956
Legacy of Kain: Defiance
  • SeeYa
    #836
    Helló!
    Az a zöld vámpír ideadta a könyvtárnak a kulcsát, de nem találom a könyvtárat a házban. Elég röhelyes, hogy a háznak nagyobb a védettsége mint magának a parlamentnek. Már vagy háromszor végigjártam a házat, de könyvtár sehol.
    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hol van?
  • Ambri
    #835
    már túljutottam:), viszont raziellel akadtam el:D
  • Ambri
    #834
    Hello! Én most kezdtem a játékot, de már el is akadtam:). Kainnel a stronghold-ban, miután a toronyba kell menni a varázslóhoz. Na ott átmentem a csapóajtón, és van egy olyan szoba, aminek a közepén két darab oszlop van egymás mellett és a földön egy kör alakú lépcső, aminek a közepén egy sas szerű címer van. Ha valaki segítene megköszönném! Hello
  • rolly2003
    #833
    Hi!ha valakinek megvan warezröl,vagy torrentröl a game,nemtudná valahova a cd2-t feltenni?az én cd-m megrongálodott,és nagyon szeretném még egyszer végigvinni!THX!
  • ThugEdge
    #832
    hi
    most elővettem ezt a gémet,mert még nem toltam,de:
    chapter 4-raziel-cemetery elején
    bejutok egy terembe,ahol van egy kripta a terem közepén és ha minden igaz átkék lépni a material világba,mondja is,hogy spectral shift+action,de az istennek sem csinál semmit,ilyen vörös koponya lebeg a kőrakás felett,van vmi amit kihagytam? vagy mi ehhh
  • BitCo
    #831
    Ha lehetne angol legyen
  • BitCo
    #830
    Valaki nem tudna irni 1 olyan friss linket ahonnan ingyen le lehet szedni a játékot?
  • Nuke1988
    #829
    Hi! Nem tudjátok terveznek folytatást a történetnek? Mert a defiance úgy ér véget, hogy lehet folytatni. Remélem folytatják.
  • Hellsing
    #828
    Eléggé jó egy játék szerintem pedig még csak most ismerkedek vele.
  • Solya
    #827
    www.cdgalaxis.hu

    Kell még lennie blood omennek, de a defiance viszont már lehet h elfogyott:(
  • Nuke1988
    #826
    Hali! 1 kis segítség kéne. Szeretném + venni a Blood Omen 2-t és a Defiance-ot de nem találom sehol. Ha tudtok olyan boltcímet vagy weboldalt ahonnan + lehet vásárolni eredetibe kérlek írjátok +. Megőrülök ha nem tudom meg hogy mi történt a Soul Reaver előtt és után. Előre is thx.
  • darakan
    #825
    Szerintem is közel. Bár szerintem még 2 van, bár a vége zűrös ilyen téren szerintem, de nem akarom lelőni poént, hogy miért.
  • Solya
    #824
    Közel jársz hozzá:)
    Ha jól emléxem még van egy fejezet...
  • jazzy
    #823
    Kedves #821, az iranyitas kb addig undoritoan szar amig nem ugrod at a legelso nagy vizesest, utana mar siman megszokhato szerintem. Bar nehany helyen a pokosztonodre kell tamaszkodnod mer nem latod hova kell ugrani :)
  • jazzy
    #822
    En ott hagytam abba a jatekot amikor (sry mar nem emlexem a nevere) Az egyik vampir akinek a szivet a helyere raktad ( talan Janos? :)) gonossza valik es meg kell olni, mar minden reavert megszereztem. Milyen tavol jartam a vegetol? Ha nincs sok felrakom ujra :).
  • Voltan
    #821
    Én végigvittem az összes Kain-ciklus játékot, és mindegyik fantasztikus (bár persze a Blood Omen-t nem lehet felülmúlni). De azt a nyomorult férget, aki a Defiance-nek a kamera kezelését csinálta legszívesebben megfőzném olajban. Egyszerűen borzalmas, a hajam kezdtem tépni miatta. Ezúton gratulálok. Így lehet elb*szni egy amúgy nagyszerű játékot. Most szereztem meg, de már odáig jutottam, hogy még egyszer nekifutok, aztán annyi...
  • Tzuja
    #820
    Köszi
  • Solya
    #819
    Máskor is
  • darakan
    #818
    A játékot végigvittem, nekem ami feltünt, hogy Razielel sokkal többet kellett menni, mint Kainnel, pedig szerintem Kainnel sokkal jobb menni... Bár lehet csak azért van így, mert mindig Raziellel akadtam meg. Nah mind1, összeségébben játék nekem bejött.
    Köszönet, Solyának!
  • Solya
    #817
    Sajna nem vagyok szegedi de sztem meg tudod rendelni a cdgalaxisnál.
    (honlapjuk)
  • Tzuja
    #816
    PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!
  • Solya
    #815
    Akkor jó helyen járok asszem én is:)
    Igen oda kell feljutni, ott lesz ez a a ledönthető fal is...
    Van lent egy eldönthető oszlop, amely alatt van egy air reaveres izé, aminek segítségével fel lehet oda jutni.
  • darakan
    #814
    Beomlasztható? Huh, még egyszer szétnézek, de azért részletesebben vázolom a helyzetet:
    Ezt szívet kéne célba juttatni:
    Ha kijövők az épületből, akkor valami ilyesmi a helyzet:
    És szerintem oda kéne feljuttni, bár ez csak feltételezés...
  • Solya
    #813
    Ha ott vagy ahol gondolom, akkor az egyik oldalon fent van egy beomlaszható fal...
  • Tzuja
    #812
    Hell!

    A játék szerintem a legjobbak közé tartozik (eltekintve a kameramozgásról). Elég nagy gondban vagyok, kérem aki tud az segítsen. Nem tudja valaki hol lehet megvenni a Defiance-t Szegeden? Kérlek itt vagy az e-mail címemen válaszoljatok:[email protected] PLZZZZZZ
  • darakan
    #811
    Nah megint elakadtam, de már 12. pályát nyomom, Kain szíve nálam fel kéne éleszteni, Janos-t, de most nem tudok semmere, menni, mert minden hol beomlott minden. Most a külső tér részen vagyok ahol két oldalon párkány van meg elöző küldetésekben a szobrok tetején kellett ugrálni. De ha bemegyek kapun, aztán már egyből egy leomlott kapu, miatt nem tudok tova menni. please help
  • darakan
    #810
    De köszi, a segítséget. A gond az volt, hogy nem volt neki mindegy, hogy hol állok amikot tk aim-ot csinálom, de aztán sikerült megoldani, amúgy, azért is volt furcsa, mert ezt már egyszer megcsináltam, csak letöröltem és elveszett a mentés. Amúgy mennyi pálya van összesen? Csak mert 8. pályán vagyok már. Köszi a segítséget még egyszer!
  • darakan
    #809
    Hát az elég régi mentés volt. Amúgy már meloldottam.
  • Solya
    #808
    ha betöltöd az előtte levő mentést vagy az az előttit, akkor is ezt csinálja?
  • Solya
    #807
    Húha...az akkor lehet h bug:(
  • darakan
    #806
    Khm, teremben. Amúgy már a kiépen látható követ nem tudom, mozgatni, mert ott van az a matyi, és hibába lövök a kapcsolójára nem megy fel.
  • darakan
    #805
    Igen, a másik, oldalöon, is van egy ilyen kő, de ott csak kézzel huzni, tölni, és kész. Ha mindkét csap el van zárva, akkor feltudok, meni, és onnan szerztem, azt a sötét követ. A terem másol meg már nincs semmi.
  • Solya
    #804
    Ha jól emléxem két oldalt van egy egy kő és mellettük egy egy kapcsoló, amibe bele kellene lőni...és úgy kellene okoskodni hogy a képen látható kőnél eltüntetni a kapcsolók segítségével az oszlopot...elhúzni a követ a másik oldalra és az oszlopot visszavarázsolni...azután a másik oldalon (ami nincs a képen) pedig csak elhúzni a követ...ezután támad egy kis szellő...
    Viszont arra nem emléxem hogy arra a kis fekete micsodára lehet h kell egy fényes követ szerezni...de nem bizti
  • darakan
    #803

    Innen, hog ylehet tovább menni? Mert nem akar kinyitódni, a teleport. Plese help
  • balint89
    #802
    Amúgy a Blood Omen 2be Janos-nak is 3 ujja volt, úgyhogy vszínű!
  • Solya
    #801
    Ez a kérdés már nekem is eszembejutott:)
    Lehet h ez a vámpírok fejlődésével jár...ujjak száma lecsökken 3re
  • balint89
    #800
    Ja és még egy kérdés. Vajon miért van a Soul Reaver 1-2-be és a Defiance-be 3 ujja Kainnek mikor a Blood Omenek-ben még 5 volt???
  • Solya
    #799
    Lehet:(
  • balint89
    #798
    Persze már azt is! Mindent megtpróbáltam ami azon az oldalon le van írva, de így se megy! Lehet hogy az Sp2vel van baja, mert még régen mikor egy services pack se volt fenn a Windowsomon lazán elment még Xp patch nélkül is!
  • Solya
    #797
    Próbáltad áttenni az exe fájlt h 95/98 alatt fusson?