3926
  • mikosz14
    #3726
    Hali nekem egy ollan kérdésem lenne, hogy most kaptam meg a Black & White 2-t és naggyon fasza meg monden csak nem indul el! :(
    Kevés a vidókártya és valami olyat hallottam, hogy valami 486-os patch vagy milyen az segít rajta és akkor elindul.. Lécci ha valaki tud segíteni akkor please mert naggyon kéne a játék! Ja és még annyi, hogy a Black & White 1-ben lehet falat meg katonákat csinálni vagy valami mert én most még csak a 3. pályán vagyok de naggyon uncsi, lécci írjatok! Kössz!!!
  • Shadow_THH
    #3725
    asszem nő az emberk számától is de az lassabb sokkal
  • totya4
    #3724
    Én amikor játszottam vele, akkor barakkokat raktam. Aztán megint, előzőt lerombolni és így tovább.
  • terasz
    #3723
    sziasztok!

    befolyási övezetet csak úgy tudom növelni, ha közvetlenül a határra építek lakóházat vagy valami nevesebb intézményt?

    önmagától nem növexik?
    mer' elég hülyén néznek ki hosszú sorban a pusztában a házak csak azért, hogy nagyobb területen dobálhassak köveket a támadókra pölö a "kétjapós" pályán.
  • totya4
    #3722
    Az gyanítom az van amit írtam, mivel nálad a grafikus kártya a leggyengébb láncszem, utánanéztem, látatlanban mondom mivel nekem 6600-am nincs, módosítsd a "graphics.config" fájlban az nvidia 6600-as sorát 1-0-1 helyett legyen mondjuk 1-1-1, ha még mindig akad akkor 1-2-1.
    Persze a játékon belül a grafikai beállítások legyenek a minimumon továbbra is!

    Aztán ne felejts el mesélni. De tény az, hogy ehhez a játékhoz jó erős grafikus kártya kell ha teljes szépségében akarjuk látni. Akadásmentes játékhoz pedig 2GB RAM, de ez neked megvan :)
  • Toroco
    #3721
    én próbálkaoztam azzal a kombinációval, de nem sikerült
  • Gerisone
    #3720
    Bakker! Na mindegy! Egyébként szerintem nem lehet gyorsítani az időt
  • dukey42
    #3719
    amd+nvidiát köztudottan nem szereti, sajnos ez van...
    én kérdésam még mindig áll: lehet a játékban az időt gyorsítani úgy mint a b&w1-ben?
  • totya4
    #3718
    Lehet hogy rosszul azonosítja a 6600GT-t, sokkal erősebnek hiszi, emiatt sokkal megterhelőbb módba állítja a beállítható beállításoktól függetlenül.
  • Gerisone
    #3717
    hali mér van az akad nekem a játék 800x600ba minimumon van! még az 1.02es peccs is fennvan komolyan nem értem!
  • dukey42
    #3716
    üdv!
    lehet a játékban az időt gyorsítani úgy mint a b&w1-ben?
    ha igen, akkor hogyan?
    esetleg tud valaki egy linket ahol le vannak írva a hotkeyek?
    köszi előre is!
  • Toroco
    #3715
    szedd le. azokat semeddig sem tart újra installálni, ha irni akarsz
  • Shadow_THH
    #3714
    igen szedd
  • olcsy11
    #3713
    Nincs itt senki??
    Help!!
  • olcsy11
    #3712
    Meg Nero-m is van azt is szeggyem le?
  • olcsy11
    #3711
    CloneCD az van!
    Szeggyem le? :-(
  • totya4
    #3710
    Pedig biztos van fenn valami cd emulátor szoftver, max te nem tudsz róla. CloneCD, CloneDVD nincs fenn?
    Ha uninstallálod az összes írással kapcsolatos programot, tuti hogy nem fog reklamálni.
  • olcsy11
    #3709
    Nincs a gépemen sem daemon tools, sem alcol 120!
    sr7.stop-al sem jó!

    Köcc: Olcsy
  • sWbFII
    #3708
    vagy eltünteted a daemon toolst vagy az alcohol 120-ad ......ha van
  • sWbFII
    #3707
    "SR7.stop" (töltsd le) programmal el tudod hide-olni és ,akkor minden stimmel majd (vagy "SD4HIDE"-al) javaslom itt az sg-n nézd meg a "star wars battlefront 2" játék faq-ját és ott aszem le tood tölteni
  • oneal1
    #3706
    szerintem nem tetszik neki a daemon tools-od ha az van!
    kapcsold addig ki!
  • olcsy11
    #3705
    Helló! Lenne egy kérésem! Megvettem a B&W2-t a Tescoban!
    Feltelepítem, minden jó, de amikor el akarom indítani akkor ezt írja ki:
    CD/DVD emulation software has been detected. Please disable all CD/DVD emulation software and re-start the game
    Help! Választ ide várok: [email protected]
    Köcc: Olcsy
  • oneal1
    #3704
    :D
  • totya4
    #3703
    Van még egy lehetőség, találkoztam már olyan (egyébként nem buta) emberrel, aki mondja mivel játszik, mondom és nem szaggat? Nem, simán megy fasza. Mondom milyen géped is van? (mondja, szar) Nézzük már meg! Nézem, akad, szaggat. Mondodm neki, te nem látod hogy szaggat? Nem. Rakjunk fel egy fps kijelző progit. Az azt mondja 20-22 fps. Hah...
    Ez esetben nem kell megvernünk :)
  • totya4
    #3702
    Nézd, nekem a videókártya beállító program az fps mellett kijelzi a program memróriahasználatát is. Akkor kezdett akadni a bw2, amikor olyan 600MB felett kezdett zabálni, teljesen logikusan. Akkor ne mondd nekünk azt, hogy neked összesen 512MB rammal jól megy, mert ez egy totális baromság, ezért jól meg kéne verjünk mert hülyíted a népet.
  • oneal1
    #3701
    Amúgy 7. szigeten már csak 1 falut kell elfoglalni és kész is!
    nem volt valami nagy szám ez a sziget....

    apropó!van egy feladat amit nemtudok megcsinálni... :
    Van egy elég rosszul kinéző totem:)
    odamennek az emberek köré és behalnak...

    ezt ismeri valaki?
  • oneal1
    #3700
    lehet azért megy gyorsabban mert a videókártyád nem tudja azokat az efekteket amiktől annyira jól nézne ki vagy nemtudom....
    de csak tipp!

    Mer érted, hiába lassabb mint egy új kártya, mégsem kell azokkal az efektekkel dolgoznia mint egy új kártyának.
    Aztán lehet hogy rosszul gondolom...:D
  • oneal1
    #3699
    köszi!délután kipróbálom
  • Toroco
    #3698
    hát én nemtom, hogy nálatok miért akad, nálam egyáltalán nem. Most közel 1000 lakos van a falukban. Úgy látszik az én gépem sokkal jobban működik, bár ezt már más játéknál is tapasztaltam. Másnak tök akadt nekem nem, pedig jobb cuccok voltak benne elvileg. Kevesebb memóriával is jobban teljesít mint másoknak többször annyival.

    az én gépem: Abit IC-7 alaplap(800 fsb, dual chanel), Intel P4 2,6GHz Northwood (800 fsb, hypertrading, 512 cache), 2x256MB DDR (dual-ban), Ati radeon 9800pro 128MB, 120GB samsung vinyó. ami zárójelben van azt csak a pontosítás képpen. És ez már egy 3-3,5 éves gép. 1 ram és a 9800pro az tegnap került bele, elötte 9600pro volt.
  • Toroco
    #3697
    hát én sem fogom. most tovább megyek
  • totya4
    #3696
    Futólag olvastam ilyet mástól is, úgyhogy én nem is erőltettem :)
  • Toroco
    #3695
    valahogy nem sikerül. nincs több fa. kiszedtem mindet, a favágók már jönnek vissza a városba, meg sok tűzlabdát is csináltam. minden fát a raktárból is a vizbe dobtam, mos sirnak hogy nincs fa, de nem kaptam meg a pénzt
  • totya4
    #3694
    Pl erre céloztam amikor azt mondtam hogy "ha egy küldetés nem elmebajos" érdemes megcsinálni :)
    Sok favágó gyorsabb, de 1 giga hamar telecsurran és szaggatott lesz rettentően, lehet tűzlabdázni is...
  • Toroco
    #3693
    azon a pályán ahol van egy olyan küldetés, hogy fa mentesítsem a földet, akkor azt hogy csináltátok? elkezdtem szedegetni, meg csináltam 100 favágót de lassan megy igy is.
  • Toroco
    #3692
    sajátgép tulajdonságok, ott speciális fül, majd a teljesítmény beállítás.

    4-5GBot akartam irni, csak a vonal lemaradt
  • Shadow_THH
    #3691
    kb 4 óra aéatt a második japán szigetnél vagyok úgy hogy csak építkezek és 80% jó vagyok :D
  • oneal1
    #3690
    ezt hogy lehet?:D

    már elfelejtettem:D
  • Toroco
    #3689
    állits be 45GB virtuális memóriát, talán az segít
  • totya4
    #3688
    Több memória, ez biztos. Persze volt aki azt írta, hogy 2GB is csak 1-2 órát segít, aztán az is betelik...
  • Dzsega #3687
    az az uccsó ha jól emléxem.
    nincs taktika tól kell élni az elsé fél órát onnan pedig nyert ügyed van. a vulkán varázslat mindent elpusztít amit jobb előlre a fal elé vagy mellé építesz (ha a főépület felől nézel a kapu felé).
    jön majd sereg akik téged támogatnak.
    hirtelen ennyi