957
Legacy of Kain: Defiance
  • rezsofiz
    #328
    és hogy kell a medencében kinyitni azt a szaros repedést?
  • rezsofiz
    #327
    És az hol van?
  • BlackShadow
    #326
    mivel semmi szöveget nem hallottam mert ment közbe a ventrillo es a sok allat kozben ordibalt :DD a végét hallottam csak h Raziel nem Kain ellensége hanem a kardja :)
  • Solya
    #325
    Meg kell szerezned a vízreavert...
  • Solya
    #324
    A videók alapján sok mindent meg lehet szerintem tudni. Én sajna még életemben nem tanultam angolul...de már megpróbáltam lefordítani a szövegeket egyéb tanulmányaim alapján...így már érthetőbb volt...de vannak még sötét foltok.
  • rezsofiz
    #323
    Chapt.8. Van egy köralakú bigyó, és rajta emblémák. 3tűz,3víz,és előttük a fákjatartók. de nekem nincs vízreaverem. vagy rosszul gondolkodom??
  • rezsofiz
    #322
    Egyébként köszi Solya.
  • BlackShadow
    #320
    na zsiir vegigtoltam :) ehhez a játékhoz télleg kéne tudni az egész storyt mert nekem még a vége sem világos :D azzal h legyőztem a polipot mi fog történni v mivan azt nemvágom :D
  • BlackShadow
    #319
    már kezdtem örülni h a soul reaverrel elég 1 találat az nmyre erre megdöglik raziel :P kapja be :D
  • BlackShadow
    #318
    nah megvan már chapt 13 ban vagyok, ennek sose lesz vége? :D
  • BlackShadow
    #317
    de hogy? ha odamegyek a vízbe akkor nemtok kardozni :)
    spectralban meg nem érhetek hozzá
  • BlackShadow
    #314
    nah chapt 12 (asszem :) ott tartok ahol voltam KAIN nal iyen kut szerűségnél ami elvitte avernusba, most raziellel vagyok ott kinyitottam a Janos adotta bigyoval a kaput es iyen viz van a végén, látok egy rést de nem tudok bejutni, nem tudom még telekinesissel se szetnyitni, h kell?
  • Solya
    #313
  • Solya
    #310
    Hogy lehet ide beszúrni képeket?
  • BlackShadow
    #307
    na megvan, a buzi kameraállás volt a gond eltakarta egy oszlop a peremet ahonnan ugrani kellett volna és közelebbről ugrottam el :)
  • BlackShadow
    #306
    nemtom most kaptam meg a föld reavert :) es a terem televan madárfejekkel :)
  • Solya
    #305
    Ez egy kicsit nehezebb...
    Ugye azzal a reaverrel ütöd a csápos barátodnak a szemét, amelyet Raztól "Kaptál"?
  • Solya
    #304
    Ez ott van, ahol fennt 2 oszlopot kellett elforgatni, és két oldalt, lentebb, van 2-2 váza szerűség, amelyeket meg kell gyújtani?
  • BlackShadow
    #303
    nem arra gondoltam ,az sima ügy :) utánna felérek a rácshoz és onnan feljebb lehetne ugrani oda nemtok :D
  • BlackShadow
    #301
    #297 :)
  • BlackShadow
    #297
    nah most chapt10, megszereztem a foldreavert megidéztem azt a 3 lépcső bigyót felmásztam felgyujtottam 2 bigyot es át kéne ugranom mellé egy nagyobb helyre, 1x sikerült vhogy véletlen (az is spectralban...) és nemtudom h h csináltam mert akárhányszor felugrok mindig a kő alá esek :\
  • Solya
    #296
    Figyu! És mi volt a szerepe annak a polipizének, azonkívűl h feltámasztotta raz-ot?
  • Solya
    #295
    Kell ott lennie egy ledönthető oszlopnak...azt hiszem...oda ugorj fel és menj át sprectrálba...
  • rezsofiz
    #294
    Sziasztok!
    Raziellel vagyok a pillarsoknál, és a airreavert kell megszereznem. megyek-megyek, aztán van egy csomó oszlop, rajta egy szint, és azon pár emberke. nem tudok feljutni az emelvényre. ez az egész a bronzkapun túl van! mit tegyek??
  • Solya
    #290
    Menj vissza a kapukon oda ahonnan kezdted ezt az egész teleportálgatást, itt ugorj át a szakadék felett.
    Ezután gyere visszafelé...találsz majd egy léjáratot...és ott az ajtó
  • BlackShadow
    #289
    na vki segítsen :) kainnal megkaptam az 5. reavert es aszondja már megvan a kulcs vmeyik ajtohoz aztírja quest h nyissam ki a balanced ajtót, merre van?? :) (chapt9)
  • BlackShadow
    #288
    hol van ott udvar? :DDD
  • Solya
    #286
  • Solya
    #282
    A polipot már az sr1ben is utáltam...
  • Solya
    #280
    Helyes
  • Solya
    #274
    A törött gömb helyére tedd be és menj át a teleporton.
    Ezután azt hiszem le kell menni a földszintre és a rácsos termben jobbra be kell törni a falat...
  • Solya
    #267
    Melyik van meg?
  • FrezeR
    #264
    köszi Solya
  • BlackShadow
    #263
    izé chapt 9 ben merre van az az ajtó amit ki kell nyitni akkor amikor megvolt az utlosó kis izéke ami adta a nemtom miyen reavert KAIN nak?? mert most lehet eldenevérezni egészen az 1. páya helyszínéig, és mivel nincs ellenfél nem gondolom h arra kéne menni :D merre mennyek???
  • Solya
    #262
    Nem. Amikor egy jelet látsz megjelenni a padlón akkor kell menteni...és ha meghalsz onnan fogod kezdeni...
  • FrezeR
    #261
    ebben a játékan mirevaló a mentés ha mindig visszatesz a pálya elejére ha meghalok? ez mindig igy van? most kezdtem a játékot
  • Solya
    #260
    :)))
  • Solya
    #257
    A föld reavert majd később lehet megszerezni...
  • Solya
    #256
    Jó mostmár képben vagyok...
    Menj tovább
  • BlackShadow
    #255
    tudom az vezet avernushoz :D na mind1 akkor megyek tovább avernushoz :D