70
Milyen Videokártyát vegyek?
  • Borg
    #70
    Szeretem mások helyett használni a keresőt, komolyan. De mi francért kell egy 2003-as topicot felhozni az aktuális (ezen az oldalon lévő topig) helyett?
    Mostmár komolyan bant kap, aki helyett még egyszer nekem kell használnom a keresőt.
    Milyen videokártya?
  • Pontius #69
    Aham, csak az enyém VIVO, és elég igényes hűtés van rajta, szal nem lessz probléma 1 év mulva a túlhajtésa... :)
  • Anee
    #68
    Hmmm readynél 80+fa:-)
    Lehet jobban jártál volna ha ott veszed
  • M@TriX
    #67
    nagyon tutin néz ki...
  • Drizzthsz
    #66
    Legalább bruttó?
  • Pontius #65
    117 nagykerben
    Ő volna az:

    Itt + van 1kis infó:
    Info
  • [NST]Cifu
    #64
    Mennyiért vesztegetik?
  • Pontius #63
    Azé köszi :)
    Amugy sikerült megrendeltem:
    HIS Excalibur Radeon ICEQII X800pro, 256MB GDDR3, 256 bit, TV-out, DVI-I, VIVO
  • Pontius #62
    Már elolvastam mult héten :)
  • ollie
    #61
    Van a prohardveren egy cikk különböző x800 pro-król, ott van olyan is, melyben alapból be van kapcsolva a 16 pipeline, olvasd el a cikket!
  • Pontius #60
    Mármint akkor X800 Pro, ha szerencsém lessz talán kifogok egy 16 pipe-set.
  • Pontius #59
    Ok köszi skacok, én is igy gondoltam... :P
  • ollie
    #58
    x800 pro
  • Narancs
    #57
    Videókártyák erősorrendjét néózd meg, ne csak egy 3dmark tesztből ítélj...
    Amúgy sztem X800pro van 100Kért, 150 körül meg az XT és a 6800ultra.
    Az előbbi bőven jó bármire, és jódarabig az is lesz!

  • ent
    #56
    Hiába, xt lassab a 6800ultránál! (ha jól olvasom a chippet, 3dmark03)
  • Narancs
    #55
    Végül márkás 360as ban egyeztek ki, a tesztekből az jött le hogy 300as táppal elmegy simán, tuninghoz kell a többi...
  • CUCLI
    #54
    6800ultrának 420táp kell ha jól tudom..
  • Narancs
    #53
    Attól függ melyik mennyibe fáj...
    6800ULTRA gyorsabb csöppet, de az X800 pro -ból jó eséllyel XT alakítható!
  • Pontius #52
    Na vajon milyet vegyem szerintetek?
    Szerintetek meik éri meg jobban?

    1. ATI X800 Pro
    vagy
    2. Nvidia 6800 Ultra

    Mindent figyelembevéve...
    Teljesítmény, Ár, (Hűtő zajszintje), áramfelvétel, stb...

    Szeretném ha reggelig írnátok javaslatokat mert holnap rendelem.

    Előre is köszi
  • Kaszi46
    #50
    oki én is erre gondoltam. bár a videokarinál is ez lesz de pénz megvan rá a marketingesek meg csunyán elhitették velem hogy nekem erre szügségem van:))) amugy ue volt amikor 2.5 éve ujitottam a gépem gef3at 1kiloért vettem bele:|
  • ollie
    #49
    jó az a proci. nem érdemes gyorsabbat venni, mert az áruk exponenciálisan nő. vársz egy évet, és lecseréled a protkót egy sokkal gyorsabbra ugyanennyi lovettáért.
  • Kaszi46
    #48
    hmmm mostmár igen.) de erröl irhatnál kicsit bövebben hogy miért és hogy mi dukál hozzá! köszi
  • Inquisitor
    #47
    "videjokari: ATLANTIS RADEON 9800PRO 256MB TV/DVI OEM"

    Remélem tudod, hogy ez a proci amit az ÚJ gépedbe szánsz, kevés a videókártya mellé, mint mackósajtban a brummogás?
  • ollie
    #46
    akkor paks helyett majd rád úszítjuk a zöldeket ;DD
  • Kaszi46
    #45
    nyugi 2 lesz csak elfelejtettem odairni:)) ha ezek meglesznek asszem paks elmehet a picsába:))
  • ollie
    #44
    nehogy samsung ramot vegyél! én megszívtam vele. inkább Infienon-t, de ha már annyi pénzed van, akkor rögtön 2 db 512-es modult, mert akkor tudod dual módban nyomni.
  • Kaszi46
    #43
    köfi bár ahogy rányomtam a mehet gombra már láttam is a cimetaz uccso üzenetben:)
  • Kaszi46
    #42
    na összeállt naygjábol a konfigom, íme:
    alaplapka: MSI 875P NEO-LSR i875P, FSB800, 4DDR/400, Audio, VGA, LAN, S-ATA, USB6.0, Socket 478 / 3év garancia vagy MSI 875P NEO-FIS2R u.a., mint az LSR, + Gigabit LAN, IEEE1394, Serial ATA Raid
    Proci: Pentium 4 2.4GHz 512KB DOBOZOS , 800Mhz FSB / 3év garancia
    Memoria: DDR 512MB PC3200 400MHZ
    vagy ebböl érdemes samsungot venni?
    vinyo: MAXTOR 120 GB 6Y120P0 7200rpm (8MB Cache)
    cd-r/dvd: 48/16/48/24 LG CDRW-DVD Combo OEM
    videjokari: ATLANTIS RADEON 9800PRO 256MB TV/DVI OEM
    várom az ötleteket javaslatokat hogy esetlegesen mit változtassak köki

  • Kaszi46
    #40
    lehet lámaság, sőt tuti de ez mi is hol is van hwsw? pontos cimet pls
  • Inquisitor
    #39
    Pontosan a neve Graphics Blaster Picture Perfect és egy 3Dlabs VP500SE grafikus chip van rajta (alias P9), de ezzel játszani nem igen lehet ...
    http://hwsw.hu/hir.php3?id=21293
  • Laalee
    #37
    már most elavultak :D
    9800 aiw is létezik :D

    az ati az arany középút, minden alkatrészénél van jobb különálló periféria, de elérhető áron egy kártyára integrálva nem kapsz ennél jobbat. minden az igény és pénztárca kérdése :D

    amatör probálkozásokhoz, családivideo szerkesztéshez, tvműsor rippeléséhez, és 3d alkalmazások megfelelő sebességű futtatásához.
  • ollie
    #35
    szerintem a 9700 proval elleszel néhány évig, ha csak videózásra használod.
  • ollie
    #33
    mázlista
  • Laalee
    #32
    de biztos rá van irva, csak gyártó függő, asszem abit filipszet használ, de lehet már mind azt használja.
  • Laalee
    #31
    több asus deluxe kártyám volt, mind ratyi képminőséget produkált tvböl digizéskor, a 7500aiw egész szép képet csinált, és lazán bírta a full pal digitalizálást mpeg2 be, aztán feláldoztam szegény kártyát, ingyen kicserélték egy 9700pro ra.
  • ollie
    #30
    nincs ráírva, a chipre, hogy phillips?

    egyébként én is radeont ajánlok inkább, csak hát egy 9000-es sebességéhez képest azért sokkal jobb egy fx5600.
  • Laalee
    #29
    az...

    bár aztmondják az uj phillips chipek szebb képet csinálnak, csak nemtudom melyik nvidia van filipsz tvchipel szerelve, bár ez is elmarad egy 9500 aiw képétöl.
  • ollie
    #28
    ez saját tapasztalat?
  • Laalee
    #27
    geforce vivoval ne kisérletezz, ha normális digitalizálást akarsz, ami megéri az utándolgozást is :D
  • Inquisitor
    #26
    Tudom, de ez All in Wonder. :)