5849
  • Curtis
    #1556
    Nem tudod véletlenül, hogy pontosan hol van a CM az ACT II-ben? Köszi!
  • jihad
    #1555
    Oké megnézem. Thx! (Carlosnak is.)
  • Stotoo
    #1554
    fasza :D kb fel oraja olom oket :D, farkas ragja az orias meg csepuli oket kozben a 2 mage csak gyogyit :P
  • GrimReaper78
    #1553
    Act 2-ben van CM, az 1-ben, ha jól emlékszem, nincs.
  • Carlos
    #1552
    Az ilyenek csak unique vagy rare cuccokat rejtenek az adott karakterosztálynak.
    A fő missionszálat akár egy karakterrel is végigjátszhatod, nem kell hozzá speckó ember.
    Csak a mellékküldetésekhez!
  • Carlos
    #1551
    Hagyd azt a mission-t későbbre!
    A bocikkal nem bírsz majd!
    Ha már Te is 22 körül leszel, simán nyírod őket!
  • Stotoo
    #1550
    nezz korul, lesz ott masik ajto is, az a rangedes mogott csak 1 lada van
  • Stotoo
    #1549
    masokon sebzek 70-100akat de ezeken a dogokon 10nel tobbet nem :( raadasul 3x annyi hpjuk van mint a tobbinek
  • jihad
    #1548
    Más: az 1. városban vagyok, valami járványt elkaptam állítólag, és egy elf kútból lehetne vmi lötyit összeszedni ami gyógyítja. Namost ott van egy lejárat, ami mögött nem sokkal egy "lvl6 ranged" ajtó van. Muszáj nekem mindenképp felvenni 1 íjászt hogy továbbjussak? Nem igazán szeretem ha rámkényszerítik hogy kell továbbmenni, elég lehangoló ha nem játszhatom végig a játékot olyan karakter(ek)kel amivel én akarom.
  • Stotoo
    #1547
    nagyon jokis game ez, most ott vagyok ahol a kovacsnak kell visszaszerezni a cumojat, egy 12es combat es egy 12es nature varazsloval, 11es fighterrel meg egy dire wolf pettel probalkozok, de eleg durvak a szornyek, az osszes penzem elfogyott heal potira es meg mindig vannak :D
  • jihad
    #1546
    Ez csak néhány bemutató cuccos, nekem olyan spell lista kéne amiben mind benne van, lehetőleg a leírásával együtt (damage, mana cost, stb).
  • Curtis
    #1545
    Hello,

    Hol tudok Combat mágust felvenni az ACT I, vagy az ACT II -ben?
  • böröczk
    #1544
    ez igaz, mondjuk oda is írták, hogy egy pár ismert varázslat, na mindjárt utánanézek egy nagyobb listának
  • Braveheart
    #1543
    hát jó kevés van ott...
  • dikki*yysw
    #1542
    na kipróbálom a kedvetekért, mennyit visz a P3-am.
  • böröczk
    #1541
    spells
  • insp
    #1540
    Szvsz fölösleges a szamár. Ott van a transmute varázslat, az rögtön aranyra váltja a cuccokat. Ha meg valami egyéb kell, akkor ott a town portal...
  • Carlos
    #1539
    Rejuvanation shrine:

    Most csináltam...
  • jihad
    #1538
    Még lassító progi is kell hozzá. ;)
  • Zsolo007
    #1537
    Ez így igaz, de ez csak játék közben állítható!
  • Laczy
    #1536
    Option->Game és ott van olyan hogy auto támadás/védekezés. Asszem ha be teszed az auto támaást nem műxik az auto cast(varázslás)
  • Laczy
    #1535
    Az melyik?
  • böröczk
    #1534
    hol tudom beállítani, hogy a csapattagom automatikusan támadjon az ellenségre?
  • böröczk
    #1533
    700 mhz az kevés
  • jihad
    #1532
    Van vmi lista arról milyen spellek vannak a játékban?
  • dikki*yysw
    #1531
    Sztetek egy 700 MHz-es P3-on elmenne? :P
  • Laczy
    #1530
    Nekem konkrétan az act 2-ből az "assassinos" küldi befejezése kéne,mert a gyűrű már megvan.
  • sylic
    #1529
    Act2 6-os küldi valakinek megvan?

    Tök jó, találtam egy ilyen karom szerűséget a bm-nek, és egész máshogy mutat ahogy varázsol. :)
  • jihad
    #1528
    Elég volt 2, a többi inkább szamár hurcolni a szajrét. :)
  • jihad
    #1527
    A DS1-ben is a kombat mágus volt a legerősebb, csak egy tank kellett elé néha.
  • Laczy
    #1526
    Hali!
    Nem tudtok vmi oldalt ahol le vannak írva a questek(nem baj ha angol), mert 1-ben elakadtam, meg 1 jó párat nem is tudok felvenni.
  • jihad
    #1525
    Nem.
  • rezsofiz
    #1524
    Na mégegyszer.

    [b]Hm kipróbálnám a játékot viszont nem tudom hogy szükséges e előbb végigjátszanom az első részt, olyan értelemben hogy kapcsolódik e a 2. rész története akármilyen formában az elsőéhez.
  • Gelli
    #1523
    hi,
    lehet, hogy már volt kérdés, de bátorkodom feltenni:
    még act1-ben tartok, valami fiolát kell elszállítanom dryad csoprtnak aki az erdőben van(valami t-betűs muksó 2. küldetése, aki a great hallban van =) ), csak sehol se találom:(
  • Fboy
    #1522
    sikerült már megtalálni? mert én is itt akadtam el
  • Thanatos
    #1521
    tudom énis igy gondolom, de ilyen msot meg se fordult az eszemben..., én az általános taktikáról beszéltam :)
  • Zsolo007
    #1520
    Taktika alatt nem csak vérbeli halálraagyalós taktika értendő....
  • PSY28
    #1519
    vagyis a powereket. Azok a leghasznaosabbak.
  • [Jakuza]
    #1518
    AZ sajnos akkor tortent meg, amikor johiszemuen letoltottem a gamat. :P
    Holnaptol nem dolok be a keszitoknek.
  • PSY28
    #1517
    mukso valtas F1-F6 ... a skilleket en allandoan hasznalom szal most azert anyaznek ha azokat tettek volna F gombokra mert azok messze vannak.