3926
  • Toroco
    #960
    Fleko neked már lejött? te is iso huntról szedted? nekem nem megy nagyon 12k fölé a letöltési sebesség. ez nem ér hogy másnak olyan gyorsan lejön :(
  • Kandurex
    #959
    Jah igen, a játék kijött :) Info az isonews -ről. Egyelőre clone CD változat. Lehet tölteni 4 CD 2X00 valahánymega. És úgy tűnik a isohunt -os se fake. Na jóccakát.
  • Pluskast
    #958
    Valami torrente oldal nincsen véletlenűl?
  • FLeK0
    #957
    nincs, talan in-game lesz vmi, erre utalt egy fejleszto.

    A lenti mellett meg 1 problemam lett, neha a zene kiakad par masodpercre (tobbi palyahangot kozben adja), es elcsusznak a segito csavok szovegei is, aztan egymas szavaba vagnak.
  • Kandurex
    #956
    Nincs a játékon védelem vagymi? A Deviance csak a key makert csinált az nforce szerint... ?
  • FLeK0
    #955
    Valahogy nagyon idiota mozgasa van a keznek a jatekban nalam, nem lehet rendesen mozgatni, mintha be-beakadna vagy ilyesmi (framerate rendben van ekozben).
  • Toroco
    #954
    230K O_O bazze de jó neked. nekem miért ilyen lassú akkor?
  • Toroco
    #953
    uuuuuu most már elérte a 12k sebességet, az idő 66-86 óra között mozog a teljesség majdnem 1500% 3-4 nap ilyen sebességgel és lent lesz persze csak ha éjjel nappal menni fog ami biztos nem igy lesz
  • maxisama
    #952
    én is nagyon megörültem most, hogy 230k-val jön a bw2, csak eszembe jutott, hogy nem fog valami jol suhanni a gépemen :(
  • rage
    #951
    3 napon belül vissza fogod sírni még az ő hozzászólásait
    Majd meglátod :)
  • Kandurex
    #950
    Elveszed az ember kedvét :/ akkor On tovább:
  • Hmuda
    #949
    Most megyek aludni, de nagyon örülnék, ha nem az offtopic spamelésed takarításával kellene kezdenem a napot, mert akkor repülni fog a pont.

    A Hasselhoffos kép meg egy igénytelen hülyeség, ami inkább illik a humoros-aranyos topicba mint ide. Ha ilyesmivel akarod eltölteni az időt, akkor menj oda, de itt azért próbálj meg normális keretek között megmaradni.
  • Kandurex
    #948
    Mé? Pl, Hasselhoff olyan szörnyű volt, hogy az már jó volt nem? Vagyis a hozzászólások elég elrettentőnek bizonyultak :) De, ha most seggszorítós, szálka egyenes topikot akarsz létrehozni, hát hajrá.

    Egyébként meg, vannak poénok amik nem tetszenek, de más még is hasal rajtuk.
  • Hmuda
    #947
    Azért poénkodásnak is van egy bizonyos minimum szintje amit illene elérni.
  • Kandurex
    #946
    VAzz a poén mindenhol elfér, még ha agyatlan is nem? Néha jó hülyeskedni, vagy mióta kezünkben van az ostor már nem mulatunk szegény pórnéppel?
  • Hmuda
    #945
    Inkább olvass valamit vagy menj aludni, de ilyen értelmetlen baromságokkal nagyon nem kellene szemetelni a topicot.
  • Hmuda
    #943
    Nincs igazán szüksége a spam-re.
  • GrimReaper78
    #940
    BitComettel, de ott is csak ilyen szutyok 20K körül muzsikál...
  • Arthas
    #939
    Na végre beindult emberes sebességgel ,remélem este lejön ,és holnap munka után nyúzhatom...
  • magus
    #938
    talan ugy hogy nincs mas?:)

    hat mostmar nagyon remelem h elfut a gepemen, ha nem morci leszek
  • Toroco
    #937
    Grim te melyik torrent progival töltesz le? hát ha a fajtája is számit a gyorsasághoz
  • Toroco
    #936
    Tiszta mák hogy én nem rendelkezem ilyen sótárral :D

    Ha ilyen akkor ez tetszeni fog a lényemben :P
  • Toroco
    #935
    nekem 0-3k val jön. idö 99:99:99 ; S/P: 0/59(0/2413) ; Teljesség 93%

    Ez igy nekem elég szarnak tünik, bár nem tom mi az a seed/peer. most használok először ilyen progit
  • Hmuda
    #934
    Tiszta mák, hogy van értelmező kéziszótár is a világon... :P

    (Na kábé ilyesmi a szarkazmus...)
  • GrimReaper78
    #933


    őőő... ezt most csak hülyeségből kérdezted, ugye?
  • Toroco
    #932
    Én is oroszlánt fogok csinálni. Mit jelent az hogy szarkasztikus????
  • Toroco
    #931
    ez durva volt. remélem nem ilyen jön le :DDDD
  • szablya
    #930
    nekem 30/26-tal jön és már 17%-nál jár.
  • OptimusPrime
    #929
    Nincs rá hatással.

    Van olyan torrent töltésem, aminek a teljessége 3173% aztán ugyanúgy nem jön. :-)) Nem számít.

    Üdv!
  • GrimReaper78
    #928
    Mások meg minek fizetnek azért, amit ingyen is meg lehet szerezni...
  • Sephi
    #927
    Pontosan en is. Mert akkor kerem fent lesz ahol kell es szabajosan szepen jon lefele. Nem fogok itten izgulni mint a tobbi szerencsitlen hogy hany kiloval van es egesz este ujjek a gep alott es pezsgot nyissak ha felkiloval gyorsul avagy azt fontolgatni hogy 5-odikrol kigurani ha lassul.

    En nem tudom egyeseknek hogty van turelme kivarni egy hulye torrentet :D
  • GrimReaper78
    #926
    Jaja, valamennyit már így is gyorsult, 35K-val jön, és már csak röpke 20 óra van hátra. Seperc alatt lent lesz 8)
  • csuhi
    #925
    nem tudom, de én majd akkor nyugszom meg hogyha az nforce-n látom.
  • Newfronter
    #924
    Mivel hogy egyre nagyobb a teljesség, így biztos van, aki seedeli csak nem tudom miért nem látni, és ha eléri a 100%-ot, akkor felgyorsul, gondolom én, nem így van? (83%-nál tart)
  • csuhi
    #923
    na és ennek mekkora az esélye? :D
  • GrimReaper78
    #922
    Ezt én már délután óta csinálom, folyamatosan
  • Falabu #921
    Siralmasan lessú, de rájöttem a megoldásra, minden 30 perc után meg kell inni egy sört így elviselhetőbb lesz a várakozás!! Mindenkinek ajánlom!
  • Szolnokboy
    #920
    "és" kit érdekel hogy te már rég tolod ?
  • Newfronter
    #919
    Egyébként, nemsokára meglesz a 100% teljesség, és akkor felpörög a letöltés, jól sejtem? Mekkora pofáraesés lenne ha ez fake lenne. :)
  • Tuvok #918
    Nem baj, csak feltöltőkártya legyen a postán :))