3926
  • Toroco
    #2966
    igen tudtuk. ez rögtön kiderült miután az első ember kipróbálta. És mivel az első részben is lehetett ezért itt is kipróbálták és működött
  • Vlala #2965
    bátorkodom megkérdezni: tudtátok, hogy az elején lehet játszani a Lionhead logoval?
  • Max7
    #2964
    szerintem mennie kell
  • Vajda Gergely
    #2963
    Szerintetek menni fog Ati Radeon 9600XT videókártyával a játék?
    És 768 Mb RAM-mal?

    Thx
  • csm
    #2962
    nekem ati 9600 pro van de amikor beadná a játékot akkor olyan mitha elcsúszott volna. amolyan színeshangyásmákos. nemtom mié
  • Max7
    #2961
    mind1 majd valamikor veszek egy yo vidikártyát! az a gond hogy általában már PCI express -es foglalatuak de szar mert akkor vehetsz új alaplapot is :( hát baszák meg :(
  • Bandew
    #2960
    Jaja nálam is ez a gáz. Megvan az előírt gépigény, de élvezhetetlenül akad. :-(
  • Max7
    #2959
    rájöttem elindult meg minden de nagyon lassú :( élvezhetetlen nincs más veszek új vidi kártyát :(

    álítólag csak 8 kis pályája van és kifujt?
  • Omlás
    #2958
    ha meg is kerülöd az max valami emulációs progi lessz aminek eredménye hogy úgy belassul a game hogy jáchatatlan lessz szal erősen felejtős sajna ez van.
    :(
  • Dzsega #2957
    passsz....
  • Max7
    #2956
    egy csomo forumban irtak hogy ki lehet kerülni..... valami pixel shader progival....
  • Dzsega #2955
    "csak a vidkarim nem"
    vazze az a legfontosabb!
    a gef mx440 nem tud pixel shadert (lehet hogy rosszul írom) ezért nem is indul el.
    olyan kell ami támogatja a PixelShader 1.1-et
  • Max7
    #2954
    minimum követelménynek bőven megfelel minden sőt az ajánlotank is csak a vidi kártyám nem :( geeforce mx 440 :(
  • Dzsega #2953
    milyen géped van?
  • Max7
    #2952
    de nem jó most meg valami pixel shadovot kér 2 napja ezt vadászom a google kidobta az öszes forumot a dc meg hülye fájlokat dob ki :(
  • Dzsega #2951
    #2934
  • Max7
    #2950
    baxa meg mondhatátok volna elöbb ezt! eddig alcoholal szenvedtem :D
  • lala12
    #2949
    Jók azok a mini image fájlok, csak a megfelelő szoftverrel kell megnyitni. Nekem a Virtual DAEMON Manager v3,47 simán viszi. Előtte Alkohol120%-al próbáltam mountolni, és az nem vitte. A régebbi Daemon sem viszi.
  • QhseKing
    #2948
    Ha valaki megdobna egy crack-el vagy egy help-üzenettel, azt megköszönném : [email protected]
  • QhseKing
    #2947
    Tud valaki egy használható cracket a játékhoz? Egy csomó mindent letöltöttem már a gamecopyworld-ről de eddig semmi. A mini képfile-ok sz*rt sem érnek. A white.exe -hez kellen egy norm. crack. Mert észreveszi az emulációt!
  • Andrejka
    #2946
    állítólag lesz hozzá majd sárkány is új lénynek nem tudtok róla valamit?
  • Max7
    #2945
    patch már jelent meg hozzá eléggé régen!
  • Andrejka
    #2944
    nem tud valaki valami kis modot,patchet vagy ilyesmiket hozzá?
  • Max7
    #2943
    oks dobj privit az msn cimeddel...(előre is köffi)
  • Dzsega #2942
    ha jóként jáccok akkor tényleg túl könnyű gonoszként sokkal jobb...
  • Dzsega #2941
    dvd-s változat és kell hozzá az eredeti dvd is.
    ha akarod akkor hétfőn (meloból most megyek haza otthon meg nincs net) msn-en keresztül (nem tudok ftp-t használni mert le van tiltva) odaadom szívesen.
  • Balthazar
    #2940
    Segítsetek!

    Az anti-blax nevű progival próbáltam megcsinálni a virtuális meghajtót, alcohol 120-szal felraktam image-ba, de még mindig kéri a cd-t. Léci írjátok meg mit csináljak! Előre is köszi!

    Balthazar
  • lala12
    #2939
    Szia!
    Nézd meg a topik fejlécében a "Black and White 2 oldal" linket.
  • Wicks
    #2938
    Sziasztok!
    Kéne a a B&W 2-höz install kód! Please!!
  • Birk@
    #2937
    Hát lehet csak én nem találtam, de sztem túl könnyű a játék, AI megy eszerűen csapnivaló :( Ha becsukom a kaput a rohamozó sereg előtt, megáll, ha kinyitom, elindul... Így simán lehet train-elni az íjászokat... Nem cselez a gép, nem használja ki maximálisan az erőforrásokat.. és így 1 hét alatt végig lehet játszani a játékot, amit sajnálok, mert nagyon jó lett pedig :) Az egyetlen kihívás a wonder okozta károk kijavítása volt, ami azért nem eléggé inspiráló
  • Max7
    #2936
    őőő az exe fájlt fel tudnád nyomni vlahova? lehet ha azzal felülirom akkor ez megoldja a problémát! neked kell a játszáshoz a dvd vagy a cD? egyáltalán cd-s vagy dvd-s verzió?
  • Max7
    #2935
    lehet hogy nekem is meg kéne vennem de ha nem nyeri el a tetszésem a játék akkor emg kidobtam az ablakon a pénzt!

    az a baj hogy már kiirtam szoval ugyan azt tudom emulálni ami már ki van irva és nem kell emulélni :(
  • Dzsega #2934
    akkor nincs ötletem.
    esetleg még próbálkozhatsz a daemon tools, vagy az alcohol 120% progikkal.
    igazándiból nincs ötim.
    a daemon elég jó progi nekem be vált eddig. ha minden emulációt bekapcsol akkor az király.
    bár ebben az esetben nincs nálam jelentősége mivel megvettem és eredetivel jáccok.
  • Max7
    #2933
    kiprószáltam és nem yó :(
  • Dzsega #2932
    nembiztos.
    csak 1 tipp. volt olyan gamma aminél ez volt a megoldás.
  • Max7
    #2931
    ha van hozzá akkor itt megtalálod: http://dlh.net/
  • RÓÓÓbi
    #2930
    tudtok valami chetet???
  • Max7
    #2929
    ez annyira fontos hogy ugyan abban a meghajtóban legyen a telepités utáni miniimage?
  • Dzsega #2928
    nah akkor próbáld meg azt hogy csin róla egy képet és bemountolod abba a meghajtóba amibe a minit rakod, vagy azt is kiírod (pl egy újraírhatóra).
  • rage at work
    #2927
    Ennyi volt
    Kezdheted elölről, ahogy látod is.