5849
  • bigfoot
    #1755
    hát igen!!
    sztem szerezz be vmi jó kis fegyvert mert ilyen szinten ez már nem vmi jó sebzés!
    egyebként ranged nek van egy jó skill je ami elég dúrván sebez!!
    #1673 hsz van a sebzés...
  • j0nNyKa
    #1754
    Egyebkent a 2fegyveres harcos egyik powerje, nevet nemtok, elemental sebzest ad x ideig + gyorsitja az utesspeedet... hat tovabb fokozta bennem, hogy a legjobb kari magasan... hawer eliten benyomja, es 40-50k hps monster 3-4 mp mulva fekszik a foldon... mehetnek a faszba, mas kari mikor csinal ilyet ? :\
  • Carlos
    #1753
    Tűzmágus jelen!
  • Carlos
    #1752
    35-ös Knight-od van és ilyen csírát sebez???
  • Carlos
    #1751
    Megveszed a boltban!
  • pera
    #1750
    Ok. Köszi. Tényleg vissza kéne csk olvasnom.
  • j0nNyKa
    #1749
    egyreszt nem art, ha visszaolvasol, masreszt segitsegkent adok 1 programnevet : hamachi
  • pera
    #1748
    Hello! Tört verzióval lehet játszani a neten? Megpróbáltam, de invalid cd key...

    Szóval van valami segédprogram vagy bármi amivel ez megoldható?
    (az eredei verzió megvásárlása kivételével)
  • j0nNyKa
    #1747
    ne legyetek elszallva a lorethar szettol, hawerral kb 50es szintre gyujtottuk ki, de egyaltalan nem erte meg felvenni... nagyon, de nagyon szarul vannak megoldva a szettek, ugyanis kapsz bizonyos tulajdonsagokat, es a targyak szamanak novekedesevel ezek a tulajdonsagok nonek, de sajnos ez egeszen az utolso targyig igy megy, a full szett kigyujtesekor nincs semmi extra... total folosleges szettekkel szarakodni, maximum 2targy erheti meg(pl a circle of four fullszettem is megvan, de csak az amu+csizmat hasznalom)
  • jihad
    #1746
    Így van. Az elején én is szemetesnek használtam, aztán mikor láttam mennyi fiktív tulajdonságot kapott, inkább csak fegyvert meg piros lötyit adok neki. :)
  • Zsolo007
    #1745
    Ez azéret így nemigaz mind1 mit etetsz velük...az hogy mennyire nőnek tőle az az adott tárgy szintjétől és tulajdonságaitól függ...

    illetve annak megfelelően kap a pet tulajdonságokat hogy mit etettétl vele...tehát ha pl varázslatokat etetsz velük akkor iszonyatos mértékben fog nőni az inteligencia...stb
  • jihad
    #1744
    Más fórumban írták hogy magasabb szinteken szinte őngyilkosság ha a mágus nem tudja gyógyítani magát, és mindenképp a necro ágat javasolták. Ez tényleg így van, vagy csak béna volt aki írta? :)
  • jihad
    #1743
    Ez mindegyik combat mage. :) Én fire ágon indultam, kíváncsi vagyok a többi ág tapasztalataira. Milyenek a spellek: sebzés, cast speed, stb. vonatkozásában. Úgy vettem észre a fire sebzi a legtöbbet, aztán a light, majd a necro (cserébe ez leechel is vampirismmal). Viszont a light/necroban nem teccik hogy csak egyenesen előre megy át az ellenfeleken (már amelyik területre ható), nemtom a későbbiekben vannak-e valódi területre ható spellek itt. Amiben viszont jobbak a firenél hogy nem akadnak bele minden szar terepakadályba, az nagyon idegesítő. Szal érdekel mások tapasztalata.
  • jihad
    #1742
    Próbáld meg hogy új game, kimented, majd ezután felülvágod a kamu mentést a régivel, és load. Lehet hogy a progi még úgy gondolja hogy egyáltalán nincs is semmi mentés még, és el se kezd keresni.
  • chriss01
    #1741
    JF282-YTKJM-H76H8-XQP96-8PTBQ
    Ezt próbáltad már?
  • chriss01
    #1740
    Érdekes megoldás :) Azért thx
  • tsilli
    #1739
    Sziasztok!

    Na mégeccer, tehát:
    Teljesen újra install a game, save kimentve!
    Másolom a savet vissza a helyére, és háááát, nem látja a mentett 20-as karimat a k...va annyát.
    Szal egyenlőre míg nem segítetek újra kezdem.....
    Tehát, mit tegyek, hogy lássa a mentett régi karimat?

    THX: Zsolt
  • Lyan Kyj
    #1738
    A tárgyakat nyomd rá a képükre, és akkor azt megeszik...legjobban a páncélokat szeretik...
  • chriss01
    #1737
    Akkora gáz ez a game... Egy apró bug miatt újra kellett kezdenem az egészet, de már nem bánom mer még ütősebb csapatot raktam össze:) Nem tudja valaki h hogyan kell etetni a peteket?
  • vizmagus
    #1736
    Nekem a produkt key kéne segitsen valaki!
  • Zotya123
    #1735
    thx, csak épp nem csinálja
    mi a faxom van ilyenkor :)
  • Zotya123
    #1734
    én combat magic vagyok
  • jihad
    #1733
    Jáccik vki fire magét, vagy mindenki lightos meg necro?
  • Zsolo007
    #1732
    ööö jó kérdés :) én nem láttam még sehol sem
  • Bircsike
    #1731
    Hol lehet megrendelni a játékot mert a CDGalaxisban még nem kapni?
  • Bircsike
    #1731
    Hol lehet megrendelni a játékot mert a CDGalaxisban még nem kapni?
  • Zsolo007
    #1730
    Dehogy is!!! Ott vannak körülötte csajok akiket le kell csapni...utána jön dialógus és mehetsz tovább...

    Bár annyiból érdekes a dolog hogy itt nekem nem hozott fel dialógust így, csak egy rövid videó cut volt hogy ütik...szal ez egy bug lesz...
  • Curtis
    #1729
    Hi,

    Az "x% Chance to find magic items" összeadódik a partiban, vagy mindenkire külön-külön vonatkozik? Tehát ha rajtam van ilyen cucc, akkor csak az általam megölt lények után kapom a bónuszt?
  • Curtis
    #1728
    Elméletileg a fickó megnyit egy portált, amin özönlenek kifelé a lények. Ezeket le kell nyomni és utána megy tovább a sztori.
  • Zotya123
    #1727
    ehh, mit kell csinálnom itt?elakadtam
  • McFrost
    #1726
    Egy ismerősömnél....
  • Zsolo007
    #1725
    Hol rendelted meg egyébként?
  • McFrost
    #1724
    nem lustaság, de már 3-4 napja, napi1-2 órát toltam, s elég jól állok...
    nem akrnám újrakezdeni, de ha nincs más...
    de ez a mentési remdszer szar, utálatos mint diablo 2 -ben!
  • Zsolo007
    #1723
    nem megy...ennyire ne légy lusta
  • McFrost
    #1722
    Hail!
    hova ment a gém?
    a demo az a teljes gém elejével megegyezik?
    mert megrendeltem a gémet, s arra gondoltam , hogy e demoban elért mentést bemásolnám a gémbe, ne kelljen nullárol indulni...
  • Zsolo007
    #1721
    Nature magenél, vagy Combat magenél?

    Az én NM-emet fagyira specializáltam....nem idézek...
  • DewRee
    #1720
    Milyen varázslatokra gyúrtok inkább?
  • Zsolo007
    #1719
    Tűzfal van? hamachis net-lan gémnél ha volt fent tűzfal(szerveroldalon) akkor nem látta az ember a szervert
  • Babo
    #1718
    Igen. Szoval az a bajom hogy lanban nem megy a tört verzios game. Legalább is nem látja a szervert. Lehet hogy azért mert fenn van a hamachi vagy mi lehet?
  • GrimReaper78
    #1717
    A kincskeresős küldetésre gondolsz? Azt Aman'lu-ban, valamelyik sarokban. Van egy elf Prospector, vele kell szóba elegyedni.