3926
  • myhory
    #3806
    Oh bocs most olvastam vissza és megvan a megoldás.
  • myhory
    #3805
    Helló. Olyan problémám lenne hogy nem öregszenek az emberek.Tudom most mindenki az gondolja hogy hülye vagyok, hisz az tök jó hogy nem öregszenek nem kell temetőt építeni meg öregek otthonát csak éppen egy baj van: a gyerekek nem nőnek fel a besorozáshoz:(. Van erre valamijen patch vagy ijesmi? Különben már a 4.-ik pályáig rágtam magam csapatok nélkül mikor észrevettem:). A válaszokat előre is köszönöm.
  • Toroco
    #3804
    sztem ami a gamecopyworld.com on van az jó
  • Varga10
    #3803
    Honnan tudok letölteni eredeti exét???Vagy jó cracket???
  • Varga10
    #3802
    Lécci akkor ajd már egy Linket a jó Crackel lécci!!!(priviben is jó lesz)
  • totya4
    #3801
    Megveszed eredetibe, vagy estleg nézel egy jó cracket.
  • Varga10
    #3800
    Ja igen a gyerekekre gondolok de akkor mit lehet ezzel kezdeni???
  • totya4
    #3799
    A férfiak hova nőjenek fel? :)

    Ha a gyerekekre gondolsz, azok azért nem nőnek mert nem eredeti lemezt használsz.
  • Varga10
    #3798
    Hello!

    Az miért van hogy nagy a termekenységi szintem meg vannak házak és szaporítók de nem akarnak a férfiak felnőni.Lehet valahogyan gyorsítani az időn vagy valamit hogy gyorsabb legyen a fejlődés???
  • kizs
    #3797
    nem a templonra kell rakni hanem az oltárra ahol a varázslatok vannak
  • Monyika
    #3796
    Szia.

    Nekem ez a béta magyarosítás van fent. Nagyon jó és nagyon tetszik. Merem ajánlani.
  • DeathJr
    #3795
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy van e magyarosítás hozzá.Láttam egy bétát de azt írták hozzá hogy 100%-os.Igasság szerint nem bízok benne.
    Ha van pls link-et adjatok.Köcce előre is.
  • totya4
    #3794
    Poros emlékeim szerint legyen templom és ráteszed a lakost, többszörös felvétellel egyszerre többet is akár.
  • Pheter000
    #3793
    Sziasztok!

    Az lenne a gondom ,hogy most kezdtem játszani a Black &White-al de nem tudom hogy a 2. szigeten hogyan lehet hívőt csinálni.
    Lécci segítsetek!!

    Előre is köszi !!!

    Üdv.:Pheter
  • Dzsega #3792
    bocs hogy eddig nem írtam de teljesen kiment a fejemből hogy megigértem a segítséget. szal van egy olyan amit úgy hívnak hiren's bootcd van rajta egy csomó teszt prg és van rajta külön memória tesztelő is. nah azokkal próbálozzál.
  • Joybull
    #3791
    Hali!

    a kezet kell jobbra balra mozgatni gyorsan és akkor felpofozza emlékeim szerint.
  • edhi8
    #3790
    Heló!
    Valaki meg tudná nekem mondani hogy a lényünket hogyan lehet simogatni/felpofozni ha tanítani akarom?
    Nem figyeltem oda mikor szakállas csávó elmondja mi a teendő és most nem tudom hogyan tudhatnám meg. A tehenem kezd emberevő vadállattá válni, mert nem tudom hogy kell megbüntetni érte O.o
  • Andrejka
    #3789
    létezik olyan crack amitől a törtben is felnő a gyerek?
  • Ndege
    #3788
    Bocsi de én hülye vagyok az ilyen izékhez.Én csak játszani tudok de azt aztán nagyon.figyu ha van időd leírod nekem hogy hogyan kell megcsinállni azt a memória tesztelőt!Nagyon megköszönném
  • Ndege
    #3787
    Oké köszi szépen
  • Dzsega #3786
    memória???
    indíts el egy memória tesztelő prg és majd az megmondja hogy szar a memóriád.
    Nekem is ez volt a bajom. kb az 5. pár memória megoldotta.
  • Ndege
    #3785
    Ja és még annyit szeretnék megkérdezni hogy le lehet-e tölteni a Black & White 2 the battle of the god játékot?
  • Ndege
    #3784
    Jó régen írta erre a fórumra
  • Ndege
    #3783
    Sziasztok!
    Egy problémám lenne a Black & White 2- vel kapcsolatban!
    Amikor elindítom a játékot,be is töltöm a mentésemet úgy 2 perc múlva lefagy.Nincs hang,a kezemet nem lehet mozgatni csak a képet látom.
    De valamikor mükszik és úgy 3 óra múlva fagy le, de nagyon idegesítő!!!
    Főleg akkor ha a lényemet megtanítom hogy ne egyen fát hanem gabonát és lefagy.Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne.
    Ja amúgy a játékleírásnak mindennek megfelel a gépem.Úgyhogy ez nem lehet baj és bezárok minden háttéralkalmazást mert azt írja hogy azt muszáj! Mégegyszer HELP!!!!
  • Ndege
    #3782
    nincs fenn senki?
  • Ndege
    #3781
    hello
  • Klemice
    #3780
    black and white creature isle nem indul el csak fekete képet ad és kilép mi lehet a problem ? S:
  • Dzsega #3779
    az igen. ilyent nem olvastam sehol.
    eredeti?
    mert sokaknak akiknek nem eredeti egy csomó hibát csinál. kinek ilyent kinek olyant.
    ez is lehet. driverrre figyelj mert arra kényes sem a régebbi sem az újabb nem jó neki. Már nem emléxem melyik kellet neki de ha visszaolvasol tuti le van írva.
  • 1Emese
    #3778
    Sziasztok, látom régen nem írtak ide, nekem 2Gb ramom van és a rendszer meg a többi, kb használ 350Mb-ot ebből a többié a játéké lenne. Namost az az érdekes dolog történt, hogy az oktató sziget utáni pálya végéig símán játszottam, és egyzsercsak behalt a képernyő, tök sötét lett, majd a zene ment egy darabig, és annak is vége lett, lefagyott minden, sehogy nem bírtam visszahozni. Újraindítottam, majd kb az oktató pálya végén már megint, majd egyre sűrűbben, míg addig, hogy rendszervisszaállítást kellett csinálnom, mert gajra vágta a gépem, és teljesen belassult.
    Miután újra felraktam, megint ugyanez a hiba lett, mi lehet a GOnd?
    Volt már valakinek ilyen hibája?
  • kopaszrobert
    #3777
    akkor sztem nálam is Bugos.
  • Andrejka
    #3776
    nálam bugos az egyikhez olyan szabály van hogy ha azt csinálom egy másiké nem lehet igaz
  • kopaszrobert
    #3775
    Valaki tudja a Battle of the Gods-ben az első szigeten hogy hogy kell megcsinálni a Küldest, Azt amelyikben 4 szobor(Nyilas,fejszés,Kardos,és egy lándzsás) áll, és forgatni kell a szobrokat.És nem tudom hogy, hogy álljanak.
  • totya4
    #3774
    Ejj :)
  • Andrejka
    #3773
    letolás kéne: NE szidjáá bazmeg!!
  • totya4
    #3772
    Vártam a letolást a durva hangnemért de semmi. Mivé lesz a világ... :)
  • Andrejka
    #3771
    bocs én nem erre gondoltam asszittem a varázslást kérdezi
  • totya4
    #3770
    Az előző hsz hülyeséget írt, ugyanis tanítani kell a lényt. Ha elkezdted a játékot magyarítással nem hiszem hogy gondot okozna ez, vagy talán nem figyeltél az oktató részekre? Ha a lényed valamilyen rossz dolgot csinál akkor felpofozod, erre egy csík jelzi mi lett a hatása. Ha simogatod adott cselekedetre, ugyanúgy sáv jelzi. Hogy mi a pofon és mi a simogatás jele, azt elmagyarázza az oktató. Ha elfelejtenéd mire oktattad a lényed, vagy meg akarod változtatni valamelyik tanítást, akkor alul előhívhatod a teljes oktatási listát. Ezenkívül vehetsz képességeket a lényednek, mint ahogy az az előző szerencsétlen hsz akarta volna mondani.
  • Andrejka
    #3769
    ez szarabb mint a többi nem kell tanítani a lényt tribute ponton megveszed a tudást
  • kopaszrobert
    #3768
    sziasztok! hogy lehet tanítani a játékban a Lényemet?
  • totya4
    #3767
    "480MB körül van a RAM használata. Persze ez az elején"

    Mondd, elolvastad amit írtam egyáltalán? Azt hiszem eléggé kiveséztem a témát, úgyhogy ennyi.