5849
  • PSY28
    #1636
    szal szentem az egesz jatekot rakd ujra mer ez vicces :)
  • PSY28
    #1635
    böröczk
  • malefic
    #1634
    Akkor mégsem jó az a movies törlés...
    Ott egy videonak kell következnie,
    amit nem játszik le, mert törölted.
  • Gelli
    #1633
    nem látom a szerverét, pedig ugy csináltuk ahogy le volt irva:(
  • Gelli
    #1632
    thx, még csak most tesztelem az 1ik haverommal
  • böröczk
    #1631

    ez remek, ugyanis már két karakterrel is megcsináltam : - D
    próbálkozzam egy harmadikkal is? X - D
  • Stotoo
    #1630
    az bug, elvileg ott elajulsz es a driad varosban ebredsz fel :D
  • Stotoo
    #1629
    irjak hogy lepj be lanba utanna lepj be hamacsiba, nyomjatok? esetleg csatlakozhatnek ?:P
  • böröczk
    #1628
    hát behalás már a legelején elakadni.
    vagy csak bug?
    szóval még a játék kezdésekor, amikor eljutok valami templomba (tunelen keresztül), amit valami őriz, akkor az összes karakter harcképtelenné válik, az inventorym kiürül, elveszik a varázserőt, fegyvert, ruhát, miegyebet, és az aegis of life-ot (ami a templomban van) pedig nem tudom felvenni.
    az kint álldogáló szörnyet puszta kézzel nagy nehezen leverem, de azután se történik semmi
  • Zsolo007
    #1627
    Akkor meg csak áll a lobbyban és semmi sem történik...
  • Gelli
    #1626
    az miért van, ha belépek hamachiba, akkor lanba nem tud belépni, de ha nem vagyok benn hamachian akkor betud :/
  • Stotoo
    #1625
    Tamari merre talalhato ?:)
  • Stotoo
    #1624
    és ha nem te vagy a szerver?:P
  • Zsolo007
    #1623
    Nem kell azt letitani... mindenkinek faszául megy tiltogatás nélkül is...

    Elvileg nekem is menne...nálam a gond ottvan, hogy amikor indítanám a gémet (én vok a szerver) akkor csak fekete képernyőt kapok....semmi töltés..
  • Stotoo
    #1622
    hogyhogy? letiltottad a halokarid ds inditasa elott?
  • Zsolo007
    #1621
    Már rég ismerjük, sokan játszanak is ezzelk a módszerrel..egyeseknek sajnos így sem megy :( (pl nekem)
  • Zsolo007
    #1620
    Miután felgyújottad a tornyokat tudsz venni..
  • Stotoo
    #1619
    A varosba keresd meg a pet shopot, megtudod venni egybol sztem. Talaltam egy kis infot hogy hogyan lehet neten jatszani nem eredeti kulcsal:
    http://thepiratebay.org/details.php?id=3371472
    Ha vkinek van kedve hoza az szoljon nekem!
  • böröczk
    #1618
    úgy értem, NEM merültem bele.
    az első petet mikor lehet megvenni? : - D
  • böröczk
    #1617
    kibróbáltam a játkot, még merültem bele túlzottan, de már így is állatira tetszik!
    és ilyenkor nem azzal foglalkozok, hogy mennyiben, mennyire hasonlít a Diablo 2höz, mert mit számít ez, ha úgyanannyira élvezhető, sőt? szóval így első nekifutásra tetszik, csak még nem volt rá túlzottan időm, még csak a templomig jutottam el a legelején : - D próbának elég volt
  • Carlos
    #1616
    Ezt nem tudtam, sorry!
  • DrGreen
    #1615
    A 2.1-es patch-et próbáltam. Még csak nem is látta a mentésemet. A régi exe visszamásolása segített.
  • DonnieBrasco
    #1614
    Nemtom mi ez a kepeim.dox.hu, de még véletlenül sem nyit meg egyetlen képet se róla.. nem lehetnek inkább az SG galériát használni? :) úgy csodálnám a képeket... :(

    DB
  • Zsolo007
    #1613
    De van olvastam külföldi fórumokon hogy a patch felrakása után nem ismeri meg az eredeti save-et....
  • Carlos
    #1612
    Ilyen jellegű pecs nincsen.
    Crackelted a játékot?
    (Mint a Diablo-ban, ebben is a városban kezdesz betöltés után!)
  • DrGreen
    #1611
    Hmm. Valaki felrakta már a peccset? Sírnom kell, mert az eddigi állást nem akarja visszatölteni. :(
    Szomorúság...
  • Carlos
    #1610
    Pedig lezsíroztam Chris-sel, hogy ma jelenjen meg.
    Asszem segbe kell, hogy rúgjam!
  • sylic
    #1609
    Act2 6-os küldijét kitől lehet felvenni?
  • j0nNyKa
    #1608
    hat korbe tamad, es 2k-t sebez, tehat nem kell lebecsulni a szamar pusztito erejet, kosz !
  • GrimReaper78
    #1607
    Gondolom... villámló paták meg dögvészes szájszag/harapás a fegyvere, mi? :DD
  • j0nNyKa
    #1606
    ugy nem talalkoztam vele, hogy nem fogadtam fel te esz, johogy tudom, hogy hogy lehet megszerezni..
  • jihad
    #1605
    A déli kijáraton kell kimenni a dryad városból, és egy hídon, majd barlangon át, majd egy bunyó, aztán jön a dire wolf. Előtte persze dumálni kell a pet shop boysal, aki a küldetést adja.
  • j0nNyKa
    #1604
    dire wolffal meg nem talalkoztam, csak szamarunk volt hawerral, na az eros :D
  • jihad
    #1603
    Combat mágusnak fire / necro/ light a keményabb? Melyikre érdemes rámozdulni, vagy egyforma erős mind3?
  • GrimReaper78
    #1602
    Oks, vágom. Dire wolf? :P
  • j0nNyKa
    #1601
    -valamit :\
  • j0nNyKa
    #1600
    alap tamadasa 100-200 korul sebez, manat elegge zabalja, ezen kivul a powerje az inferno, ami eleg szepen sebez veteranon is, mint emlitettem, es gyorsan toltodik, 2. varazslata nincs, a passziv kepessege meg valami elhanyagolhato valamit
  • Zsolo007
    #1599
    Nah ja kéne egy táblázat ahol le vannak írva a képességek...
  • Zsolo007
    #1598
    Honnan veszed? Én szept 2-ról tudok....
  • GrimReaper78
    #1597
    Na, ez az, hogy a többi pet képességéről nem is tudok! Lap dragon-t meg még csak nem is láttam :P

    Tűzelementál pl. mit tud?