3926
  • rage at work
    #2565
    tessék?
  • rage at work
    #2564
    Küldd vissza őket a bázisra, aztán hozd létre újra egy egységként.
  • Dns5000
    #2563
    hogy kell tribute ert tani az allatot?
  • Dns5000
    #2562
    katonai egysegeket, hogy lehet egyszerre kijelolni ? esetleg osszevonni?
  • rage at work
    #2561
    Simogasd a farkasodat föl-le, vagy üsd meg erősen oldalról.
    Majd akkor elindul a csúszka jobbra-balra...

    Remélem, arra már rájössz, melyik mit jelent...
  • navahok
    #2560
    Teszek fel egy nagyon hülye kérdést. Mikor a farkasomnak tanítani akarom, hogy pl. megeheti a más faluk lakóit akkor kijön a feje felett a kérdés és ott van a pipa meg a x de egyikre sem tudok rákattintani. hiába van ott a kéz nem mutat rá.
  • rage at work
    #2559
    Igen, a lény is nálam töltötte a szabadidejét, az ellenfél egyfolytában hozta a katapultokat, meg több sereggel támadt. De legalább most pergősebb volt az egész, illetve ezen a pályán a mellék-küldetések is érdekesek voltak.

    Az egyik szakasz pedig hirtelen elfoglalta a fürdőmet, minek örömére a farkasom nem akart elmozdulni onnan , megállás nélkül a fürdőt nézegette és morgott, mivel bent lubickoltak az ellenséges katonák (ruhában, persze). Aztán lebontottam a fürdőt a fejük felől, s kaptak helyette fireballt.
  • Zsolo007
    #2558
    Téged támadt folyamatosan? :O Úgy tűnik csak én vagyok ilyen szerencsétlen, még az ellen sem támad.....Eddig minden pályán csak 1szer használtak ellenem epic varázslatot, többet nem :(. Ezekszerint csak nálam hülye az AI? :)
  • Mike at home
    #2557
    jaja
    pl. ilyen volt a GTA SA
    megvettem amint kaphato volt itthon
    egesz nyaron elvontam vele
    (szerencsere nem csak a nagy nev es mult adott el vmi szart)
  • Mike at home
    #2556
    akkor ezt a reszt felecsd el
  • Mike at home
    #2555
    igy van
    a film pereg
    a kozonseg meg nem hisz a szemenek, illetve meg remenykedik hatha tortenik valami
  • rage
    #2554
    Városrészlet:

    Farkasom , miután lecsapta az oroszlánt

    Fürdő belülről

    Döntetlen
  • rage
    #2553
    Na, megvolt a ma esti program is, harmadik japán falu is kész. De ez legalább izgalmas volt, a gép szinte 5 percenként támadni próbált, az oroszlánja többet volt nálam, mint nála, de hát, a fireball ellen nem sok esélye volt.
    Pedig, nem akartam gonosz varázslatot használni, de mindegy
    A cél érdekében kellett...
    Sőt,most már a farkasom is tudja ezt a képességet.
    Tudtam, hogy lesznek földrengések, volt kb minden órában egy, Molineux azt nem hagyja ki egy játékban sem:-)
    Szerencsére nem okozott károkat.
  • GeeKay
    #2552
    totál hülye? az nem kifejezes:D
    szerintem holnap elkezdem megint, ez meg ugyis csak tanulas volt, meg terhes no is elkeveredett, mikor leny eppen le akart vkit sz*rni majd egy faval rohangalt:D
    thx
  • Zsolo007
    #2551
    Építs sokat és szépet és még többet és még szebbet :)
  • Zsolo007
    #2550
    Etesd búzzával :) Én azzal kajoltatom, szereti :)

    A többi várost építkezéssel nyerheted meg... Lehet hogy a lénnyel is lehet nyűgözni, én nem használtam.

    Hát én az első szigetem mindent megcsináltam,és csak utána foglalkoztam a lényes küldivel, addig hagytam aludni, mert tudtam, ha felkel totál hülye lesz és vele kell majd foglalkozni :) (BW1es tapasztalatok :) )
  • Sephi
    #2549
    Aztat hogyan? Terjesszem kifele amaz zold koromet hogy mar az o reszet is erje?
  • GeeKay
    #2548
    sziasztok, lenne par kerdesem
    farkasomnak milyen kajat adjak? erdoben nem talalok allatokat, hogy azt egye, embereket meg inkabb nem adnek neki:)
    masik varost hogy nyugozzek le, hogy atjojjenek? mert egybol elso szigeten mondja foszer, hogy nem kell harcolni...de akkor hogy?
    es allatom csak elejen fog ennyi mindent nemtudni? mert ranyomtam egy tekercsre, es mig azzal voltam elfoglalva ossze vissza randalirozott varosban:D
  • Zsolo007
    #2547
    öööö, nem :) akkor mégis én vok hülye :) nem foglalkoztam a roleokkal, free willen volt állandóan.
  • ShaiHulud
    #2546
    kuldj oda meg egy sereget miel.ott feltoltodik a "kektunder":D ami amugy egy ellenfel altal epitett wonder, nevezetesen a SIREN.
  • ShaiHulud
    #2545
    remelem amikro harcba kuldod akkor atvaltod a role-t soldierre?!:) ugy imo nem megy el szarni harc kozben. ha meg elmegy akkor nyomjad ra a porazt es forceold a harcra.
  • Sanyix
    #2544
    Talán ne támadással, hanem a falu lakosságának átcsalogatásával nyerd meg ;)
  • Sephi
    #2543
    Gyerekek kerek tanacsot. A kinais palyan vagyok amikor eloszor talakozok veluk. Miden falu az enyem , elokeszitek 4 csapatot nekimegyek a falnak amit az allatom elore kiutott mire megjelenik egy kek tunder es az osszes csapatomat atkonvertalta :(

    Mijarakot csinajak?
  • Zsolo007
    #2542
    nekem 11 (gondolom méter) ennél tovább nem nagyon akart nőni, pedig a végén vagyok....Jah, farkasom van :)
  • _Atti_
    #2541
    amugy mekkora lesz a lény a végére? nő még egyáltalán? mert nálam height vmi 98% on van 4.pályán..ennyi a max? ez igen pici:)
  • Zsolo007
    #2540
    Meggyulladt a hordótól a farakás? :O hát nekem nem akartak, akárhogy dobáltam... :D aztán meguntam és jött a tűzlabda :)
  • rage
    #2539
    Jó, sikerült :)
    Olajos hordót rádobjuk a farakásra és meggyullad
    Mindezt háromszor

    Csak én nem ezekre a farakásokra gondoltam :)
  • Morphin
    #2538
    Vki please!!Töltse fel vhova a game 4.ik cd-jének 16-os fájl-át!!!
    PLEASE!!!!!!!!!! Ez a fájl miatt nemtudok már két napja játszani!!!(ahonnan töltöttem ott kihagyták ezt a fájlt)
  • Zsolo007
    #2537
    Én is jó voltam a tűzlabda akkor sem árt. (Sőt! Én nem használtam rendes hadsereget...így ha valaki közel jött az megsült :). Ennek a hatása az lett, hogy az adott pályán nem 100% jó voltam hanem 98% :DDD. Amúgy jónak lenni unalmas, és ráadásul gyorsan végig lehet vele nyomni a gémet :))

    Tűzlabda nélkül viszont az életben nem fogod meggyújtani a farakásaokat, szal kaparj össze valahonnan....

    Van ott még farakás nézz csak körül a házad táján :)
  • rage
    #2536
    Na én egyetlen mozgatható hordót látok.Azt akárhová dobhatom, sehol sem jó.
    És csak egy farakás van.
    Tűzlabdám meg nincs, mert én jó vagyok
    :-)
  • Zsolo007
    #2535
    de, le kell sz*rni az olajoshordókat :), az csak arra jó hogy rádobhatod a nagy farakásokra és ha begyújtod akkor "örökké" égni fog.

    Megfogod a tűzlabdád cél, tűz. A legtávolabbit gyújtod először, cutscene, következő, aztána következő, és már kész is....
  • rage
    #2534
    Nem csináltad meg véletlenül ezt az olajoshordó-küldetést?
  • Zsolo007
    #2533
    Engem iszonyúan idegesít a szívdobogás....viszont ha kikapcsolom akkor a beszéd is lekapcsolódik, mega zene is :( és az nem faxa :(


    Most vagyok az utolsó pályán, és hát nagyon, de nagyon elegem lett ebből a játékból. Egyszerűen hihetetlen. Tűzhányóval szétszedte a falaimat az ellen, mégis csak állnak az egységei, nem támad, elpusztítom az egységeit nem termel újakat.

    És mégjobb mikor a lényt kiküldöm harcolni (merthát csak erősebb mint egy sima squad....) akkor jön az igazi csapás. Szeretem mikor a csata kellős közepén mikor 600an ütik eszébe jut hogy WCznie kell, meg éhes, és el is indul....hát olyankor ki szoktam borulni. Egyszerűen hihetetlen hogy a harci feladatoknak nem bírtak prioritást adni, legalább akkor ne jusson eszébe a sok baromság.
    A másik: Közvetlenül egy katapult fölött áll, rákattintok a katapultra és nemhogy agyoncsapná egyből, elmegy 5 méterre inkább, megfordul, ráordít, és elindul efeléje, naná, hogy a katapult is mozogni kezd, s kezdődik a fogócska, hát kész. Itt hagytam abba, ez egyszerűen őrület...

    UI.: öröm az ürömben: végre rájöttem, hogy kell a shield miraclet használni, szükségem is van rá az uccsó pályán nagyon...
  • VRSDM
    #2532
    még nem tudni, az egyben, megvolt az oka, de itt még nincs, biztosan tudható jelentősége... maugy elég ha rákeresell...
  • Nonoo
    #2531
    Hi!!

    Sziasztok, tudja valaki miért van a szívdobogás??
    Bocsi de nem akarok visszaolvasni!!
  • rage
    #2530
    Valaki segítsen, hogy mi a fenét kell csinálni a második japán pályán a részeggel, hogy jelzőtüzet gyújtson?
    Van egy halom nem mozdítható hotdó, egy, amit fel tudok venni, de ha rádobom a tűzre, az nem jó, mert csak fellángol, s nem gyullad be a farakás.
    Mást nem tudok csinálni vele.

    Előbb kerestem meg a hét pixelszamurájt - fantasztikus volt az is....
  • Sephi
    #2529
    Jezusom. a W format aszem fel orat probalgattam de egyszer sem jott be.
  • Hmuda
    #2528
    Ugyanúgy kell csinálni mint régen. Rajzolsz egy spirált, majd a varázslat jelét. Csak mivel piszkosul nem lehet precíznek nevezni az egér mozgását, ezért nagyon ehéz összehozni ha nincs olyan géped, amivel 200FPS-el fut.

    Nemtom van-e ilyen gomb, de tényleg jó lenne. A variknak van újrahívó gomba, az épületeknek se ártana (nézd meg az optionsben, hátha).
  • Sephi
    #2527
    Na feladom. Hogy lehet hogy a kezemmel idezek elo egy magiat ahogy az egyesben lehetett? En nem tudom de nem jovok ra. Latom a jeleket de nem tudom....

    Es es van olyan gomb hogy pl akarok lampat csinalni es akarok vagy 20-at az uton vegig de mindig ki kell ujra valasztani vagy "letepni" az elozorol... szal van e olyan gomb amivel a "tervrajz" a kezemben marad es sorba rakhatom oket?
  • VRSDM
    #2526
    Off:
    lehet hogy, megvetetem a mami-val.. :P