3926
  • I.C.ram
    #2402
    Igen, azok mivel screenshotokból lettek kiollózva.
  • dodgecharger
    #2401
    Dx9.c-s vga-val asszem igen:)
  • Voltan
    #2400
    Majdnem. Szép naon.
  • Zsolo007
    #2399
    Max grafikán tényleg úgy néz ki a lény, mint a banneron?
  • VRSDM
    #2398
    asus radeon 9550gamer edition... (35%al gyárilag huzott, és igy nagyobb hütést is kapott.) nemtudom, mi lehet, a gondja,,, ATIsok? ti mivel futattjátok?
  • dodgecharger
    #2397
    Örülnék én ha ilyen konfigon, mint as tiéd, szaggatna a B&W
  • Zsolo007
    #2396
    Nemtudom milyen vidkarid van, de ha nvidia akkor a 77.30-ason tutimegy, nekem az van.
  • VRSDM
    #2395
    augy, mint irtam, már régebben, EGY TOTÁLISAN UJ WINDOWS-ON van fennt, és minden ok. szoval, max a DRIVER, mert abbol, nema legujabb, most csin.azt. ugyhog,y ha ezsem segít, akkor nemtudom kit verek meg...
  • Valen
    #2394
    A Grafika a konfigomon olyan, mint a bemutató képeken, igaz max felbontásban vmiért szaggat :( már amikor friss telepítés után elindul.

    most tettem fel új windowst, de most se megy az első indítás után :((
  • Zsolo007
    #2393
    Vannak fűszálak? A lény is szőrös?

    Vazze, mindíg tudtam hogy a Ti4200 erősebb :( :D

    Nekem nem volt még nagyobb csatám....de az első pályán a nagy csatajelenetnél nem volt gond, mert a távoli egységek nem jelentek meg :D csak azokat látni amik nagyon közel vannak :D
  • dodgecharger
    #2392
    Tiszta sor.
    Nekem Gef4 ti4200-vel türhetően fut, de a hajladozó füszálak igyis gyönyörüen néznek ki:)
    A csatákról kinek milyen a tapasztalata?
  • Zsolo007
    #2391
    Az enyém is DX8 módban fut szal, rakd be nyugodtan, szerintem nem szégyelnivaló az, hogy nem mindenkinek van pénze erőműre...

    UI.: Milyen kari amúgy?
  • dodgecharger
    #2390
    nekem csak egy bajom van, hogy dx8-as a vga-m, és igy nem fest túl jól
    Rohanok is 6600 gt-ért..
  • Lynx_TWL
    #2389
    nézőpont kérdése
  • dodgecharger
    #2388
  • Zsolo007
    #2387
    Arra még nem gondoltál, hogy valami gond van a vindózodban? Esetleg VGAkari driver, vagy valami más probléma? Vagy egyszerűen csak szemetes a rendszer és nem bírja a strapát?

    Igen sima white. exe :)

    nem ezért, fizettem a wanadoo-n hogy ne menjen..

    Egyéni szocprobléma, aki ingyen cuccért fizet az......
    [szemétkedés off]
  • VRSDM
    #2386
    #2378 erre senkinek semmi ötlete nincsnen??? hogy miért csinálhatja ezt??? mert már ugy játszanék, nem ezért, fizettem a wanadoo-n hogy ne menjen... amugy a mini-kép mountolás, után, a szimpla, white.exe fvel indit és megy, nektek nem?
  • Zsolo007
    #2385
    A písz kedvéért nincs kedvetek megmutatni a pályavégi (tökmind1 melyik pálya végi) városotokat? Szerintem sokkal érdekesebb lenne azt megfigyelni, hogy ki milyen várost épített (lassan kezdem úgy felfogni a játékot, mint egy városépítő szimulációt...és még így is érdekes (Simcity 3Dben :D )), mint azzal foglalkozni hogy a lény egy robot és ez milyen rossz.... Már aki építkezzéssel nyer és nem harccal :).

    Kezdésnek íme az enyém, a 4. pálya végéről, madártávlatból.

    UI.: Sajnos az apróbb dolgokat (lámpák, szobrok, ilyesmik (amik igazán hangulatossá teszik mondjuk este)) nem lehet látni ilyen messziről, hiába no az FX5600 nem egy erőmű :)
  • dodgecharger
    #2384
    állítólag ez nem jobb mint a B&W 1.....
    ez iggaz?
  • rage
    #2383
    Gamecopyworld oldaláról simán leszedheted.
  • MkEagle
    #2382
    Lécci valaki küldje el nekem MSN-en a B&W2 mini image file-t PLÍZ címem:[email protected]

    Előre is Danke
  • Szolnokboy
    #2381
    jézusom ez a konfig ! egy képet belinkelhetnél ezzel a beállitással
  • rage
    #2380
    Töröld le a profile-t
  • Valen
    #2379
    Probléma:

    Felteszem a játékot + 1.1-s patchet, ekkor elindul, megy rendesen, beállítom a grafikát (1280x1024, antialisass off, Blooming és Dissortion off, Sea és Vegetation Low, Shadow On, Subtitles on), ekkor még nincs is baj, azonban ha kilépek és újra el akarom indítani akkor abbana secundumban megfagy az egész gép. Utánna 10. resetelsé és chkdisk után talán hajlandó elindulni.

    Kérdés: Mivel a Banner alatti oldalon található FAQ-ban erre nem volt probléma megoldás (legújabb driverek vannak fent, de kipróbáltam az egyel elöbbiekkel is), s mivel csak ez a gém fagy kizárható, hogy a géppel lenne vmi baj. A konfig lent olvasható.
  • VRSDM
    #2378
    nah, ez sztetek miért van???
    előszőr felraktam, a játékot, egy totál friss win-re, majd kiirta a CRACK-es szövegét, de aznap, nem mini-image-eztem már, hanem, hagytam holnapra...
    ma meg felteszem, és kiirja, inditásnál, mini-image-vel vagy anélkül, hogy a játék hibát, észlelt, ezért, lállt. stb. a szokásos, windows, ablak. nah, ehhez, mit szoltok? ? ? feltettem, ujra, az egész, game->patch->mini-image, de semmi mostis csak a windows, hibát irja, ki... adjtaok vmi 5letet...
  • CUCLI
    #2377
    szerintem nem
  • DJviolin
    #2376
    Próbálta már valaki geforce mx-el?
  • Mike
    #2375
    nem durvulunk
  • Mike
    #2374
    a) vegyél jobb kártyát
    b) kezd el buherálni a config file-t, aztán ne csodálkozz hogy szaggat
  • Kandurex
    #2373
    Folyamatban :)
  • Mike
    #2372
    nincs itt vsemmiféle vita, főleg nem olyan ami úriemberekhez nem méltó :)
    tedd fel az 1-est és próbáld ki
  • McHaals
    #2371
    most hirtelen nincs előttem a game, de van valami mód arra, hogy a tutorialt átugorjam?
  • Tauron
    #2370
    ok bocs nem láttam
  • Hmuda
    #2369
    Fölös reménykedni. Ennyi az egész. Skirmish=nuku, Sandbox=utolsó sziget végtelen érccel.
  • reménytelen
    #2368
    A remény hal meg utoljára.
  • Hmuda
    #2367
    Skirmish akkor se lesz, mert nem tudsz ezentúl gépi ellenfelek ellen játszani, ahhoz totál újra kell kezdeni a játékot (még a lényedet se lehet megtartani) és tudtom szerint a Sandbox abbol áll, hogy kapsz végtelen ércet az utolsó szigeten "oszt épíccsé".
  • zizzenet
    #2366
    Az első részben is csak egy sztori volt, ugyanazzal a néppel...
  • reménytelen
    #2365
    www.gamefaqs.com szerint:

    Sandbox mode
    To unlock sandbox mode, beat the game once.

    Azaz, a sandbox (skirmish, szabadjáték) megszerzéséhez végig kell vinni a játékot.
  • Tuco Ramirez
    #2364
    Ez nevetséges! Akkor ez voltaképp a negyedrészben elkészített anyag.
  • CUCLI
    #2363