3926
  • MhyCroft
    #3446
    nem nem:P. Töltsétek fel az ellenséggel a börtönt, hajingáljatok embereket a tourtureba s ugy hisznek benned hogy jujj:).
  • Toroco
    #3445
    szóval a jó isten a sajárt embereit dobálja bele?
  • MhyCroft
    #3444
    az nem jó hanem gonosz:D, nem a saját hanem ellenfél embereit doboatom bele mert gomosz isten vagyok:D:D:D:D:D

  • Shadow_THH
    #3443
    ember te mivel játszol? :D
  • littleNorbi
    #3442
    Az hogy lehet worshipper-eim nem imádkoznak hanem elmennek a földekre és ott állnak?
  • littleNorbi
    #3441
    És az mire jó, hogy az embereim börtönbe vannak, így is alig szaporodnak nálam pedig óvodát,kutat meg mindent raktam...
  • MhyCroft
    #3440
    a legjobb cucc a tortura meg a csöves házak ja és a prison ki a falu szélébe s hajingálni bele az embereket:D, vagy elopni a ellen falujából és a lénnyel beledobatni, brrrrrr:D
  • littleNorbi
    #3439
    thx
  • Andrejka
    #3438
    nursery
  • littleNorbi
    #3437
    Mi a neve az óvodának?
  • Shadow_THH
    #3436
    ja a tavern meg hoz embereket neked
  • Andrejka
    #3435
    senki sem tudja mikor jelenik meg a battle of the gods?
  • littleNorbi
    #3434
    bal felől.
  • MhyCroft
    #3433
    Hy!

    Szaporulat:
    Fogj egy ovodát építs a 4 sarkába 4 kutat közéjük 4 db termékenységi szobrot. rakd körbe sok házzal, olyannal ami van éppen. Ha teheted pár mareketett tegyél bele.
    Eseteg egy gaveyard vagy rest of house és réttel töltsd fel az üres helyet meg lámpák.

    Ilyen telepeket kell csinálni, amikből özönlenek az emberek.

    by
  • littleNorbi
    #3432
    Jobb felől lent az egyik "tab" az.
  • Evogordon
    #3431
    hy
    Valaki mondja már meg hogy a játékban hogyan lehet megnézni az állatkám tuljdonságit hogy pl menyire éshes, fáradt stb... mert nem találom pedig régen amikor az állatkámat simogattam úgyemléxem hogy kimutatta. Ja és a legújabb patch van fent hogy nem az miatt nem látom?
  • littleNorbi
    #3430
    Hiába csinálok breedereket nem növekszik a falum lakossága, meg alig van férfiember a falumban.
  • Andrejka
    #3429
    nem tudja valaki hogy mikor jelenik meg a battle of the gods?
  • Shadow_THH
    #3428
    nem kell szobor

    megfogod a csávót és vele ellentétes nemü mellé leteszed, akkor egymásba borulnak

    a kék csaj a siren wonder, én beküldtem egy 3 fős sereget, amire az AI ellőte a varázslatát és addig nyugodtan lenyomhattam :) kb 1 óra alatt tud újra varázsolni ilyet

    a siren a legolcsóbb csoda de az egyik leghasznosabb, a vulkánra érdemes még gyüjteni amásik 2 fölösleges tribute kidobás
  • littleNorbi
    #3427
    Mi a neve annak a szobornak?
  • littleNorbi
    #3426
    magyarul?
  • Oli10
    #3425
    valaki tudna segiteni a japánok 1. pályáján hogy kell átmenni? mert amikor be akarok menni a városba a katonákkal valami "kék nö":P elöjön a földböl és a katonáim japán polgárokká változtatja
  • Oli10
    #3424
    de, meg kell venned a termékenységi szobrot és abból el kell szorni 1 párat
  • Shadow_THH
    #3423
    desciple breeder
  • littleNorbi
    #3422
    Sehogy nem bírom felgyorsítani a szaporulatot ?
  • Oli10
    #3421
    valaki nemtudja hogy B&W2höz nem készült e már valami multiplyaer játékmód?
  • Shadow_THH
    #3420
    emberek születnek fémet felszeded vagy bányászod -.-
  • littleNorbi
    #3419
    Hogy lehet embereket szerezni, és hogy fémet?
  • Shadow_THH
    #3418
    harc, emberekkel való etetés, sok futás, cipeltetés
    mennyi ember meg fém van
  • littleNorbi
    #3417
    Hogy lehet erősíteni a lényemet, és mitől függ az hogy 1 faluban hányszor birok katonákat létrehozni ?
  • Toroco
    #3416
    Nem kedveyel a gonosy istennek, te magad valsz gonosy istenne.
  • littleNorbi
    #3415
    Lesz valami következménye annak, hogy katonákkal hódítom meg az ellenséges falvakat, így a gonosz istennek "kedvezek" ?
  • littleNorbi
    #3414
    Kösz, de én minden mást sem tudtam lerázni...
  • Shadow_THH
    #3413
    ja csak balfaszul lett megcsinálva, pontosan kell rázni és egyenes felületen lehetőleg
  • Dzsega #3412
    mint minden mást jobbra balra mozgatod a mancsod...
    (lerázod a kezedről...)
  • littleNorbi
    #3411
    Hogy lehet "elengedni" pl. a házatak, ha nem akarom felépíteni?
  • littleNorbi
    #3410
    txh!
  • Toroco
    #3409
    a tributet a bal also sarokban lévő menü előhozásával érheted el. ha feljött a menü alul vannak gombok, ott keress olyat amin pénz érmék vannak egymáson, meg egyszám. ami azt jelzi mennyi féle cuccot tudsz még megvenni.
  • Toroco
    #3408
    most igy konkrétan nem emlékszem. másoldbe a faladat szövegét. utána biztos tudok segíteni.
  • littleNorbi
    #3407
    Hol van a tribute tab ?