3926
  • Lateof
    #3766
    480MB körül van a RAM használata. Persze ez az elején. Amúgy régen végignyomtam már, szal végülis játszható annyira, csak jó lenne tudni, hogy ilyet miért csinál. De van, hogy jó egy darabig.
  • totya4
    #3765
    Kapaszkodj meg, kevés neki az 1GB. Én 1GB rammal a legutolsó pályáig vittem, persze betartva azt, hogy ne legyen bizonyos létszámú embernél több. Mert ha több van, elkezd akadni kegyetlenül. Amit én tisztán látok a grafikai program OSD-jében ami mutatja a futó program memóriaigényét.
    Egyébként az hogy 1GB ramod van, nem azt jelenti hogy a játék ennyit kap, mert ebből lejön az oprendszer, egyéb programok, lemezgyorsító tár stb. Tehát jó esetben marad olyan (max!) 650-700MB ramod a programnak.
    Ha nem akarsz ramot venni (ami most olcsó) akkor szedjél ki az autmatikus indításból mindent, húzd ki a netet is (tűzfal/víruskereső se fut ügye..) és igyekezz a teljes populáció létszámot bizonyos szint alatt tartani.
    Korábban írta valaki hogy 2GB rammal is kevés hosszú idő után, tehát időközönként kilép/újraindít (akár a windowst is).
    Ezenkívül a megjelenítést is alacsonyabbra lehet venni, mert az is eszi ám a ramot...ebben talán nem de más játékokban megemlítik.
    Persze mindezek akkor ha mint mondod amúgy vga/proci bírná.
  • Lateof
    #3764
    Jah, elfelejtettem: az első kb 40 percben nem csinálta, hanem simán futott.
  • Lateof
    #3763
    Hello!

    Nekem lenne egy olyan bajom, hogy a game 1-2 percenként elkezd szabályosan akadozni, tehát kb másodpercenként 2x megakad, aztán egyből megy tovább, majd megint egy jó fél percen át. Kb, mintha töltögetne, csak ezt tök szabályosan csinálja, és nem töltöget... Elmondhatatlanul *****ra idegesítő, már mindenfélét néztem, de nem találok rá választ/megoldást. 1 GB ramom, van, így az nem lehet gáz, főleg, hogy csak a felét használja ki. Nem grafikai hiba, vagy szaggatás: VGA nem lehet. Proci nem tudom.

    Még megjelenéskor is volt azt hiszem valami ilyen problémám, de nem emlékszem, mit csináltam vele, vagy "hogy múlt el".
    Amúgy amd/nvidia konfigom van, de az csak lassú neki és szaggat miatta nem? Szal ez amit csinál, nem tudom, micsoda, de így játszhatatlan... az agyam meg már 300 fokon lobog...
  • Dzsega #3762
    google a te barátod...
  • Sasa556
    #3761
    Aha hát ez elég nagy szívás. és mennyi most a game boltokban?
  • totya4
    #3760
    A kölykök azért nem nőnek fel mert nem eredeti lemezt használsz, ez egy spéci védelem. Volt róla szó korábban, de nem megy a kereső a fórumban látom... nos ha kímélni akarod az eredeti lemezed akkor egy másik (jó!) crack, vagy miniimage.
  • Sasa556
    #3759
    Még mindíg nem akarnak felnőni azok a kiba**ott kölykök pedig ujratelepítettem a game-et és ujra felis patch eltem meg minden :( mégsem nőnek. igaz telepítés végén mindig kidob vmi üzenetet vmi hibauzenet szerűség lehet nemtom elolvasni mert vmi gépi nyelven van, hogy mit nemtud beolvasni vagy mi a gyász amugy nem DVD-röl hanem gépröl telepítettem. lehetséges,hogy a hibaüzenet miatt van ez az egész? Minden esetre nagyon tetszik a játék meg minden de ha nemtudom felnevelni azokat a ge*iket és nemlessz hadam én nemjátszok :( mert így nemélvezető egyszerűen. PLZZ ha tud vki vmit segítsen mert nagyon jó lenne
  • Sasa556
    #3758
    Jah éés vki tudna nekem linket adni a Tiger unlock MOD ra? mert amit ezen a topicon olvastam azt nekem nemadta be. köszi :)
  • Sasa556
    #3757
    bazze ....
  • Sasa556
    #3756
    uff Sry a gyerek problémámért most olvasok vissza :( de nemtalaltam eddig :) nah mind1 akkor ööö ujratelepítem viszont még annyit,hogy kell tudnom vmit az építkezésröl pl: nerakjam közel a házakat kell sok út stb.. jah és a templom az termel ien tisztelet pontot? előre is köszi :) A BaW 1 et majdnem végigvittem már megvolt a 6 os tűzlabda ami oasmivolt, hogsy kb lerobbant tölle a fél sziget :D mikormár keztem vola élvezni gép ujrapakolás :'( és azóta nincs meg a game se
  • Sasa556
    #3755
    uff Sry a gyerek problémámért most olvasok vissza :( de nemtalaltam eddig :) nah mind1 akkor ööö ujratelepítem viszont még annyit,hogy kell tudnom vmit az építkezésröl pl: nerakjam közel a házakat kell sok út stb.. jah és a templom az termel ien tisztelet pontot? előre is köszi :) A BaW 1 et majdnem végigvittem már megvolt a 6 os tűzlabda ami oasmivolt, hogsy kb lerobbant tölle a fél sziget :D mikormár keztem vola élvezni gép ujrapakolás :'( és azóta nincs meg a game se
  • Sasa556
    #3754
    Sziasztok! 3 napja tolom a BaW 2 vel. Egész jól belejöttem, anno az 1 el elég sokat nyomultam, tehát a alapok megvannak. Viszont van egykis gondom csinaltam egy aranyos kis falut minden tök kafa viszont van vagy kb 50 felnőtt és 180 gyerek. És az (istenért) sem akarnak felőni így viszont jobbik esetben nemtok katonát gyártani nemtom bevenni a japán isten fővárosát és örökre a 4 edik pályán ragadok rosszabbikba mindenki éhenhal. -_- Nah ha vki tudja milehet a gond segítsen plzz Jah és van 6 óvodám is ha ez számít vmit :)
  • Toroco
    #3753
    hát már régen játszottam. nem is tudom, hogy a tanulásnál ott van e hogy simogatással lehete tanítani ezt. próbáld úgy hogy porázon van és közben varázsolsz. de sztem ha elég jó a lényed magátol is fog locsolni meg gyógyítani. harcban, meg saját belátása szerint használ varázslást. meg legyen hozzá freewill módban.
  • adammmmmmm
    #3752
    Valaki el tudná mondani hogy vegyem rá a lényemet hogy varázsoljon.
    A varázslatot már megvettem de nem tudom hogy kéne rávenni.
    Ez az black and white 1-ben sem ment.
  • FLeK0
    #3751
    Hivatlosan már elég rég megszüntették a netes játék lehetőségét, legfeljebb a barátaiddal fogsz tudni játszani ennek a programnak a segítségével.
  • Andrejka
    #3750
    valaki tudna segíteni megvettem a bw1-et eredetibe és nem enged játszani
    a jónál is incorrect passwordot ír ha azt nem akkor cannoct connect to the server plz valaki segítsen
  • TCelica
    #3749
    ja, akkor ezekszerint neked se működik?
    nekem se működött és még a sajátomat se találtam meg vele.
    a büntit megkaptam, elfogadtam :))
    pont ma járt le :DD
    megyek nyitok topikot...
  • Andrejka
    #3748
    régóta nem voltam it valami új patch vagy kieg még nincs?
  • totya4
    #3747
    Rengeteg játék lehet amiről nem hallottál.

    Hm ez érdekes, kereső-nem használatért bünti jár? Érdekes mert pár hete a keresés szinte egyáltalán nem dob ki semmit. Ravaszak a fiúk. nemhogy nem működik, de még büntetés is jár érte hogy nem lehet használni... :)
  • TCelica
    #3746
    Halika.
    Ez vmi játékos topik?
    Csak azért kérdem mert ilyen játékról még nem hallottam pedig nekem is van vagy 5... db.
  • ponki
    #3745
    Megcsináltam...
    A teremtményem csak alszik! Lusta dög
  • Toroco
    #3744
    hát csináld meg a tutorial pályát, ott mindent elmondanak
  • ponki
    #3743
    Sziasztok. Most kezdtem a game- t, de már a t?k?m ki van vele. Hogy a fenébe kell azt a kurv@ teremtményt megmozdítani. A 2. pályán vagyok és a kiscsákó azt mondta, hogy a teremtmény szórakoztassa a népet, építsen, helyezzem máshova a zászlóját, amit még meg se találtam. Semmilyen kezelőfelületet nem látok, csak egy tappancsot jobb felül, meg egy bélyeget jobb alul. Biztos én vagyok a pancser, de segítsetek légyszi!
  • peteragoston
    #3742
    Nem enegdi telepiteni a patch et...
    mi lehet a gond?

  • Toroco
    #3741
    erre most nem emlékszem, de ott ahol vannak a falu tulajdonságai kiirja hogy hány lány meg fiú van, de hogy a gyerekeknél is kiirja e azt nemtom.
  • Cash23
    #3740
    az 1.2 patch van fönt azt meg tudom nézni hogy mi a fiú lány arány a kölyköknél? me lehet csak csajokat szültek :)
  • Toroco
    #3739
    hát elég gyorsan felnőnek, talán fél perc alatt öregednek egy évet. De ha gyerek marad asszem az lehet valami bug is, már volt erről szó. kell patch, vagy újra kell telepíteni
  • Cash23
    #3738
    hello nem tudom hogy volt e már ez a kérdés de menyi idő kell mig a gyerekekből felnöt lesz mert van 1 csomo gyerek de nem tudok katonát csinálni mert nincs felnöt aki alkalmas lene rá
  • mikosz14
    #3737
    azon már tulvagyok de azért kössz. :D Most végre ki tudtam terjeszteni kicsit a hatáskörömet szal most közelebb vagyok a faluhoz amit még meg kellene szereznem de még mindíg nem elég közel..
  • Toroco
    #3736
    egyszer lesz olyan hogy farkasok támadnak meg egy falut. akkor ad egy rakás varázsgömböt. Más most nem jut eszembe
  • mikosz14
    #3735
    Jah most sikerült reggel és elmonta hogy segít ezen a szigeten... De miben segít??? Mert eltűnt és se híre se hamva. Akkor most mi van?! Nah mind1 majd rájövök de ha udtok segíteni az jól jönne.. :)
  • Toroco
    #3734
    ya nehéz követni, de elöbb utóbb sikerül
  • mikosz14
    #3733
    ohhh.. thx. Akkor muszály lessz nem felrobbannom az ipse előtt mert szerintem elég nehéz úgy követni hogy ne vegyen észre... Már a 2. mentésig eljutottam de tovább nem tok.. Nah hali és kössz!
  • Dzsega #3732
    meg kell csinálni azt a küldit mikor a faszit kell követni úgy hogy ne vegyen észre. ő majd épít neked egy csodát amivel elég nagy befolyást lehet szerezni...
    onnan meg már szabad a pálya!
  • mikosz14
    #3731
    Köcce az infót.. Csak az abaj hogy a 3. szgeten be van zárva 3 szikla segítségével és a kis szaros farkas meg küldi rá a varázslatokat. Szal nem tom odaküldeni sehogy.. Már azt fontolgatom hogy letörlöm de nekem teccik ez a játék és még szeretnék vele játszani.. Na csá és kössz még1x!
  • Toroco
    #3730
    Hát pontosan nemtudom melyik a 3. sziget. milyen küldik vannak ott, talán eszembe jut valami. A messzi falukat meg lehet hódítani úgy is, hogy a lényedet a szeretet pórázával odakötöd ahoz a faluhoz, és hagyod tevékenykedni.

    Creatures Island nincs meg, még sosem játszottam vele.
  • mikosz14
    #3729
    Ja és még annyi hogy a Creature Island-ban van esetleg valami extra építkezés (természetesen nekem csak a fal a legfontossabb nem tom miért de így jó :) ) vagy az is illen méla game mint az egy?
  • mikosz14
    #3728
    oksa kössz Toroco. Most telepítem "megint" a BW2-t megpróbizom megcsinálni valahogy de nem nagyon fog menni szerintem :( Ja és még anyi hogy a BW1-ben a 3. szgeten vagyok és már csak 1 falut kell megszereznem ami meg a lényemtől nemmessze van.. Ezt hogyan hódítsam meg mert odáig még szinte követ is alig tudok eldobni! És kössz előre is a segítséget...
  • Toroco
    #3727
    a patchben nem tudok segíteni, de az egyben nincs katona, sem fal.