791
így a Tour2003 előtt...
  • kalimpa
    #591
    Cm4 vétel engem is érdekel!! Sajnos a kolléga által megadott a Digital Jesters honlapra mutató link adatlapjait kitöltögetve nekem azt írta a végén, hogy valami nem stimmel...gondolom a bankszámlámmal, talán euro-alapú számla kellene...?
  • smile121
    #590
    kösz de azon nem igazán igazodtam el
  • nick név
    #589
    #447 de kell hozzá valami bankartya
  • smile121
    #588
    Mondjatok 1 helyet ahol meg lehet venni cym4-et
  • donpedro
    #587
    Sokkal nehezebb és összetettebb, mint a 3. rész, de ha megvan az előző, akkor sztem nem érdemes megvenni. VIszont ha nincs meg, akkor ezt vedd meg, mert ez jobb.

    Sok idegesítő hibát kiküszöböltek, pl hegyre felfelé már nem fogják meg automatikusan az üldözők a szökevényeket, végre van értelme a menedzser-résznek, stb, viszont sajnos vannak új hibák, bár sztem egyik sem teszi tönkre a játékot annyira, hogy ne lehessen vele jókat játszani.
  • donpedro
    #586
    Én is szeretnék, de nekem csak egy öszvér verzióm van, 0.8-as verziószámmal, ergo nem tudok neten játszani. Elvileg két-három napon belül összejön a normális verzió, majd meglátjuk.
  • nick név
    #585
    én akarok csak nincs meg a game(még)
  • engine
    #584
    És így lett helpdesk forum a cymből :P

    Na de a kötözködést félre téve kérnék pár véleményt a cym4-ről. Jobb, rosszabb mint az előd, megéri-e megvenni, ilyesmi.

    Köszönöm
  • Kubci
    #583
    dp:nem akarsz neten jáccani velem???
  • nick név
    #582
    10. legnépszerübb téma
  • donpedro
    #581
    Ja, még valamit meg kéne nézned, a jobb alsó sarokban lévő, netet jelző kis ikonra klikkelve bejön a kapcsolatod állapotjelző ablaka, ott a tulajdonságokra klikkelj, aztán a speciális fülre, és ott nézd meg, hogy be van-e kapcsolva az XP alaptűzfala, ha be van, akkor kapcsold ki.
  • donpedro
    #580
    Ha fent vagy az Atlantison, és nem talál, akkor az azért lehet, mert a szerver épp túl elfoglalt. Többször próbálkozz egymás után.

    Ha így nem megy, akkor még valamit tehetsz. A felhasználók listájából keresd ki a következőket: [HUN]Szkaga, (SK)Pinges, Bobdown, nekik megvan az img ami kell, jobbklikk a nevükre és Get file list.
  • nick név
    #579
    ja
  • Neutral
    #578
    Sima Search ugye?
  • nick név
    #577
    meny másik hubra, várd meg amig betölt...
  • Neutral
    #576
    akármit írok,akkor kiírja,hogy Search...,de 2 nap alatt se jön ki semmi
  • nick név
    #575
    mit itral a keresobe? keress ra mas neven. lehet hogy nincs olyan az adott hubon ahova csatlakoztal akkor menny másik hubra.
  • Neutral
    #574
    Beállítottam ahogy írta,de még mindig nem talál semmit....
  • nick név
    #573
    nem olyan jo oldal de beallitas nezd meg rajta
  • nick név
    #572
    ezt olvasgassad at attol fugg mennyi olyan dolog van amit kerestel stb.
  • Neutral
    #571
    Meddig kell tartania a keresésnek?
  • Neutral
    #570
    Mit kell feltétlenóül beállítani?
  • nick név
    #569
    nincs olyan amit keresel vagy nem jo a beallitasaid vagy nem vagy mar a hubon...
  • Neutral
    #568
    Beírom,de nem keres semmit
  • Neutral
    #567
    Hogy kell itt letölteni?
  • nick név
    #566
    ha minden beallitas megvan akkor nem. csatlakozz valamelyik hubra, aztan mehet a keresobe
  • Neutral
    #565
    Kell még vmi??
  • nick név
    #564
    itt például de mashol is meglehet
  • Neutral
    #563
    IP-t hol nézzem meg?
  • nick név
    #562
    megvan minden beallitas? gondolok itt a nick nevedre, internet kapcsolatodra, ip cimed stb...
  • Neutral
    #561
    Következő:a keresőbe kell beírni a CyM 4-et???
  • Neutral
    #560
    NAh megtaláltam.Csak megtévesztett hogy mnekem angol a Dc:)
  • nick név
    #559
    a dc beallitasanal
  • nick név
    #558
    mit ir? másold be ide az egeszet
  • Neutral
    #557
    ÉS ez hol van???
    Mert én az XP-n nem találtam semmi ilyesmit....
  • GuRu
    #556
    Nem hiszem el, hogy mindig megszakad az a rohadt kapcsolat, és nem tud segíteni senki....................
  • nick név
    #555
    nem ott kell megosztottá tenni hanem a beallitasoknal
  • Neutral
    #554
    Azzal van a baj mindegyiknél...
    Na most akkor hogy tegyem megosztottá azokat a fájlokat??
    van 5 giga a Megosztott dokumentumokban,és egy másik meghajtón is már,és mind2nél a "mappa megosztása a hálózaton"-ra kattintottam....Akkor most miért nem találja,hova tegyem??????????????????????????????,,,
  • smile121
    #553
    egyébb hubokon megtalálta valaki?
  • donpedro
    #552
    Én nem tudom neked mi a gondod a DC-vel, az biztos, hogy nálam megy simán és gyorsan, most is 50 kiloval töltök, igaz, nem a cym4-et. A minimum megosztás elvileg 5 giga, szóval nyilván nem ez a probléma. Ahogy már korábban is írtam, lehet tűzfal, vagy az is lehet, hogy csak rosszkor próbáltad, és pont foglalt volt a hub. És persze lehet még ezenkívül millió egyéb oka is, mindenesetre én kb 1 éve használok DC-t, és még egyszer sem volt olyan, hogy egy közismert hubra ne tudtam volna felmenni.