956
Legacy of Kain: Defiance
  • PiszkosFred
    #591
    Igyvan. Pofonvagnam aki kitalalta ezt a lehetetlen kameramozgatast. Egyszeruen nincs turelmem es idegrendszerem a jatekhoz - egyelore - emiatt...
  • steweee
    #590
    hát nem tudom, de vhogy nem ragadott meg.a sr2-t alig bírtam abbahagyni, olyan jó volt, de ennek se a grafikája nincs olyan jó(lehet csak a színek miatt)se a kameraállaások nem nyűgöztek le.sőt, igazából az automata kameraállás miatt hagytam abba még az elején, annyira idegesített.kár, pedig a videókat szívesen megnéztem volna
  • Mop
    #589
  • Mop
    #588
    Hi!
    Leszedtem a játékot, feltettem, de amikor el akarom indítani, akkor ezt az üzenetet kapom:

    Vki tud segíteni?
  • Lynx_TWL
    #587
    őő egyébkétn nekem am esett le, hogy raziellel későbbi időúsíkban járok, mint kainnel:D
    hányas chapterben kerülünk össze?
  • Zsoltee_a_bator
    #584
    Megneztem a kepregenyt. erdekessegnek nem rossz, de amellett hogy ittott kovetkezetlen, valahogy nem az igazi. Kicsit hulyeseg volt az Elder God figyelmeztetese a vampir Razielnek (amit erdekesmod kesobb szepen el is felejtett). Amellett valahogy arra ment ki az egesz dolog, hogy minel tobb idezetet belesuritsenek a jatekbol, neha tok oda nem illoen. (pl Kain monologja a Sarafan kozkatonaknak) Aztan par aprosag: Raziel kezenek emberkezet rajzoltak.. Vagy a mind controlos sorceress csajszirol szolo jovendoles, amit a vegleges soul reaver1-bol kivagtak.

    Szoval ok hogy reklam de azert osszehozhattak volna vmi jobbat.
  • ON3
    #580
    Solya nem innen jösz ide hanem a nagy terermben van rácsos ajto onnan.Ha ,más nem megy küldj 1 mentést ha van az 5. szinrtöl vagy csak onnan ahol már kint vagy a temetőbe
  • Solya
    #578
    Ez érdekes, annak az ajtónak nem így kellene kinéznie...akkor néz ki így mikor először kerülsz ide és meg kell ölnöd a vámpír vadászokat...
  • ON3
    #577
    Szia solya ment a mail
  • Solya
    #576
    Kár
  • Lynx_TWL
    #575
    ez a két képregény, a soul reaver, és a defiancenak csak az előzetese, ez nem folytatódik, ez csak egy reklám képregény, elolvastam mindkettőt, végén írja is mind2nek:)
  • Solya
    #574
    Itt meg itt is vannak képregény részletek. De még mindig nem tudom h ezek amiket találok a teljes e?!
  • Lynx_TWL
    #573
    hehe, miylen véres a kéépregény:D
  • Zsoltee_a_bator
    #572
    jee kosz a cimet soly :) sajna most el kell lepnem, de ha talalsz meg szolj oks?
  • Lynx_TWL
    #571
    hány chapteres össz, mikrtól modnhatom,h goy a felénél tartok már?:)

    egyébként meg raziel, meg kain is kurvajó sztem, mindkettőveél tök jó menni, csak raziellel zavaart már ez a rohadt temető, végre kijutottam, remélem nem kell visszamenni:)
    kérdés még,h ogy a light reaver csarnokban, jött egy kőszobor, ami világított meg midne fényesen, namostén a dark reaverrel vertem szét, gondoltam light nem sebzi,mert világit meg minden, nem is próbáltam lighttal, mert elég erőset ütött,, nem ovlt kedvem meghalni,:) szóval számít ellenfeleknél, hogy milyen reaverrel ütöm?
    alapból a simát használom, mert neki van az ellökős varázslata, a light reavernek milyen spellje van?
  • Lynx_TWL
    #570
    kijátszotta már ki eddig?
  • Lynx_TWL
    #569
    na chappter 5 kainnel msot kerültem a pillárokhoz, aszittem, hogy egyből találkozom raziellel:)
  • Solya
    #568
    Nem tudja valaki hogy a Lok- képregényeket hol lehet letölteni, mert találtam egy oldalt, ahol fenn van, de szerintem nem minden oldal.
  • Zsoltee_a_bator
    #567
    oda asszem majd kesobb szerzed meg a cuccot, menj tovabb.
  • Zsoltee_a_bator
    #566
    hat a konyvtarba menj. ( az egyik landzsat onnan szerezted meg). Ha jol remlik a kertbol tudsz beugrani az emeleti ablakba es ottlesz. Vagy a masik :)
  • Solya
    #564
    Figyu: elküldenéd nekem a mentéseidet? Ezt meg kell néznem...
  • Solya
    #563
    A vízben kellene egy bejáratnak lennie egy másik helyre
  • Lynx_TWL
    #562
    újabb kérdés...
    visszamentem a kriptába aonnan megszöktem a nagy szem elől(nem tom hogy hívják a ki nengem teremtett, nem nyomtam előző részeket) szóval ott egy ajtó, amin gondolom be kéen emnni, két szobor áll emlette, egyiknek a kezében pajzs van, a másik szobor keze üres, godnolom kard kell bele, alul víz van, na most a vízben keressem a kardot, ha egyáltalán az hiányzik, vagy megintcsak egy pajzsot kéne kersenem... hol keressem?
  • ON3
    #561
    Nem nyilik ki az a geci ajtó a f.sz kivan de szerintem valami szar a CD mel. Mikor meg nyomom az action gombot belemegy az ajtóba mintha játék hiba lenne
  • Solya
    #559
    Majd ide kell visszatérni, ha meg lesz a dark reavered...
  • Lynx_TWL
    #558
    hmm, ja hogy vissza kell meni kint keresgélni:D
  • Lynx_TWL
    #557
    arra már rájöttem, hogy spiritiualban nem látnak, de nem tudok telekinesissel se semmit produkálni, gondoltam ki kell lökni a szembenlévő ajtót vagy vi...
  • Lynx_TWL
    #556
    raziellel mikor sikerül átmnnei materialba, ottvan két őrszem, ami nem enged át az ajtón, it mit kell csinálni?
  • Solya
    #555
    A stone henge féleségnélo nem tud kimenni az ajtón...ha jól értelmeztem
  • Zsoltee_a_bator
    #554
    de ha megvan a light es a dark reaverje is akkor mar tovabb tud menni.. nem kell semmilyen ajto.
  • Solya
    #553
    Nem emlékszem: egy ajtót kell keresned, ahogyan átmész az egyik hídon: ez mögött kell két oszlopot meggyújtanod...aminek hatására lépcsők jönnek elő...
  • Lynx_TWL
    #552
    ja rájöttem:D
  • Lynx_TWL
    #551
    ,egtörtént kösz, most merre menjek?
  • Lynx_TWL
    #550
    aham
  • Lynx_TWL
    #549
    ahogy felszedem a fir emblémát, katonák jelennek emg a fal túloldalán, és nem tudom az oltrát tovább forganti action gombbal,h ogy kinyissam amivezető utat, ti miafaszt csináltatok??
  • Solya
    #548
    Asszem meg kell gyújtanod azokat a fáklyákat vagy miket amelyek a kijárat felöl vannak.
  • Lynx_TWL
    #547
    őőőőő
    itt vmi gáz van, most kaptma meg kainnal aa reaveremenk enchantot, hogy mostmár iylen tüzeset is ötük, de nem tudok kijutin innen, mit kell csinálni, a kis oltárt középen, már nem tudom forgatni,h ogy ajtót nyisson..
  • Lynx_TWL
    #546
    áááh megtaláltam a repedést a falon..
  • Lynx_TWL
    #545
    aham majd kipróbálom, eddig csak úgy csináltam, hogy felemeltem, és akkr mozogtam irányba, de csak kain sétált, és semmi..
  • Lynx_TWL
    #544
    őő most vagyok egy hídnál, szépen leküldtem az őröket a myélségbe, egy angy kaput kéne kinyitnom, az egyik tartóláncot már elvágtam, át kellett leapelni hozzá, de most hova?:)