374
http://www.hegyaljafestival.hu/
  • The Garrett
    #254
    hat en iden kihagyom, semmi erdekes nem lesz / vagy már láttam tavaly, es azelott meg azelott.
  • gnar killer
    #253
    hány napra? (:
  • Kit--Kat
    #252
    asszem én igen
  • gnar killer
    #251
    idén ki megy? d:
  • Bodom
    #250
    hehh rohadt jó vólt most is :D
  • dunga
    #249
    baher' pénteken voltam, pont elkaptuk a hustler partyt! yo sokáig bennvoltudnk, aztán elmentünk aludni... mikor vetkőzött le teljesen a csay? ugy időpontra
  • Kit--Kat
    #248
    hűhh erről lemaradtam:o
    de kössz az infót, jövőre jó lesz ez:)
  • The Garrett
    #247
    ha nem a főbejárat fele mentel el az uton, hanem le jobbra, és végig a part menti úton, kb 500m re van a fesztiváltól 1 kiépített strand, 250huf volt a belépő, volt rendes zuhanyzó, wc , főleg ezért jártunk oda.
  • Kit--Kat
    #246
    áhhh azért nem volt ilyen gáz, de a napi 2-3óra napozás az azért kellett oda:)
  • magus
    #245
    ismeros. jajj sminkeljunk, jajj anyamkinja, jajj dejo h hajnali 1kor jutunk be siofokra... ismeros erzes:)
  • Kit--Kat
    #244
    mi 6körül mentünk vissza mindíg, csajok 1folytában napozni akartak és 6kor már kezdődtek a koncertek, kiépített strand?? melyikre gonoldolsz??
  • The Garrett
    #243
    mi napközben a kiepitett strandon döglöttünk egesz nap (reggel 10 tol du.4-5 ig)
    aztan taverna, és ejfel utan/körül meg be a fesztivalra, szal minden ilyenrol lemaradtunk ezekszerint :D
  • Kit--Kat
    #242
    őő az 1. akit láttam csütörtökön, 20percig ott szenvedett a korlátot fogva, és az emberk ott végig gyűltek körülötte a hídon, és ot len a "strand" résznél, szóval tök feltűnő volt, a túlparton a stégről a zsaruk, tuti jó ideje figyelték, mert ahogy ugrott elindultak motorcsónakkal, a gyerek meg kijött és szédülve kóvájgott, a biztonságiak nem engedték be, az amberek meg nem állták körbe, hogy elvegyüljön
  • hmhm
    #241
    detoxba is vittek a mentősök egy srácot. ( biztos többet is, de ezt az egyet láttam )
  • hmhm
    #240
    ha most csak 1-2 ember ugrott, akkor előző években az a napi 20 tömegnek számít :o
    rendőrök most is keresték a parton h ki ugrott le???
    mekkora volt tavaly, egyszerre ugrottak kb 5 en, egyik gyerek úgy esett be h szétszakadt a pólója. kiúsztak a partra, abban a pillanatban zsaruk is odaértek, kivolt kivolt, persze senki nem tud semmiről :) gyerek szétszekadt pólóban ott feszít h ő sem látott semmit :DDDDDDD
  • Kit--Kat
    #239
    aztán ugrott szombaton is 1 zseni, de ahoz már mentősök is kellettek:)
  • The Garrett
    #238
    passz... de minden evben ugrik valaki. Tavaly v elotte láttunk mi is egyet.

  • Kit--Kat
    #237
    azon ott voltatok, amikor csütörtökön leugrott a gyerek a hídról?
  • The Garrett
    #236
    a kemping "vizesblokk"ja és a zöld sátor közötti részen, 1 hatalmas domb szemét mellett :D
  • hmhm
    #235
    A másik nagyon jó koncert az Auróra volt, most nagyon megfogott a hangulata, viszont a Picsától többet vártam, vagy nem is tudom, volt már ennél sokkal jobb koncertjük is.
    Nefogazz tavaly egész más volt, a mostani nem tetszett. Akkor új olt és érdekes, most csak egy FRL utánzatot láttam benne.

    Superbutt fasza volt, soad + black sabbath hatás kellemesen érződik rajta :9
    Inferno metalcore fúú azmége egy igazán szar dolog volt, a Subscribe előtt sztem eléggé elnyomta a hangulatot :)
  • Kit--Kat
    #234
    hát jahh az énekes 1az1ben adta vissza a II. énekes hangját, ehhez képest az I. énekes utánzása is egész jó lett.
    Guns még jobb volt
  • Kit--Kat
    #233
    na 'hál istennek akkor nem mondtam hülyeséget:)
    neketek hol volt a sátratok?
  • hmhm
    #232
    zuhanyzót lefényképeztem a dagonya után hajnalban, vazz az egyetlen alkalomvolt amikor melegvíz nem folyt ki a csapból fél perc alatt :DSGSDGSD

    ACDC tribute tényleg az egyik legjobb volt, nagyon jólnyomták!!!!!
  • The Garrett
    #231
    jaja medias sulibol ismeros :)
  • Kit--Kat
    #230
    ehh:)
    jahh állítólag valami médiasulija van vagy valami ilyesmi, persze lehet félre hallottam.
    De az tuti, hogy csomó embert tanít gitározni Miskolcon, szal lehet azért ismerős, rohatt jól nyomta:)
    Zagar előtt jöttünk ki multisátorból mer akkor kezdődött AC/DC
    talán pont téged is tanít?:o
  • The Garrett
    #229
    abcd nek ismeros a gitarosa :D de sajnos lemaradtunk a koncertek 90% arol... mindig lepesgondjaink támadtak a tavernában :D
  • Kit--Kat
    #228
    hűű reggel volt jó nézni, ahogy vonultak az emberek nyakig sárosan az állomásra:)
    Rám a legnagyobbn hatást a Guns'N'Rosews emlékkoncert tette, AXL és Slalsh kikpött másia nyomták és az énekes a kinézetén kívül a hangját és jól utánozta AXLnak éss úgy is mozogtak a színpadon mint az igaziiak valamni kegyetlen jóó volt.
    Az AB/CD a.k.a. AC/DC sem volt semmi.
  • The Garrett
    #227
    fokent uj album, de voltak regi "klassszikusok" is naxalite, fortress europe, taadeem, stb


    taa-deem pl olyan zuzosra sikeredett eloben, hogy akarmelyik kibelezemanyadesleöntömapadnapalmal együttes megirigyelhette volna :))
  • The Garrett
    #226
    szerintem nem zavart senkit ,)

    teny hhogy koncert vegen mindenki nyakig sarosan jött ki az elso 10 sorbol, dehat ADF et is csak 1x lat az ember :)
  • Kit--Kat
    #225
    amúgy nem kis esső és nem kis sárdagasztás volt, 1 sártenger, úgy csűszot az egész kula
  • magus
    #224
    eeeaááááááááááááááááááuuuuuuuuuuuuu

    adf, ez rollers re deaaaaaaaaaa a /beborult az asztal ala

    uj szamokat nyomatta adf vagy jatszott regebbirol is?
  • The Garrett
    #223
    hat annyiban volt szar ,hogy kb 5 percet esett az eso, es volt 1 kis sardagasztas adf en...szombat igy nezett ki hogy emilrulz-adf-ezrollers DE KIBASZOTT NAGY VOLT BAZEMGAAAAAAAAAAAAAadfadfadfadfadfadfadfadfadfadfadf.

    adf nagyon nagy musort tolt a szinpadon, lehet kicsit beittak/szivtak/akarmi elotte, de .. en meg ilyet nem lattam gecc :D


  • magus
    #222
    mondd h szar volt es dejo h nem mentem le...

    kicsit kattogtam este
  • tram9
    #221
    nagyon köszi
  • The Garrett
    #220
    www.boon.hu
  • tram9
    #219
    nem tudjátok,képek vannak már fent valahol?
  • The Garrett
    #218
    hehe jó volt, leszamitva hogy kb 1 nap (szonbat) voltam benn a fesztivál területén ^^
  • Takezó
    #217
    áz^^
  • gnar killer
    #216
    jó volt ^^
  • hmhm
    #215
    esik a rohatt :C
    dagonya kezdődik