426
A legenda nem halhat meg :)
  • dinomano
    #146
    de nem panaszkodom, az olcsosagnak( nevezetesen warez)is ára van ugy latszik! :-)
  • dinomano
    #145
    szar irasokon mulik minden; van amit oylan szépen visz a PS1-es (tudom, sega DC topic; de most épp masolas a tema... :-D); mintha eredeti lemez lenne, a legaprobb gondja sincs vele; van amivel meg perceket szenved, vagy lefagy a gém; jobb esetben beakad az animacio vagy maga a kari mozgas közben...ez a netes iso-vadaszta warezolas egy nagy lutri, sohasem tudod; h. milyen minösegü iso-t töltessz.. :-/
    D.
  • turho
    #144
    Normális írott lemezek semmivel sem hamarabb, mint a gyáriak. Egy hülyeség.
    Szar írások jobban adják neki. De a DC-nél nincs különösebben kényes pont.
  • barret
    #143
    Igen,ugy csak 6 evet megy :P
  • mb66
    #142
    A DiscJuggler a legjobb DC hez, ez biztos. Igaz már nagyon ritkák a játékok hozzá, de nem ajánlom a warezt még a DChez sem, mivel az írott cd lemezek nagyon hamar hazavágják az olvasóját...
  • dinomano
    #141
    thx az infot oldern; most mar ezt is tudom!:-D Venom probald meg mode2 formaban kiirni, ps-lemezeket abban kell, hatha a DCseket is!
  • Anubys
    #140
    Próbáld alcohollal... ha az sem viszi, akkor hagyd a fenébe... :)
  • LordVenom
    #139
    Igen néztem,de az nekem bonyolult. Egyébként az ilyen PC-s másolós dolgokhoz laikus vagyok. Csak a nérót ismerem.
  • deep
    #138
    Én úgy tudom hogy pl Disc Jugglerrel kell írni, én azzal csináltam...Ebben a topicban van taglalva, hogyan...
  • LordVenom
    #137
    Hát ez sehogy sem megy. Pedig most egy másik játékot próbáltam kiírni 4-szeresen,és boot lemezzel sem megy,és anélkül sem. De utálom ezt.
  • Oldern the 1st
    #136
    ja és 3,5-5 millió poligon /sec :)
  • Oldern the 1st
    #135
    200 mhzes 128bites proci, 8 megás video memory (nec videókari), 16 mega ram :)
  • dinomano
    #134
    egy apro technikai kérdés... mi a sega dreamcast pontos hardver infoja? Mhz, memo?
  • Anubys
    #133
    Az nem baj, nekem a legtöbb úgy volt, amit lehúztam... Szedje le egy Utopia Boot CD-t, írdd ki (de ne 48x-osan! Ahogy Oldern is írta, max 8x-an...)

    ed2k://|file|[DC]DreamCast Utopia Boot Cd v2.cdi|4158580|965f71cdcca11644d02a1ca172507df2|

    ed2k://|file|(Dc) Dreamcast - Utopia Boot V 1.5.nrg|3807736|a04be19e879cfa8c98e34bd69c2017c9|

    Itt vannak az EDK linkek, az egyik 1.5-ös, nekem megy frankón, a másik 2.0-s de azt még nem próbáltam (3 mega / db.)

    (Ügybuzgó moderátoroknak: Nem warez link! Tök free a cucc!)
  • deep
    #132
    Mellé van írva mindig torrenten is, hogy boot-os vagy sem...
    Én eddig egyet szedtem le, de az ment. F355 challenge
  • LordVenom
    #131
    Hát ez pech. Valószínű,hogy boot cd-s,mert akkor elkezdi tölteni,de soha nem tölti be. Úgyhogy ez volt az első és utolsó torrent játékom.
    Nem az lehet a baj,hogy cdi file-ba van,és nem nrg file-ba?
  • Oldern the 1st
    #130
    Ehh. Maximum 8-12X-esen írd meg.
  • LordVenom
    #129
    Megpróbáltam és nem ment. Lehet,hogy az a baj,hogy gyorsan írtam,mert ez az első DC írásom,és én meg kiírtam 48-szorosan. Megpróbálom leglassabban írni.
    Köszi a gyors választ!
  • Anubys
    #128
    Símán Nero-val...
    Próbáld meg Boot CD-vel, lehet, hogy nem autoboot-os a crack...
  • LordVenom
    #127
    Most szedtem le egy játékot egy torrent oldalról,de nem ismeri fel a gép. Mivel kell kiírni,vagy hogy csináljam,hogy felismerje? Tud valaki segíteni?
  • NeoMaN
    #126
    hol? :P
  • Oldern the 1st
    #125
    Torrent, gondolom. De ne rontsd az emlékét: VEDD MEG!!!!
  • Iceman MC
    #124
    csá!

    ha tudja valaki honnan lehet dc-játékokat leszedni lécci mondja meg kössz
  • duc
    #123
    Ja, élek, de minek :) Sok a meló kevés az idő stb... Ritkán járok netcaféba, otthon még nincs net. Nade majd... Jó DC-zést!
  • cloud.strife
    #122
    Freeee!!
    Híjjá föl nyugodtan!! :))
  • Oldern the 1st
    #121
    Wáááh Duc mester, te még élsz? :D

    Régen láttalak erreflé ^^
  • duc
    #120
    Szasztok, látom él a topic! Elköltöztem az ország másik végébe, és én állat nem hoztam magammal a DC-t... hiányzik csöppet. Free gratulálok, én még előtte vagyok :)
  • Freeeee
    #119
    Koszi:))
  • cloud.strife
    #118
    Ok!!

    Gratulálok 2 családos apuka!! :)))
  • Banyapapa
    #117
    Yipp, akkor gratula
  • Freeeee
    #116
    Szuper,bar most par napig pihenek,mert hetfon szuletett a lanyom:) Most a fiammal egyedul vagyok(2.5 eves),es nem enged gep kozelbe:)
  • cloud.strife
    #115
    Toljad ezerrel!!! :))

    Okés minden? :)
  • Sanzarc
    #114
    Hi Mindenkinek!
    Még új vagyok a fórumon, de gondolom ezt észrevettétek. Láttam, hogy sokat beszéltetek a Shenmue-ról, és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem/kérésem: Nem tudnátok valahogy eljutattni hozzám a Shenmue 2-t (Dreamcastre)?
    Ugyanis nekem még 1 évvel ezelőtt egy srác megszerezte az első 2 CD-t, aztán mondta, hogy majd a másik kettőt is hozzá. Nem hozta, eltűnt, még telefonon sem tudtam elérni. Aztán kerestem a játékot a boltokban, de hiába, mert csak az Xbox verziót láttam 1-2 helyen. A DC-met pedig nem akarom lecserélni csak egy játék miatt. Ha valaki tudna segíteni, akkor a "[email protected]"-ra írjon.

    Előre is köszönöm.
  • Freeeee
    #113
    Nekem az is eleg ha ugyanezt a grafikat es stilust hozzak.
  • Oldern the 1st
    #112
    Kell bizony. :)

    Én nagyon bízom abban, hogy képesek lesznek tartani a színvonalat. Elvégre japán fejlesztők, ha ők képtelen rá, akkor mindenki az. A Blizzardnak meg csak nem adhatják a jogokat ;))))
  • Freeeee
    #111
    Vegre elkezdtem ujra:) Ahhoz kepest hogy 5 eves jatek,meg mindig nagyon jol nez ki,es a hangulat persze a regi. Kell az a 3. resz.
  • Freeeee
    #110
    http://ryu-ga-gotoku.com/basic/index.html
  • Freeeee
    #109
    Hat csak a hivatalos oldalon fut egy flash,de eleg jol kiveheto:)
  • aabyssx
    #108
    Hol van video?
  • Freeeee
    #107
    Szerintem ennek a jateknak semmi koze a Shenmue-hoz. Ez egy shenmue szeru jatek lesz,de teljesen mas vilagban. Ettol persze jo lehet,mert a video igen hangulatos.