5849
  • jihad
    #1676
    Lapát mint fegyver? Ez a game ennyire komolytalan? :)
  • j0nNyKa
    #1675
  • bigfoot
    #1674
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • bigfoot
    #1673
    [IMG][/IMG]
  • Steven1985
    #1672
    Szóval 1 kérdés! leszedtem énis netről mondom kipróbálom mit tud! Feltettem a peccset miután ügyesen elfelejtettem crackelni és láss csodát úgy is megy! most akkor minek hozzá crack? Mert van hozzá de akkor minek?
  • HRaVeN1
    #1671
  • PSY28
    #1670
    O jeah baby !!
  • PSY28
    #1669
    Tul sok volt a potionom :)
  • Thanatos
    #1668
    arra (azok is reagentek amugy csak ha azok kellenek ugye questként a csajnak...)
  • shaba23 #1667
    ööö...nekem egyébként nem reagentek kellenek, hanem 4 db nettle cluster...erre gondoltál?
  • Thanatos
    #1666
    nm
  • shaba23 #1665
    kösz
  • PSY28
    #1664
    Elit fokozat egyenlore nem tunik neheznek hogy lvl 70-et irtak en meg csak 64 voltam.
  • Thanatos
    #1663
    késöbb lesz mód,a bigyokat is majd kséöbb fogod ezrével találni
  • shaba23 #1662
    még az eleje felé, mikor a nyakamon a pórázzal rohangálok, a kovács küldene könyvet olvasni, de nem tudok bejutni a great hall-ba, erre később lesz mód?
    a másik (ugyan így secondary quest) az enchanternek kéne 4 bigyót szereznem, csak nem tudom honnan...a kovács ha vissza,egyek elmondja hová kell mennem, de az enchanter nem, ő csak enchantolni akar
  • McFrost
    #1661
    és ebben valaki #1643
  • troc
    #1660
    ja, én is nehezen vettem észre, ott a kapcsoló a peremén.
  • McFrost
    #1659
    előttem valahol?
  • Gelli
    #1658
    benyomizod a gombot, ami a képen balra van
  • McFrost
    #1657
    itt hogy jutok le a ládához?
  • Lyan Kyj
    #1656
    Nem kötelező beszélni senkivel, csak érj el Kitrathia városába (act 3), és ott lesz a kocsmában a fószer. Én sem kérdeztem meg senkit Eurilanban -vagy hol-.
  • malefic
    #1655
    A save könyvtárban van egy .bak nevezd át,
    hátha jó...
  • malefic
    #1654
    Esetleg az #1560-ra valaki?
  • McFrost
    #1653
    a save file-t 1-2 naponta másold át valahova, s ha bexarik csak visszamásolod...
  • ceas
    #1652
    Hát ez szopás. A tököm aki ezt a k...a mentési rendszert kitalálta, ekkora egy tré munkát. Egy hétnyi játék után file corrupt-al tönkre tette az egész mentést, most ilyenkor mi a szart lehet csinálni, a játék újrakezdésén kívül? Ha már nem bízzák a játékosra, hogy hány helyre mentse az adott állást, legalább úgy oldanák meg, hogy automatikusan több helyre ment, ha az egyik megdöglik, akkor legyen egy korábbi pont és ne a start new game:((((((
  • böröczk
    #1651
    amúgy nem tudom mi okból, de nekem mindig a mentéstől folytatódik a játék, nem kerülök vissza a citybe, mint diablonál : - o
  • McFrost
    #1650
    Valaki segítene?#1643!
  • Thanatos
    #1649
    már látom csak én alulrol szopktam ovlasni az üziket :)
  • böröczk
    #1648
    oké, mert mostmár mindegy, ugyanis nem lesz vele gond
  • Thanatos
    #1647
    elég sok van
  • böröczk
    #1646

    hát nem tudom, mit csináltam, de miután viszatettem mindkét movie fájlt, újraindítottam a gamet, megy minden : - D
    nem ragadtam a templomban, ment tovább átvezető animációval
    már előre imádom ezt a játékot, egyedül a kattintgatás zavar(diabloban ez jóval egyszerűbb, csak húzom a kurzort, de végülis elhanyagolható), és nem tudom egyesek mit problémáznak a grafikával, én örülök, hogy nem szaggat, fut tökéletesen, jó, hogy nem rendelkezik brutális gépigénnyel a játék.
  • böröczk
    #1645

    mondjuk nem értem, miért nem hajlandó átvinni mozi nélkül a következő "pályára".
    ezek szerint továbbra is foglalkozhatok azzal a binkw32.dll hibával, csak már állatira unom inkább játszanék...
  • NeoMaN
    #1644
    Nekem úgyemléxem akkor rángattak a muvik, amikor túl volt húzva a VGA ill. nagyon melegedett a gép. Esetleg egy fastwrite off a biosban....
    Már régen volt....
  • McFrost
    #1643
    Lehet hogy már sokszor volt , de a játék elején(még a demot tesztelem), a fák tetején lévő faluban a néni ül a széken, kérdő jel van felette, beszédbe elegyedek vele, megnyílik nála is egy inventori ablak , be kellene oda raknom valamit, de mit? S utána?
  • böröczk
    #1642
    sok mozi van a játékban?
    mert lehet, hogy végső megoldásként le kellene szednem valami mentés szerkesztőt, ami kétlem, hogy már lenne DS2-höz.
  • böröczk
    #1641
    már ezzel is próbálkoztam, nem is egyszer.
    sőt, már külföldi fórumokon is utánanéztem. új ötletem pedig nekem sincs : - S
  • malefic
    #1640
    Próbáld meg ezt feltelepíteni...
    The RAD Video Tools
  • böröczk
    #1639
    de volt fent, azokat leszedtem, semmit nem változtatott, sőt rákerestem binkw-re ami volt , töröltem.
  • malefic
    #1638
    Mind a kettő elég nagy,
    ugyhogy ezek szerint kellenek a játékhoz.
    Nincs fenn valamilyen codec pack?
  • böröczk
    #1637
    rakjam vissza a movies 2-őt? gondolom az elsőt azt a játék indításakor játsza le, de a kettőt még visszatehetem.