5849
  • j0nNyKa
    #1795
    ezt az ipari baromsagot honnan vetted ?

    Nos, az, hogy usefull, faszsag, ugy ahogy van, szerintem ezt megmagyaraznom se kell... A cuccdobosdi sztem szinten faszsag, nem tudok rola semmit... tobb reszre oszlik az xp, ez igaz

    a gyorsulast nemtom, hogy mennyire lehet eszrevenni, mert ugye folyamatosan fejlesztettem, igy csak 1%ossaval nott.. nemtom, megeri-e
  • jihad
    #1794
    Az egyik leírásba belelapoztam, és: "Nature mages and rangers are less useful,
    but having them on the team allows access to more treasure". Minél többen vannak a csapatomban, annál jobb / több cuccot dobál? Így meg annyival több részre oszlik az XP, nem?
  • jihad
    #1793
    Btw, észre lehet venni a gyorsulást? 20-as skillre azt írja +25%-ot gyorsul ez így nem hangzik túl soknak. Hány pöttyöt raktál rá?
  • j0nNyKa
    #1792
    egyebkent itt van 1 par erdekesebb info a jatekrol
  • jihad
    #1791
    Hmm, akkor nécsörözök kicsit. Eddig nem akartam letérni az útról. :)
  • j0nNyKa
    #1790
    ez ugyanolyan minthogy a te 24es szinteden levo cast speed novelo meg a nature mage cast speedjet is noveli
  • j0nNyKa
    #1789
    igen ezt mondom, hogy erdemes ra raknod 5-10 pontot, mert a te spelljeid costjat is csokkenti
  • jihad
    #1788
    Én meg a szavaidból úgy vettem ki hogy fire mage vagy, de így visszanézve a belinkelt képet télleg nem. :)

    Viszont: sok skillnél írja a leírás hogy combat és nature spellekre is vonatkozik, a mana csökkentő is érvényes combat spellekre (amennyiben felveszek pár nature szintet, és erre rakok)?
  • j0nNyKa
    #1787
    nincs, max a manafogyaszto skillhez adhat cucc... viszont azzal tisztaban kell lenned, hogy a combat magenek soha a budos eletben nem lesz 55 mana koruli spellje, csak tobbe kerulo, erdemes lenne talan fejlesztened 5-10es szintre a manacsokkento skillt... (lehet, hogy vilagos, de a szavaidbol ugy vettem eszre, hogy nem, nekem azert olcsok a spellek, mert nature mage vagyok, es az ice magicek alapbol is olcsobbak a combat magiceknel + 20as a manacsokkento skillem)
  • jihad
    #1786
    Ez megvan, nincs benne spell lista.
  • BladeW
    #1785
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/dungeon_siege_ii_a.txt
  • jihad
    #1784
    Az oké, a lightning csak példa volt, de a fireboltom is 75 körül fogyaszt, és mégcsak 24-es vagyok. Hogy lesz ebből komolyabb szinten 55? Van cucc ami -fogyasztás?
  • BladeW
    #1783
    a qrva...
  • BladeW
    #1782
    Ez talán hasznos lehet
    faq & walkthrough
  • jihad
    #1781
    Hát az még messze van. :(
  • j0nNyKa
    #1780
    mondtam hogy a lighting sok mana.. egyebkent azert lesz joval tobb manad, mer combat mage vagy, es fejleszted a max manat, en viszont a spellek mana koltseget pakoltam 20ig(ez is az oka annak, hogy csak 55 mana ez a spell)
  • j0nNyKa
    #1779
    na ebben nem tudok segiteni, mivel mi lanon toltuk, 4 player + 2 pet, szoval igazabol az immunitasokat nem nagyon ereztuk meg, mivel nem szamitott az az 1 karakter minusz.. foleg hogy a 2 legerosebb karira ugyse immunisak -fighter,archer- (legalabbis eddig nem talalkoztam psyhical immune karival)
  • jihad
    #1778
    55? Ez vmi tesco gazdaságos spell? :) Még csak most adta be a mezei lightningot, de már az is 100-at eszik alapból, és a firebolt is 7x-nél tart.
  • j0nNyKa
    #1777
    hulyeseget irtam, 36ot tudnek loni regen nelkul.
  • jihad
    #1776
    Ok, thx. Kerestem neten spell lista leírást de még nemnagyon van. Persze érthető mert új a játék, de amennyi fanatikus van, már ideje lenne. :DDD

    Immunisok ellen fejlesztesz másik ágat is (light / necro), vagy rábízod a csapattagokra?
  • j0nNyKa
    #1775
    kb mercenaryn lattam utoljara elfogyni a manamat, tehat nem keves... 55 mana a tamadospellem, tehat manaregen nelkul is tudnek loni ~180at, szoval nem, nem keves
  • j0nNyKa
    #1774
    lesser fireball lvl 34
  • j0nNyKa
    #1773
    a chain lighting itt power, de sajna eleg gyenus... lighting spellek kozt talan a multispark lenne jo neked, az 3 lightingot lo ki, de sztem nem er fel 1 fireballal... lesser fireball nemtom mikortol van, mindjar megnezem
  • jihad
    #1772
    2000 mana nem kevés ilyen szinten? Nekem 1100 van, de még csak lvl 24.
  • shaba23 #1771
    2 kérdés
    mennyien lehetnek max a csapatban?
    hogy kell etetni a petet? (skorpió van)
  • jihad
    #1770
    Ha már nature: a combat mágushoz viszonyítva hogy sebez a nature?
  • jihad
    #1769
    Miért raktál nature mellé combat szinteket is? Azt mondják a multiclass gyenge.
  • jihad
    #1768
    Na, ilyenekre vagyok kíváncsi, mint ez is, ami nincs benne a helpben. :) Most firevel nyomulok, igaz még csak 24-es szinten, de eddig csak azt láttam hogy van már soul lance, lightning, csak épp nekem való tömegsebző firespell nincs. Van 1 db olyan ami 3 ugráló tűzgolyót kilő, de az max álló ellenfélre jó, feltéve ha előtte nem pattan el a 'csába valami ferde talajon, szal tré. Kéne valami fireball, vagy firebomb ami az 1. részben volt, az itt hányas szinttől várható?

    Sebzésre valóban nincs panasz, 3 kilót nyom a firebolt (skilles tuninggal), de csak 1 ellenfélre. Lightningban van olyan mint a D&D chain lightningja, ami nem egyenesen megy előre, hanem tömeget sebez?
  • PSY28
    #1767
    En az elejen sokaig szaladgaltam (nemtom milyenben) 3 setes cuccban es nem tudtam egyiket sem lecserelni mert sok bonuszt adott, de ez az elejen volt. Most en sem gyujtom a seteket mert nem talalok annyit de hatha most jobbakat adnak.
  • PSY28
    #1766
    Kesobbiekben a nehany szorny mar nem csak immunis lesz spellfajtakra hanem gyogyul toluk, de ez csak kesobb lesz. Hogy kell death magic a NM-nek mert nem gyogyul, hat akkor mi a fasznak van NM a csapatban ha nem azert, hogy gyogyitson, meg fagyaszt. Najo sebez is valamennyit.
  • j0nNyKa
    #1765
    persze maguk a set itemek lehetnek jok, en arra celzok, hogy a fullsettek nem adnak annyi bonuszt, hogy feltetlenul megerje lecserelnunk az itemjeinket a fullset itemjeire
  • PSY28
    #1764
    Hat en azert talaltam jo high lvl setet, illetve csak 2 darabot de ezek annyira nem szarok :)
  • jihad
    #1763
    Feleakkora szinten se. :)
  • j0nNyKa
    #1762
    death magicben nagyon nagyon keves spell van, kb 15-20szintenkent tudsz spellt cserelni, lighting meg kisse sok mana, a fire tunik a legjobbnak
  • jihad
    #1761
    A kérdésem az [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1058451506#1743]#1743[/URL]
  • j0nNyKa
    #1760
    vannak high level setek, de azok is furak, es mint mondtam, nem annyira durvak, mint mondjuk diabloban
  • j0nNyKa
    #1759
    fokari
    ijasz
  • BladeW
    #1758
    Nyilvan nem 50-es karinak van egy ilyen setre szuksege. Az ijaszomnak is kugyult egy kezdo kari set, de mar nem hasznalom. Lehet h kesobb lesznek magas szintű setek?
  • BladeW
    #1757
    Lehet, h csirat sebez, de az Act I, II főellenfelet egyedul gyakta le, mig a tobbiek ajultan pihiztek...
  • j0nNyKa
    #1756
    *fomonster