791
így a Tour2003 előtt...
  • Neutral
    #711
    Nah 600 mega.Remélem délután már meglesz....
  • joe69
    #710
    probald ki es megerted mi a problemam
  • Neutral
    #709
    Pedro légsz ad soto a matrixon,márcsak 200 mega kell:(
  • Neutral
    #708
    Az a qrva atlantis+matrix eltűnt:((((((((((((((((((((((
  • Kubci
    #707
    hova kell bemásolni a letötltött adatbázist?????????????ha letöltöm a patchet akkot nekem kér 1 kódot,az mi?
  • nick név
    #706
    mást ne toltsel kozbe, vagy szolj pedronak
  • nick név
    #705
    jah :D
  • Neutral
    #704
    Pedro,mit csináljak,hogy gyorsabb legyen a letöltés???
    Így holnap délelőtt se lesz kész,pedig az már jó lenne:((
  • Neutral
    #703
    Engem is 1x,de vagy 5-6 olyan esetért zártak ki vkit,ami nekem is volt:).Mindenki nem lehet ellenőrizni:)
  • nick név
    #702
    engem soha nem dobtak ki... talan 1x
  • Neutral
    #701
    Ezek a matrixosok minden szarért kidobnak:((
  • Neutral
    #700
    Hmmm.
    Gondolom azért lehet állítani rajta,hogy be kelljen osztani a versenyző erejét...
    Egyébként mi értelme lenne,ha 99 -el végigmennél??????
  • nick név
    #699
    énn a saeco-val kezdtem 1et de nincs sok idom jaccani mostanaban, nyertem 1 tour of qatart meg már nemtom melyik 1napos versenyt...
  • joe69
    #698
    na lenyomtam nehany szakaszt, es elso megallapitasom az idofutamot erinti, ami nagyon gyatrara sikeredett...
    ha a flat out uzemmodban a gepre bizzuk a dolgot, akkor eleg gyatra eredmenyt er el a versenyzo, ha viszont kezbe vesszuk az iranyitast, es a versenyzo terheleset a maximumon tartjuk, akkor konnyeden nyer.Armstronggal a tour utolso elotti etapjan, a hosszu kronon a masodik 4perc15 mp-el volt elmaradva!ez azert kicsit sok
    a krono masodik negativuma, hogy a szufla(zold csik) meg a legjobbaknal is 30km utan elfogy, es ezutan csigatempoban kozlekednek a kerekesek.Na ez oltari nagy BUG
  • Dijuice
    #697
    Nekem eddig simán megy,szinte minden versenyt nyertem (a qatari-t és a mediterrán kv-t :DD )bár még 1 nagyobb versenyem sem volt.
    Amugy valaki el tudná mondani,hogy lehet megszerezni az 1.0-s játékot?ma gémlibről lenn van kiírtam,kérte a serialt(már ez is csoda,hiszen ha nem az alább leirt módon irom ki akkor nem is veszi észre a játék a cd-t)a gémlib le is irta az .nfo file-ban csakhogy miután azt a serialt is beirom se indul a gém,a sf3 nem enged jáccani,így csak 0.8b verzió van(demos),már az eredetit is +jkaptam kiírva,de azt pedig nem olvassa be a játék(még ha cd-ről indítom se!)
  • Since
    #696
    Lehet hogy te jatszottal a 3as resszel es azert konyebb neked. Vagy lehet hogy tobb idot fektettel bele, azert tudod kezelni a jatekot. En eddig kb 1 orat jaccogattam vele, mivel nincs idom vele jatszani...Ha en is tobb orat elszorakozgatnek vele biztos menne a dolog, de idohiany miatt nemtudok vele annyit nyomni...
  • walakyrulez
    #695
    Tudok vele jatszani, csak pontosan nem ertettem a kulonbseget :) es igenis kell a demohoz crack, olvasd lejebb vissza, az kell ahhoz, hogy mukodjon.
  • Neutral
    #694
    A demohoz cracket?:)
    Short relaynél elől van pár másodpercig,az infine-nél meg sokáig...(A 3.-at nem tom)
    De jó,hogy azoknak van meg a játék,akik nem tudnak vele játszani:))
  • walakyrulez
    #693
    Ja valaki privatban le tudna irni, hogy pontosan milyen taktikai kulonbseg van a short-relay, infinite-relay, go-to-front kozott?
  • walakyrulez
    #692
    Hali!
    A demo-hoz hol talalok cracket?
  • Etelkozi Vata
    #691
    A Wiesenhof gyenge csapat, de azért lehet velük eredményeket produkálni.
    Poitckevel nyertem egy körversenyt, nem tom, melyiket, illetve a német bajnokságot, elég könnyen.
    Schröder is tehetséges, és egy jó formában lévő Siedler is nyehet szakaszokat egy két versenyen.
    Most a második szezonomban vagyok, annak az elején, és jól állok. Szeretnék feljutni a div. 1-be, hogy több pénzem legyen és kész, értelmes bringásokat is tudjak igazolni.
  • joe69
    #690
    na lejott nekem is, koszonet dijuice-nak erte!
    a cyclingmanager.de-rol letoltottem az editort, de nem akarja beolvasni a database-t, valami nemet hibauzenetet dob ki...valaki valami tippel tudna szolgalni?
    esetleg egy masik editor linkjet is szivesen vennem:)
  • camenzind
    #689
    http://www.cyanide-studio.com/forums/index.php?game=cym
  • Since
    #688
    Djuz nemtudsz olyan oldalt ahol esetleg vannak tippek a jatekhoz? Mert igy elso latasra elg nehezkesnek tunik az egesz.
  • Dijuice
    #687
    Én most kezdtem quick steppel :) 1elöre a 2 komolyabb bringásomat futtattam :) Zanini-t és Van Goolen-t. Quatar-i -t nyertem most + mediterrán izén vok.1. szakaszon adtam 8 percet mindenkinek,ugy hogy egész csapattal szöktem az 1. hegyen(na jó nem mindenkinek, voigt lett a sárga trikós,de másnap megint adtam nekik jó perceket,igaz csak a 3. csaoporttal érkeztem de volt annyi elönyöm hogy ez beleférjen.Boogerd simán nyert csak vot 8 perce :)),voigt pedig kapott sok-sok percet)
  • Neutral
    #686
    Wiesenhof??? Az télleg elég gagyi csapat:)
    Én a Libertyvel fogok menni,ha végre kész lesz a letöltés(még 360-at töltött le,pedig már tegnap este óta megy:()
  • Since
    #685
    Azert egy ket tippet adhatnal :-) Baromira nem vagom...
  • engine
    #684
    Jelentem élek :)
    Nem akarok észt osztani, mert én is csak tanulom a játékot. Én kis csapattal kezdtem, valami wie... akármi. Bocs, de nem tudom fejből a nevét 2. ligás. Jan-Feb környékén még ficánkoltam, versenyeket/szakaszokat nyertem, de ahogy jönnek a komolyabb versenyek, egyre nehezebb és ez tetszik :)
  • Neutral
    #683
    Pedro tisztára belassult a kapcsolat....
    Esta még 11-12-vel töltött,mostmeg már 34-5-el....
  • Since
    #682
    Éltek még? :-) Valaki adhatna egy két tippet játékkal kapcsolatban...
  • Since
    #681
    Engine végre mükszik a cucc, ugyanis rossz demot töltöttem le..Van egy 165 megás és egy 150megás. A 150 megás kell neki :)
    Egyébként még kurvára nem megy a game, ki kell filózni hogy mi mire való :-)Egy két jótanács?
  • Since
    #680
    Esetleg ahangkartyaval lehet meg problema, ugyanis integralt hangkartya es nincs hangja a jateknak...
  • engine
    #679
    Bocs, de kifogytam az 5letekből.
    Esetleg egy driver frissítés, bár nem hiszem, hogy az a baja.
  • Since
    #678
    Djúz persze hogy kipróbáltam, mindent kipróbáltam már és nem megy sehogysem.
  • Since
    #677
    Engine kipróbáltam azt a módszert amit leírtál, és sajnos ezzel se megy. Itt is kilép ahogy betöltené a 3d játékot...
  • camenzind
    #676
    1. passz
    2. valoszinüleg sehogy
    3. ha lemegy 0-ra akkor az a bringás nem indulhat több versenyen abban a szezonban. szezon elején ujra kap véletlen mennyiségüt, kb 30-70 között bármennyit.
    természetesen minden versenyen csökken eszerint:

    egynapos
    C.3 : 0.5 pont
    C.2 : 0.6 pont
    C.1 : 0.7 pont
    C.HC : 1.0 pont
    CDM : 1.2 pont

    Többnapos :

    T.3 : 0.4 pont/nap
    T.2 : 0.5 pont/nap
    T.1 : 0.7 pont/nap
    T.HC : 0.8 pont/nap
    GT : 1.0 pont/ nap
  • dwarf
    #675
    Sziasztok!
    A Cycling Manager 4-gyel van egy par problemam, remelem tudtok segiteni nekem. A demobol krealt verziom van.:)

    1. A scouting reszben csak nehany teruletet tudok kijelolni ugy hogy az assign gomb aktiv legyen alul, de a legtobb teruletnel nem lesz az, hiaba kattintok ossze-vissza. Mas talalkozott mar ezzel?

    2. Hogyan tudom idofutam alatt a reszidoket meg a vegso idoket nezni?

    3. A Race Pts. dolog a condition mellett (Riders/Squad/Condition) az mit is jelent?

    Elore is koszi a segitseget!
  • engine
    #674
    Abban az nfo file-ban olvashattad ami a gamelib-en a játék mellett van, ugyanis ez is abból van.
    Viszont a kérdés a telepítésre vonatkozott, szerintem válaszoltam rá...

    Since:

    demo link

    Ez egy magyar fan oldal, a többiek figyelmébe is ajánlom :)
  • hegyimenő
    #673
    Dijuice az mx 440-nek semmi baja a directx 9-el mert nekem a 9.0b-bvan fenn és tökéletesen működik a a cycling Manager de eggyenlőre csak a demója.
    Amúgy nemsokára meglesz a 4 de eredeti cd-ről mert haverom ismerőse megvette :)
  • Dijuice
    #672
    Ez szerintem nem igaz,mert olvastam hogy nem mind1 hogy milyen az image-fájlod.Nekem a gémlib-ről van és nem hiszem hogy pluszba odaraknák a demo-t is ha az 1. verzióval is működne...
    Asszem 1- 791 mb-os image file kell hozzá és csak ha szt irod ki akkor müxik (nem tuti,de vhol ezt olvastam.)
    Since-nek:
    Kipróbáltad azt amit már itt írtak,hogy amikor az elején testeli a géped van olyan hogy extended landscapes,asszem.
    2, Nekem is mx440-em van és simán fut a játék.Szvsz az mx 440 nem kompatibilis a dx 9-el.Mondom ez csak az én véleményem.