956
Legacy of Kain: Defiance
  • vafeN
    #876
    6. résznél:D ahol fel kell venni az air reaver-t. És a "tartó" előtt ( vagy mi lenne az amiből kiveszül:D ) ott van 1 ilyen szarság amiből füst jön ki és belelehet szurni a kardot. Na abba beleszurtam felrepültem ahová felvisz:> és van ott 1 ilyen gomb amit meg lehet nyomni. Az mit csinálni?:D Meg ha ki nyit valamit akkor hol nyitja ki?:D
  • Rotcsa
    #875
    Szeva!
    pIcit pontosabban írdd le, hogy hol is vagy pontosan,és hogy merre indultál tovább! Lehet,h. akkor ezsembe jutna a problémádra a megoldás!
    Írhatsz privibe is.
  • vafeN
    #874
    Valaki pls help me, elakadtam még az elején szinte^^. Felvettem az air reaver-t. 2 szarságot már meg gyujtotam a fire reaver-el és aztán merre tovább? találtam 1 gombot, de nem tom hogy az mit nyit ki meg hogy hol, meg amiket fordítani lehet, azok merre felé nézenek? Előre is kösz
  • roblee
    #873
    Én csak a 2. részről nyilatkoztam. Azt ismerem. Én azt mondom, lehet akármilyen jó a történet, lehet érdekes és szép cutscene-ekkel telerakni, ha a játékélmény alulmarad.
  • Rotcsa
    #872
    Remélem, hogy lesz még a lok-nak folytatása, mert ez a történet nincs befejezve! A hyldent még meg kell ölni! Amúgy én a videókból azt hittem, hogy kain és raziel egyesülése után kinőnek kain szárnyai, mert ugye úgy volt a freskón is. kíváncsi lennék rá, hogy milyen csavart vinnének ismét a történetbe, mert ugye az oszlopok ledőltek, a hyldenek pedig szabadon garázdálkodhatnak (a történetre alapozva)!
  • Rotcsa
    #871
    Heló!
    Én végigvittem mind a két részét a bloodrayne-nak,de azt, hogy monoton, csak a 2. részére mondanám az 1. nagyon izgalmas volt! De lehet, ez csak azért van így, mert az 1. rész előtt nem igazán játszottam ilyen játékokon. Furcsa ez az egész, mert annak ellenére, hogy az 1. rész grafikailag és kombókban alulmúlja a 2.-at(de ez valahol rendjén is van,mert ugye akkor semmit sem csináltak volna a tervezők),nekem mégis jobban tetszik az 1. A 2. rész története viszont sokkal jobban tetszett, csak kár, hogy ezt a játékélmény nem igazolja vissza.Én minden esetre semmiképpen sem mondanám olyan rossznak, mint a cikk szerzője!
  • roblee
    #870
    Én a Bloodrayne-t nem ajánlom. Nem túl fantáziadús. Az elején még érdekes dolgok vannak benne pl: különböző módon lehet szétkaszabolni az embereket, de hamar unalmassá és monotonná válik. Csak jönnek és aprítasz, jönnek és aprítasz...
    Azért kipróbálhatod, lehet neked fog tetszeni.
  • Solya
    #869
    Én a vampire the masquerade c. játékot tudnám ajánlani. De ennek csak az első részével játszottam. Lehet h jó a második része is.
    Talán még van a Bloodrayne.
  • jerec
    #868
    Hello, Defiance-en felbuzdulva keresek még olyan vámpíros játékokat, melyek jó történettel rendelkeznek, tudna valaki ilyen játékcímeket írni?
    Kösz.
  • Rotcsa
    #867
    Köszi szépen,hogy leítad!
    Erre már régen kiváncsi voltam!
    Amúgy én is végigvittem a blood omen 2-t! De ugye magyarítás hiányában nem nagyon voltam képben. Viszont azt még mindíg nem tudom, hogy időben a blood omen 2 történései hol, játszódnak? A soul reaver 1-2 előtt? mert ahogy 1-2 képet elnéztem Kain már ott olyan ocsmány, mint a Defiance-ban.
  • raziel36
    #866
    Hát én végigvittem a blood omen 2 -t és kain azért kolbászol összevissza benne hogy megbosszulja egy elvesztett csatáért felelős árulókat. A tisztjei elárulták. Ezzel visszaszerezze erejét amit a csatában elvesztett (na meg a soul reaver pengét is otthagyta)és azzal az erővel szembe szálhat a vámpírok nagy ellenségével a hylden faj vezérével.
  • Solya
    #865
    Lapozzatok ebben a topikban a 7 oldalra (mintha ott láttam volna). Nagy körvonalakban leirták;)
  • balint89
    #864
    na jah azt nekem is elregélhetné valaki :)
  • Rotcsa
    #863
    Igazad van! nekem is nagyon tetszik a story!
    De azt nem értem,hogy Kain mit kolbászolt össze a Blood omen2-ben.
    Ha tudja valaki, légyszi mondja már meg. Nagyon érdekelne!
  • balint89
    #862
    Nah nekem tegnap sikerült végre végigvinnem a játékot és nagyon bejött!! Néhol mondjuk a kamerabeállítással szivtam, de megérte.
    A sztori az valami iszonyatosan jó!!! Komolyan mondom, ennyire még egyik játéknak sem tetszett a története mint ennek!
    Megérdelmelné, h film készüljön belőle!
    Remélem lesz folytatás! Ha nem is ennek de legalább egy Blood Omen 3... :D
  • Rotcsa
    #861
    ja, azt nem mondtam, hogy a katonákat telekinézissel tudod leszedni.
  • Rotcsa
    #860
    Miután + van a reaver, tedd azt, amit 2 vel ezelőtt írtam.
  • Rotcsa
    #859
    Most esik le, hogy mi a problémád.
    Egyszerűen csak le kell győzni a katonákat. És kinyílik a reavert védő ajtó. Bocsi, hogy félrevezettelek.
  • Rotcsa
    #858
    Nem felugranod kellene, hanem + keresni az oda vezető utat. Az a bej, már én is régen játszottam vele. azt hiszem abban a teremben is van 1 olyan ajtó, mint amilyet az után láttál, hogy átugrottál a vízeséseen. Azt a reaver + szerzése után ki tudod nyitni.
  • Hunsky
    #857
    Nekem oda nem ugrok fel
  • Hunsky
    #856
    Nem tok képet berakni...
  • Hunsky
    #855

    Oda ugorjak fel miután azt az arany tárgyat (reavert) megszerzem?
  • Hunsky
    #854
    Oppá ez nem lett jó...
  • Hunsky
    #853
    [IMG]C:\Documents and Settings\Szögi Ádám\Dokumentumok\Képek[/IMG] Oda kell felmeni?
  • Rotcsa
    #852
    Heló! fel kell menned az erkélyre,(abban a templomszerűségben van, ahol most is vagy,ahol + szerezted a balance -reavert) és ott lesz 1 piros ugrókör azzal átugrassz, és bemész a szemben lévő ajtón, majd a mélyedésbe belehúzod azt a -azt hiszem -kocka alakú tárgyat, . Ennyi. Remélem tutam segíteni.
  • Hunsky
    #851
    Heló! Vki segítesen rajtam! Már az 1. chapterben elakadtam Kain-el mikor egy nagy templom szerűségbe érkezek, ott lezáródik mögöttem egy ajtó, mikor felakarnám venni a terem túlsó végében az arany tárgyat, akkor egy kapu megint lezáródik, lő egy nyilas őr egy erkélyről, de utána nem tok sehova menni, a tárgyat meg továbbra se tom megszerezni. Ott mit csináljak? Előre is kösz!!!
  • Rotcsa
    #850
    A bloodrayne-ra gondilsz?
    szerintem annak a játéknak nuncs olyan jó story-ja mint ennek.
    Habár igazad van, még tényleg nem láttam,a Bloodrayne-t is mondták, + csak olvastam róla.
  • ewuk
    #849
    akkor még te se láttál professzor doktor Uwe Boll filmet.
  • BulliT19
    #848
    Valaki Tudja hány Chapter van a Defiance-be?:)
  • Rotcsa
    #847
    Szevasztok!
    Én is Legacy Of kain fan vagyok, és nagyon kiakadtam, mikor a végén rájöttem, hogy a csápos 1 szemű után nincs tovább..
    Én nem is sejtettem, hogy az a főellenség, mert azt hittem, még a hylden-t, aki belebújt janus-ba, + keéé ölni!
    + azt vártam, hogy kinőnek kain szárnyai, mint a játékban az 1ik freskón látható!(középen kain, szárnyakkal a soul rev.-el a kezében,amiben már benne van raziel leleke,melette 2 oldalt pedig a két hős.
    Ja, és remélem,hogy lesz belőle film. a story-t már nem tudják elrontani, mert az nagyon cool!
  • Sheke
    #846
    plz heeelp
  • Sheke
    #845
    elakattam a vorador házában hol a 2. lándzsa?
  • Sheke
    #844
    én nagy legacy of kain fan vagyok énis szeretnék új részt de tudjátok mi lenne a jó film legacy of kain a film
  • Sheke
    #843
    nem ez sztem a befejező rész
  • BulliT19
    #842
    Császtok! Defiance elején járok! Chapter 1.... egy mindenfelől lezárt terembe ahol van két terasz.. a két terasz között valami arany tárgy amit meg kéne szerezni de mikor odalépek lecsapódik a kapu és egy nyilas őr lő rám... lenyírom utána mia ********** csináljak?
  • SeeYa
    #841
    Végigjátszottam. Remélem lesz még folytatása a játéknak.
  • SeeYa
    #840
    Hogyan kell azt a Turel nevezetű kutyát kinyírni?
  • SeeYa
    #839
    Megtaláltam, Megtaláltam, Megtaláltam! Ott volt ahol az egyik lándzsát kellett felvenni.
    Ez a játék egyre inkább kezd monoton lenni. Épületről épületre járkálok, de mindegyik szinte pont ugyanolyan mint az előző (olyan épület ahol Raziellel lehet reavert kovácsolni).
    A kameranézet szörnyű, a kameranézet miatt az irányítás elég zavaró, ha bemész egy terembe akkor megváltozik a kameraállás, akkor meg már másik billentyűt kell nyomni, hogy ugyanabba az irányba menj. Néha még azt az ellenséget sem lehet meglátni, ami 2 méterre van úgyszintén a kamera miatt. Továbbá az olyan pályarészeken, ahol ugrálni kell, a kamera is mindig úgy fordul, mozog, hogy mindenhova ugrasz, csak nem oda ahová szeretnéd. Néha már kedvem lett volna szétverni a billentyűzetet. A játék nem menti el a megölt ellenségeket, a végén már inkább menekül előlük az ember, mert már únja a hentelést.
    Nagyon jó a játék története, de ezek néha élvezhetetlenné teszik.
    Hiányzik a Soul Reaver 2 kamerakezelése. És egy normális mentési rendszert miért nem tudtak hozzá csinálni?
    Egyre inkább fontolgatok egy uninstallt.
  • SeeYa
    #838
    Köszi Solya, de én nem találtam meg. Mondjuk még van egy ötletem, csak nemtom az a pályarész hol van. Rohadt nagy a pálya, egy kész erőd.
  • Solya
    #837
    Húha rég volt:)...azt hiszem h ennek a teremnek a végében van...de nem bizti...egy ilyen világitó kerek valamit keress:)