3926
  • Rip
    #2445
    Ez az, CloneCD!
    El is felejtettem, hogy még anno valami miatt feltettem!
    Leszedtem, már minden ok!

    Köszi!

  • Sanyix
    #2444
    Ez komoly, jönnek bevándorolni az emberek. Berakom a zászlójukat a területemre, hogy jöhetnek, erre mind-ből kijön egy evil felirat, majd egy good lol hüje játék nemtudja eldönteni mit csináljon :) jameg van hogy rakok le házakat, és evil :))
  • rage
    #2443
    hehe, már van hozzá cheat is
    Egy file átírásával mindent meg lehet venni 1000 tribute-ért
    :-))
  • rage
    #2442
    http://66.199.232.181/files/BlackAndWhite2v1.0MiniBackupImageEng.rar
  • Tuvok #2441
    Mert mibaj ? Nekem megy, úgy ahogy .
  • VRSDM
    #2440
    nekem DVD-s van, MSN címeket tovabbra is várok, priviben, is jo, vagy azis ok,h a cask felvesz, vki akinke megy a dvd-s...
  • Zsolo007
    #2439
    Már volt ilyen? érdekes...pár napja már követem a topicot, mégsem láttam túl sok skrínsotot, amiket láttem meg nem várost mutattak....
  • Zsolo007
    #2438
    GDF? Írd le hogy mire gondolsz rendesen pls :)

    Következő láma kérdés:

    A shield miarcle-t hogy kell használni? Ha jól emléxem az 1ben rajzolni kellett vele egy kört és akkor létrejött, de itt akár rajzolok, akár elengedem, semmi sem történik.....valaki segítsen ki pls, thx
  • Omlás
    #2437
    Akkor mondom próbáld az "eredeti" 1 es CD-t muntolni azzal jónak kell lennie!
  • Omlás
    #2436
    Amúgy kissebfajta kálvária után végr 5 hét után kézhezkapom az Inno 3D-s Gef 6600 GT met holnap! Kivi leszek menyit dob a látványvilágon!
  • rage
    #2435
    Virtual CD Hide programot töltsd le, indítsd el
    Tálcán ikonján jobb klikk, "hide all"
  • Omlás
    #2434
    Nem volt gond eddig a Gef 4 Ti 4200 al durván 150 200 fős csatánál sem volt probléma!
  • Mike at home
    #2433
    szvsz win reinstall csak a legeslegutolso esetben
  • Omlás
    #2432
    Clone CD-t szedd le! Vagy win reinstall!Mini image nem kell a CD-hez simán telepít 1-4 CD azt 1.1 es patch telepít majd az 1 es CD bemuntol Daemon 3.47 be all emulations ON !És go jáccani! Egyik optikai CD meghajtódba se legyen CD !!!
  • Rip
    #2431
    Ok, kösz, nálam úgy sem fut.
    (WinXP SP1)
  • Mike at home
    #2430
    csak azt tudom mondani nekem hogy megy
    elso lemez daemon tools-zal mountolva, safedisc, securum van csak bekapcsolva
    fent van az alcohol is masoknal az okozott zavart, nalam nem
    xp, 77.77 whql (Gef4Ti4200)
  • VRSDM
    #2429
    ja, és előre bocs, a sok üziért, de sztetek, ijen esetben a az .exe. a szar, nem??? mert ha igen, akkor please, vki vegyen fel MSNre [email protected], és küldje el az Ő exe-jét, ... előre is kösz, és méegegyszer bocs, hogy itt lámázok
  • VRSDM
    #2428
    amugy, igysem megy, jöna hülye win. hogy hibát, észletlt a white-exe-mben, ezt komolyan nemértem... a ...om televan már, miért nem megy? pedig még a win.is origi. meg midnen ami nagyobb program, komolyan fejreállok, már..
  • Sheltem
    #2427
    *****Negatív vélemény alert*********

    Sziasztok

    Előrebocsátom, hogy a Lionhead Studios játékait imádom. A black and white1 és a Fable is olyan fantasztikus hangulatot teremtett nekem, hogy a blizzarddal egy szinten érzem a csapatot.
    Szóval amikor elkezdtem játszani éreztem, hogy valami nem stimmel. Emlékeztem milyen jókat játszottam a b&w1 el annakidején, hogy úgy belefeledkeztem napokig hogy másra se gondoltam csak a kis bugyuta lényemre stb.
    Most meg elkezdtem ezzel játszani és valahogy abszolút nem volt olyan mint az 1. Gondoltam belemerülök kicsit, hátha az első benyomás csal ezért eljutottam a 4. pályáig és ott azt mondtam uninstall. Utána elolvasgattam itt a véleményeket és megelégedve könyveltem el magamban, hogy talán nem azért nem tetszik mert öregszem és nem köt le hanem tényleg gond van azokkal amikre gondoltam:
    1. A lény intelligenciája, "aranyossága", "bugyutasága" amit mindenki említett eddigis, nem kívánom tovább ragozni.
    2. A küldetések hangulata sem olyan mint pl az egyben ahol pl. olyan boldogok lettek pl a részeges tengerészek miután újjáépítettem a hajóikat hogy énekelve hajóztak el stb.stb sokkal eredetibb volt az egész.
    3.Harc... Bocs de nem lebutított AgeofEmpiressel akarok játszani(bár imádom az összes AOE-t) azzal a különbséggel, hogy van egy lénynek álcázott droidom aki végigkisér a harcok alatt.

    Bocsánat ha negatív nagyon a hozzászólásom aki ismer itt sg-n tudja, hogy nem vagyok kötekedő típus ha játékról van szó még ha komoly hibákkal rendelkezik akkoris les**rom ha engem leköt,csak Peter Molyneux-től nem ezt vártam egy mesteri Fable után(bár abban nem vagyok biztos hogy a Fable 100% ig az ő keze alatt ment).
    *****Negatív vélemény off*********
  • Rip
    #2426
    Ja, 1.1 patch előtt és után sem indult.
  • VRSDM
    #2425
    merT? nektek megy azzal? mert nekem akor crack-es szöveget, kér "please insert the correct CD..." nektek nem igy van ?
  • Rip
    #2424
    Szevasztok!

    Ne kövezzetek meg, de a játék indításával vannak gondok. FAQ elolvasva a logoban szereplő oldalon.
    Lejött a 4cd-s verzio, telepítésnél kódkérés-megadás, szépen felmegy.
    Mini-image leszedese, mountolása, de indítás utan azt írja ki, hogy cd emulation detected. Kétféle mini-image-t is probáltam, egyik 0,5mega 5,7mega tömörítve.
    Daemon tools 3.47, egyetlen emulált virtuális meghajtó, emulation pont alatt semmi és minden kipipálásával is ugyanaz az eredmény.
    Ezután telepítettem az Alcohol 120%-t, eredmény ugyanaz. (egyszerre mindig csak 1 program futott, addig a másik emulált meghajtóját kikapcsoltam, és a progit is kilőttem)

    Van erre vmi megoldás? (ha már volt ez téma, akkor bocs, elég utalni rá)

    Köszi!

    Rip
  • böröczk
    #2423
    talán ne a mini image-dzsel, hanem rendessel próbáld.
  • VRSDM
    #2422
    a win.-es hibaüzisre semmi 5leT? minden ujj és nem megy :( sírni fogok...
  • böröczk
    #2421
    csak akkor azt nem értem, ezt mire föl írják Támogatott videókártyák: NVIDIA GeForce4 Ti, GeForce FX, GeForce 6200, ATI Radeon 8500, ATI Radeon X300, és ezek újabb változatai.
  • ShaiHulud
    #2420
    soot meg meg is allnak a varfal elott es hagyjak magukat szitava loni:D
  • Mike at home
    #2419
    talan lapozgass vissza
  • Mike at home
    #2418
    na elokapartam az 1-et
    a grafika max detailen is kicsit csunyacska, de ugye 2001-es porgram, szal ahhoz kepest nem rossz
    a foldet huzkodni a bal gombbal kell, fat egyebet felvenni jobbal
    de meg tudtak oldani, hogy a kepernyo ket szelen lehessen forgatni, a tetejen meg donteni
  • Hmuda
    #2417
    Az ilyen stílust nagyon gyorsan felejtsd el, mert nem tesz jót az egészségednek.
  • böröczk
    #2413
    ingyér reklám, csak nem tudom, kit érdekel : - D

    ok, kipróbálom, ha nem megy, még mindig újra tudom telepíteni a másik verziót
  • böröczk
    #2412
    gamecopyworld.com jóbarát : - P
  • dodgecharger
    #2411
    az semmi Driver3-ban meg az Nvidia The Way it's logó diszeleg, lol:Ð
    benne a játékban, egy nagy plakáton a városban..
  • dodgecharger
    #2410
    Hát, néha a régebbi jobb:)
    Soxor segitett már a driver downgrade nekem:>
  • MkEagle
    #2409
    nem találom azt a szar mini imaget valaki vegyenn már fel és küldj át MSN-en!!!
  • böröczk
    #2408
    78.01-es van : - D
    Próbáljam meg a 61.77-est?
    Protestálásképp sosem lesz ATI kártyám, azért se : - P
  • Valen
    #2407
    Ha hajland= lesy elindulni, akkor mentek le és teszek fel képet max felbontásról :)
  • dodgecharger
    #2406
    Próbáld ki a 61.77-es drivert, nálam ezzel tutira megy, hátha neked is, kitudja.
  • böröczk
    #2405


    nekem ugyanez van, mégsem akar elindulni. azt írja ki, hogy a pixel shader nem támogatott, mi a fenéjért?! azért voltak olyan jószívűek, és a játékhoz egy direct oldalt is mellékeltek ATI ONLINE SHOP címmel az nvidiásoknak : - P

  • I.C.ram
    #2404
    Végül a GDFre mentél? :D
  • Zsolo007
    #2403
    Azt várom nagyon, hogy végre visszamenjek koleszba (most itthon vagyok betegen és a "régi" gépen nyomom.), ott ugyanis vár az X800am :)))