13279
  • krpsycho
    #12998
    Ez facebook játékból alakult át.
    Aki játszik adjon hozzá barátnak és tudunk egymásnak segíteni, meg plusz helyet kapsz a dispensary-ben

    @Anonymusx úgy tudom, 2gramm amit egy adagba szoktak , de sokáig kell nagyon párolni a vajon, hogy utána sütni tudd. Vagy valami ilyesmi :D De a játékban még nem tartok ott, egyelőre csak lisztem van meg tejem :D
    Utoljára szerkesztette: krpsycho, 2015.03.16. 20:28:15
  • Anonymusx
    #12997
    A füves vajhoz mennyi füvet kell minimum felhasználni egy személyre?
  • Tikal #12996
    mikor ment a Weeds volt egy Facebook játék.. az kéne telefonokra :)
  • MR ME
    #12995
    meglessük :)
  • xxdani
    #12994
    Kösssz. Köszi szépen. Most már ez is rabolja az időmet :)
  • krpsycho
    #12993
    Egy jó kis játék Androidra. Én nagyon ráfüggtem az elmúlt napokban:
    Pot Farm - Grass Roots
  • Tikal #12992
    Marijuana is much safer than alcohol or tobacco, according to a new study
  • xxdani
    #12991
    úgysem érti.
  • Tikal #12990
    Tegnap voltam, ma még nem kábítószereztem. Rajtad anélkül is tudok mosolyogni. Egyébként te csak bekábítószerezve tudsz mosolyogni? :)

    Mire gondolsz konkrétan? Egy héten általában 4-5 alkalommal kávézom, egy két koktél is lecsúszik vagy egy sör hétvégén. kb ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.02.22. 17:35:23
  • DarkHorSe
    #12989
    Figyelemmel kiserem, az sgn levo drogosok eszmecsereit a kabitoszerezessel kapcsolatban.
  • Neocortex
    #12988
    Te minek jársz ebbe a topikba?
  • DarkHorSe
    #12987
    jaj hat te milyen kis vicces vagy :D
  • xxdani
    #12986
    általában napi 34 órát de február 30.án tervezem letenni, mert kilépek a matrixból és meghágom Neo-t
  • DarkHorSe
    #12985
    Biztos megint be vagy drogozva, azert mosolyogsz annyit :) Ti mennyit kabitoszereztek egy heten? Csak ugy kivancsi vagyok, ha lehet ilyet kerdezni.
  • Tikal #12984
    Ne érezd magad kellemetlenül emiatt, idővel talán az ostobaságból is "kigyógyulhatsz" majd, de rengeteg erőfeszítésbe kerül majd :)
  • xxdani
    #12983
    Te még mindig milyen humoros vagy :DDDD
  • DarkHorSe
    #12982
    Mindjart kellemetlenul fogom erezni magamat, mert nem vagyok kabitoszeres, ja varj
  • MR ME
    #12981
    ja így már némileg elnézendő a dolog :)
  • Neocortex
    #12980
    10-et berendelt és csak ímmel ámmal szívja :]
  • MR ME
    #12979
    1 éves? hova tárolja ő azt? :D azért van h elfüstöljék
  • Neocortex
    #12978
    Én haverom ( xD ) is ugyan így tárolja... már több mint 1 éves a cumó teljesen ki van száradva, de ugyan olyan jó :)
    Utoljára szerkesztette: Neocortex, 2015.02.21. 21:06:49
  • MR ME
    #12977
    én nem szoktam vásárolni, csak egy haverom ( xD ) de amikor 5öt vesz, akkor csak egy sima jól záródó nagy pakkban szokta tárolni, ezt beteszi egy fém dobozba, olyan 2-3 hétig bőven meg szokott lenni, semmi baja nem lesz! lényeg h a pakk légmentesen jól záródjon, am max kiszárad, túl sokat nem veszít a minőségéből

    de a legjobb ha tekersz belőle most egy baszott nagy cigit és eltolod a faszba :D
  • Klon
    #12976
  • Tikal #12975
    Minél jobban igyekszel itt, hogy kifejtsd a véleményed annál inkább csak lejáratod magad. Szerintem az ostobaság még annál is rosszabb, ha drogos vagy, utóbbiról le lehet szokni, de az ostoba ember ostoba marad.
  • DarkHorSe
    #12974
    seggedbe dugd, az a tuti
  • Tikal #12973
    Hát először is gyors záras műanyag tasak, utána befőttes üveg vagy ha akarsz rá költeni, akkor tightvac konténer vagy más hasonló, amazon-on be tudod szerezni, vagy biztos kapható valamelyik headshopban is Budapesten. Ha befőttes üvegben tartod akkor viszont tedd hűvös és napfénytől elzárt helyre. A fény és meleg az ellenség. Ha jól tárolod évekig is jó lesz, de hosszú hónapokig biztosan!
  • Anonymusx
    #12972
    a fű szobahőmérsékleten meddig nem veszít a minőségéből?
    Hűtőben nehezen tudnám tárolni, de ha valakinek van ötlete hova lehetne elrejteni...
  • MR ME
    #12971
    én tudok, szóval van bizony :)
  • Anonymusx
    #12970
    Szerintetek lehet még egyáltalán normális zöldséget szerezni, vagy már csak a legál van nálunk?
    Már hónapok óta nem tudok szerezni, kezdek aggódni hogy ez már nem is fog változni... A legtöbb ember vagy elhúzott külföldre, vagy legált árul, ami nem meglepő, hisz pár száz ft-ért lehet hozzájutni, és eladják kétezerért paramentesen...
  • Fidolorous
    #12969
    Ez jó :)
  • Neocortex
    #12968
  • Daffit
    #12967
    Már sütöttem, de olyan vajat kaptam, amit már csak a sütibe anyagába kellett belekeverni ;)
  • dogfish
    #12966
    https://www.youtube.com/watch?v=YaTgJqMvT0w
    Utoljára szerkesztette: dogfish, 2014.12.31. 00:55:24
  • Tikal #12965
    kell bőven :)
  • Janika114
    #12964
    Valaki próbált már sütit sütni zöldből? Nagyon bonyolult? Azt olvastam, hogy át kell előtte futtatni az anyagot vajon. Sok cucc kell hozzá?
  • MR ME
    #12963
    jah lehet rajtamaradt vmin :D
  • samsung123
    #12962
    Szerintem DarkHorse, jól beszíva trollkid itt:) Én látom az iróniát benne :D
  • Tikal #12961
    omg
  • DarkHorSe
    #12960
  • Zero7th
    #12959
    Nem, tudod, az a helyzet, hogy ez a szolgalelkűség szánalmas kissé. Az "a drog", amit a politikusok a droglistára tettek. Az meg, hogy a hazug képmutató köcsögök hogyan akarnak népnevelni, kibaszottul kurvára nem érdekel. Te viszont jó birkaként bégeted amit elvárnak tőled a gazdáid, és ezt akarod előadni mint erkölcsi magaslatot. Ami meglehetősen röhejes.

    Egészségügyi/biológiai/kémiai szempontból meg a legális "élvezeti cikkek" is drogok.
    De ha továbbmegyünk, és a tudatmódosítás a bajod, akkor szólnék, hogy a sport és a szex is tudatmódosító hatású. Meg a közösségi, tömegpszichózisos események, mint a vallásos vagy politikai gyűlések.

    Szóval végeredményében csak magadat teszed nevetségessé ezzel a vergődéssel, plusz kibaszottul képmutató is a dolog.