957
Legacy of Kain: Defiance
  • Lynx_TWL
    #544
    őő most vagyok egy hídnál, szépen leküldtem az őröket a myélségbe, egy angy kaput kéne kinyitnom, az egyik tartóláncot már elvágtam, át kellett leapelni hozzá, de most hova?:)
  • Solya
    #543
    Kb az ajtó közepéhez állj és nyomd meg az action gombot...ki kell hogy nyíljon...
  • ON3
    #542
    nem tudok tovább menni,csak fel tudok ugorni egy helyre ahol nincs semmi használhato?mit értesz temető alatt?
  • Zsoltee_a_bator
    #541
    akkor egyszeruen rossz helyen vagy. menj tovabb az oszlopok fele. (a temetobe menj vissza onnan lesz az osveny)
  • Zsoltee_a_bator
    #540
    hat ertelemszeruen nyomod az iranyt amerre dobod es elengeded a telekinesis-gombot. raziel az elejen asszem nem tud ilyet csak majd kesobb.
  • Lynx_TWL
    #539
    más kérdés:
    ha telekinesist használom, hogy felemeljek vele katonákt, tudom irányítani,h ogy hova dobjam?
  • Lynx_TWL
    #538
    van egyébként vmi pecs vagy ilyesmia gémhez ?
  • ON3
    #537
    a fény és sötét kard megvan már. egy kert szerűségben vagyok ahol van egy tologatható oszlop és egy stonehedge szerű emlékmű
  • Lynx_TWL
    #536
    HOL VAN A KARD HÁÁ?:DDDD

    szoborba kardot hol találom???
  • Zsoltee_a_bator
    #535
    kb mit csinaltal ott eddig? az "angyal" egy szabvany vampir orzo szobor.. ebben a chapterben a feny es a sotet kardot kell megszerezned, es utana mehetsz tovabb az oszlopok fele.
  • Zsoltee_a_bator
    #534
    mert oda a fold reaver kell..
    menj ki a kert vegebe ott hasznalhatod a vizreavert, latni fogod hol..
  • ON3
    #533
    raizel 4.chaptere legyőztem az angyalt,visszajöttem a portálon és most a sötét kapun kijöttem 2 ajtó van és nem tom h és merre kell menni??Ha tudtok segítsetek,köszi
  • Zsoltee_a_bator
    #531
    asszem az egyik sajat konyvtaraba a received files-ba teszi a cuccot, nem kell kulon menteni.

    on3 valamit biztos kihagytal vagy rossz helyre akarsz menni
  • ON3
    #530
    Amelyiket bekarikáztál!!! És nem nyilik ki. Nem lehet mentést átküldeni mi???
  • Solya
    #529
    Van csak az a gondom hogy eddig amit küldtek (volna) rajta, nem tudtam lementeni
  • Zsoltee_a_bator
    #528
    vagy ha van icq-d.
    ON3 hol tartasz most pontosan? hatha tudom mi ott az abra.
  • Zsoltee_a_bator
    #527
    hm
    par eve szedtem meg gozom sincs honnan. ha tudsz vmi helyet ahova fel lehet rakni felteszem.
  • Solya
    #526
    Várjál melyik ajtót: amelyiket bekarikáztam vagy ahol van 2 gömb, amit át kell változtatni?
  • Solya
    #525
    Hol van nem találom?
  • Solya
    #524
    Ki kellene h nyíljon...
  • ON3
    #523
    Solya ugrani kell vagy azajtónak nyilni kéne alapból
    ???
  • ON3
    #522
    Köszi Solya !! Itt hogy tudok tovább menni mert kinyitni azt nem tudom
  • Zsoltee_a_bator
    #521
    sot ezt szedd le: sr1 - beastly behavior. eleg vicces :)
  • Zsoltee_a_bator
    #520
    hmmm. fura zenek. bar a soul reaver1 fele fortuna-t meg nem multa felul semmi :)
  • Solya
    #519
    BO2 remixek itt
  • Solya
    #518
    És no korpa...
  • Zsoltee_a_bator
    #517
    Raziel jofele zselet hasznal :)

  • Lynx_TWL
    #515
    hali, ma kezdtem el gámát, és a malek szobrának ell a kard, meg a pajzts, a kardot hol keressem?
  • Zsoltee_a_bator
    #513
    nekem ugy remlik az elso ket landzsa megszerzesi sorrendje tetszoleges, csak a harmadik kotott, mivel akkor roppan ki a megfelelo fal ahol megszerezheted a zar kulcsanak masodik darabjat.

    Fro5t: a kertben az uveghazzal szemben talalsz egy repedt falat azt tudod kitorni, es ott talalod meg a hianyzo darabot.

    (amugy mindegyik vizkopo mellett van egy fal egy festmennyel, es ha atszurod a szobrot, az osszes peldanya annak a festett fallal szettorheto lesz a palyan..)
  • ON3
    #512
    Köszike solya de nem tartok még ott elöbb vagyok elakadva
  • Solya
    #511
    Melyik van meg: amikor oszlopokon kell ugrálni időre vagy mikor oszlopokat kell elforgatni?

    ON3: nézd meg az emailed...
  • ON3
    #509
    Valaki segitsen!!!
  • Solya
    #508
    Padlózárral kinyitott ajtó után van a harmadik.
  • ON3
    #505
    Hello mindenki! még 1x a problémámat. Meg kellet szerezni a light reaver-t és visszajönni a protállal itt elekadtam. mikor kijövök a kapun a dark reaverrel utána ott vannak elöttem a romok jobbra vissza tudok ugrani a nagy terem fele ezzel nem megyek semmire , ha balra ugrok nem nincs semmi(kb) Ha esetleg vissza jövök a nagy terembe ott van 1 ajtó amin csak ugy lehet átmenni ha spectral modban vagy és utána jön 1 ajtó amit csak a rendes modban lehet kinyitni ja és itt van még 1 hely a terem másik végén 1 ajtó amit ki tudok nyitni mert már elforgattam a szobrot

    u.i.: pls help
  • ON3
    #504
    solya vagy valaki aki tud segiteni pls help mert m,ég mindig nem tudom merre kell ugrani de van van msn etek akkor az én itt a mail cimem [email protected]
  • Solya
    #503
    Köszi
  • Zsoltee_a_bator
    #502
  • Zsoltee_a_bator
    #501

  • Zsoltee_a_bator
    #500
  • Zsoltee_a_bator
    #499
    hat ha netrol van a kep akkor jobb gomb ra es tulajdonsagok/properties -ott ki lesz irva a cim.
    ha a vinyodon van akkor macerasabb, elobb fel kell toltened a netre. de ez sem veszed mert van erre egy jokis oldal:
    http://iaro.srv.hu/