3926
  • Dzsega #2886
    Banye. Naon pici a lényem.
    Nektek mekkora (mármint a lény! rossz az aki rosszra gondol)?
    nekem 11.
    nem is lesz nagyobb? kiakasztottam asszem, bár bedobott egy korábbi pályát.
  • Dzsega #2885
    építesz egy sirent (asszem) az az első csoda amit meg tudsz venni s mikor jön a gaz ellen elényomod. ekkor megjelenik egy csak aki "megtéríti" a katonákat akikből így sima kis parasztemnberke lesz. asszem erre nem írja hogy evil.
  • Savmacska
    #2884
    szisztok 1 kibasz**t nagy gondom van h jó szeretnék lenni és területelgoglalással meg ienekkel csak romlik a jóságom és nemtudom h akik megtámadnak meg ienek azokat h lehet legyözni ugy h ne irja ki azt h Evil hanem azt h Good vagy nemtudom de a lényeg az h ne veszitsek a jóságból söt nöljön
  • Dzsega #2883
    férfit???? vazze nem azt írja hogy egy könnyű vérű nőt????
    annyit szívtam már vele én is. vanye. na mind1
    kössz.
    uccsó pálya meg nem jelentett semmi gondot eddig jött a vulkán kicsit lerombolt ezt azt aztán újraépítettem. a lényét meg egy az egyben felgyújtottam villámmal meg tűzgolyóval.
    a seregek ellen a legjobb 1 vízplaccs aztán rájukdobni egy villámot garantált a sikere és még jól is néz ki.
  • rage
    #2882
    Adj nekik egy 21 éves férfit
  • Czibu
    #2881
    Sziasztok!
    Tudna nekem segíteni valaki? Az utolsó előtti pályán hogy kell megcsinálni az isle of nymphs küldetést? Légyszi segítsetek. Előre is köszi
  • mrzed001
    #2880
    Vulkánt csak semleges területre nyomhat, bázisodra nem, ezért kell pl siren-t rakni a szélekre (csodáknak legnagyobb a foglalt területe), így ha nyomja is a vulkánt, semminek sem árt :))
  • mrzed001
    #2879
    A két oldalsó bázisát el tudod foglalni a küldött erősítésekkel (egyszerre csak az egyiknek menj neki, mert nem fogsz tudni mindenre figyelni, pl a semmiből jelennek meg a katapultjai)

    A szörnyikéd tartsd otthon, nem gond, hogy nincs elöl várfalad építs egy Siren-t annak jó nagy a hatósugara, aki ezen belülre jön te meg már el tudod tűzlabda/villám/meteor-ral pusztítani
  • vzsoltee
    #2878
    de jó neked én még el se jutottam odáig
  • reménytelen
    #2877
    Én is jó vagyok, mondjuk az én lényem elveri az övét, engem a hülye vulkánja rombolt le, pedig hajigáltam szorgosan a lávára a vizlabdákat, de sajnos a vulkán, mint kiemelkedés már egy csomó mindent elpusztít...
  • vzsoltee
    #2876
    hi, nem tudna segítení valaki az utolsó pályában? beszületek aztán jönnek az aztékok és kampec. ja a krícsörömet meg bucira veri az a hülye majom
    amúgy meg jó oldalon vagyok és imád a nép
  • Buci
    #2875
    hali, mekkorák lehetnek max a craeture-ök? nekem azt írta ki h a heigth-je az 10, de sztem nem nagyobb mint kezdésnél (4. pálya)
    és ha végig jáccaom mivan? lehet skirmishelni? és creature-t váltani?
  • Dzsega #2874
    most kezdek 100%evilből átmenni 100%Goodba. jelenleg 30%evil vagyok még de sokkal könnyebb a gamma jó ként mint gonoszként csak építkazek szép várost csinálok aztán ennyi. rosszként viszont küzdelmesebb...
  • Czibu
    #2873
    No, Végül is a 7. szigeten harcolnom se kellett, akkora várost építettem, jöttek maguktól, Könnyen ment. Na majd ma a 8. Aztékok meg minden.
  • Madmano
    #2872
    Köszi szépen obe!
  • obe
    #2871
    ugyanugy ahogy simogatod-tehát bal egér nyomva tart, és hirtelen áthuzod rajt -mármint az egeret.
  • Madmano
    #2870
    Szasztok.Még totál új vagyok itt és lenne egy kérdésem a gammával kapcsolatban:hogy a búbánatban tudom eldádázni a kreálmányom?A dícsérgetés megy.De ha valami rosszat tesz,megáll a tudomány...Lehet,hülye kérdés,de ez van.
  • Czibu
    #2869
    Végülis jól elbeszélgetek magammal. Tegyél oda egy pár emberkét, had imádkozzanak, aztán egy idő után beleolvad a földbe a szobor, és lávafolyam indul az alatta lévő városra...
  • Czibu
    #2868
    Akkora várost építettem, hogy még harcolni se kellett... még armorym sem volt
    van még egy ezüst tekercs a 7-esen amit nem tudok.: Dark Disciplies. itt mit kell. nem tudja valaki? Egy szobor van, és emberkék imádkoznak nekije.
  • Czibu
    #2867
    és megint kifagyott, hogy rohadjon el papírzsákban. beakad a hang, azt heló.
  • Czibu
    #2866
    igen meglettek, csak a pofázás közbe kifagyott a genya
    köhög meg rókázik, meg minden
  • Dzsega #2865
    a környéken vannak tehenek amik zöldes smogot eresztenek ki magukból olyant dobj a bánya elé!
  • Czibu
    #2864
    7es pálya, monszter a bányában. tudja valaki?, akinek kell segítség csak írjon!
  • Dzsega #2863
    no para!
    6800GT és akad!
    az első japkó sziget óta akad és nem tom mié!
    valszeg új rendszer lesssz belőle mert volt memóriacsere. asszonták az gondot csinálhat ha cserélek memóriát. majd meglássuk.
    egyébként kb 2 hetes rendszer van fenn. mindenből a legújabb. kiv driver mert az a 77.7 asszem vagy valami ilyesmi...
  • cseszter
    #2862
    COOL
  • Tomalak
    #2860
    Ez király lessz :)
  • Tuvok #2859
    Először is kell a 'Hand Forcing' a Tribute menüből .
    Amikor a monk készülődik, hogy szétüsse a követ, te lenyomod az akciógombot, nyomvatartod, és mozgatod az egeret előre-hátra, majd mikor a monk megüti a követ, elengeded az akciógombot a kő fölött .
  • bycz
    #2858
    Tudja valaki hogyan lehet +csinálni a 'monk test' vagy mi a franc nevü küldit? (asszem a 4. sziget, ahol elöször vannak a japik)/( a csávó össze akarja törni a köveket egymás után) elég sokat kínlódtam már vele de nem jövök rá a titok nyitjára. pls help!!!
  • bycz
    #2857
    csinálj egymás után 3 v 4 napfelkeltét,és a kokas' elfárad!
  • static
    #2856
    Köszi! Most, hogy újrakezdtem a gamet jól fog jönni.
  • Tuvok #2855
    És persze a negyedik, Nordic Paradise szigeten .
  • Tuvok #2854
    Lent a vízparton a tábortűz mellett ül .
  • static
    #2853
    THX! De mégis közel ahoz amit belinkeltél? Egy dobásnyi távolságra mi? :)
  • Tuvok #2852
    Feltűnő helyen van .
  • Tuvok #2851
    Én is azt hittem tök jól elmegy a gépemen, ehelyett csaupa Low-on van minden
  • static
    #2850
    Hogy találtátok meg amúgy, az adataiban irja ki?
  • static
    #2849
    Nem hiszem, hogy az lenne neki a gond, mert nekem FX5900-al tökéletesen ment a game 1024*768-ba.
  • static
    #2848
    Szokásos dolgok. Vagy kevés a procid, memóriád. Elavult a VGA drivered nem csináltál defragmentet jó régen...
  • Tuvok #2847
    Vedd lejjebb a videóbeállításokat .
  • Crazy Mate
    #2846
    Kérlek segítsetek!GeForce 6600 GT videókártyám van és a játék akadozik,pedig nem szabadna akadoznia.Mit tegyek hogy ne akadozzon?