791
így a Tour2003 előtt...
  • hegyimenő
    #631
    donpedro persze elhiszem de az már nem LanT3 hanem hanem LanT10 kb :) Lan T3 az max 10 megás
  • nick név
    #630
    ok kocc
  • GuRu
    #629
    donpedronek ment #628
  • GuRu
    #628
    nah megint sikerült csatlakozni, de nem tudok tőled letölteni, mert nincs szabad slot...
  • donpedro
    #627
    Én ismerek olyan embert (többet is), aki saját bevallása szerint 40 megabites vonalon nyomul, szóval valszeg van 20-as is. Persze egyikük sem magyar. :)
  • Neutral
    #626
    sprint,kontra-sprint,kontra-támadás-támadás
    rövid vezetés,hosszú vezetés,sor elejére megy,semmi

    Legalábbis én így tudom:)
  • Kubci
    #625
    az a kérdésem,h h lehet 1 embert 1 másik ember mögé küldeni úgy h ott is maradjon???pl. 1 másik csapi emberéreamúgy nekem már egész jól megy.2 körversenyt nyertem,+szakaszokat,én csapim vezet 8 szakaszgyőzelemmel,most tartok február végén
  • nick név
    #624
    hat igen de mit jelent?
  • joe69
    #623
    ha rajtatartod egy kicsit a kurzort akkor kiirja
  • nick név
    #622
    1ebkent megtudja valaki mondani hogy pontosan mit jelentenek ezeka gombok? persze tudom valamennyire de pontosan?
  • nick név
    #621
    azis igaz de nem toltottek tole sokan, annyira biztos nem hogy ilyen 3-4kb-al kene toltenem
  • hegyimenő
    #620
    nick név attól is függ hogy a Lan T3-tól hányan töltenek.
  • nick név
    #619
    nem jaccottam online a cym4el de gondolom olyan h megbeszeled valakivel pl innen a forumrol hogy jaccatok ketten 1ikotok csinal 1 gamet a masik meg csatlakozik hozza asszem
  • Kubci
    #618
    h kell partnert keresni neten??mármint a játékhoz,mert sosincs senki akire csatlakozni lehetne
  • nick név
    #617
    ja ha a t3as nem korlátozza, nekem 384es adsl-em van és volt amikor lan t3astól 4-el töltöttem egy másiktol meg 50el...
  • hegyimenő
    #616
    donpedro 10-20 mb-s nem nagyon van maradjunk csak a 10-nél mer a Lan T3-masok azok viszont attól is függ hogy Gurunak milyen netje van mert nekem 768-as chellom van amivel Lan T3-mastól 90-el is tudok tölteni
  • donpedro
    #615
    A sebesség a másik kapcsolatától, és attól függ, hogy mennyien töltenek tőle. Nekem ADSL-em van, max 16 kiloval lehet tölteni, de mivel kötelező megnyitni 2 slotot, plusz erre jössz te harmadiknak, így a maximum sebesség, amivel tőlem tudsz tölteni valszeg csak 5-6 kilo lesz.

    Ha olyantól töltesz, akinek 10-20 megabites, vagy gyorsabb bérelt vonala van, akkor tudsz 50-nel is tölteni.
  • GuRu
    #614
    Donpedro légyszi akkor estére hagy bekapcsolva a gépedet és akkor megpróbálom letölteni, most mennem kell, köszi!
  • GuRu
    #613
    Donpedro nekem azt írja ki, hogy nincs szabad slot, most akkor mi van?
  • GuRu
    #612
    Köszi donpedro, már próbálgatom, de igen lassú 1kb/s-el megy, miért van ez??? az előbb is próbálgattam, 200Mbyte-ot leszedtem egy másik gyerektől de nem megy tovább ott ment 50Kb/s-el is.
  • donpedro
    #611
    Eh, azt is elfelejtettem, hogy a francia oldalról leszedett két fájl is ott van, a cym2004.exe és a graphics.dll, azt is szedd majd le, az is kell.
  • donpedro
    #610
    Elvileg minden nap 3-4 között érek haza, ma kicsit korábban szabadultam. De akkor járnál a legjobban, ha éjszakára bekapcsolva hagynád a gépet, mert valszeg én is bekapcsolva hagyom.
  • donpedro
    #609
    Ja, elfelejtettem, [HUN]mach néven vagyok
  • donpedro
    #608
    Keress meg a userek listájában, és jobbklikk, aztán, get file list. Ha leszedte a filelist-emet, akkor a downloads könyvtárban megtalálod a 680 megás .iso kiterjesztésű fájlt. Azt kell leszedned, semmi mást.

    Adtam neked extra slotot.
  • GuRu
    #607
    Donpedro: holnap jó lenne neked? Ha igen akkor légyszi írj, hogy mikor, amugy GuRu néven vagyok fent
  • GuRu
    #606
    Bocsi, donpedro!!! Nem voltam gépnél, amúgy mennyivel jön lefele???
  • Hay
    #605
    Na, látva, hogy mennyit kűzdötök itt nehányan a 4-es megszerzésével, maradok a 3-nál...
    A 3-ba lehet "berakni" saját mp3-at? Mármint hogy ne a "gyári" néhány "szám" szóljon körbe-körbe.
  • Neutral
    #604
    Megcsináltam amit mondtál,de még mindig nemcsinál semmit...
    Továbbra is kiírja,hogy Search for....,de nem talál semmit.
  • donpedro
    #603
    Ha nem írod le, hogy milyen néven vagy fent a szerveren, akkor nem tudok segíteni.
  • donpedro
    #602
    Guru, milyen néven vagy fent? A 680 megás verziót le tudod szedni tőlem, bár elég lassú lesz.
  • GuRu
    #601
    HA VALAKI MEGOSZTANÁ ÍRJA LE MIKOR PLS, ÉS FELMEGYEK DC-RE, PLS, PLS, PLS NAGYON FONTOS LENNE !!!
  • GuRu
    #600
    Valaki lenne olyan kedves, hogy segít nekem és valamikor megosztaná velem cym4-et????? légyszi ha igen akkor írjon, nagyon nagyon megkérném!
  • GuRu
    #599
    Hi! Sikerült felcsatlakoznom hubra, ahonnan le lehet tölteni cym4-et, de akárhonnan akarok letölteni, mindig azt írja, ki, hogy nincs szabad slot... Ilyenkor mi van???
  • Dijuice
    #598
    Nem tudnád kiírni??? patch-et nemtom mert nekem nincs meg a gém... :(
    Lécci ird ki 1 cs-re
  • maptel
    #597
    Ismerős hozta Németo.-ból. Honnan lehet leszedni? Cycling Manager 4 v1.1R Patch mire jó? Tudja valaki?
  • Dijuice
    #596
    Honnan van meg??editorral.. csak azt külön kell vhonann letölteni.
    Hogyan kell leszedni dc-röl a cym4-et, me felül csak pörög a számláló hogy hány user van fenn,de azt nem látom atlantis-on ho honnan kell letölteni...
    Miért nem tudja senkise cd-re írnia CyM4et?? én hülye vok ehhez a dc.hez és igy sose lesz meg sza cym :(
  • Neutral
    #595
    Ha már itt járunk,nem tudjátok miért van az,hogy egyes honlapok megjelennek,aztán rögtön eltűnnek???
    Pl.Jojatek.hu,lap.hu
  • maptel
    #594
    Nekem megvan!! Akinek megvan az nem tudja hogy hol lehet változtatni az adatbázison. Szerintem nehezebb mint a 3.
  • hegyimenő
    #593
    SzM hátha ismersz :)
  • Dijuice
    #592
    Hy!
    + van már a Cym4??,ha +lesz ako léci szóljál,találkozhatnánk ezügyben...
    Amugy hogy hivnak?Hátha ismerlek(legalább monogrammot léci,nem muszáj de hátha ismerlek :) )