3926
  • Mocek14
    #3206
    Hi all ! Nemtudjátok mi lehet a probléma mert a telepítéskor a végén kir valamit hogy nemtudja felrakni a speech.lug fájlt ezért nem indul a játék de az a furi hogy közbe meg a fájl a helyén van Most mi csináljak bakker már ugy jáccanák !!
  • no0b
    #3205
    sztem meg kabbe ::DD:D: ennyi .. mar a csse megy.. de a csajozas beindult.. na meg a penzem is :D:D most vettem mobilt stb :D:D fasza vok ennyi ;)
  • MhyCroft
    #3204
    HEllo!
    :)

    Amugy van bánya minkét városban.

    Ha alényed tudja az összes varázslatott akkor nem lesz gáz, nekem ő verte le az összes ellenséges sereget de így is 3 óra volt:P.

    Sok siekrt hozzá, vegyél lenntebb én 640*480-ban nyomom
  • Toroco
    #3203
    közben nekem is sikerült megoldani a boszisat, csak elfelejtettem irni
  • Andrejka
    #3202
    ha valakinek kell egy trainer a bw2-höz (v1.1-hez) írjon. [email protected]
  • GaBBoR
    #3201
    Hali! Bánya a jobb oldali városban van, egészen alul. Először oda kaptam egy sereget, azzal befoglaltam azt a várost, onnantól kezdve meg volt mine. Aztán a katapultal átmentem balra, kiütöttem a várfalat. Ekkor elkezdett a gépsereg a katapultom után jönni, egészem a városomig üldözték, ott meg a várfalról lenyilaztam mindet. Befoglaltam a bal várost, utánna meg sima ügy volt. Persze a főbázisba közbe benyomtam neki 3 vulkánt :)
    A bosziknak amúgy egy 21 éves fiú kellett. (Nem tudtam előbb írni, mert 24 órája regeltem kb.)
  • Toroco
    #3200
    és ezek a szines háromszögek meg csíkok villognag összevissza.
  • Toroco
    #3199
    Azt nem tudjátok hogy miért lesz ilyen a kép egy idő után? Néha vissza áll normálisra néhe ki kell lépnem a játékból.
  • Toroco
    #3198
    hát nem tudom mikor lesz majd az a rész. ez a pálya eléggé igénybe veszi a gépet. szinte az elejétől kezdve akad. lehet hogy vissza kéne venni 1024ből. odáig jutottam hogy megbobott egy vulkánnal és a japán sereggel elfoglaltam egy városát. Ezen a pályán hol van bánya? mert ahogy elnéztem itt minden kő a falak ujjáépitésére megy el az elején, aztán épitkezésre meg nem jut. Kerestem, de nem találtam semerre bányát csata közben. a Tigrisem 8as ütéseket mért a majomra :D
  • Guer
    #3197
    szvsz bonyolult neked ez a játék maradj inkább a cssnél az neked valo :D
    meg a custom misson :DD
  • Andrejka
    #3196
    helo!
    nem tud valaki vmi.jó oldalt amin ehhez modok vannak?
    mer a lionsource.com német és nem értem, a fileplanet meg nem enged letölteni
    ha valaki tud vallamit plíz írjon
  • MhyCroft
    #3195
    Akkor még szerencsés vagy, nálam az van hogy megtellika memóra, használj közben vmi memórarezidens s űrítő programot az segíthet a nem használt területek felszabadításával
  • MhyCroft
    #3194
    Grat, ha a végn az utolso moviben azt a keény 2 sort ha érted mi a poénja pls amjd írd le:), thnx s gart a vizsgához!
  • no0b
    #3193
    udv hat nalam a hibauzenet az hogy memoriacime bal bal bla.. szal valami memoriara hivatkozik es azert fagy ki :S .. de ez akkor amikor a menubol lepek ki szal jatek elvan menteve stb csak kifagy a vegen ... !!!
  • Toroco
    #3192
    Nekem sikerült megcsinálni az utas feladatot. összekötötem uttal a városokat elég sokáig tart még megépül. utána elkezdtem sereggel efoglalni a a városokat és akkor meglett.

    A vizsga sikerült. 5ös lett.
  • MhyCroft
    #3191
    az se:DDD

    Fogtam átmentem s nekiálltam aköv pályának 3 óra szenvedés után megvan de csak az eleje nehéz megnem toom olyan nagyon tréj a vge a végső animációt nem is értem aztán egy bug s visszarugott a 4.-k pályára a szerő lista után.

    Mindegy, sajnos nagyon sok mnden kimaradt belőle, leszedtem s éllok neki a vietcong 2 -nek.

    Vizsga remélem megvan, fórmot még olvasom, byez
  • Toroco
    #3190
    látom a boszis nem sikerült. És a városok összekötése uttal?
  • MhyCroft
    #3189
    Melyik pályán jársz?
  • MhyCroft
    #3188
    Hali!

    Mi a hibaüzenet, melyik patchet raktad fel?

    By
  • no0b
    #3187
    na mostmar tudok jatszani.. de amikor kilepek akkor error :D:D szal.. gg guer nem tom mi abajod.. nemnehezek a kuldetesek.. meg nem a normal mapokal van bajom .. ez nem CSS :D sok fos custommap... na mind1..
  • SD456
    #3186
    Szevasztok!

    Én felrakktam a játékhozz a patch-et és a negyedik pálya végen ki ír egy hibaüzenetet és kilép. Mi lehet a baj?

    Előre is köszönöm!
  • MhyCroft
    #3185
    jah ajoboldali majom lesz az ellenfeled:D
  • MhyCroft
    #3184
    Hali!

    Jól mondtam mert azkell de csak a végén mikor elhagyod a pályát adja meg:).



    Az utolsó sziget nagyon kemény kezdést kér, egy tanács:D vagyis kettő ne építkezz a fel mellé és ne rakj fel senkit se a falra!!!!!!!:)

    Van ott egy izomagyu majom, nem kell félni tőle ha full izmosan hozod át a lényeg akkor nem lesz gáz:).

    Byez
  • Guer
    #3183
    válaszd inkább a custom missont :D
    az nem ennyire bonyolult (csak amjdnem:)
  • no0b
    #3182
    udv.. nem tom mivan ezzel agameval.. de mostanba betolt es kilep.. szal betolti a mapot es kilep a wonfosba.. kez elegem lenni.. tegnap este oda nem tudok jatszani vele.. GRR help pls
  • MhyCroft
    #3181
    Soksikert!

    Én tegnap vizsgáztam utolsónak, megvan mindenem így már jöhetne a pihi de megyek javítok egy szigot!:)

    Sok sikert, byez
  • Toroco
    #3180
    még nincs meg a biszis megoldása. a beültetősnek még nem álltam neki, de szerintem nem legelővel kel beültetni ha nem búzamezővel.

    én összekötöttem a városokat uttal de nem adta meg a pénzt, neked ez ment?

    majd fölirom mit nem tudtam megcsinálni, most nem volt időm játszani mert ma vizsga lesz.
  • MhyCroft
    #3179
    :D

    Hello!

    Boszis küldetés: Amikor viszek neki 20 éves csajt mondja hogy tul szép, ha időst viszek mondja túl idős szal vmi 23-30 év közötti kellhet a gáz az hogy mivel azokra is azt mondja tul szép lehet pasi kellene! Neked megvan amegoldása?:)

    Legelős: Megcsináltam mindeütt az van legelő, s nincs készen?!?! Csak akezdővárost füveztem be, neked ment?

    Byez
  • Guer
    #3178
    csak nem dgtál? :DD
  • no0b
    #3177
    JAJA :D:D ma rjolett amugy az elso es a masodik.. volt :) most gci jovagyok ennyi :D partyfootn televan akepmmel az egesz :D:D:DD: kajak kesz vok vagod? D:D:d jezusom szakadok.. de ma nem tudtam telot venni.. vagyis meg nem
    "nem multal el 18 anyud alairasa kell" ezzel oltottak le T-mbl nal.. ez aszem nem szamit reklamnak .. :D orvosom is beteg szal gg :D
  • Guer
    #3176
    ez custom misson... :DD
  • Vlala #3175
    ??? Ez melyik pálya? :):):)
  • no0b
    #3174
    na felraktam es nekem mar megjavult nem tudom mitol de jolett ;) B & W 2 for ever :):):) na es persze KITTI imadlak :D:D ja ez nem az a musor amugy koszi szepen a helpeket a ;) es mielott Guer irna igen multkor Andi volt ::D:D csak az mar a lecsoba van ;) na bye all
  • Guer
    #3173
    fenn van...
  • Toroco
    #3172
    igen jól emlékeztem.a patch javitja. ezt irták is az #1383 as hozzászólásban
  • Toroco
    #3171
    felraktátok a patchet? mintha ugy emlékeznék hogy az javit valami egeres próblémát, de nem biztos. ez még megjelenéskor volt téma de ugy emlékszem másnak is volt már ilyen gondja.
  • Guer
    #3170
    nekem meg "szaggat az egér" de a játék az teljesen simán fut....
  • MhyCroft
    #3169
    Hello!

    1./ Nincs vmi más mouse style felrakva agépedre ami esetleges gondot okozhat, régebben ezek miatt okzottt holoképet az egérnél játék közben más gameknál is?

    2./ Mouse senzivity-n próbálj meg a gameban állítani hátha csak beakadt vagy vmi más gondja lehet?

    3./ Ha a windowsban normálisan megy akkor arendszer eszközkezelőben lesd meg hogy minden jóe ha igen akkor tálvoltítsd fel s rakdasd fel ujra!

    4./ Rakj fel egy másik egére való szoftert mondjuk ms 2 gombos compatibilis.

    Első körben ennyi ami eszembe jutott, ha volt is gondom ezzekel meg tudtam csinálni, byez!
  • no0b
    #3168
    Udv. most raktam ujra a jatekot.. de valami nem stimmel az egeremmel.. szal huzom es megakad es ilyesmi.. (nem az egerrel van a baj!! Razer Copperhead.. ) nem reagal rendesen.. aki talalkzott ilyen problemaval es megtudtam csinalni az irjon legyen olyan szives.
  • Toroco
    #3167
    nem hiszem hogy annyira olcsó lesz.