426
A legenda nem halhat meg :)
  • tihibaby
    #186
    A neten vannak a torrent oldalon jogtiszta homebrew fejlesztések is,többek között.... ;)
  • adam first
    #185
    Épp most hétvégén, nyomtunk a haverokkal egy kis Unreal Tournamentet. És be kell, hogy valljam az irányítás sokall könnyebb mint a Quake III, napokat szenvedtem a rohadt Quakéval, Unreal meg kb. 5 percig tartott és mindent vágtám. Ha érdekel és megfogadod a jó tanácsomat, akkor szívesen elküldöm neked az Unreal beállításait.
  • adam first
    #184
    A Shenmue első részét most toltam végig, ott minden rendben volt. Na mindegy azért köszönöm mindenkinek a segítségét. Nem akarom tele szemtelni a topikot és nekem is könyebb lenne, ha megtudna keresni egy olyan ember privátban aki tud DC-re "jogtiszta" játékokat szerezni. Szóval aki gondolja dobjon meg egy privát üzivel.
  • Gabe18
    #183
    Hát én ha jól emlékszem a Unreal meg a Quake is egyforma volt nagyjából.

  • tihibaby
    #182
    A Diisk Juggler meg mire kell?Az Alcohol 120% visz majdnem minden DC lemezképet ami a neten fennvan,egyedül a Cdrwin lemezképeket nem kezeli,de az meg elég ritka hál'istennek.Amúgy meg nem akarok hülyeséget írni,de mintha a Shenmue 1-ben sem lett volna mindenkinek hangja....de lehet én emléxem rosszul!
  • zola2000
    #181
    Nem hiszem hogy ez lehetséges, a saturnban 8 processzor volt, még ma sem lehet túl jól emulálni, hát még dreamcaston! Hardveresen meg nem kompatibilis. Talán egy segamega/snes emut elbírna a gép.
  • adam first
    #180
    Az addig ok, de a Shenmue első része is, 3 db GD-ROM-ra volt gyárilag kiírva, nekem még is 3 db CD-n van meg és gond nélkül vitte a gép. Na mindegy, tudja valaki hogy honnan lehet letölteni a Paddus DiscJuggler nevű programot??? És ha lehet, akkor hogyan tudok DC-n Saturn játékokat futtatni.
  • Ewergo
    #179
    Szasztok! Régebben nekem is volt DC-m Akinek megvan a Quake 3, elmondaná a kontrol kiosztást. Szal jobbra balra, aztán fordulás jobbra balra fel le, elöre hátra, és a lövés melyik volt?! csak azért mert azon az fps irányitás tökéletesebb volt mint most az x360-on.
    KÖszi elöre!
  • zola2000
    #178
    A dreamcast 1gigás lemezt használ, a cd max 700mb, ezért a cd változatú játék mindig kevesebb mint az eredeti, tehát irány az ebay egy eredeti játékért xD
  • adam first
    #177
    Hy Emberek. Ideje feldobni ezt a topikot. Nem rég szereztem be egy SEGA Dreamcastot szóval... Légyszí segítsetek Sega Saturn játékokat tudok-e DC-n emulálni vagy futtatni tökéletesen, mi kell hozzá stb.? És még valami Shenmue 2 az összes másolt verziónál nincs hang (csak movie közben van hang, párbeszédeknél nincs eléggé elszomorító probléma, annak tudatában hogy a Boxos verziót majd 2X kinyomtam).
  • Shadow_THH
    #176
    jee már megvan
  • Shadow_THH
    #175
    segítsetek már légyszives egész nap ezzel baszakodtunk

    hogyan futtatok emulátort dreamcasten? super nintendo és genezis/master systemet próbáltuk de egyi ksem működött, próbáltuk bootloaderrel ami meg faszán kifagy mindig

    D:
  • zola2000
    #174
    Nocsak megélénkült a topic. Feltámad a dreamcast?
  • pheaton
    #173
    A DC-X boot nevü progit merre lehet meglelni , letölteni?
  • Shadow_THH
    #172
    másolt cd is lehet fos
  • pheaton
    #171
    Ez a vicc, a tv tudja...mégis ilyen a kép.
  • Shadow_THH
    #170
    szerintem is csak kábel kérdése

    vagy vegyél egy olyan tévét ami tud palt meg ntsct is
  • pheaton
    #169
    Nem tudom sajna...ps -en igy van , de dc nem tudom. Esetleg tudja valaki hol lehet venni DC hez s-video kábelt?
  • zola2000
    #168
    Gamecubeon rgb kábel kell. És mennek.
  • sacano1
    #167
    pfu nemlehet hogy csak forditokábel kell hozá mint a plsystationnál?
  • pheaton
    #166
    Ezer kösz. Még egy dolog lenne. Van nékem NTSC-játékom , de a gépem nem tölti be, csak villogva , meg fut a kép. Azt hallottam kell valami boot , amivel ezt meg lehet oldani, de nekem csak az utopia 1.2 van , ami ugye nem erre szolgál. Meg tudnád mondani , mi az a progi amivel le tudom játszani az NTSC-s játékaimat? Nagyon köszi!
  • Shadow_THH
    #165
    köszi
  • Afe
    #164
    Shenmue 1-2, Virtua Tennis 1-2, Grandia II, Skies of Arcadia, Ecco the Dolphin, Jet Grind Radio, Phantasy Star Online, Resident Evil Code: Veronica. Most így hirtelen ennyi jut eszembe amik nekem nagyon bejöttek, de biztos van még jópár.
  • sacano1
    #163
    alcohol 120% másolás lemezröl lemezre vagy képfile betöltése aztán rögzitése.
  • pheaton
    #162
    Tudna valaki segiteni nekem abban, hogy hogy kell kiirni a dc-s gameket? Mert nem ismeri fek a gép...mivel, meg hogyan ? köcce.
  • LordVenom
    #161
    Metropolis Street Racer, Soul Calibur
  • sacano1
    #160
    lemans 24 kuva jo gém.
  • Shadow_THH
    #159
    hi tudnátok ajánlani pár jó dreamcast gamet?
  • NeoMaN
    #158
    Én 2 kontrollerrel, memkarival, 100 nem gyári játékkal adtam el 1 éve 22ezerért.
  • Seth
    #157
    ~15k
  • Vladis
    #156
    Hi! Nem nagyon vagyok képben, hogy milyen áron mennek ma DC-k... Szeretnék venni egyet, de nem akarom, hogy palira vegyenek. Mi a reális ár egy szép állapotban levő készülékért???
  • Csibe001
    #155
    Köszi már utánajártam s megoldódott minden már csupán mds/mdf fájlokat nem tudok kiírni a többi megy simán (.cue/bin,.cdi) Sőt a boot cd-t is simán írja az alcohol, egyedül csak az mds/mdf fájlokat nem pedig elvileg ez a saját formátuma O_o
  • LordVenom
    #154
    Passz. Nekem járt hozzá a boot,úgyhogy nem tudom hogy kell kiírni..
  • Csibe001
    #153
    Sziasztok!!
    Remélem valaki még olvassa ezt a fórumot!!
    Szóval ma szereztem egy DC-t de nincs boot cd-m, ezzel nincs is gond szereztem Utopia Boot CD-t de mikor kiírom cd-re s beteszem a DC-be az nem csinál semmit még csak fel sem pörgeti.Szóval az lenne a kérdésem, hogy van valami speckó módja annak, ahogyan ki kell írni a Boot-cdt?
    Köszi előre is a segítséget.
  • JiBBeRiSH
    #152
    Keresek eladó Broadband adaptert DC-hez! 10k-t érne nekem a dolog.
  • cloud.strife
    #151
    Blue Stinger
    Vanishing Point
    Resi 3
    Gunbird 2.
    Jet Set Radio
    Soul Calibur
    Ready2Rumble 2
    Silent Scope
    AeroWings
    MSR

    Eredeti joy, Nyko rezgő, 2megás memó
  • cloud.strife
    #150
    Sajna nincs
  • #149
    A nomad soul nincs meg véletlenül?
  • cloud.strife
    #148
    Nekem van elfekvőben pár cuccom, meg játés is van origi.
  • guardian hero
    #147
    Pesten hol lehet még Dreamcast-hoz kiegészítőket (VMU, RGB-kábel, fénypisztoly) kapni?