3926
  • zizzenet
    #2725
    Többnyire szarul. Érdemes tallózni a hivatalos fórumon.
  • ElfQT
    #2724
    graphics, meg .config: Ez a játék ritka szarul skálázódik lefelé. A grafikus engine nagyon aluloptimalizált, bár nem tudom, hogy teljesít a legújabb kártyákon.
  • rage at work
    #2723
    Nem azért szaggat, mert tört vagy nem tört.
    Valakinél ez előfordul, valakinél nem.
    Nyilván a konfig sem mindegy.
    A patch kifagyás-problémákat és egyéb gameplay dolgokat javít.
  • static
    #2722
    Hali! Volt itt egy olyan rémhír, hogy az ötödik térképen nekiáll szaggatni a game, ha tört. Ezt a patch után is csinálja?

  • nightsucker
    #2721
    nem minden t hanem egy házat vagy varázslatot
  • nightsucker
    #2720
    hi hogy lehet 1 tribute pontért mindent megveni
    Elöre is kösz a segitséget
  • Omlás
    #2719
    Azé ne menyünk át Most Wanted topic-ba ott is a sok láma nekem megvan kira a game én a demúvaljácok naon brutál stbstb.... ááááá idióták !

    Ez a game így sikerült azt késsz multi majd vagy kieg ben vagy egy másik patc hel jön!jövőre talán!Remélem azért szúrták el ezt a gémet mert a The Movie-s istenkirabrutálgame lessz!És erre nem tudtak kellően odafigyelni!Ha nem akkor viszont erősen leírom a srácokat! :((((
  • Omlás
    #2718
    De neki van vágod nem ?? neki valami újabb van ebbe tuti van multi is meg Crack meg minden tegnap lopta le az EA szerveréről !
    a
  • rage
    #2717
    A B&W 2-höz nincs sem crack, sem multi.
  • grizzly21
    #2716
    nekem crackes van csak:(
    milyen a multi?
  • Mike at home
    #2715
    nem, de haverokkal jatszhattok, mert 4 cd-s

    pl pingpong
  • Mike at home
    #2714
    mar egy pillanatra meguijedtem, hogy elment az eszed :)
    de aztan meglattam az 1500 forintot :))))))
  • Mike at home
    #2713
    skirmishben multiban nagyon hamar kiutkkoztek volna a hibak
  • Mike at home
    #2712
    en meg Age of 3-ban a kurzorral huzva a talajt akartam scrollozni
  • Mike at home
    #2711
    nalad valami nemjo a winnel
  • rage
    #2710
    Nos, csak nem hagyott nyugodni , és végigszenvedtem. A két szélső falut kénytelen voltam erővel elfoglalni, hogy legyen valamennyi nyersanyagom...
    Aztán jött a credits, ahol az egérrel lehet ütögetni a betűket :-)
    De legalább szép az akusztikus zene alatta.

    Majd legnagyobb meglepetésemre, újra ott találtam magam a Norse pályán (land 4)
    A lényem 24 éves, 99% magas, vagyis minden pontom, tudásom megmaradt, s kezdhetném elölről az egészet (szó nincs itt végtelen ércről) ellenben, mivel 730 ezer pontom (aranyam) van, ha újrajátszanám a játékot, hamar lenne egymillió pontom, s vehetnék vulkán wondert.

    De hogy én ezt újrakezdjem, arra nagyon kicsi az esély :-)
  • grizzly21
    #2709
    nem szörös a gorillám:(
  • Sanyix
    #2708
    Van hely, patchelt, egyértelmű hogy bugos szar...
  • Methos from GH
    #2707
    Szóval senkinek nincs kedve egy Black & White 2 rovatot vezetni?
  • reménytelen
    #2706
    Például úgy, hogy teljesíted a vágyaikat, és nem hagyod őket szenvedni.
  • Realtibi
    #2705
    ismerősömnek kirtam a játékot
    de nem megy neki
    elvileg krekkelni kellene
    de nekem krekk nélkül is megy

    van krekk egyátalán???
  • Peti1
    #2704
    a Happiness-t (emberek boldogságát) hogy lehet növelni?
    csak úgy, hogy a lényre az Entertain pórázt rakom?
  • Gedis
    #2703
    tört black and white-tal(az elsővel) lehet neten jáccani?
  • rage
    #2702
    Ugye, van elég hely a mentésekre a Windows partícióján?
  • grizzly21
    #2701
    1.1es patched van?
  • Sanyix
    #2700
    Na nálam a játéknak vége. Ha betöltöm a mentett állást egy pillanatra megjelenik a városom, aztán a white.exe hibát okozott és leáll... Mivel a continue-nél csinálja ezt, megnéztem kézzel mentett állást, amit minden játékból kilépés előtt mentek. Annál is ugyanez. Tehát valami olyasmit csináltam a játékban amit nem tud normálisan elmenteni, mert régebbi állást vissza tudom tölteni. Szóval erről ennyit, ha ez a bugos szar még menteni sem tud normálisan, akkor énmeg miért játszanék vele, ha ez újra bármikor előfordulhat. Gratulálok a fejlesztőknek ezért, hogy még egy mentést sem tudnak normálisan megcsinálni, azis bugos. A BW1-en kívül nemis emléxem olyan játékra, aminél ilyen mentés gondok lettek volna, úgylátszik ez a lionhead specialitása.
    Még újrakezdem 1szer a játékot, beállítok mindent 1 tribute-ért megvehetőre, megnézem mi lett volna benne, aztán törlés.... Ó és 4cd-t elpazaroltam rá :(
  • jakewyler
    #2699
    Siasztok!Vki eltudja mondani mi a játék lényege?
  • rage
    #2698
    Az utolsó pályán a bal szélső falut jobb ötletnek híján, egy kétszáz fős sereggel elfoglaltam. Most újra van minden nyersanyagból 20.000, most újra lehet építeni, ha jól látom azt szeretné, hogy a városom legyen 55.000 pont értékű. Én meg azt hiszem, nem szeretném, úgyhogy még kicsit játszogatok vele, aztán megnézem, hogy működik az uninstall.
    Ahhoz képest, hogy kb 1 hete van meg a program, szép hosszú életű volt

    Na, majd ha csinálnak hozzá skirmisht, multiplayert , akkor valószínűleg megveszem, persze, előbb azért el kell érje a játék valós értékének megfelelő árat, a max 1500 Ft-ot.

    Összességében, így voltaképp végignézve az egész játékot, nekem a B&W 1 kb háromszor nagyobb élményt, legalább ötször több játékidőt jelentett.
    Abban is voltak hibák, akkor épp azért csak 90%-ot adtam neki, ez a második rész sajnos olyan 65-69 %-ot ér nálam.
    Kár, mert nagyon vártam pedig....
  • rage
    #2697
    Építs kb 8 oltárt, ahhoz csak fa kell...
  • grizzly21
    #2696
    nekem se szőrös az állat meg fű sincs az egész olyan lapos és gagyin texturázott
  • erx13
    #2695
    hát használj mondjuk tűz vagy villám golyokat :D az elég jo megoldás emberek ellen, nekem már csak az utolso pája van hátra és eddig 1x se foglaltam el várost erőszakkal és eddig még enm volt gondom kővel meg semmi mással sem a bevándorolk mindig hoztak magukkal egy csomot, csak kellett hogy legyen neki szabad hely
  • HunnernesKonge
    #2694
    Én a játékkal kapcs kérdeznék. Azthiszem az ötödik szigeten vagyok (Második japán pálya) de mindig legyiklonak már az elején. Van valami taktika mert hiába építek felat,bezúzzák hiába küldöm oda a farkast (mindig megölik, utána egy csapat katona elkezdi foglalni a bázist :"( )
    Segítsetek Plz!
  • VRSDM
    #2693
    és még a makrót is elbasztam :(
  • VRSDM
    #2692
    végigiolvastam az egész, forumot, mert már az elejétől, ittvagyok, de [
    nagy] #2661 [/nagy] erre netmudok mit tenni, 5let? még a főbb szoftverek is origi-k, win, xp, stb. )
  • Methos from GH
    #2691
    Hali skacok! Hamarosan indul egy új lapom, amely különböző játékok rovataoból fog állni! A rovatoknak egyéni kinézetük, és tartalmuk lesz. Akinek lenne kedve (és rendelkezik eezen a tére tapasztalatta) vezetni egy Black & White 2-s rovatot, az írjon nekem privátot, a részleteket pedig MSN-en megbeszélhetjük.
  • Peti1
    #2690
    az én kérdésemre tud vki válaszolni?
    #2683
  • Peti1
    #2689
    a beállításoknál állítsd át vmi másra. nekem is ez volt :(
  • csaneszman
    #2688
    Sziasztok! Nekem csak a menüig indul el a game! Már sírok! Szóval feltelepítem a daemonnal, és miután végzett a telepítéssel berakom vissza az első cd-t. Utána el is indul és fel is jön a menü. Név, beállítások stb. Amikor viszont mondom neki, hogy new game..akkor fekete képernyő és megfagyás...utána ezt írja ki: ati dvag képernyőillesztő meghibásodott....újra kell, hogy indítsak mert szarrámegy a kép.
    A driveremet már frissítettem de nem használt. Ati 9700-asom van serial.
    Ha valakinek is ez volt a problémája az írjon már, hogy mi erre a megoldás.
  • grizzly21
    #2687
    görgös egerem van de a legelején a rotationos bigyonál nem reagál mi a f*sz? volt már valakinek hasonlo?
    az 1.1es (100MB-os) patch mit javit ?
  • reménytelen
    #2686
    Nekem sikerült impressiveness-el, de már nem tudom, hogyan oldottam meg az érc-problémát.