108
The Great Escape PC
  • csrolli
    #108
    senki nem emlékszik rá?
  • csrolli
    #107
    üdv
    újra játszani kezdtem vele, csak az a baj hogy sehogysem sikerül megfolytani az őrt, elfelejtettem. mindig elengedi a nyakát, már a tököm tele van vele.
    vki emlékszik még rá hogy lehet folytogatni?
  • Játékkedvelő
    #106
    Kérlek segítsetek.
  • karegab
    #105
    SYASTOK hogyan lehet kulcslyukazni hmm
  • Játékkedvelő
    #104
    Sziasztaok az második pályán hogy a csudába leheta fás őrt megölni vagy örökre elhallgatni mert elindulok átmegyek a kapun na lopakodva indulok el és rögtön riadó pedig semi cheat?
  • karegab
    #103
    ne hagyd a társadat a repteren kívül valahogy be lehet hívni de már nem emlékszem
  • CSViktor
    #102
    Szevasztok köszi a segitséget.
    De megint elakadtam a repülötéren vagyok és megszereztem mindent.kivéve kurblit mit kell vele csinállni mert ahogy felveszem 1 perc és elkapják a társamat.Vagy elehet hivini onann a társam vagy mit kell csinállni ott?
    segitsetek köszike
  • nagykispeter
    #101
    Mi az a nyarák?
    Figyelj,ha másképp nem megy fejbevágod,összekötöd kezét lábát egy madzagot tekersz a nyakára és addig szorítod míg él.
    Azért vigyázz nehogy nyomot hagyj magad után, mert jópár évet kaphatsz érte!
  • CSViktor
    #100
    Szevasztok tudnátok segiteni hogyan kell megfolytani az embert ?
    Mert állandon elengedi a nyarák.
    HA tudtok segitsetek elöre is köszi.
  • Christian
    #99
    aha:D
  • Davidka
    #98
    hi, végigvitted? - jól elvoltál magadba :)
  • Christian
    #97
    ahhmegvan átvittem:D
  • Christian
    #96
    motorral hogylehet ugratni?
  • Christian
    #95
    hány pálya van?
  • Christian
    #94
    megvan.. melyik az utolsó pálya?
  • Christian
    #93
    mit kell akkor csinálni, mikor megy egy csomó vonat, és valamilyen civilian izébe kell menni?
  • Christian
    #92
    jah megvan.:D
  • Christian
    #91
    oh.
    Van ICQ-d vagy MSN-ed?

    Ott tartok, hogy egy vonaton vagyok, de a pasit állandóan megtalálja a Gestapo, mit csináljak?
  • Davidka
    #90
    Jah, kúl. Én nemrég nyomtam végig másoggyára. De egymás után sztem nem lehet nyomni... Nekem különben annyira teccett, hogy a filmet is megnéztem, az is kúl volt :)
  • Christian
    #89
    hi all!
    Valaki még jáccik a játékkal? Sztem király:)
  • Davidka
    #88
    Én vettem jegyet, megvártam, míg visszajárót ad, majd elindultam. Megállítottak egy kis idő után, azonosítottak, rájöttek hogy engem keresnek, aztán csak simán végigfutottam....
  • Antromorph
    #87
    to klastrom: A kúszás dolog az úgy, hogy hosszab ideig nyomod a SPACE gombot, és ekkor kúszni fog.
  • Antromorph
    #86
    szevasztok, hát látom nem segítettetek, de nem is baj, mert rájöttem a cselre.
    és sikerült végigcsináltam a játékot.

    Szerintem egy kicsit elcsapták a végét. Marha gyorsan végighaladtam a motorommal Svájcig. Hát azért egy kicsit jobbra számítottam.

    És a pályaudvaros jelentet úgy kell megcsinálni, hogy nem kell venni jegyet, hanem szaladni kell, mint az őrűlt kifelé a sinek között(ha az aluljáróban próbálsz, akkor tuti meghaltál), majd ott a másik oldalon az őrnek benyomni párat(ha nem akkor megintcsak meghaltál,mivel ekkorra már alig van életerőd, az meg gépuskinval fog megszórni), aztán a kutyát semlegesíteni kell, végül kijutsz a pályaudvarról. Ez egy kőkemény üldözéses pálya volt. Ja közben a Gestapo emeberei meg úgy 5-6 jól megtermett náci vesz üldözőbe.

    Azért nem volt olyan rossz.
    Ki játszotta végig a játékot?
  • Antromorph
    #85
    Szevasztok

    Elakadtam a pályaudvaron.
    Kérdés: hogyan tudok vásárolni jegyet a jegykezelőnél sunyiban?
    Mert hát engem mindig lekapcsol a GESTAPO.

    Segítsetek, mert ez már az idegeimet tépi.
  • Tom3 #84
    Milyen ez a game?Esetleg meg kepet neznek ha tudtok
    lecci rakjatok.
  • Skyblue
    #82
    Köszi Davidka! Megpróbálom...
  • Davidka
    #81
    Meg kell folytani, megvárod míg megfordul, mögé osonsz, és az egér gombjait nyomogatva megfojtod.
  • Skyblue
    #80
    Hellosztok! Aki tudja, hogy a játék második pályája elején, a kastélyban hogyan kell a cellák előtt cirkáló őrt (lehetőleg hangtalanul) hatástalanítani, akkor az legyen szíves írja meg! Köszi!
  • klastrom
    #79
    Szóval hogy van ez a kúszás dolog ?
  • klastrom
    #77
    Hogyan kell átkúszni a föld alatt ásott alagúton? A legelején van ahol a faládát kell elhúzni.Köszi.
  • Gbr
    #74
    Megin elakadtam a pályaudvaron,megszerzem a kulcsot kinyitom az ajtót a nagy horogkeresztes zászló alatt,mellete van egy nagy kék ajtó de ehez nem találok kulcsot.Hol van,vagy mít kell csínálni?
  • Shep
    #73
    Rohanni kell, célszerű az elején a társat a végéhez legközelebbi wc-be bujtatni, mert akkor hamar a végére értek,
  • Gbr
    #72
    Elakadam a Vonatosnál,amikor elmentem a kulcsér meg a fegyverekér,a tetőn mindenkit kinyirtam,megyek a haverér de,az egyik fülkébe 2 német van,ha meglővöm öket jön egy csomó másik,és kampec.Mit kell csinálni itt ,hogy ne riadóztasanak!
  • Shep
    #71
    A szekrényeket kell rátolni a titkos helyekre, így a németek nem veszik észre azokat,m jad a középsőt eltolva kiszedni a drótvágót.
  • Gbr
    #70
    Ott mit kell csinálni amikor a barakkok alatt elkúszok egy mukihoz,sötét van,és ő elkezd valamit csinálni a főldön majd elkezd rohangálni majd bejön 2 kotona, és MF.
  • Shep
    #69
    Nxyomkodod gyorsan a bal egérgombot
  • Shep
    #66
    A vonaton, mikor a végéről le kéne ugrani, ha elindulok a vonat végébe jön a kalauz megmutatom a jegyet, eddig ok, de miután a gestapo elől elbújok a wc-ben, azután nem sokkal a társamat elkapják, na ezt hogy lehet elkerülni?
  • Shep
    #65
    Közben én is rájöttem, de azért kösz.
  • Shep
    #63
    Mikor megint a börkabátos fickóval vagyok a táborban a ház alúl megszereztem a ruhát, de a kapunál a fickó kéri a papírokat, na itt hogyan tovább.
  • Shep
    #62
    A kastély után a hegyekben, felveszem a telefont, mikor jelentik, hogy megszöktem, de az egyik német mindig odajön és fenyeget, hogy mondjam meg mit mondtak, ha beállok az ajtó mögé elmegy, csaképpen ha valaki észrevesz ugyanúgy agyonlőnek, ha meg ott maradok ő lő agyon. Mit kellene itt csinálni?