70
Lyuhász Lyácint Bt ipari zenekar
  • helmut
    #70
    [IMG]http://www.lillaunplugged.hu/szorolap/2006[2].04.27.jpg[/IMG]
  • helmut
    #69
    A plakát
  • helmut
    #68
    A debreceni koncert plakátjának linkje
  • helmut
    #67
    A debreceni koncert plakátja:

    [IMG]http://www.lillaunplugged.hu/szorolap/2006[2].04.27.jpg[/IMG]
  • helmut
    #66
    2006. 04. 27. Debrecen-Unplugged Club (Hunyadi u. 10.)
    KONDOR-fesztivál

    20:00 MANUELA CARUSSO
    20:30 SZIMATYIAN JAZZ BAND
    21:00 DOLLY RAMBO
    22:00 DR. KONDOR
    23:00 LYUHÁSZ LYÁCINT BT. (20 éve történt a csernobili katasztrófa)
    24:00 KGST-DISZKÓ

    Belépő: 600 HUF
    Kezdés: 20:00 (pontosan!)

    info:
    Dolly Rambo
    Dr. Kondor
    Lyuhász Lyácint Bt.
    Unplugged Club
  • helmut
    #65
    üdvözlet!
    a lyuhász lyácint bt. megtalálható a neten a www.diaksziget.com/lyuhaszlyacintbt oldalon. jövő héten már zenék is lesznek ott.
    egyúttal lessétek meg a www.diaksziget.com/drkondor, www.diaksziget.com/dollyrambo és a www.spatzenjodler.hu oldalakat is.
    üdv.
  • Police88
    #64
    sztem az maga a filmcím volt : "Anyád! A szúnyogok" volt vmi ilyesmi... :P
  • flashX
    #63
    na igen ez a topig miről szól?
  • Koppernikusz
    #62
    mi lesz velünk Kádár János??
  • helmut
    #61
    igen volt technikai gond is, de ez nem mentség ("egy igazi művész sosem adhat felmentést magának"). már 12 éve működünk és most lehet, hogy kiégtünk. többet tudnánk sokkal, de nincs ami motiváljon minket, + ellentétek is vannak zeneileg arról, hogy hogyan és mit is csináljunk. én ez echtébb ipari vonulat híve vagyok, de van aki populárisabbat akar. na, de mindegy lényeg a lényeg, hogy figyeld a SPATZEN JODLER SEXTETT bulikat! kár, hogy nem kerestél meg a bulin, eldumálhattunk volna. én bőgőztem egyébként. minden jót!
  • nemcsakfeel
    #60
    azért ne adjátok fel egy szarul sikerült koncert miatt. az elején vmi technikai problem volt, nem?
  • helmut
    #59
    helló! jaja, sokkal jobb volt a digép. ez volt a legszarabb koncertünk, olyannyira, hogy a folytatáson is gondolkodunk, hogy van-e értelme. de a spatzen jodler él, és élni is fog!
  • nemcsakfeel
    #58
    "rozsdás szögek,...
    szétszerelem.." :))
  • nemcsakfeel
    #57
    koncertről : húúúúúhhhhhhhhhh
    csak az első 2 számotokon voltam, de mogmondom, hogy a Digép jobban tetszett.
  • nemcsakfeel
    #56
    ha nem szakad addig ki a lábam a helyéről, elmegyek.
  • helmut
    #55
    cső! sajnos ilyen infókat nem kaptunk, hogy mi a sorrend, de gondolom a digép az utsó, mi előtte(remélem). kösz az útba igazítást, csak meg leszünk valahogy. nem tom, hogy mi a net címük. miskolci vagy? no akkor megjelenés kötelező!!! akkor a helyszínen, csaó
  • nemcsakfeel
    #54
    ma láttam kiragasztva a plakátot :)) épp akartam beírni az infót ide. :D
    Szal elvileg 2 féle képpen is el lehet jutni a koncert területre: fekete bikától feljebb, ki van táblázva merre,
    másik avasi temetőből indulva a kilátófelé, útközben letérni balra.
    Na csak odatalálunk :DDD Zenekarok sorrendje mi ?
    meg érhető már el onlájn anyag?
  • helmut
    #53
    na helló! a helyszín a kisavason lesz, a kilátó alatt, az amphiteátrumnál, úgyhogy jól kapisgálod. fogalmam sincs, hogy hol van, de remélem mi is megtaláljuk. ha tudsz, gyere! nem lesz rosz fesztivál. fellép még a malacka és TAHÓ, meg egy helyi zenekar is a digépen kívül. cső
  • nemcsakfeel
    #52
    nem vmi avasi amfiteátrum? mert az az egy hely van amit nem tudom hogy holvan itt,. és máskor is volt ott valami. majd eligazító pontokat ís írjál :)
  • helmut
    #51
    személyesen nem ismerem őket, csak tudom, hogy az ápolókból alakult a banda. a helyszín valami katlan, völgy, de pontosan hol, azt nem tudom. de megkérdezem addig, és megírom. helló
  • nemcsakfeel
    #50
    a dobosukat ismerem.
    hol léptek fel??? helyszínt!!!
  • nemcsakfeel
    #49
    ismered a digépet??????
  • helmut
    #48
    ja, és mindenkinek sok boldog nemzetközi JÁCINT napot kívánunk!
  • helmut
    #47
    csaó srácok. újabb koncert, ezúttal miskolcon, aug 28-án. fellép még a DiGép zenekar is, az ápolók utód csapata. mindenkit várunk szeretettel.
  • Csipisz
    #46
    Végre te is így fogod fel a dolgokat! Nagyon sok emberke ilyenkor már rég nekem esett volna! Pusszantás
  • Vödi
    #45
    Nem dehogy sértődtem meg, csak számomra egy eszeveszett csörömpölés nem a azene kategóriába sorolható! Én minden zenét meghallgatok, mert mindenben van vmi jó, csak az zene legyen és ez nem az! Na de nincs vita, kinek a pap, kinek a papné!
  • Csipisz
    #44
    Helló mindenkinek!
    Azért a fos következtetést nem mondanám ki ilyen nyiltan! Na, de ki így - ki úgy:)Zenélni tanulnának meg! No, igen! Ezek szerint nem hallottad még őket, ugyanis az alapzenekar egy énekes - gitáros, egy basszeros, egy szintis és egy dobosból áll! Vagyis tudnak ZENÉLNI! Ők is hangszerekkel kezdték csak úgy érzik, hogy ezzel a felállással jobban kitudják fejezni önmagukat! És ezért még nem kell leírni őket! Ami szokatlan arra nem kell egyből rámondani, hogy FOS! Amúgy meg egy zajt, csörömplést összehozni úgy, hogy egységes legyen sokkal nehezebb, mint a szokásos riffeket pakolászni ide - oda és formázni őket! Kell ehhez is tudás, sookal nagyobb hallásérzék! És ők ezt önkívületi állapotban teszik!
    Hú! Jó sokat írtam! ja, és ennek a szövegnek olyan lebaszás szaga van, de nem ez a cél! Remélem nem sértettem meg senkit! Ugye téged sem Vödi? Ezt nem neked szántam!
    Sziasztok!
  • Vödi
    #43
    Tehát egy nagy foslegalább zenélni tanulnának meg, azért a zenének is vannak követelményei...
  • Csipisz
    #42
    Helló mindenkinek! Nemrég jöttem haza a Kotta fesztiválról! A hangulat nem volt valami jó annak ellenére, hogy fogyasztottunk alkoholt rendesen, viszont a koncertek jók voltak! Minden zenekar teljes odaadással játszott, így a Lyuhász Lyácint Bt. is Sokan várták a kezdést,de a végére annál kevesebben maradtunk! Nem mondom, hogy szar volt, mert lehet, hogy elmebetegek csörömpölésének hangzott az egész, de még is egy félóra elteltével összhang alakult ki! Pont az egyik tag mondta vagyis ordította, hogy: "nincs egyensúly, csak tökéletesített káosz!" No, igen és milyen igaza van! és ez az egy mondat tökéletesen tükrözi a Lyuhász Lyácint Bt. előadásmódját, hangzásvilágát, élet és zenefelfogását! Sziasztok!
  • Vödi
    #41
    Ja, hogy te Dani vagy egyébként meg ismerem a bandát és egy nagy kaki
  • nemcsakfeel
    #40
    na pénteken találkozunk, ha marad pénzem:)
    nyomjátok az ipart!!
  • Dani20
    #39
    vödi én figyeltem a soundhead forumra értelmesebbeket szoktál irogatni.. néha énis elragadtatom magam ez igaz, de lehet h a maga stilusába ez nem szar, bár nekem sincs fogalmam a zenekar kilétéröl :)
    peace
  • Vödi
    #38
    mi az fos az a lyuhász lyátzint bt? vmi alter szar
  • konok
    #37
    barátainak csak TUFA!!!
  • helmut
    #36
    ok, eljuttatunk, csak türelem. de, ha ott vagy a kottán keress meg minket, mert sok projektünk van még, amit nem ismersz. ezeknek is van hanghordozójuk. egyébként készül a spatzen második lemeze is, óriási lesz. egyre több élő hangszer, egyre több hülyeség! a kottán, cső: helmut "tufa" grokenberg
  • nemcsakfeel
    #35
    de vmi letölthető anyagot juttas már el..
  • helmut
    #34
    mi vagyunk, bizony. ha ismered, akkor tudod a dolgod, gyere és hozz magaddal még egy embert!megint röhögés, garantáltan.helló
  • nemcsakfeel
    #33
    ti vagytok a spatzen jodler is??
    ááh gecc. ott voltam hegyalján zöldsátras koncerteteken.


  • helmut
    #32
    ja, ja. köszi. ajánlom figyelmetekbe a kottán csütörtökön fél héttől a nagyszínpadon a másik csapatunkat is: spatzen jodler sex-tett névre hallgat, és az se kutya el lehet hinni! a kottán találkozunk: helmut grokenberg
  • nemcsakfeel
    #31
    az fasza lenne!

    Debreceni EST Színpad

    Július 30.

    17:00 Backward
    18:00 Relikvia
    19:00 Phaidon
    20:00 Szeg
    21:00 Watch My Dying
    22:00 Cadaveres De Tortugas
    23:10 Cool Head Clan
    ->0:30 Lyuhász Lyácint Bt. <-
    2:00 Insipid
    3:20 Mind1

    Soproni Ászok Nagyszínpad
    Július 30.
    17:00 Flop
    18:00 Frogshow
    19:00 Sun Workshop
    20:00 Alvin és a mókusok
    21:30 Heaven Street Seven
    23:00 KFT
    0:30 NEO

    azért ti sem rossz együttesek között léptek fel.. watch my dying, cadaveres...
    aszem kottázok..