3926
  • Max7
    #2926
    win xp-m van
    dvd-s verzió nem cd-s amúgy
    ki van irva dvd-re már sajnos
    a mini image gépen van és úgy mountolom!
  • Checkerboy
    #2925
    Heyha...Ez ennyi volt???Ha legyőztük az Asztékokat akkor vége???Remélem nem :( Mert a credits után ott van h egy ilyen aszték *piep* xD Imádkozik az istenhez és jön is....Azok nem mi vagyunk???(jajj de jó lenne)
  • Dzsega #2924
    nem bizti:
    1. prószáld meg azt hogy ugyanabba a virtuálisba rakod a minit mint a rendes dvd-t.
    2. kapcsold be az összes emulációt (daemonban van)
    3. egyébként milen oprendszered van?
  • Max7
    #2923
    Megtettem mindkét lépést és a játék továbbra is nyivákol hogy
    tegyem be a cd-t meg indicsam ujra a gémet :(
  • rage
    #2922
    Töltsd le a Virtual CD Hide nevű programot, s indítsd el
    A tálcán rajta jobb klikk - hide all

    Illetve, emellett megpróbálhatsz a játék ikonján beállítani egy win2000 kompatibilitás módot.
  • Max7
    #2921
    Sziasztok!

    Leszedtem a dvd-s verzióját a Black & Whit2-nek, de sajnos nem tudom elindítani! Mielött valaki lehuhogna elolvastam az összes FAQ-t ami létezik!

    Patch fent van dvd mini image mountolva de mégis kéri a cd-t azaz a dvd-t :(

    Az egész forumot majdnem kiolvastam a szemem már kifolyik :(

    Helpeljetek please!

    Üdv: Max7
  • static
    #2920
    Ja nekem is volt egy farkasom és tényleg nagyon eltalálták. A farkasembereknek is igy kéne kinézmi a filmekben a sok gusztustalan vicsorgó valami helyett. Amúgy van egy Stephen king könyvem illusztrációkkal és ott néz ki totál ugyanígy a farkasember. Amint megláttam róla a shotokat nem volt kérdés, hogy mit választok.
  • Checkerboy
    #2919
    Sziasztok tegnap töltöttem le a játékot és nagyon teccik de nem ez a baj.Tegnap is egy párszor lefagyott mármint úgy hogy a monitorom kikapcsol és amikor visszakapcsolom kiírja : No signal check the video.Ilyenkor ki kell kapcsolnom a gépet :( Tegnap ez volt 3szor aztán tudtam jáccani.Ma amikor felkeltem jáccani akartam minden ment bekapcsoltam a játékot és kb 10 perc múlva leáll a játék és a monitorom hülyéskedni kezd xD Azaz mindenféle villanás stb stb Ilyenkor ki kell kapcsolni a gépet :(Ma ez volt legalább 8szor és nem tudtam jáccani mert ahogy beléptem a játékba már lefagy....Segítsetek ehhez nincs vmi patch vagy vmi ???
  • Tuvok #2918
    Screenshotokról láttam már . :)
  • Dzsega #2917
    most majd meglátjuk.
    hidrogénezett majmom lesz.
    egyébként a gonosz farkas kegyetlenjól néz ki!!!
    hoznék róla képet csak nem tudok (otthon nincs net itt a melóhelyemen meg nem lehet ftp-zni.) szal nem tudom belinkelni a képeket sajna.
  • rage
    #2916
    Vásárold meg neki a képességet, aztán majd használja , ha kell.
  • Savmacska
    #2915
    HÉ H LEHET DIREK VARÁZSOLNI A LÉNYÜNKEL TÜZLABDÁT VAGY VILLÁMOT ??
  • Tuvok #2914
    Jóként sztem mindegyik csúnya .
    Hófehér majom, hidrogénezett oroszlán
  • Savmacska
    #2913
    h lehet amugy speciális támadásokat tanitani a lényünk nek ?
  • static
    #2912
    Ja az alap, én is már 1.2 vel toltam végig. Lehet nagyravágyó vagyok de én valami plusz pályákra többjátékos modra meg ilyenekre gondoltam. A dumákat meg csak az elején tudod átugrani többi pályán nem, de végülis igazad van mert amit mondtam az már a második térkép. De már láttunk játékot ahol ezt nemes egyszerűséggel ki lehetett kapcsolni.
  • Savmacska
    #2911
    h lehet elhoditani a 1 népet ? odakötözöm a farkast és ?
  • Dzsega #2910
    jónak a farkas nagyon jó mert védi a területét.
    ha gonosz akarsz lenni akkor inkább tigris vagy oroszlán.
    tökéletes sztem a választásod ha a jó oldalt választod.
    sztem újrakezdem jó leszek n is de majommal meglássuk milyen a jó majom.
  • mrzed001
    #2909
    Ne félj, a végére olyan jó lesz amennyire csak akarod.
    Heal varázslattal pl elég sokat tud majd javítani az imázsán :) szóval no para, folytasd nyugodtan :)
  • reménytelen
    #2908
    Már a megjelenés napján adtak ki patch-et, és mellesleg a föltelepítése után át lehet ugrani az oktató módot, csak így nem kapod meg érte a tribute-ot.
  • Savmacska
    #2907
    sziasztok most tartok köbö a 3dik pályán 34%-os jó és farkasom van szerintetek lecseréljem tehát ujra kezdjem a játékot vayg mien lényt válasszak ?majom,tigris,oroszlánt,farkastehén ? A tigris mennyire tud jólenni ?
  • mrzed001
    #2906
    A maxitigrist is eltángálta nem egyszer, szóval ne légy rasszista :))))
  • static
    #2905
    Ja, elsőre én is farkast választottam. Tigrist megnéztem előtte de olyan hangja van mint egy macskának. :) Legalábbis az elején.. Egy oroszlánnal vagy tehénnel végignyomnám de most újítottam a gépemet és szinte semmivel nem fut jobban, szóval kell a hely másnak.
  • static
    #2904
    Sajnos hatalmas minusz a játéknak, hogy semmi hír patch-ről se kiegészítőről. Nagyon el voltam szállva tőle amíg végig nem játszottam. De valamit csinálhattak volna, hogy tovább éljen a játék.
    Nehézségi fokozatok !!!???, több nép, mert az oké, hogy van választék lényben de keveset kell vele foglalkozni és igy lényegében ugyanazt játszod újra.
    Arról nem beszélve, hogy ezeket az oktató hülyeségeket pld. az elején magyaráz fél órát creature-al meg settlementel kapcsolatban, miért nem lehet átlépni?

    Mindenesetre jó helyen tapogatóznak. Nagyon el tudnék képzelni egy olyan stratégiát ahol 20 fajta egység támogat hasonló monstereket.
  • Dzsega #2903
    tom. olvastam.
    a tigris nemteccik.
    az oroszlánt utálom, a majmot unom a tehén meg csúnya!
    nincs sok bajom ugye?
  • static
    #2902
    LOL!

    Amúgy farkas inkább területvédő ez bent van a faq-ba is. Közelben kell tartani néhány egységet és ha nem megy besegítenek. :) Ha kemény crature-t akarsz válassz tigrist.
  • Dzsega #2901
    hurrá...
    akkor ezek szerint a kis farkasomat mindig ki fogja csinálni???
    lehet egyáltalán ellene tenni valamit vagy le tudja magáról rugni?
  • reménytelen
    #2900
    Az állat speciális támadásától függ. Az én majmom megcsinálta azt az ellenségével, amit leírtál. (mindig rámugrik azt addig paskolja míg meg nem döglik)
  • Dzsega #2899
    jaaa jut eszembe a köcsög majom az uccsó szigeten szanaszerteszét veri a farkasom buciját!!! mié??? 100% Fitt 100% Mászul(ezt sem tom hogy kő írni) és megvan a mester katona is!
    akko mié nem veri szét a köcsög majmot????
    mindig rámugrik azt addig paskol míg meg nem döglik a farkasom. az előző pályán is ez volt (ott asszem oroszlán van) csak azt néha le tudta magáról csapni majd jól belerugott (-20 életerő) majd megint és igy addig rugdsta míg meg nem feküdt. de sosem ugrott rá még semmire. ez hiba vagy mi lehet a gond?
    ja meg a mérete neketek nagyobb mint 11???
  • Dzsega #2898
    magyarul sem tudok akkor miért tudnék angolol???
  • pilsner
    #2897
    az első részben is volt egy ijen fazon de azt hijába hajingáltam csak visítozott
    viszont ha kicsiket dobáltam rajta,akkor el lehetett vele jutni lethis városához messze az influence határtól,ott már csak felemeltem egy követ és disztroj!!
  • cseszter
    #2896
    1. Spórolj,vagy szerez egy át irt dokumentumot de ahoz ujra kell kezdeni.
    2.Mond neki hogy vegyen fel egy fát asztán katt a lényre hogy workout
  • Savmacska
    #2895
    - h lehet gyorsan pénzhez jutni h vegyek 400.000 ért oan wounders-t amibe van az a nö ?

    - h lehet musclet adni a farkasnak ?
  • Savmacska
    #2894
    h lehet musclet adni a farkasnak ?
  • Lynx_TWL
    #2893
    tűzlabdát nekik, én maxi jó vagyok, és egy tűzlabda nem számít semmit.
  • Savmacska
    #2892
    nekem nincs oan wounderem vagy miraclem ahonnan ien csaj jön ki valaki segitsen :S
  • cseszter
    #2891
    Valaki látott már max jó majmot?
  • reménytelen
    #2890
    wonder
  • Evogordon
    #2889
    Lassan én is újból kezdem már ezt a játékot :) Csak azért hagytam abba mert amikor 9700 pro-m volt nem ment max grafikán de pár napja megvettem az új karit, ez nálam olyan beütés féle hogyha nem megy egy játék max grafón nem játszok addig vele míg meg nem lessz az úúj kari
  • Dzsega #2888
    bármelyiken megveheted ha van elég "pénzed".
    egy magas épület siren nek hívják és a wunderok között van.
    a menüben ahol balról a 3 menüpont (ott lehet vásárolni) majd jobb oldalon lesz egy csomó másik ikon azok között van középtájt a wunder és az elsőt vedd meg.
  • Savmacska
    #2887
    kösz de azt meik pályán tudom megvenni vagy h néz ki ?