3926
  • VRSDM
    #2525
    szoval, semmi 5let, a hibámra??? nemtudom miért, nem megy...
  • Zsolo007
    #2524
    Ezzel egyetértek! Én nagyon kevés játékot vettem meg, de amit megvettem(pl.: Mechcommander, Earth 2150..stb (annyira azért nem satöbbi, összesen 5 vagy 6 eredeti gémem van :) )) azt megbecsülöm és mai napig játszok vele..
  • CS@
    #2523
    Szorry az offért :
    Szerintem meg nem a játékos és nem is a warez hibája a „feltesz-leszed” meg ,hogy „nincs igazán jelentősége” erről inkább a vacak játékok tehetnek.
    Bár elenyésző kissebségben, de azért vannak játékok amiknek van(volt) jelentőségük és az emberek nagy része nem csak felrakta és leszedte majd elfelejtette őket. Jobb érzésű játékosok egy egy ilyen játékért akár még pénzt is fizetnek és büszkén kiteszik a polcukra. Viszont jó ha évente 3 ilyen van, úgyhogy én semmiféle habzsidőzsi –t nem látok.
  • Zsolo007
    #2522
    Mellesleg hihetetlen hogy milyen primitív az AI, írjátok itt, hogy falakra nyilas meg ilyenek....semmi szükség. Egyszerűen körbe kel venni a várost fallal, kaput bezárni és ennyi. A gép nem épít katapultot. Én úgy járok most az 3lső azték pályán, hogy ha nem akartam volna harcolni, akkor egyáltalán nem kellett volna, az utóbbi két pályán már katonákat sem csináltam ,az armoryt csak azért húztam fel hogy az influencemet növelje..... Ha egyszer kétszer közel jön egy egy ellenséges egység akkor rámegy 2 tűzlabda azt jónapot...

    Hát lol
  • Zsolo007
    #2521
    Köszi a helpet, már késő, továbbléptem :)
  • Gedis
    #2520
    van már valakinek hurrikán? képet szúrjon már be ide
  • VRSDM
    #2519
    bocs, hogy mindig, itt tartok, de van már megoldás, erre: szűz win - alapdolgok fel - game fel - patch fel - mini image fel (dvd-s game) - és erre a white.exe -re ezt irja: A White.exe hibát észlelt ezért, lelállt a kellemetlenéségért elnézését kérjük, stb stb.... a win-es faszom ablak, eddig cask 1 serácnak volt ijen még régebben, nemtudtok semmit???
  • Stotoo
    #2518
    Tul sokat nem jatszottam meg vele, de high grafikan tokeletesen fut 6600 gtvel, whql driverrel.
  • Morphin
    #2517
    Az egyet is nagyon szerettem és ezért mondom hogy a kedvencem!!PLEASE MINÉL ELŐBB MERT MEGÖL AZ UNALOM!!!
  • kHares
    #2516
    A kedvenc játékod? És még le sem töltötted? Hogy próbáltad ki, honnan tudod hogy a kedvenced?

    /gonoszkodás off :)

    Keresgélj torrenten és jelöld ki hogy csak azt a file-t töltse le
  • kHares
    #2515
    Szerintem az, hogy szinte minden konfigon beszaggat bizonyos helyeken és/vagy eseményeknél, az hogy beta drivereket kell fölrakni hogy egyáltalán fusson, az hogy nem tesztelték még népszerűbb kártyákon sem(mondjuk 6600-ra gondolok), az hogy a nagy ati logo bevillanása után itt vagy a hivatalos forumon igen sokaknál(atisokról beszélek) probléma van az nekem nem mutatja az optimalizáltságot. Egyébként meg az ati támogatás ne jelentse már azt hogy ne működjön a konkurens cég hardware-én, kicsit nevetséges de láttunk ilyet már máshol is, a másik oldaltól is.

    Régebbi gépemen is kitűnően ment pl.: a half life 2, na az szép volt és optimalizált és szerintem egy fps is ki tudja használni a videokártyát/procit. És tudod amikor az ember megvesz egy 6600 gt-t szeretné kihasználni és nem lekapcsolni minden funkciót. Természetesen láttunk már ennél jóval optimalizálatlanabb(imádom ezt a szót) játékot, de ez semmire nem mentség. A szomorú az hogy meg sem lepődik már senki ezen, ahogy az is a természetes kategóriába tartozik hogy minden friss játéknál meg kell várni az első 2-3 patchet. És ugye itt is megjelent már az első napokban egy 110 megás patch, lehet nem volt minden optimális :)

    Amúgy nem rossz ez a gém, de nem is jó, pedig az előd/reklámok miatt nem ezt várod, mondhatnám megint belehazudtak a szemünkbe. Nekem ez olyan 65% ha értékelném. Természetesen nem akarok senkit meggyőzni és nem is tudnék, hisz akármilyen objektív ismertetőket fogsz olvasni ha neked tetszik akkor azon úgyse lehet változtatni.

    Egyébként nem tudom a játék minek készült? Mert stratégiának nagyon kevés, viszont tamagochinak se megy el, de városépítősből is van sokkal jobb. Esetleg ha hangulata lenne mindent megbocsátanék, de azt sem találtam(már a training előrevetíti sorsunkat). Töredelmessen bevallom nekem inkább zavaró mint jópofa a jó/rossz oldalunk ökörködése. A lionhead örökös good/evil elválasztása már a fable-ben is súrolja az idiotizmust, de itt is produkál fura dolgokat. Molyneux is egy Bradley lesz, valaki még időben állítsa le. Szóval nem tudnék igazán jókat mondani, csak az előd nagy neve éltette bennem a remény apró szikráját ami mostanában minden új proginál kialszik. Mint mindig ez a személyes véleményem, ha neked teszik és örömöt nyújt annak örülök, csak nehogy robot legyen belőle(már csak 3 pálya aztán törölhetem :)
  • Morphin
    #2514
    Vki nemtudná elküldeni vagy feltölteni vhová a 4es cd 16os file-ját!!!
    Mert basszus a kedvenc játékom de egyszerűen meghalt a server ahonnan töltöttem és csak ezt nem szedte le!!!PLEASE VKI SEGITSEN RAJTAM!!!
  • zizzenet
    #2513
    Most kezdjem el, hogy akinek nem inge...
    Őszintén szólva rólad éppen nem gondoltam, hogy így reagálsz. Látom, jól megleptük egymást .
  • Mike
    #2512
    amig csak a bw2-ről irsz tényleg izlés dolga, csakhogy te ezen felül beszólogattál
  • zizzenet
    #2511
    Felemeled, jól megrázod, és lerakod.
  • emberke
    #2510
    Mivel munka után jöhet a megérdemelt szórakozás katt az égboltra és rakd át a napszakot estére ha aludni szeretnének akkor értelemszerű éjszakára.
  • Tomi13
    #2509
    Azt hogyan csináljam?Mert ha felemelem őket és elrakom máshova akkor vagy megváltozik (pl. foresterből farmer) vagy folytatja a munkáját ugyanúgy.
  • emberke
    #2508
    Olvasgatva a fórumot egy kicsit meglepődtem, azért közel sem olyan rossz ez a játék mint egyesek ezt hangoztatják. Az sem igaz, hogy maga a játék durván optimalizálatlan lenne, az árnyékok, elsimítás kikapcsolása után gyönyörűen futott a játék, pedig közel sincs atomerőművem. A többi negatív kritikával úgy ahogy egyet értek egy idő után tényleg monotonná válik a dolog de ennek ellenére még is élvezetes vele játszani. Szal nem olyan rossz ez a játék, el lehet vele szórakozni.
  • rage at work
    #2507
    Ne dolgoztasd őket
  • Tomi13
    #2506
    Köszi az előbbi segítséget.Lenne még1 kérdésem:ha free time-ot akarnak akkor mit csináljak velük?
  • zizzenet
    #2505
    Van itt egy kolléga, akinek a láblécében (vagy hogy hívják) egy érdekes japán közmondás áll. Bár kétlem, hogy az eredeti témában igaza lenne bármelyikünknek is (mint írtam, "az egész egyébként ízlés dolga"), véleményem szerint - és ezt szerénytelenség nélkül állíthatom -tévedsz a megítélésemben.
  • rage at work
    #2504
    Valaki kérdezte , hogyan kell kiűzni a szörnyet a barlangjából
    Lehet katonákkal is, illetve a térképen található beteg tehenek egyikével is
    :-)
  • Mike
    #2503
    ha jó vagy minden pályán építesz, amíg össze nem jön a szükséges pont
    a harc ilyenkor annyi, hogy keresztbe az útra, ahol jönnek, felhúzol egy falat, odaraksz két csapat ijjászt, aztán szevasz
    ha rossz vagy, akkor meg van egy frankón primitiv stratégiai játék, ahol az ellenfél a semmiből állít fel seregeket
    ezzel együtt nem rossz a játék, de fél év múlva már nem fog vele játszani senki
  • Mike
    #2502
    de csak akkor, ha kiadod utasításba, egyébként nem
    a lénnyel meg annyit kell foglalkozni,hogy ne egye meg a falusiakat
    ennyi
  • Mike
    #2501
    szvsz akik ide rendszeresen írnak, egyikük sem habzsidőzsi
  • Mike
    #2500
    pár óra után???
    akkor eddig miről beszéltél zizzenet? mi vol az, hogy igy meg úgy az MI, meghogy ugyanúgy kell nevelgetni, fogalmad sem volt róla!

    neked tetszik ez a végtelenül elbutított nevelés?
    látom, nem nagyon fogod a lényegét, amit mi itt eddig leirtunk, de pár órás játék után nem is fogod megérteni
    persze véleményed már van, ahogy volt akkor is, amikor még max olvastál róla, már akkor is ezt magyaráztad
    aztán ami ezután következik az már túllép bizonyos határon, "aki lényt akar nevelni, neveljen tevét" jóhogy már nem szabod meg mivel mit játszak, meg ha valami nem tetszik, akkor szedjem a sátorfámat, kivül tágasabb, szóval ksözi de a kioktatásból nem kérek
    a warezolás témában leirtakra pedig no comment, mi minden szirszart ingyen letőltünk, aztán fikázunk, ha meg megvennénk megbecsülnénk, nagy lófaszt :((((

    mostantól ilyen tenyérbemászó lesz a stílusod?

    " Black and White II a gyors tevékenységekre és a gyors eredményekre összpontosít" megint nem tudod miről beszélsz
    szapulhatlak én is egy kicsit? te meg azokra a offline termékekbe író játékteszter vagy aki ad egy beszól mindenkinek, ad kettő két-hárpom órás játék után a kézikönyv segítségével komplett többoldalas leírást ír
    írtam játékújságbe 2 évig, tudom, hogy mennek ott a dolgok

    mit mondjak irtó nagy szerencse, legalábbis nekem, hogy eddig ezt az arcodat nem mutattad a sims2 topikban

    kicsit gondolkozz el ezen, meg azon is, hogy kiket sértesz meg

  • csm
    #2499
    a 4. plyán vagyok,de ha ujat kezdek akkor is akad.
    a patch orvosolja ezt?
  • zizzenet
    #2498
    Fogok is játszani vele... :))
  • rage at work
    #2497
    De tényleg, játssz vele, eleinte nagyon fog tetszeni, aztán úgyis találkozol az itt leírtakkal, leginkább a monotonitással.

    De én személy szerint megpróbálom végigvinni.
    3 sziget kell ehhez.
  • zizzenet
    #2496
    Többségében elfogadom... [#bólint].
  • Mike
    #2495
    yikes
  • rage at work
    #2494
    A tutorialban, a kakasos feladatnál láthattad. Kattints az égre, s állítsd be az éjszakát a megjelenő ábrában.
  • Kandurex
    #2493
    Végül is elvagyok :) Bár észrevehetően nem köt le sajnos. Fel is telepítettem az első részt.
  • Zsolo007
    #2492
  • kHares
    #2491
    Míg egyetértek a gyorsan letöltöm-megnézem-jöhet a következő stílusról alkotott véleményeddel, azért javaslom még kóstolgasd ezt a játékot. Én a japán 2. pályán vagyok(talán 4. vagy 5. sziget) és bizony nem vettem észre "komplex statégiai játék egyedi elemekkel" mivoltát. Mert mit csinálok? Építek egy bazi nagy várost. Elfoglalni mást nincs értelme mert roppant zavaró ha egyszerre 4-5 falut kell igazgatni, nekem legalábbis az. Tehát a seregépítés is kimarad, esetleg védelemre egy kevés a lény mellé, marad az influence. Na, ez meg igen sok idő is lehet, mert csak a legnagyobb városé számít, ha van több nem adódik össze tehát még értelmetlenebb többet fejleszteni. A lény sem menti a helyzetet, talán Hmuda írta hogy kapcsolókból áll és néha ez kattan be néha az. Valóban ez a helyzet, roppantúl zavar hogy nekimegy egy házépítésnek és kb. minden 30.-at tudja fölhúzni, mert közben másra támad kedve. A builder role sem menti a helyzetet. Persze lehet én simogattam rosszul a különböző almenükre clikkelve, amik mondanom sem kell tényleg a robot benyomást keltik. És igen, én is a régi rendszer híve vagyok akármennyire is nem tudtuk mire reagálunk. De lehet csak öregebb lettem és a nosztalgia beszél belőlem.
    Én ezt a játékot akartam szeretni, de nem tudom. Monoton városépítés ahol a lénynek minimális szerep jut, bátran otthagyhatom majd viselkedik ahogy beállítom nevelni nem kell. Semmilyen szinten nem kötődik hozzám(lásd érzelmileg mint a régiben, bocs hogy megint azt kell fölhozom). A minifeladatokat debilnek és idegesítőnek érzem, a játék botrányos optimalizálatlansága(gyönyörű magyar szó) pedig szintén aljas munka amit sem kiadónak sem játékfejlesztőnek nem fogok soha sehol megbocsátani.
    Szóval fölmerül bennem a gondolat mégis 3 év alatt hogyan sikerült egy visszalépést készíteni az elsőhöz képest? Pont Peter Molyneux, akinek a nevével reklámozni garantált siker? El tudom képzelni még azt az esetet, hogy az elmúlt pár évben szétnézett a világban és rádöbbent hogy mennyire haladunk a szakadék felé. Erről tesz tanúbizonyságot pl.: a tutorial, lásd:"most megtanuljuk hogyan lehet balra nézni. De nyilván ebből nem tudod meg a jobbra nézés mi lehet ezért azt is a szádba rágjuk". A poén csak az, a kurzorbillentyűt meg sem említi pedig csak azt használtam. Ez talán elárulja mit is gondol rólunk és kiknek is csinál ő játékot. De semmi gond, ez a mai tendencia ami ellen mi semmit nem tehetünk. Csak azok tehetnek akik megvették, ők vigyék vissza hogy nem azt kapták mint ami a reklámban volt, ők még kérhetik a kimaradt élvezhetőséget cserébe bevélthatják a monotonitást.
    Ez történt a "nagynevű" DW Bradley-vel is, aki "újraértelmezi" a szerepjátékot a dungeon Lords-al. Ezt el is érte de úgy, ahogy senki nem gondolta. akik ismerik tudják miről beszélek.
    Én nem hiszem el hogy nincs igényük az embereknek a jól elkészített, akár csak kicsit ötletes játékokra. Régen élveztem játszani és senki nem mondja mert fiatal voltam meg nosztalgia. Ma is játszanék ha lenne mivel, de tartozok annyival magamnak hogy bizonyos szint alatti játékkal nem foglalkozok. És ezek az egykaptafa egyszerű iparosmunkák nem állják meg a helyüket. Talán ha csak a harmada lenne belerakva mint amit ígértek, csak a harmada. de nem folytatom mert mindig elkalandozok és itt kötök ki. Remélem a játékipar hamar összeomlik és a fejlesztők/kiadók kénytelenek lesznek leülni egymással beszélgetni és átgondolva föltámasztani azt. Persze ez csupán hiú ábránd, míg a 12 éves gyerekek a célcsoport a piroskarikás 18 játékokkal, míg ezt a szűlő meg is veszi nekik, míg a kiadók félkészen is kiadják mert így pont visszahozza az árát és 2% nyereséget, addig ez nem fog megtörténni.
  • Zsolo007
    #2490
    Hagyd őket magukra, ne csinálj nekik építkezést ilyesmit egy ideig...

    Hogy "csinálsz" nappalból éjszakát?
  • Tomi13
    #2489
    Sziasztok

    A városom lakóinak az a baja hogy aludni akarnak,azonban hiába "csinálok" nappal ból estét,nem mennek aludni.Mit csináljak hogy elmenjenek aludni?
  • Zsolo007
    #2488
    Az utolsó japán pályán a bányából hogy kell kiűzni a szörnyet? Tudja valaki ? pls help!

    UI.: Én eddig csak építgetéssel nyertem, ezt az ucscót kb. 1 óra alatt nyertem meg...elkezdtem a rendes építgetést, lett egy alap védelem 45 perc alatt, meg egy fasza gazdaság, de meguntam, felhúztam 3 wondert és megnyertem a mapot :DDD
  • Voltan
    #2487
    Nincsen.
  • Unknow
    #2486
    Ugye az csak egy rossz vicc,hogy nincs a játékba multiplayer? O_O