3926
  • oneal1
    #3646
    magyaritasok.hu nemjön be
  • oneal1
    #3645
    hali!

    A magyarítást honnan tudom leszedni hozzá?
    köszi!
  • totya4
    #3644
    Hát ez nem jó hír. A mostani pályán például már nem adna csodáért 100xp-t, pedig talán most tudnám megvenni a legkisebbet :)

    Bányaszörnyet a nyilasok simán kivégezték, korábban írta valaki hogy neki nem ment...
  • Toroco
    #3643
    asszem nem tudod átvenni. de egyszer veszel csodát, aztán ha van megint olyan feladat hogy építs, akkor ott van megint a 100K xp.
  • totya4
    #3642
    Nem lehet kezdeni valamit az ellenség csodáival? Ügye mikor a szigetet elfoglalom, ott árválkodnak lerombolva (jó ideje lerombolva), újjá tudom építeni, de azért semmit nem kapok, és ott sipákolt két pályán is feladatok lista hogy ha csodát építek kapok 100e XP-t, nade egy csoda sokkal többe kerül mint 100e XP ha venném. nem tudom a meglévő csodából valahogy kitanulni a csodát?
  • Madmano
    #3641
    Hali.Megoldottam a dolgot(eddig úgy tűnik).Fölraktam a cd-verziót,nem foglalkoztam a sipákolásával.Aztán nem a cd-s crack-ot raktam rá,hanem a dvd-set,ami nem deviance-s.Így nőnek a csókák,mint állat,és megy is a gamma.
  • Toroco
    #3640
    a cd-s verzióval voltak nekem is gondjaim. tölts le egy dvd verziót, azzal nem volt semmi gondom, ott is kiir egy fájl fibát a végén, de az nem számít
  • jaku
    #3639
    Ma lementem megvettem a jatekot, nem is volt olyan draga 3800... siman megeri. De, hogy ne legyen nagy az orom, elromlott a dvd olvasom:D
  • totya4
    #3638
    Akkor miért nem jön patch? Mert megcsinálni annyi idő lenne mintha annak idején megcsinálták volna normálisan a játékot? :)
  • Dzsega #3637
    2GB sem...
    tapasztalat...
  • Madmano
    #3636
    Sziasztok.Nekem is "gyerkőc-gondjaim"vannak a játékban.A 4CD-s verzió.Az a gondom vele,hogy mikor telepítem,a végén kiírja:vmi ereg nevü progi hibát észlelt és ezért leáll.Blablabla.És mikor akarom indítani a játékot ugy,hogy a telepítő első képfájlja van a Daemonban:a white exe hibát észlelt,....A GCW-ről való minikép-file-val is ez van.De úgy emlékszem,ezt régebben is úgy indítottam,hogy felraktam,sorozatszámot közben beírtam,aztán a Daemonba be az első kép és ennyi.Ment.Crack nem volt hozzá.Föl van patch-elve 1.2re is...Szval.Leszedtem az 1.2verzióhoz a crack-ot a GCW-röl.Ezzel megy.De ezzel meg a kölkök nem nőnek.Pls segítsetek vmi másik crack-ot találni a Deviance-os helyett.Azt mondjátok,ott nőnek a gyerekek....
  • csgj
    #3635
    érdekes...nálam nőttek mindig
  • totya4
    #3634
    Mindenképp érdemes megvenni, egyébként csak a devinace crack hibás, a másikkal is felnőttek és van mini image is, azzal is. Meg ne kérdezd hol találod ezeket.
  • totya4
    #3633
    Legjobban az zavar hogy nagyobb létszám esetén nem lehet játszani, borzasztó hogy ennyire eszi a ramot, és nem elég neki 1 giga.
  • Rolcas
    #3632
    csak akkor nőnek a kölkök ha megvan az eredeti? nincs valami ami helyettesíti a crack-et mint a sims 2-nél?
  • totya4
    #3631
    A gond csak az hogy a sereghez is érc kell...végülis úgy vettem észre ha lenyűgözök egy falut, akkor néha istentelen mennyiségű ércet hoznak, de akárhogy nézegetem, ahol maradtak nem csillog a talaj és nincs bánya sem.

    Egyetlen megoldás jó sok kőfejtő és belecsatlakozni a központi utakba, ekkor ha lassan is, de hoznak ércet valahonnan...
  • Dzsega #3630
    az szopóka.
    keresned kel egy olyan falut ahol még van és azt erővel elfoglalni, mert ha elcsábítod akko ott marad a bánya amit nem tudsz kihasználni
  • totya4
    #3629
    Ha totál nincs érc, honnan szedjek? Ércbánya üres, van két ércdarab, de azzal a majom már nem tud kezdeni semmit, max edzeni.
  • jaku
    #3628
    Szoval ha megveszem az eredeti jatekot, es azzal nyomom, akkor tuti felnonek a kolykok?:) Mert akkor holnap lefutok erte a boltba.
  • totya4
    #3627
    Beletrafáltál. Kipróbáltam a meghajtó és lemez kímélő crack helyett az "eredeti" lemezzel.

    Lám-lám :



  • Dzsega #3626
    bár a b&w2-ről nem hallotam de sok gamma úgy oldja meg a törés elleni védekezést, hogy valami bugot kreál.
    lehet, hogy ez van bár nemhinném
  • totya4
    #3625
    Na, hogy lássátok miről is van szó.

    http://media.proxnet.hu/upload/20070109/16175456064.jpeg

    Látható, gyerek mint a tenger, sok nap is eltelt, mert a japánok sziget meg van hódítva, a népesség mégse változott csak azokkal, akiket lenyűgöztem.

    Halott pedig csak 3 van (a temető korán lett felhúzva).

    http://media.proxnet.hu/upload/20070109/16174894113.jpeg
  • totya4
    #3624
    Kösz a választ. Érdekes lenne a játék ha 1-2 nap alatt meg is nőnének a gyerekek :) Nemkem nem nőnek fel pedig több száz gyerek van, több száz felnőtt változatlan számban, haláleset meg összesen 3 :) Pedig könnyebb lenne ha sok katonát lehetne alkotni.
    A hordós részt megoldottam, a lényeg azon volt hogy marha idegesítő hogy nem lehet letenni a hordót, de ez másnak is feltűnt mint írtam. Te legalább leírod pontosan mit kellett volna tenni, kösz. Azzal is egyetértek, hogy elég buta mellékfeladatok vannak a játékban, ez is feltűnt másnak is.
  • Dzsega #3623
    növekszik a városok létszáma és ha jól tudom 1-2 nap alatt meg is nőnek.
    be lehet kapcsolni az "S" betűvel, hogy ki ő és mennyi idős és akkor figyelemmel lehet követni mennyi idő alatt nő meg. (van hozzá egyébként magyarítás ami mocskosjó!) Ha rátartod vagy felveszel egy embert akkor csak annak az egynek lesz kiírva a tulajdonsága (hogy hívják mit csinál hány éves). Pl azon a szigeten ahol homokos a sziget, talán a 6. ott van egy küldi amit csak úgy lehet megcsinálni ha figyelsz egy embert mert a boszik csak a 21 éves csajra vagy csávóra mondják hogy jó.
    visszatérve a hordóra: ha felemeled akkor egy kicsi kör jeleneik meg körülötte, fehér ez az a terület ahol el tudod dobni ha ezt elhagyod akkor nincs már hatalmad. fogod eldobod ha nem esik vízbe akkor újra dobhatod tovább.
    asszem ennyi.
  • totya4
    #3622
    Én egy kicsit logikusnak találtam, hogy a katonaság azért nőjön, mert "meghódítok" falvakat, és így lesz ember is. Akinek a gyerekből felnőtt lesz, annak mégis hány "nap" alatt történik ez meg, és mindegyik pályán, az elsőkön is? És növekszik tőle a lakosság, vagy csak a kipusztult öregeket kompenzálja?
  • jaku
    #3621
    En ezzel a problemaval kuzdok. Nem tudom, hogy mi lehet a megoldas erre. Talan egy peccs segit? Most tervezem megvenni az eredeti jatekot, de ha ott is marad ez a bug, akkor nagyon merges leszek.
  • Toroco
    #3620
    ennél a résznél lehet hogy bugos a játék. nálam általában felnőttek, de sokak irták régen hogy nemnőnek fel, és kihal a város az öregek miatt
  • Nohab
    #3619
    Elméletileg felnőnek. Én csak azt veszem észre, hogy időnként ninvs egyetlen kölök sem a környéken, de az öregekből pedig dugig van tömve.
  • totya4
    #3618
    Kösz, mint írtam is, mihelyst enyém volt a sziget már nem okozott gondot a hordó.
  • totya4
    #3617
    Kösz, ezt megpróbálom!

    Egyelőre szerettem volna fát kiirtani a szigeten, mivel elfoglaltam nem kellettek a harcosok (és nem is jutnak át a következő pályára...), ezek mind mehettek fát vágni :) El is mentem szunyálni, mikor visszajöttem látom ám hogy 4fps a sebesség, mondom mi van. Hát a feladatkezelő megmondta...sok dolgozó embernél kevés neki 1 giga ram... Tűzlabdát nem akartam csinálni, mert az rontja a jóságomat, a multiösszeszedés megvan, de minek dolgozzon egy isten ha van rá halandó? :)

    Arra lennék kíváncsi, hogy ez a gyerek dolog a játékban csak szinesítés miatt van? Mert nem úgy vettem észre hogy ezek valaha is felnőnének; a (felnőtt) létszám csak akkor gyarapszik, ha behódol nekem valami tanya.
  • Nohab
    #3616
    H a jól megfigyeled a hordó amit felveszel egy köves résszel kirakott körben van, és csak a körben tudsz dobálni. Próbálkoztam, de nagyon nehéz. Inkább akkor kezdjél neki, mikor tiéd a sziget. Akkor már a máglya fölött el tudod engedni a hordót és kész is.
  • Toroco
    #3615
    az erősítés egyszerü. pórázzal utasítsd, hogy vegyen fel egy fát, és ha ráviszed a kezed az állatra, akkor kijön egy felirat hogy workout, és akkor klikk. elfog kezdeni kondizni. ugyan ezt lehet kővel is.
  • totya4
    #3614
    "A hordót pedig el lehet dobni. Csak tudni kell hogyan és hol."

    Én pontosan ezt kérdezem kezdettől fogva, hogy miképpen, dehát a titkot mindenki megtartja magának szép kis társaság ez :)
    A szigetet elfoglaltam, így normálisan meg tudtam fogni a hordót és le is tudtam tenni oda ahova köll.
    Most hirtelen annak kéne utána néznem hogy tudom az állatkámat erősíteni is...
  • Nohab
    #3613
    Szerintem ez úgy lett kitalálva, hogy a célzáson legyen a feladat nehézsége. Az meg már más kérdés, hogy miután az egész sziget a tiéd röhögve meg lehet csinálni. A hordót pedig el lehet dobni. Csak tudni kell hogyan és hol.
  • totya4
    #3612
    Nana, ilyet én szoktam mondani! :)

    Egyébiránt te ennyit írtál : "talán mer ez a játék menete?"

    Ez, akárhogyan is olvasom semmit sem segített abban, hogy azt a hordót a megadott helyre leejtsem, ergó fenntartom azt amit neked írtam.

    Dzsega veled ellentétben értelmes választ adott, az más kérdés hogy nekem nem jön össze.

    Bug nem csak technikai van, ha egy játékhoz mindenféle végigjátszást vagy fórumokon megoldáskeresést kell végrehajtani, az se normális, tehát bug.

    Röviden, csak neked csak most : attól a 4 csillagtól ami a neved mellett van okosabb nem lettél, ha értelmes hozzászólásod van egy felvetésre, lehetőleg akkor reagáljál, egyébként csak szemeteled a topikot a hülyeségeiddel, kösz.
  • Shadow_THH
    #3611
    Figyelj, ha annyira buta vagy, hogy olvasni sem tudsz, menj orvoshoz
  • totya4
    #3610
    Talán mert okoskodni könnyű?
  • totya4
    #3609
    Hát nekem nem hagyta dobni, pedig próbáltam :) Csak a kéz megy arra, amerre "dobnám".
  • Shadow_THH
    #3608
    talán mer ez a játék menete?
  • Dzsega #3607
    nem bug.
    lehet dobni is azt a hülye hordót...