miután törtem, és próbáltam indítani , jött a dll hiba.
    mi lenne, ha reinstallnám, feltenném a 2.1-es patcht és próbálnám indítani tűzfal kikapcsolása után?
  • SNAKE01
    #1492
    hi all!!ez mire való?:Val'kesh Figurine,valami szobor szerű amit a Haku- vagy mi a nevük azoknak a kis ugráló figuráknak azoknál találtam nem is egyet!!!
  • SNAKE01
    #1491
    hi all!!ez mire való?:Val'kesh Figurine,valami szobor szerű amit a Haku- vagy mi a nevük azoknak a kis ugráló figuráknak!!!
  • rezsofiz
    #1490
    Pont ezért tettem fel a kérdésemet, hogy feleslegesen ne kelljen letöltenem a játékot.
  • GrimReaper78
    #1489
    Elég, ha megnézed az intro mozit.
  • GrimReaper78
    #1488
    Jaja, először én is paráztam, hogy még alt-tabozni sem tudtam, meg hogy bejött a hang, gondoltam "na hello, ennyi volt, megfagytunk", aztán mégsem. Szerencsére!
  • Carlos
    #1487
    Akkor nem csak nálam dekkol 1-1.5 percet a töltés... :)
  • PupákZoliag
    #1486
    Hm kipróbálnám a játékot viszont nem tudom hogy szükséges e előbb végigjátszanom az első részt, olyan értelemben hogy kapcsolódik e a 2. rész története akármilyen formában az elsőéhez.
  • GrimReaper78
    #1485
    Kb. várj, aztán majd bejön a főmenü is úgy 1 perc után.

    Vagy tűzfal kikapcs.
  • PSY28
    #1484
    Nonoo nezz vissza a forumban
  • Carlos
    #1483
    Google a Te barátod!
    2 hozzászólásnál azért talán nem így kellene kezdeni.
  • Nonoo
    #1482
    Sziasztok!!!

    Segitsen valaki!
    Nem tudom elindítani a játékot.
    Miután lemegy a Gas powered logo, nincs kép csak hang, mintha tűz égne!

    Segitsetek!!

  • MeTaL
    #1481
    Hi all ! Plz rakjatok ide screenshotokat a gameről ! Thx !
  • Thanatos
    #1480
    nem értitek látom, nem a rusholásról van szo de mind1... :)
  • Carlos
    #1479
    Egy játékhoz idő kell.
    Aki rássolni akar, az itt melléfogott.
  • Thanatos
    #1478
    ne nekem ird hanem jakuza-nak..., amugy abban igaza van hogy ez nem mindig megoldható..., nem mindenki időmilliomos :)
  • Carlos
    #1477
    Na, szerintem keress rá a C-n a *binkw* -re és a registry-ben is. Ott simán binkw.
    Aztán törölj mindent. Persze csak saját felelősségre!