956
Legacy of Kain: Defiance
  • Sephi
    #110
    Ez meg az elso palya :(

    Ott amikor a masodik olyan keke pajzsos kaput kinyitom.. aszem azaz amikor az elejen Kain asozngya hogy erosebb kell legyen a Reaver ahoz hogy atorja a pajzsot. Ami furcsa hogy amikrooda beleptem eszrevettem hogy megint at lettek irva az oszes bolentyuzet bealitasaim... es mindig ugyanott kifagy minden :(
  • BlackWolf
    #109
    akarhanyszor arra mesz kifagy? ez hanyadik map?
  • BlackWolf
    #108
    nekem nemszoktak fagyni a gamek atomstabil a gepem pedig igencsak tuningolva van mindenütt
  • Sephi
    #107
    Baze... nekem amikor a masodik kek zarral elatott kapun bemegyek Kain-al es le akar ugrani valami torott kolepcsonel teljesen kifagyik a gepem! Utojara a Freelancer fagyasztotta igy kis de az is egyszer!!

    Valami javaslat?!?!
  • BlackWolf
    #106
    blackshadow ott az egyik szobaba fellehet maszni a falon ott utana atmesz a teleportkapun!na en ott akadtam el ugyanis van ott 2 sasfej akik nemengednek at valami dark reaver spellt kene aktivalni azt hogy csinaljam : azt irja use the dark reaaver spell become invisible??
  • Sephi
    #105
    Bazz de hout unalom ez a jatek... kicsit kezdem megunni... mar megint sokat remenykedtem hogy kurva jo lesz es nem akarok megint csalodni... remelem ez nem igy lesz vegig...
  • BlackShadow
    #104
    na most ott tartok h raziellel egy nagy teremben (cemetery utan nemsokkal mikor atmentem a kapun) egy iyen homokoraszerusegbol felszedtem vmi erő féleséget majd két gömbbe "beleszurtam" és aktiváltam egy kaput, nos merre?? próbáltam ugrálni össze vissza h feljussak ahonnan lejöttem de arra a homokoraizere nem lehet ráugrani és máshogy nemtudok feljutni! segítséég! :D
  • Sephi
    #102
    Hey... aszitem a 100 adik vagyok :) Nekem itt azt irja hogy a 101-edik hozzaszolas de a topik listan aszongya 100 :)))
  • Sephi
    #101
    Varjatok ma'! En nme ertem mit rinyaltok a kamerazas miatt! Szerintem egyaltalan nem szar. Bar az is igaz hogy en vegig nyomtama Rayman 3 -mat ami nagy dolog :))) Hogy mi koze van a Defiance-hoz? Jaccatok a Raymant 10 percet es rajottok hogy annak a kamera kezelesehez kepest a Defiance egy alom :")))))
  • Eye-scream
    #98
    Köszi szépen sikerült továbbjutnom:)
    Huhh, ez a menekülés raziellel nem volt semmi, legalább 10szer újrapróbáltam mire sikerült.
    Nagyon király ez a game:)
  • BlackWolf
    #97
    mandroka koszi tovabjutottam kicsit de most nemjaccok mert nincs hozza idegzetem tul sokat kell bojongani
  • Gabe18
    #96
    Menj a bábuhoz,amelyik alatt épp piros kör van.Ott nyomd le azt a gombot amivel kiválasztod hogy egy ellenfelet támadj,akkor a bábu alatt zöld négyzet vagy valami hasonló lesz,és akkor már kiírja hogy mit kell csinálni.
  • Eye-scream
    #95
    Ööö izé amikor Kainnal az első pályán mész és bejutsz egy ilyen terembe ahol vmi gyakorlóbábuk vannak, ott mit kell csinálni?
    Továbbmenni nemlehet, csak egy kis terembe ahol két csjnek ki lehet szívni a vérét. A gyakorlóbábukat csapkodtam, az egyik szét is jött, de a másodikat már nem tudtam szétverni...
    Pls. help...
  • BlackWolf
    #93
    de nemtudok feljutni oda ahol az ajto van a palya neve cementery es van fent laccik egy ilyen mozgathato szar de az megfeljebb van mint az ajto te ezt mar megcsinaltad?
  • BlackWolf
    #91
    de nekem is segithetne valaki#86
  • BlackWolf
    #90
    ott utana fel kell maszni a falon es utana jobbra kell menni
  • BlackShadow
    #89
    na en meg az elejen tartok amikor raziellel kell "versenyezni" a lelkek ellen, nos ott tartok abban h felmentem az 1. létrán átugrottam a lebomló lépcsőt és onnan merre tovább? ha továbbugrok akkor iyen naon pici párkányokon lehet állni de tovább nemtok menni mert mindíg leesek :( vki help!
  • pzs
    #88
    Sziasztok
    Kéne 1 kis help nekem
    Az első pályán miután kinyitok valami "bikafejes" kaput miután megyek le a lépcsőn mindig megfagy a progi.
    Ha valaki találkozott már a problémával ill. tudja a megoldást pls mail vagy ide irja be a megoldást.
    Előre is thx


  • Knox
    #87
    OÁÁÁH! Ezt az iszonyat szar kamerakezelést és irányítást! Játszottam vele kb.20 percet, de nem egyszer előfordult hogy nem láttam magam! Csak nyomtam az irányt mint a hulyegyerek hátha kibukkan a karakter vhol! Gáz!
  • BlackWolf
    #86
    mar megint elakadtam egy udvaron vagyok raziellel van ott egy ilen tuzrakas meg korulotte ilyen kovek van fent a sziklan egy ajto ami ilyen lila fenyt ad na itt mit kell csinalni ?
  • BlackWolf
    #85
    mentesi rendszer szerintem ok
  • Wine
    #84
    Én meg ahhoz hogy ne essek bele a vizbe mindig. Kár ezért a játékért mert szép meg minden de ilyen szar irányitást, egy analóg karos joy-jal még elmenne, de az meg nekem nincs. Ebböl is látszik hogy elsösorban konzolos játék ez, no meg a mentési rendszerböl.
  • Gabe18
    #83
    Ehhez én nem voltam elég ügyes...
  • Gabe18
    #82
    System Requirements

    The minimum system requirements are as follows:

    COMPUTER: IBM PC or 100% compatible
    OPERATING SYSTEM: Microsoft Windows™ 98 Second Edition / Windows ™ 2000 / Windows™ XP (Admin rights required) Note: Windows 95/NT not supported
    CPU: Pentium III 700Mhz (or Athlon equivalent)
    RAM: 128 MB
    GRAPHICS: 100% DirectX™ 9.0b compatible 32Mb 3D Accelerated Card with TnL support
    SOUND: Windows™ compatible sound card (100% DirectX™ 9.0b compatible)
    CD-ROM: Quad-speed (4x) CD-ROM drive
    HARD DRIVE: 2 GB free disk space
    INPUT DEVICES: 100% Windows™ compatible mouse and keyboard

    The recommended system requirements are as follows:

    CPU: Pentium4(R) 1.3ghz (or Athlon XP equivalent)
    RAM: 256 MB
    GRAPHICS: 100% DirectX™ 9.0b compatible 64Mb 3D Accelerated Card with TnL support
    SOUND: Windows™ compatible sound card (100% DirectX™ 9.0b compatible)
    CD-ROM: Eight-speed (8x) CD-ROM drive or faster
    HARD DRIVE: 2 GB free disk space

  • Sephi
    #80
    Hasznajal SmartFTP-et az tuti nem basza el a filokat es meg sfv is nez :)
  • CELL StormBird
    #77
    10-es skálán mennyi a game mert akkor leszedem...
  • Gabe18
    #76
    És neked a WCO-ról jött le jól?Azt nem értem mert ott eleve az első lemez egyel kevesebb darabból áll.És nekem az 50-est hiányolta.
    Na mindegy,nekem lejött a HDC-ről végülis jól,lényeg hogy mindenkinek megvan!
    Hát remélem a ram-om nem szállt el,mert nemrég lett megvéve.De mondom,aztán máshonnan nekem is lejött jól.Egébként én a Flashget-el töltök,eddig az sem rendetlenkedett.
  • BlackWolf
    #75
    ja elegge ossze vissza kell rohangalni de kiraly a jatek :D en meg csak egy helyen akadtam ki ahol felfele kellett menekulni a lila gyerekkel de mar megcsinaltam
  • Drex
    #74
    1 órai bolyongás után, végre találok egy fickot aki huzamosabb folytogatás után aszonygya menjek a toronyba, erre a köcsög kamera miatt leesk 1 udvarra, és mákomra megtalálom a szobor Pajzsát... :DDD ez beszarás :)))
  • Drex
    #73
    francba már.... hehe ugy eltévedtem, mint anno a soul Raver ben... :DDD kevergek csak a házban, mint a mérgezett egér
  • Drex
    #72
  • Drex
    #71
    he ?
  • Drex
    #70

  • BlackWolf
    #69
    hat ezeket elgge elcseszted a kepeket de a jatek utos csak a kamera
  • Drex
    #68
    az biztos, hogy valami gyönyörü... de a kamera ehh.... miatta csesztem el 1 órát a menekülésnél :(((
  • Drex
    #67

  • BlackWolf
    #66
    na rajottem mit kell csinalni kosz gonosz azonban nekem ez a csont es bor gyerek nemjon be kain sokkal kegyetlenebbul nez ki
  • BlackWolf
    #62
    mar elakadtam
    2. palyan amikor azzal a masik csavoval vagyok az egyik teremben elkezd felfele jonnni ilyen feher por azelol kell menekulni egyik oldalt 1polipkar leuti a foldet ott atgrok es utana nemtom merre kell menni es mindig elkap az a feher szlotyi
  • BlackWolf
    #61
    nemtudom sephi nekem hasonlo gepem van mint neked [email protected] gef3ti200@ti500 512mb ram es nekem eddig minden jatek legalabbis amivel en jaccotam hasitott 1024-ben talan a deus ex2 a kivetel dehat az egy selejt szoval nemtom mivan nalad
  • Drex
    #60
    na re :)

    Hát.... 1 csodálatos grafika mellett egy elég jo irányitás lenne, ha a kamera azt mutatná, amit kellene...

    igaz igy is élvezhető, de khmmm... remélem lesz ra valami patch