13279
  • wander01
    #12598
    amszterdamban voltam, ott vettem, előre kinéztem a helyet. erre mindenhol lehet kapni, ha ügyesebb lettem volna olcsobban is elhozom. kb 40k körül volt, 140 euro. onnan az oldalrol is lehet rendelni de ott marhadrága. én itt vettem helyben de ha jóllátom 149-ért van csomagküldéssel, és még szineket is tudsz válogatni. 500 ft-os öngyujtógázzal müxik, kurvanagy.
  • NeverwinterKING
    #12597
    fúú ez jól hangzik :D hol és mennyiért lehet ilyet beszerezni?
  • wander01
    #12596
    ez kérlek egy mini, tábori, retikül vaporizer. gázzal tölthető, meegrakod, és kiszivod az éltető thc-t a cuccból mint egy vámpir :) nem égeti csak heviti, száraz barna növénymaradék marad utána :)no füst, no nikotin, no papir, no kátrány. tiszta thc, amit az uccso slukkig ki lehet szlopálni, kuuurvanagy találmány. ja és nincs szaga, nincs büdös. tegnap este ugy nyomtam hogy fater közben a szomszéd szobában tévézett, én meg kockultam :) és nem érezni semmit az emberen, max a nyusziszemek feltünőek ha nagyon szétcsapod magad :)
  • NeverwinterKING
    #12595
    ez mi?
  • truckshow
    #12594
    itt a mester
  • truckshow
    #12593
  • truckshow
    #12592
    http://www.emberiseg.hu/portal/blog/2012/06/featured-articles-2-106/ ez nem titok
  • gosumofo
    #12591
    wtb jwh
  • truckshow
    #12590
    ez roppant érdekes,gyönyörű idaszakok is voltak a növény történelmében. http://egykalapalatt.info/index.php?title=Kender_Kronol%C3%B3gia
  • wander01
    #12589
    most utazok nemsokára a "FŐVÁROSBA", már megvan mit hozok :)) és amatőrök vagytok btw. olló? utcán? pfffff :)
  • truckshow
    #12588
  • Zero 7th
    #12587
    Azt csak hiszed, hogy nincs szaga, meg nem feltűnő. És igen, szarik rá mindenki. Egészen addig az egy esetig, amikor nem, és felnyomnak valami köcsögök, vagy civil ruhás/szolgálaton kívüli rendőrt találsz.

    De persze mindenki annyi kockázatot vállal, amennyit akar.

    Miért, szerinted kiket szoktak elkapni? Aki otthon pöfékel zárt ajtók mögött?
  • Novotsik
    #12586
    utcán miért pofátlanság tépni? Rendszeresen szívok miközben megyek ide-oda a városba, nincs szaga,nem feltűnő, másrészt meg mindenki szarik egy nagyot rá kb.
  • NeverwinterKING
    #12585
    elhiszem h pofátlan de ha máshol nem tudod hirtelen megtekerni akkor kénytelen vagy ott.

    #12583: ez elég komoly "ollónak" tűnik, én csak egy szimpla körömvágót használok :D
  • Petka
    #12584
    Cserépvárosban van morzsi.
  • Daffit
    #12583
    Nekem van két morzsolóm is, de ajándékba kaptam és nem használom egyiket sem. Helyette kis összecsukható ollót használok:Olló
  • Zero 7th
    #12582
    Ja, hát az utcán szívás az meg a hülye ÉS pofátlan kategória.

    Mindegy, egy elterelés nem nagy ügy.
  • NeverwinterKING
    #12581
    az kemény, barátnőm meg már hülyének nézett és azt mondta h sokat fújok, de akkor mégse :D

    #12580: az utcán elég tré úgy tekerni h ollóval vágod össze vagy netán ha sötét van. de ha elvisznek akkor nem kell
  • Zero 7th
    #12580
    Olyan dohányboltban, ahol látod a jamaikás-rasztás giccseket(pipát, hamutartót, stb) kirakva.

    Nagyon nem javaslom. Jellemzően csak a pofátlanokat és a hülyéket kapják el fűvel, de ez pont egy ilyen hülyeség. Alapos gyanúra adhat okot, bevihetnek megvizeltetni, ha ilyet találnak nálad, akkor is, ha épp nincs nálad semmi növény. A kisolló már snassz?

    A másik ilyen a digitális mérleg. Ha olyannal kapnak el, még kereskedelemmel is meggyanúsíthatnak.
  • ManoNegra
    #12579
    Rejtélyes szag terjeng a villamosokon

    :-)
  • NeverwinterKING
    #12578
    most csak szopatsz :D

    #12577: van olyan légmentesen záródó zacsim, de azon is átjön a szaga. majd veszek olyat amit mondtál :D

    másik kérdésem hogy morzsolót honnan lehet beszerezni?
  • Lacee
    #12577
    szerezz be egy ziplocos tasakot (nem tudom, magyarul van-e neve, ez a csúsztatva nyíló-záródó cucc), abban prímán lehet utaztatni. Például sok boltban lehet kapni olyan Airwavest, amit ilyenbe tesznek, az még átlátszatlan is, és a mentolos rágó egyébként is segít valamennyit :)

    egyébként meg ez olyan dolog, hogy aki vágja hogy épp minek a szagát érzi, az nagy eséllyel max vigyorog egyet, nem fogja rádhívni a rendőrséget.
  • Petka
    #12576
    Kár, hogy csak a kezedről perzselte le és nem égtél szénné... :)
  • milli66
    #12575
    A kutyámat be lehetne drogoztatni?
    Be szeretném kicsit drokoztatni hogy menőzzek a haverok előtt hogy a kutyám is drogozik.
    Lehet belekeverek valamit a kajájába.
    Múltkor felrobbantottam egy benzineskannát mert nem volt elég nagy a tűz és ráakartam locsolni kannából, de rosszul jött össze és leperzselte a szőrt a kezemről.
  • Daffit
    #12574
    A villamosok kenéséhez használnak kenderolajat :D
  • JLlompi
    #12573
    herbálon kívül valaki tud valami hasonló színvonalú esetleg jobb cuccot ?
  • NeverwinterKING
    #12572
    nem parázom, itthon jó helyen van csak a szállítás a cink mindig.

    #12571: én a villamosokon szoktam érezni :D
  • Petka
    #12571
    Én néha olyan helyeken is érzem, ahol tutira nincsen semmi :D
  • Daffit
    #12570
    Ne parázz! Ez a lényeg.
  • NeverwinterKING
    #12569
    miben lehet úgy tárolni a cumót h ne lehessen érezni? beleteszem 3 pakiba és egy cigisdobozba még mindig érzem az illatát. múltkor vittem a buszon valahova és a táskámból simán kicsapott, csoda h a többi utas nem szólt be.
  • masoma
    #12568
    csak a bali kratomot, undorító az íze, 4-5 g-ot ettünk fejenként, joghurtba, de a hatás elég jó, icához hasonlít. de van olyan kratom ami gyorsít...próba cseresznye
  • Novotsik
    #12567
    az mi?
  • Slinky Cyle
    #12566
    Kratomot valaki próbálta már?
  • Fidolorous
    #12565
    "esetleg vegyél herbált. "
  • Zero 7th
    #12564
    Faszságot miért beszélsz? Hogy a picsába lenne már egy simán túladagolható, és komoly függőséget okozó nyugtató kevésbé károsabb, mint a marihuána, amit sem túladagolni nem lehet, sem függőséget nem okoz?
  • flamenco23
    #12563
    A por meg a cigaretta meg a szúrás:D Úgyis helyben van, megnézem, hátha ellene fordít majd :D :D
  • Daffit
    #12562
    Megint alkotott a népbutító gépezet:
    Link
  • abcdef1122
    #12561
    Lakatos utca; Várkörút sarok.
    Van ott egy park. Ott lehet.
  • flamenco23
    #12560
    Az! Vegyél normálisat, oldd meg! Ha meg nem tudod így jártál:)
  • Lacee
    #12559