374
http://www.hegyaljafestival.hu/
  • lpmaskmancick
    #374
    Down napjára elmegyek, őket mindenképpen látni kell, a 90-es évek metál legendájával, Phil Anselmoval az élen!
  • narcogar
    #373
    Eladó hegyalja bérlet (véletlen keresztbe vásároltunk ismerősökkel) 15 k HUF áron.
    Keveredést kizárandó kedd kb déltől lehet átvenni a fesztivál helyszínen a bérletet, jelen leszek igény esetén a karszalagra váltásnál.
    Egyéb átvételi mód is megoldható.
    30/426-3959
  • bujcsik555
    #372
    na, valaki jön? szívesen koccanák akárki SG-s arccal, ugyse sok emberrel találkoztam eddig innen ;)
  • bujcsik555
    #371
    Uhhh
    Akkor jobbulást!
  • lord nihilus
    #370
    2 napja tropára ment a bokám:( ha esetleg valami csoda folytán felépülök, meg nem kell gipszelni, akkor majd küldök üzit!!:D
  • bujcsik555
    #369
    Nekem idei lesz a második. Haverral ketten megyünk, ha nincs kivel menni, írjál aztán majd koccanunk :D
  • Lteebee
    #368
    Stereo MCS!
  • lord nihilus
    #367

    jegy, sátor, hálózsák megvan...már csak útitársak kellenének:D

    amúgy vannak itt őshegyaljások?:)
  • jaggell
    #366
    Hát én az újságban azt látom hogy eléggé fényezik a Szigetet, hogy msot tisztább is meg jobb, bár nem voltam kint szóval első kézből való infót nem tudok mondani.
    Mindenesetre azt megfigyeltem, hogy a hegyalját meg a SZIN-t is egyre nagyobb becsben tartják. Gondolom ennek is köszönhető, hogy már most lehet szerezni a 2011-re jegyeket hozzájuk :)
  • lassorta
    #365
    és én szerintem még tovább is fogják emelni az árakat.lesz vagy 20 ezer is előbb utóbb a szigetre a napijegy, és ahogy néztem minnél drágább a jegy, annál gagyibb fellépők vannak, mondjuk ok Iron Maiden meg Muse meg hasonlók..de amúgy semmi egyéb..és ez gáz..eléggé gáz.
    bár nyilván ezzel meg fognak sokan cáfolni.
  • Aquir
    #364
    vagy felveszik a sün alakzatot és tartják a tömegben:)
  • f4ember
    #363
    Ha családi hangulatot akarsz rendezz házibulit és ne menj fesztiválozni, ott sok ember van, nagyon sok :D Különben, ahogy olvastam egész sokan voltak Hegyalján. Többen, mint azon a baromi drága Balaton Soundon. De szerintem idén a Szigeten se lesznek annyian. mint tavaly. Ez az utóbbi kettő nagyon el van szállva az áraival.
  • riddin
    #362
    Mondjuk kibírtam volna a tömeget a Motörhead koncertjén, egy jó kis Ace of Spades közben :) De erről már lemaradtam...
  • mofakil
    #361
    Jah, ha "családiasabb" a hangulat az sokat nyom a latba :D
    Sok ember között elvész a haveri kör és csak a tömeg hangulata marad meg.
    Bár gondolo azért ember függő, találkoztam már sok olyan emberrel is akiknek az volt a lényeg hogy minél többen legyenek, de én jobban szeretem azt ha legalább az emberek egy részét ismerem.
  • Megtörhetetlen
    #360
    Ezen ne legyél meglepődve, minden fesztiválon ha jól megnézed a legnagyobb buli az ilyen kis másabb egyedibb stílusú sátrakban vannak, nyilván nincsenek rajta annyian mint egy valami világsztár együttesen de akik vannak azok sokkal durvább hangulatot nyomatnak;)
    olyan az hogy a nagy színpadnál sem mindegy mennyire elől állsz illetve mennyire szélen...
  • faubul
    #359
    Hát pedig volt róla netes live közvetítés is ;) Mondjuk lehet annak az archívumát visszanézheted vagy valami. De valami twitterezés tuti volt róla, abba még bele is olvastam
  • riddin
    #358
    Sajnos nem sikerült elmennem a hegyaljára, de hallgattam pár beszámolót, arról mennyire jó is volt a feszt. Olvastam tegnap az Indexen, hogy rock fesztivál ide vagy oda, a a legjobb buli mégis a Akkezdet Phiai volt. Mondjuk ennek örültem, és egyben sajnáltam is, hogy nem lehettem ott.
  • AntiHero
    #357
    Idén már nem mész:D
  • f4ember
    #356
    Mettől meddig tart a Hegyalja fesztivál? Még nem voltam rajta, de idén szeretnék ellátogatni. A Szigeten már voltam tavaly, meg tavaly előtt is, kell a változatosság. Mondjuk az nem fog változni, hogy jó pár tálca sört befogunk termelni :)
  • Desiderata #355
    heti jegy eladó betegség miatt, 16800 Ft, átvehető Budapest Zuglóban, vagy elvihetem valamelyik pályaudvarra is végső esetben
  • feszkes
    #354
    Hali! Bár azóta biztos megjártad a fesztet, mert tavalyi a kommented, de itt van pár info a szállásokról:
    http://hegyaljafesztival.hu/index2010.php?page=392
    itt városi szállást is találsz akár, közelebb vannak a pincék:)

    plusz az értékmegörzésről itt találsz infót bővebben:
    http://hegyaljafesztival.hu/index2010.php?page=393

    Őszintén nekem mindenem megvolt a Hegy' végére, és már voltam párszor;)
  • artschi2
    #353
    akkor láthatod idén a Motörhead-et, Roots Manuva-t és a többieket... :)
  • L3vi
    #352
    Megvan a bérletem.
    Júliusban találkozunk :D
  • Avenger
    #351
    Hi! Nem tud valaki véletlenül a közös kempingen kívül sátorozási lehetőségről? Egy ház udvara, vagy valami kisebb vendégház ahol az udvarban lehet?
    A közös kempingről rosszakat hallottam és inkább máshol hagynám a cuccaimat :)
  • L3vi
    #350
    Még 11 nap
  • veszelka
    #349
    kösszépen.
  • modellmaker
    #348
    Ejj basszus...

    "A napijegyes karszalagok a rajta feltüntetett programnaptól másnap reggel 10 óráig érvényesek."

    hegyaljafestival.hu - Házirend
  • modellmaker
    #347
    De van fórum is, ott meg lehet kérdezni, vagy keresni, ha már volt róla szó.
  • modellmaker
    #346
    Az online jegyvásárlásnál adott nap 10:00-t ír. Szal esélyes, hogy attól 24h-ig él.
  • veszelka
    #345
    egy kérdés: a napijegy mettől meddig érvényes?
  • vmvr
    #344
    idén (is) lesz n.o.h.a, és ami még szebbé teszi az egészet, hogy utána közvetlenül barabás lőrincék is nyomni fogják, de szép lesz istenem:D
  • mukika
    #343
    Machine Head
  • Lteebee
    #342
    Machine head?
  • mukika
    #341
    Hegyalja Fesztivál - metal hegyek
    [2009-03-24]

    Az alábbi infot kaptuk a Hegyalja szervezőitől: "A Grammyvel díjazott Machine Head, és frontembere Robb Flynn flying V gitárja mellett számtalan más torzított hangszer és tulajdonosa lesz ott a Hegyalja színpadain. Californiából jön az Ignite, de hegyaljás lesz (legalább egy este erejéig) a Finntroll, a Death Angel, a Testament, a Kataklysm, a Keep Of Kalessin és a Hatesphere is."
  • hunbasser
    #340
    nem voltam ott mégsem :( végülis balcsin voltunk
  • Ben C
    #339
    Ott kellett lenni! Hatalmas volt!
  • hunbasser
    #338
    N.O.H.A.-n ott kell lenni :)
  • atranor
    #337
    hehe, én már vasárnap ott leszek :P
  • Lteebee
    #336
    Mész?
    Jó neked!
  • Pigo
    #335
    Már csak 13 nap!!!!!