956
Legacy of Kain: Defiance
  • Evin
    #916
    Azzal kell enni. Elszívni a lelket vagy a vért.
  • imi106
    #915
    hali4valaki megmondaná mejik az a feed gomb.a mailem:[email protected]
    elöre is köszi
  • Elmör
    #914
    Nekem is nagyon bejött a sztori is meg a játék hangulata is, talán egyedül néhol-néhol a sok ugrálgatás nem. Nagyon pozitívan csalódtam a játékban.
    Mozifilm? Ha talán most lenne nagy sláger akkor talán lenne film is, de így...
  • Rotcsa
    #913
    Köszi az infot! Kár, hogy nem várható folytatás,mert nagyon kíváncsi lennék rá, hogy mit agyalnának ki a készítők! De ha már játék nem is lesz, legalább a mozivásznon jelennének meg újra! Biztos, hogy előre vennék jegyet a bemutatóra! Szerintem ez a legjobb story a világon, csak kár, hogy erre még a rendezők nem jöttek rá! :)
  • zsolt1983
    #912
    Rotcsa. A storry maar 4 rész ota megy. Sajna az nagy helyzet hogy fojtatodas már nem várhato. Esetleg tudom neked ajanlani az elöző részeket. Soul River 1 (Raziel kitaszitásáról szól) Ez elég jó Story. Soul River 2 (Raziel utja folytatódik). Blood Omen (Kain utjaról szól, nem ajánlom. Nagyon kezdetleges. 1 Legacy of Kain). Blood Omen 2 (nagyon brutkos rész. Kain Sokkal kmidolgoyottab. Folytatja utjat a Kardja megtalalsaban. Ha jól emlékszem). öszefoglalva mindegziket ajanlom. Kurva jó kis játeksorozat ez a legacy of Kain.
  • Rotcsa
    #911
    Nem tud esetleg valaki valamit a story folytatásáról?
    Lesz egyáltalán? A történet nincs befejezve, pedig minden cikkben azt olvastam, hogy ez az uccsó rész! :(
  • Rotcsa
    #910
    A szellem világba amúgy úgy mehetsz át, hogy oda állsz, ahonnan ilyen lila koponya alakú köd száll fel! Szóval csak odaállsz, és átváltasz!(nálam:numpad 5 + action->bal egér). Ezen én is rengeteget szívtam, mert amikor legelőször átmentem a szellembe, akkor nem olvastam el, hogy mit ír ki a game!
  • singi
    #909
    Szellem világba bárhol, bármikor átmehetsz,meg kéne nézned a beállításoknál, hogy a billentyűzeten mivel kell. Nálam ez a jobb 5-öst tartva, + akció gomb/ami pedig a J gomb/.
  • grebber
    #908
    Ne beleolvastam és nekem az a gáz hogy fogalmam sincs hogylehet átvaáltani szellemvilágba hogy áttudjak menni a rácson?? :(
  • grebber
    #907
    Megkaptam majd megnézem mit hozok ki belőle!Köszönöm!
  • singi
    #906
    Szia, elküldtem.
  • grebber
    #905
    Pontosan ott vagyok ahol leirtam és nemtudok végigjutni azóta sem mert semerre nemleeht menni.

    Jöhet ez egész temetői rész leirása mert fogalmam sincs hol merre:( !
    ([email protected] cimre küldheted)

    Előre is köszönöm!
  • singi
    #904
    Szia.Szóval ez a rész elég hosszú, és lehet, hogy azóta már tovább is jutottál.Ird meg pontosan hol jársz, vagy ha elküldöd az e-mail címed, elküldöm az egész temetői részt.
  • grebber
    #903
    Elakadtam :(

    Valaki emlékszik még a gamere?

    Átmentem Raziellel az "anyagi" világba és itt bolyongok a rohadt temetőbe de fingom nincs mit kéne csinálni.

    A temetőben megjegyezte Raziel hogy van két templom de oda nemtud felugrani mert magasan van.

    Akkor van két olyan ajtó amit valamivel ki kéne nyitni vagy a fegyveremet kéne erősíteni de nemtalálok semmit amivel ezt megtudnám csinálni :(

    Aki emlékszik erre a részre kérem segítsen!
  • Elmör
    #902
    Nagyon szépen köszönöm!
    BUÉK!!!
  • singi
    #901
    Legacy of Kain: Defiance Walkthrough
    Boards Guide FAQs Cheats
    Talán itt...
  • singi
    #900
    Szia. A végigjátszást nem tudom, mert én nem is kerestem, de szívesen segítek, ezt a részt elég jól ismerem.
  • Elmör
    #899
    Hi All!

    Elakadtam elég rendesen a 8-dik pályán. Hol találok valami jó végigjátszást? Eddig amiket találtam mind csak cheatek voltak.
  • singi
    #898
    Hát igen....nagyon megragadott a sztori, sokadszorra játszom a Defiance-t, és a SR2-t is. A SR-ben, és a BO2-ben elakadtam egy helyen,és félre tettem egy időre, de újra neki fogok majd, mert azokat nem ismerem végig./az össz történetet igen, csak a játékot nem/.Végül is valamennyire a billentyűzettel is megoldható a dolog...
  • Rotcsa
    #897
    Azért jó látni, hoyg még ennyien játszanak ezzel a játékkal!
    Én sajnos már nem tudok, mert újítottam a gépem, és az új video karim(inno 3d gf 6600 218 mb ddr2 pci-e ->nem túl erős, de csak erre volt péntzem) nem jeleníti meg az egeret. Billentyűvel pedig nem vagyok valami zsonglőr....:(
  • singi
    #896
    Sziasztok. Doki 11,Kain sírjához úgy jutsz el, hogy az egyik folyosó végén levő oszlopot forgatod,/amit Kain fejszobra van/ mire kinyílik az ajtó. Ebben a nagy teremben felmész a lépcsőn,innen átugrasz az oszlopra. Ha jól emlékszem, itt át kell változni szellembe, hogy közelebb jöjjön a másik oszlop.Végig ugrálsz rajtuk,majd be az utolsó nyíláson, és már ott is vagy.Azt pontosan nem tudom melyik folyosó vezet oda, talán amit a víz alól felhozott pajzs nyit ki. Erre sajnos már nem emlékszem.
  • Rotcsa
    #895
    Szia!
    SWajnos csak az 1 ik kérdésedre tudok válaszolni, és abban sem vagyok teljesen biztos, mert már régenh játszottam vele. Az oszlopokhoz úgy nyithatod ki a kaput,hogy megszerzed az dark és light reavert!
    Az egyik gömböt darkra, a másikat lightra kell állítanod.
    Az elsőre azért nem tudok válaszolni, mert nem ismerem olyan jól a storyt! Talán ha pontosabban leírnád, hogy mi volt ezelőtt,és hogy hol vagy most....akkor talán tudnék valamit mondani! A fejezetek számából csak sacc/kbtudom, hogy mi lehet a téma.
  • doki11
    #894
    help me
  • doki11
    #893
    hy lenne 1 kérdésem 4 fejetetnél járok és elakadtam hogy erősitsem meg raziel kardját és hogy jutok el az kain sírjához (2 van)csak nem tok feljutni oda? és hogy nyosak utat az oszlobokhoz???????????? please segítsen vki!!!
  • Rotcsa
    #892
    Gondolom a legelső razieles pályán vagy. az nekem is nehezen ment!
    Szerintem a játék 1ik legnehezebb pályája.a videó után jobbra felugraszelkezdesz végifutni a peremen,(ekkor oldalról látod azielt)de úgy, hogy közben nagyon figyelsz arra, hogy nehogy lees, ugyanis a peremből lecsap(vagy lerenget már nem tudom) darabokat, ezzel szakadékokat állítava eléd! majd mikor kiérsz 1 nagyobb területre,akkor átsiklasz a falra( Raziel meg tud kapaszkodni a falnak azon részein, ahol le van kopva a "vakolat".Lehet, hogy nem ez a legprecízebb,de könnyen észrevehető,hogy a fal színe néhol más. Bizonyos helyeken olyan bordázott hatást keltő.), majd mászol felfelé, hogy elég magasan legyél az átugráshoz a szemben lévő(bal oldali nézet szerint, mert Razielt még mindíg oldalról látod) sziklára. Onnan már csak ugrálni kell 1-2 sziklát, és kint is vagy.[illetve azzal, hogy felértél a legmagasabb pontra, még nem vagy kint a szellem realm-ből, de a poliptól megmenekültél egyelőre. :)] az uccsó ugrást videó fogja mutatni,ugyanis elég necces lesz. Sok sikert!
  • painkiller25
    #891
    hy ALL!!4ÉN ECCERŰEN NEM tok kijutni a lélekvilágból Razzal:(:( má csak valahogy felkéne ugrani de nem kapaszkodik meg semmibe!!!!vki HELP!
  • Rotcsa
    #890
    Nehéz kérdés! Hát.. asszem én a levegőben használtam a 3-as gyorsvágást, és azt, amikor felugrik, és lecsap 1 nagyot(azt hiszem nightmares hammer vagy mi). Nekem is nehezen ment elsőre a legyőzése! A soul reaver erejét sem tudtam kihasználni, mert nem ment fel a blood-csík eléggé.:( Úgyhogy ha valakinek sikerült, az lkégyszi mondja már +, hogy milyen hatása volt! Előre is köszi.
  • Robb8
    #889
    Már megoldottam de azért kösz na most nekem az a problémám hogy a csápos polip ellen nemtom hogy használjak-e combokat?Mert ha igen akkor légyszi mondjátok el.
  • Rotcsa
    #888
    Vagy esetleg aktiválni nem tudod a reavert?
    Úgy töltheted fel a kardot, hogy +csapkodod azt a hosszú piros(engem ki nem nyílt rózsára emlékeztet) valamit az ajtónál, és akkor felmegy a kardban a bloodhust[nem tudom, jól írtam-e, ha nem, bocsi:)]! innen pedig tudod a dolgod(amit az elején írtam az átváltásról)
    Sok sikert!
  • Rotcsa
    #887
    Szia! Nem értem elég jól a problémádat! Tehát + van a dark rev., azt még értem! A teleport kaput kell aktiválnod, hoyg kijuss, de ahhoz + kell oldanod1-2 problémát.(az összes "lámpának" pirosan kell világítania a kapun,és akkor lesz aktív. Ehhez használnod kell a reavert. Ott, ahhol a sasfej bezárja az ajtót,változz láthatatlanba,és menj be,majd az ott lévő gömböket váltsd át ellenkezőbe!(ha dark, akkor lightba, ha nem az, akkor darkba)! Amúgy azzal kezdted a gondodat, hogy +van a dark reaver, és azzal fejezted be, hogy nem találod!
  • Robb8
    #886
    Hello.Légyszi segitsetek nemtudok továbbjutni akkor amikor a nagy homokórából megszereztem a dark reavert és amikor ki akarok menni láthatatlan leszek és oda az ajtóhoz kell a sime reaver aztán amikor elérek a light teplehez akkor oda kell a dark reaver azt honnan szerezzem meg?
  • Rotcsa
    #885
    Bárcsak a folytatással kapcsolatban lenne már valami a gamestar-ban!
    Azt nehezen hiszem el, hogy ennyivel be lenne fejezve a sorozat! A hyldenek vezérével még nem számoltunk le! Eléggé unhappy lenne így a vége a szériának! Különben is: Elő tudta valaki hívni a soul reaver erejét a csápos izé elleni harcban? Mert én akárhogyan is próbáltam, nem sikerült!
  • constantin
    #884
    Egy jó hír!!Ez a játék lessz a következő gamestar teljes játéka!Szal aki még nem próbálta az most megteheti,hiszen aki kipróbáltaz az végig is vitte mert egy kurvajó game.
  • vafeN
    #883
    Kösz de még nem szereztem mge az earth reaver-t:D ott még nem járok. majd ahogy lesz időm csinálom tovább.
  • Rotcsa
    #882
    Oks! ha jól tudom, akkor most szerezted + az earth reavert! Igaz?
    Lesz 1-2 pálya, ahol a vízben kell majd használnod, mivel a kard a jellegéből adódóan lehúz a vízzel teli helyiségek aljára(a többi kard nem), és ezáltal át tudod ütni a berepedt falakat! Ezt azért mondom el, mert én rengeteget szenvedtem ezzel! Jó játszadozást! :)
  • vafeN
    #881
    Aham, már sikerült amugy^^ amiket lehetet mozgatni szobrokat azokat ugy kellet állítani hogy ami jel van az ajtón az ne arra felé nézzen hanem vele elentétbe^^. A gomb meg az ajtokat nyitja ki és igen, telekinézissel^^ de kösz azért
  • Rotcsa
    #880
    ja, közben rájöttem, hogy milyen gombról beszélsz!!:) Arról, amit telekinézissel lehet benyomni igaz:? Ja és nem a szabadban, henm a teremben vagy, ahhol + kaptad az air reavert! Bocsi, hogy lassan kapcsoltam, de már régen játszottam a game-val.:) Tehát most az lenne a dolgod, hogy megnyitsd a teleprtkaput, és ehhez kellene + oldanod 1-2 rejtélyt így van? Nem emlékszem arra, hogy a gomb csinált volna bármit is.Inkább a spectral-ban próbálj valamit.
  • Rotcsa
    #879
    Emlékszem a pályára! Ha jól tudom a természetben vagy, és be kellett szúrni az air reavert a helyére, majd az feldobott valahová igaz? De miféle gombot szereztél meg? Írdd le pontosabban, hogy hogyan néz az ki! Ja, és tapasztalatból ajánlom a magyarítást! Sokat segít! :)
  • vafeN
    #878
    Nem hiszem, ez a rész asszem 2003-ba jött ki:D
  • BBird
    #877
    Kérdés: Ez a rész lesz a következő (decemberi) Gamestar újságban? :-)