3926
  • Toroco
    #3246
    nekem ati 9600prom van és nekem is villogni kezd a játék. én arra gyanakszom hogy feltettük az uj drivert és nem a gyárival működik. elég buzi az uj driver, folyton ki akar menni a netre de én nem engedem, aztán meg állandóan csipog miatta a tüzfal, néha még a játékokat is levágja tálcára ez miatt.
  • MhyCroft
    #3245
    Hello!

    DirectX-ed a legujjab?

    Szedd le a kodek packotkat vagy/és rakd fel ezt ATI_Tray_Tools_v1.0.5.824.

    By
  • Fenrir
    #3244
    Mi az isten ez a villogás állandóan a játékban? Ati 9600 XT-m van a legújabb driverrel. Bármilyen felbontásban egy kis játék után tök spontán villódzik...

    Lol ez a játék...
  • MhyCroft
    #3243
    Hajóbol nem csatahajó hanem ki halászhajó vagy olyat hogy hálóval horgásznak az emberek vagy stéget ahova kisétálnak este.:)

    Jah s legyen benne majd olyan hogy free bulid ellenfelek ellen mondjuk 10 isten egy mappon és ki éli túl!:) Végtelen nyersanyag varázslatokbol!:)

    Byez
  • MhyCroft
    #3242
    Hello!

    Ásatásra a Hnad Force nevu képesség kell ha jól írom de nem a hand GUESTING a másik.

    Ha megvetted akkor fogr rá egy tisztáűsra ott és kezd el gyorsan mozgatni az egeret és egyszerűen "leporolod" a földet.

    Az elsú runa ott lessz a völgyben, második kicsit visszaáűb a szikla felé.
    3.-k a magányos sziklánál negyedik pedig az 1 és a 3.-k között vhol.

    Mindig írja hogy hol!

    Sok sikert!

    Byez
  • Dzsega #3241
    hátja.
    az 1 ben volt varázslat bőven
    ott asztán lehetett válogatni.
    hajó nem kell. nem egy strati játék ez. figyeld meg a köv részben már lesznek mindenféle egységeid teljes stratit ki lehet majd dolgozni, és teljes mértékben háttérbe fog szorulni a lény is meg az istenség is az lesz a vége hogy egy szokványos kis strati gama lesz belőle.
  • no0b
    #3240
    asatasra mit kell vinni? lehet mar kerdeztek de nincs kedvemmegkeresni :) lecci lecci help :)
  • MhyCroft
    #3239
    Hmm, abba viszont belle illik mert akkor annyira sír hogy jöjjön el az istene!

    De akkor könyörgöm!!:

    - Legyenek hajók!
    - Ne ilyen elbaszott hozd ide vidd oda küldetések! Esőtánc, Nappuzzle, Tolvaj a kertben küldetés, ásatás könyörgöm lépjünk már túl ezen a hórukkoson annyira tetszett hogy a B&W1-ben volt amit a lényednek kelett megcsinálni és fontos küldi volt!:)
    - Ez a csata még mindig furcsa bár már alakul alények erősége meg az emebreké
    - Istennek kellene sok varázs is nemde?:D

    BYez
  • MhyCroft
    #3238
    Hello!

    Felfogod az ipsének a hordját amit utat s a melette lvő kis szigetre teszed le ahol a másik bátty van majd íy tovább. A lényege hogy minden egyes testvérnél sorban legyen egyszer a hordó s a végén táncolni fognak együtt akkor siekres a küldetés!

    By MhyCroft
  • MhyCroft
    #3237
    Hello!

    Hát a patch nem arra való!:)

    Start/Beállítások/Vezérlőpult/Rendszer/Speciális/Teljesítmény Beálíltások/Speciális/Virtuális memória módósítása/

    Egyeni méret 1024-2048 Mbyte és katt a beállításra, majd az okére!

    Kellemes játékot!

    By MhyCroft
  • powerdozer
    #3236
    Csak annyit kell tenni, hogy át kell hajítani a kijelölt részre, vagyis a testvéréhez a következő szigetre, onnan pedig a köv szigetre.
  • herczeg
    #3235
    halihó mindenki
    nemtom tudnátok e segíteni. nagyon az elején vok azon a pályán ahol a Norse-ket (vagy valami ilyesmi)kell elnyomni és van ott egy melléküldi aminek a neve Nuts Oil. Na ezzel mit kell kezdeni?
  • powerdozer
    #3234
    Hali
    Nem tudja valaki hogy mitől van az hogy a 3.-ik pálya után, kilép a játék, és a "virtuális memória kevés" panaszkodik a Windows! A patch-et letöltöttem, de a probléma továbbra is megmaradt!
    Valami ötlet?
  • Dzsega #3233
    jaaa
    sztem az hogy a köv rész vagyis a 3. az ezzel fog indulni hogy ez a muksó idehívta azt az istent. és megint istenek harca lesz a 3 rész. ami jó mert az az igazság hogy nekem jobban tettszet mikor más istenek is voltak a szigeten és segített vagy épp ellenem volt. meg a térhódítás is jobban teccet, vagyis az hogy nem a város határoztam meg a területem határait hanem a befolyásom mértéke.
  • MhyCroft
    #3232
    A végn ott van az a mukso aki mindig beszélt hogy meg fogunk halni meg le fog győzni és egy parton van imdákozik hívja isntenét ami egy nagy gorilla s akkor jön egy meteor és fejbenyomja ennek ugyan mi értelme volt?
  • ssk3
    #3231
    kössz mindent majd próbálkozok
  • Dzsega #3230
    melyik imádkozós videó????
    egyébként egy csomó mindent nem értek benne...
  • Toroco
    #3229
    lehet hogy a windows kéne ujra instalálni. lehet hogy a rendszered alapban szar már, és azért problémázik a játék.
  • MhyCroft
    #3228
    Hello!

    Próbáld meg a cd-s verziót, vagy ne rakj fel patchet ezekre gondolok!

    Más baja van akkor lehet oda kellene adni másnak aki átviszi neked aztán visszadja:).

    Nekem cd-sem volt patch nélkül, dirextx 9.c, Gordian knot kodek pack, dameon tools csak és soha semmi baja nem volt, gyönyörűen futott bár a memet zabálta.
    Ati x 550m van.

    Byez
  • ssk3
    #3227
    Hello

    Szóval nekem DVD-s van meg, patchet raktam hozzá, 1800-as proci, 512 RAM, 9800 Pro, Oprendszer: Windows SP2
    Amikor újraraktam akkor patch nélkül is mepróbáltam de úgy is rossz volt
  • Toroco
    #3226
    okozhatja ACE mega kodek pakk, alcohol, vagy más virtuális meghajtót kezelő program. akkor ezeket uninstalálni kell.


    általában ez megoldja. és uj daemontoolsal jól megy.
  • Gott
    #3225
    Nálam baja van a virtuális meghajtókkal és nem megy!
    Tudja valaki mit kell csinálni vele hogy nenjen?
  • Vlala #3224
    Valszleg az, hogy a patch javított valamit a másolásvédelmen, bár ehhez kicsit hüle vagyok.
  • drop
    #3223
    szasztok az a bajom hogy felteszem a játékot és elindul de ha a javitást is felteszem akkor már nem mi lehet a gond
  • MhyCroft
    #3222
    Hello!

    S értetted az imádkozós videót, mi annak a lényege?:D

    Byez
  • MhyCroft
    #3221
    Hello!

    Dvd vagy cd-s verzió, patchet raktál fel hozzáű, milyen géped van, oprendszer?

    Ezeket leírod már sokkal valószínűbb hogy tudunk segíteni de így csak annyit tudok mondani hogy szedd le és egy Regisztrációs adatbázis kezelővel minden lionhead és balck&white2 komponenst törölj ami megmarad s aztán egy másik!!! könyvtűrba rakd fel mint amibe eredetileg felraktad így a másik gamera vonatkozó hivatkozűsok amik megmaradtak nem lesznek jók. Pls c:\Prog.Files/Lionheadxyz/...

    Byez
  • ssk3
    #3220
    Miért van az hogy a tutorialt is beleértve asszem a 3.pályán elfoglaltam az ellenfél bázisát, el akartam menteni ekoor újraindult a gép:(
    Ezóta akármikor karok játszani a menühöz éréskor " A program hibát észlelt ezért leáll"
    Már újra is raktam a játékot de már nem akar jó lenni:(
    Miért?
    Remélem hogy valaki tudja !
    Örülnék ha valaki segítene megoldani ezt a problémát!
  • Dzsega #3219
    engem is visszanyesett...
  • MhyCroft
    #3218
    Hello!

    Nem lehet, max ha hibás s akkor tgéed is visszadob a 4.-k szigetre a végén:P.

    Byez
  • Toroco
    #3217
    én még nem tapasztaltam olyat hogy előző szigetre lehetne vissza menni. de nem is volna értelme mivel átvinni nem lehet semmit mint az első részben.
  • sWbFII
    #3216
    Valóban lehet a szigetek között ugrálni?Mert nekem csak akkor sikerül,ha végigviszem a pályát.ÉS kódok?
  • Toroco
    #3215
    Én is próbálkoztam többször, és egyszer csak megjelent egy fénysugár. aztán ebből rájöttem.
  • no0b
    #3214
    ja bocsi.. neked 1x :D:D en nem neztem szal mindet roszs helyre raktam D::DD: kurva jovagyok :D:D:D azert koszi szepen ;)
  • Toroco
    #3213
    ez pedig nagyon egyszerü. ha felraksz egy szobrot és ha jó helyen van akkor egy fénysugár fogja a középpontal összekapcsolni.
  • Andretti
    #3212
    Semmiképp se kell... Vagy tiltsd le a fizikai meghajtót, vagy szedj le egy Cracket!!! Mocek14 mi a hibaüzenet, mi miatt nem indul el?
  • Guer
    #3211
    én még megse találtam az összeset
    mondjuk teljesen lényegtelen mivel ellszált a vinyom és vele eggyüt amentések is....
  • no0b
    #3210
    re nem tudom melyik palyan tartok mar.. de a masodik japanos palya aszem a 4. .. na mind1. az lenne akerdesem hogy a kis szamurajokat milyen sorrendbe kell felpakolni az oszlopokra? mert en kurvara nem jottem ra:$ lecci help koszi
  • Toroco
    #3209
    attól még elindul a játék azt nálam sem telepitette fel. ki kell hagyni. az hogy nem indul az más probléma okozza. okozhatja ACE mega kodek pakk, alcohol, vagy más virtuális meghajtót kezelő program. akkor ezeket uninstalálni kell.
  • MhyCroft
    #3208
    Melyik verziót rakod fel cd-s vagy dvds?
  • Mocek14
    #3207