3926
  • Mike at home
    #1161

    vennem kell egy 6600GT-t
  • LegoTGR
    #1160
    Igazán nincsmit, de dropnak köszönd, nekem is tőle van.
  • reménytelen
    #1159
    Köszi.
  • Evogordon
    #1158
    Töltöm :)
  • rayman2003
    #1157
    DVDverzio is van már belole ha jol tudom
  • cseszter
    #1156
    Nézzétek már meg hogy melyik forum van a legnépszerübb témák elelyén
  • rage
    #1155
    Simán mount.
  • Viktorr
    #1154
    1ként kell valami macera az indításhoz vagy csak simán mount és go játszani?
  • rage
    #1153
    Első benyomás : Ez egy Isteni játék :-)
    A grafikára nem lehet panasz, és fut mint az álom, minden max-ra téve.
    (6600GT videokártya, 77.77-es driver)

    A tigris unlocker működik, és egyelőre hibát sem tapasztaltam
    Most várom a patchet, hogy ne kelljen majd túl sok mindent elölről kezdeni

    Hm, a víz megjelenítése, a zoomolási lehetőség, a lény kinézete eddig nagyszerű, maga a táj is kifejezetten szép (a fűben a hangyákkal :-)
    Jó lesz ez

  • Seth
    #1152
    a szerencsés nyertes Evogordon, aki ugyan nem adakozik, de ingyen azért elfogadja :D :D
  • musha
    #1151
    miért nem engedi bekapcsolni a bloom effektet meg a Depth of field-et bakker?
    Radeon 9600-om van, eddig nem egy játéknál használtam bloom effektet, itt meg ki sem választhatom.
  • cseszter
    #1150
    Megéri
  • Seth
    #1149
    wanadoo-ra regkód, igaz csak 20:30-ig érvényes, de ha elkezdessz vmit és nem lépsz ki,akkor azt még végigengedi tölteni....akinek kell pü-ben jelezze ,first come first serve
  • moralosan
    #1148
    5 perc és lejön elsehiszem' :D
  • Evogordon
    #1147
    NEm adakozom nekik
  • Thanatos
    #1146
    reklám powa...
  • cseszter
    #1145
    Jaja onnan gyors
  • LegoTGR
    #1144
    sztem wanadoo-rol szeggyétek,megéri
  • cseszter
    #1143
    #1077 nézd meg én nem látok ehez hasonlót
  • LegoTGR
    #1142
    Nah, ittwan az unlocker: Tigrisunlock
  • Evogordon
    #1141
    Én is már töltöm torrentről 13 % :)
  • Newfronter
    #1140
    És van a fő story mellett skirmish vagy valami hasonló, vagy sandbox?
  • cseszter
    #1139
    Ma nekem tutira meglessz csak az a gond hogy csak reggel lesz kiirva na meg pont holnap kell vendégségbe mennem ...
  • reménytelen
    #1138
    Holnapra nekem is meglesz. Majd rakok be shotokat. Feltételezem, hogy nekem is jól fog futni...
    Már alig várom, hogy kipróbálhassam!
  • Kandurex
    #1137
    Azbesztiszonyat DURVÁN ki lehet zoomolni! A felhőkön csücsölve néztem le a szigetre több 100m magasról, majd lehuppattam a földre és bambultam, ahogy a tücskök ugrálnak, a halak a vízben..vázzz! Jah és természetesen van fő story, egy zsák mellék stb. stb. könnyű beállíthatóság, egyszerű kezelés és B&W hangulat, oda basszintotta magát ez a játék!. jah és überdurván jól nézz ki a creaturák szőre :D, meg olyanokat csinálak, hogy ász kész! A farkasnak van egy speciális futásos nyújtott lépései, nah hát azon én hasaltam. Meg a két idióta, az angyali vénember meg a gonosz ördög, olyan sódert nyomatnak...ááá...
  • Evogordon
    #1136
    Mit csinálsz?
  • LegoTGR
    #1135
    ezasztánavíz apám
  • LegoTGR
    #1134
    najó,mert rendes vok felteszem magamhoz, 3 perc :D
  • reménytelen
    #1133
    Tudom, hogy meg fogtok lincselni, de...
    Nem tudsz egy oldalt, ahonnan le lehet szedni a tiger unlockert?
    Mondjuk olyat, ahonnan ingyen és bérmentve...
    Mert a topicban régebben beírt link már nem jó
  • Kandurex
    #1132
    Sokkal szebb ez gyerekek, csak reptíbe készítettem a képe. A játék ennél HATVÁNYOZOTTAN szebb, pláne mozgásban.

    Egyébként totál kész vagyok a farkastól über cuki, csak kicsit harapós a lelkem,... Állatság volt a választás a négy creatura közül! A tehén a tőgyét dobálta :DDD, a majom tudását fitogtatta, az oroszlán üvöltözött (de olyan kicsi, hogy még csak nyávogásnak tűnik, de cserébe megprószál gonoszul nézni :DDD) a farkas assziszi ő Rocky Balboa és a levegőt boxolta meg morgott... KÉSZ! EZ A NAGY BETŰS JÁTÉK!
  • OptimusPrime
    #1131
    Jól van, ahogy látom nem kell csalódjak a 6600Gt-ben! :-))
    Már alig várom. Nemsokára lejön! ;-P
  • reménytelen
    #1130
    Így első ránézésre a grafika kb olyan, mint az 1-ben, a víz meg olyan lett, mint a Battlefield 2-ben. Tetszik!
  • OptimusPrime
    #1129
    Ahhhhhh :-))
  • GrimReaper78
    #1128
    Hűűű, víz überdurva.
  • Kandurex
    #1127
    Na emberek megjöttem a tesztből.

    Nos, elég unalmas majd 5 - 10 perces telepítés után (ATI logo, Intel logo..phaszmek egyik sincs :D) beléptem a játékba. Zokszó nélkül felcsontoltam 1024X768 HIGH beállításokra. Mit add isten?! "Istentelenül" finom csúszik a játék, ergó a gépigény normális, nem nézegettem, de olyan 40 - 50 FPS átlagosan.

    A játékról semmit nem mondok, aki játszott az első résszel könnyedén el fog igazódni, aki nem, azt egy varázslatos világ fogja levenni a lábáról.

    Egy jó tanács: A menüben átállítható a middle mouse button :D

    És szolgáljon egy kép itt a játékból, most készítettem, még meleg:



    Have Nice Day!
  • GeneralsHungary
    #1126
    Mikor jön ki a patch? Ez a mappa üres.

    ftp://largedownloads.ea.com/pub/patches/BW2/
  • Smoke
    #1125
    Kössz az infot, most jött meg az sms csak, el is kezdtem tölteni, kb 4 óra és végre nyomhatom én is!
  • drop
    #1124
    hozáadja de a lények mögöt fogod látni nem egymás mellé teszi hanem a köhöz
  • mucsácsó
    #1123
    jha, sztem rohadtul le van terhelve az ATW!! rohadt lassú...hát igen, tölti mindenki a B&W2-t, meg megy fel majd a Worms 4 :)
  • mucsácsó
    #1122
    semmi...csak az hogy egyik DVD, másik meg 4 CD
    a 4CD-vel lehet vacakolnod kell telepkor, a DVD-t meg csak bedobod és nem kell cserélgetni semmit...nagyjából ennyi, a DVD ugyanúgy mindent tartalmaz sztem mint az a 4 CD, csak egyben, DVDben