13279
  • MR ME
    #12958
    mégis leállnak vele és etetik :)
    énmeg hátradőlök, sodrok egyet és nevetek :)
  • xxdani
    #12957
    Időnként idetéved és azt hiszi, okos de nem lehet felvilágosítani, hogy tévúton jár. Egy éhező troll akivel ha leáll az ember vitázni vagy magyarázni teljesen benedvesedik :)
  • dogfish
    #12956
    ''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta'
  • Tikal #12955
    te egyszerűen csak ostoba vagy, ez süt a megnyilvánulásaidból, a témáról lövésed sincs, ezért próbálkozol inzultálni az itt lévőket, de mindenki csak kinevet ahogy látom...
  • Klon
    #12954
    Neeem...
    Te egyszeruen csak hulye vagy! :D
  • DarkHorSe
    #12953
    Szoval ti kabitoszereztek, aztan en egetem magam mi? :D Biztos megint be vagytok szivva, love, ki tudja ;D
  • Klon
    #12952
    Egyetertek! :)
  • Tikal #12951
    random troll, csak szóltam mennyire ostoba vagy, de semmi baj, égetheted itt magad nyugodtan a tudatlanságoddal :D
  • DarkHorSe
    #12950
    ololol random drogos, mit akarsz?
  • Tikal #12949
    Beszélni róla is illegális? Több ostobaságot már ne hordj össze...
  • Tikal #12948
    az nem illegális... LOL, ez az érved?
  • MR ME
    #12947
    mi is sun-t néztük jövőre, remélem összejön :)
  • dogfish
    #12946
    hogy a viharba ne! bár ozora kimaradt, egy igényes s.u.n. csak belefért :)
  • Zero7th
    #12945
    Stoner post-metal.

    Utoljára szerkesztette: Zero7th, 2014.12.11. 21:27:24
  • Klon
    #12944
    én inkább chill és ambient párti vagyok. főleg olyankor :D
  • MR ME
    #12943
    nem igazán az én stílusom....de mindenki mást szeret
  • Fidolorous
    #12942
    Jimi Hendrixet hallgattok azért ?
  • MR ME
    #12941
    ja nem sokan járnak már fel a régi arcokból :)
    de legalább végre sikerült hazakeveredned :D itt talán nem lőnek le :D remélem a goa azért még mindig veret nálad :)
  • dogfish
    #12940
    minden fasza, hazacuccoltam, pajti :) most jutott eszembe, hogy van ez a fórum :)
  • MR ME
    #12939
    az igen!
    mi van veled arc? ezer éve nem jártál felénk! megvagy, minden rendben?
    Utoljára szerkesztette: MR ME, 2014.11.30. 10:15:18
  • xxdani
    #12938
  • dogfish
    #12937
    hogy valami konstruktív hozzászólásom is legyen, bemutatom a múlt heti erkölcstelenségünket...
    (asszonypajtásnak is jár néha virág)

  • Daffit
    #12936
  • dogfish
    #12935
    de rég jártam erre... bejelentkezős-cigis pacsi
  • x3rb
    #12934
    Elgondolkodtam :D Csak én vagyok úgy hogy mikor szalámit veszek akkor az utolsó mindig ilyen szar ízü? Olyan savanyú , vagy nem tudom .
    Ez miatt mindig egyel több szeletet veszek mint ennék .
  • Kontrakcio
    #12933
  • MR ME
    #12932
    ezen a hulladék drogos jelződön amit tolsz folyamatba mindig röhögök :D
    senki nem kért rá h hulladék drogos légy, mint látod túl nagy flamet nem is tudsz itt kialakítani, miért is vagy még itt? :)
  • Anonymusx
    #12931
    az teljesen mindegy hogy legális-e, a lényeg hogy az alkohol is drog, bár a korlátolt hozzászólásaid alapján ezt kétlem hogy felfogod.
  • DarkHorSe
    #12930
    Nem szoktam a sajat hanyasomban fekudni, nem szukseges magadbol kiindulni. Bar ha meg azt is tennem, az nem illegalis, hulladek drogosnak lenni meg az. Sajnalom.
  • Petka
    #12929
    Amikor részegen a saját hányásodban fekszel, majd gondolj az ágyból rajzfilmeket néző és röhögéstől síró füvesekre! :D
  • MR ME
    #12928
    de még mindig értelmesebbek mint te ahogy látom ;)
  • x3rb
    #12927
    Mért lenne nehéz ? Mit gondolsz miért járunk ebbe a topicba ?


  • DarkHorSe
    #12926
    Biztos nehez lehet beismerni hogy kabitoszeresek vagytok, megertem en :D
  • MR ME
    #12925
    méééééééééég :D
  • xxdani
    #12924
    *kedeztel=kérdeztél
    Igazából én vagyok a hülye, hogy reagálok rád. A kérdésre nem felelsz, hogy mennyi is voltál talán sokmindent megmagyarázott volna, a Te kérdésedre válaszolva azt hiszed, hogy a másik a hülye mert nem tudod már a saját kérdésedet se. Van két örömhírem a számodra.
    1. Befejeztem
    2. Nemsokára kezdődik a híradó, jó szórakozást
    Utoljára szerkesztette: xxdani, 2014.09.09. 16:34:57
  • xxdani
    #12923
    Drogot kedeztél nem illegális dolgot.
  • DarkHorSe
    #12922
    A szmog nem illegalis, meg a sok e betu sem. Mukodik Magyar elelmiszerbiztonsagi hivatal ha annyira felnel ezektol a csunya betuktol. Mondjuk a dohanyosokat sem kedvelem tulsagosan, de csak a hulye tb rendszer miatt. Aki ilyen buta az ne az en penzembol kezeltesse magat ha mar tul idiota egeszsegesen elni es megbetegiti sajat magat :D
  • xxdani
    #12921
    Ne maradjon benned semmi se. Add ki nyugodtan. Mesélj még mi nyomja a csöpp szívedet. Nem hiszem, hogy ennyi lenne. :). Születésem után szinte egyből amikor hazavittek. Rohadt szmogos levegő. Aztán ahogy leszoktam a tejről amit a dohányzó anyám csecséből kaptam jöttek az élelmiszerek tele fura "e" betűvel a legtöbbje, de amire leginkább nem vagyok büszke az, hogy dohányzok is energiaitalozok is olykor. Téged hány évesen molesztált először az apád?
  • DarkHorSe
    #12920
    csupan szanalmasnak talalom a hulladek drogosokat, te miota kabitoszerezel?
  • xxdani
    #12919
    Te egy igazán felvilágosult lény vagy, mesélj még ha már itt ragadtál. :)